Moderator Wisły Kraków

Wasze pomysły oraz propozycje co do KKforum, ogłoszenie o zmianach, ostrzeżeniach i innych sprawach organizacyjnych.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 12080
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Greebo » 02 grudnia 2007, 11:52

Zacznij od tego by pisać mniej postów za to dłuższych i więcej wnoszących do dyskusji. A ilość moderatorów naszego podforum jest w zupełności wystarczająca.
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Postautor: ann » 02 grudnia 2007, 12:25

póki co nikt nie zgłasza zastrzeżeń(chyba) do moderatorów, którzy aktualnie są na podforum Wisły.
poza tym weź sobie trochę do serca to co napisał Greebo :wink:

p.s. chyba że Wiślacy życzą sobie zmainy modów podforum? proszę się wypowiedzieć :)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

Awatar użytkownika
Ałgaja
Administrator
Posty: 4344
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 09:24
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Ałgaja » 02 grudnia 2007, 13:11

A mnie interesuje czemu krysti10 chce być moderatorem, więc pytam- z jakiego powodu?

ann pisze:p.s. chyba że Wiślacy życzą sobie zmainy modów podforum? proszę się wypowiedzieć :)


Pytanie jak rozumiem zadane po to byśmy wszyscy tu chwalili naszych fajnych, miłych i sympatycznych moderatorów, dobrze się wywiązujących ze swojej misji? w taki razie- chwalę!!
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Postautor: ann » 02 grudnia 2007, 13:13

Ałgaja pisze:A mnie interesuje czemu krysti10 chce być moderatorem, więc pytam- z jakiego powodu?

ann pisze:p.s. chyba że Wiślacy życzą sobie zmainy modów podforum? proszę się wypowiedzieć :)


Pytanie jak rozumiem zadane po to byśmy wszyscy tu chwalili naszych fajnych, miłych i sympatycznych moderatorów, dobrze się wywiązujących ze swojej misji? w taki razie- chwalę!!


nie. nie po to.
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Postautor: simon » 02 grudnia 2007, 14:21

Proponuję zacząć od wyznaczenie sobie wysokicg standardów tzw. forumowej kultury - wytrwać w nich przez długi czas jednocześnie pozyskiwać szacunek i sympatię forumowiczów poprzez udzielanie merytorycznych odpowiedzi w wątkach istniejących, zakładanie ciekawych nowych tematów - organizowanie różnych interesujących ankiet, klasyfikacji, statystyk, ciekawostek - czy co tam jeszcze myśl twórcza przyniesie.

Jestem pewien, że taki forumowicz siłą rzeczy kiedyś zostanie moderatorem.

KIBIC
Junior
Posty: 2247
Rejestracja: 16 grudnia 2004, 23:11
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: KIBIC » 02 grudnia 2007, 20:01

ann pisze:póki co nikt nie zgłasza zastrzeżeń(chyba) do moderatorów, którzy aktualnie są na podforum Wisły.
poza tym weź sobie trochę do serca to co napisał Greebo :wink:

p.s. chyba że Wiślacy życzą sobie zmainy modów podforum? proszę się wypowiedzieć :)


Ja życze sobie zamiany bo mam zastrzeżenia :lol: :wink:
http://www.lechiarugby.pl !!

(\_/)
(O.o)
(> <)







This is Bunny.
Copy Bunny into your signature
to help him on his way to world Domination :lol:

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Postautor: ann » 02 grudnia 2007, 20:06

KIBIC pisze:
ann pisze:póki co nikt nie zgłasza zastrzeżeń(chyba) do moderatorów, którzy aktualnie są na podforum Wisły.
poza tym weź sobie trochę do serca to co napisał Greebo :wink:

p.s. chyba że Wiślacy życzą sobie zmainy modów podforum? proszę się wypowiedzieć :)


Ja życze sobie zamiany bo mam zastrzeżenia :lol: :wink:


o ile dobrze kojarzę to Wiślakiem nie jesteś, więc...
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

Awatar użytkownika
betti
Senior
Posty: 3625
Rejestracja: 02 lutego 2005, 17:01
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: betti » 02 grudnia 2007, 22:30

To ja też chcę być moderatorem, dlatego że: znam się na koszykówce, chodzę na mecze Wisły (nawet jeżdżę czasami na mecze wyjazdowe, na forum bywam często i typuję na kosz.pl (jak sobie nie zapomnę) :lol: :lol: :lol:
Debiutantka Roku!!!

"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.

Ave Becky!!!

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Postautor: simon » 02 grudnia 2007, 22:33

dobra - a ja nie znam się na koszykówce, nie jestem kibicem Wisły i nie typuje na kosz.pl - ale jestem tu administratorem i niestety temat dyskusji nad nowym moderatorem podforum Wisły uważam za wyczerpany - acha, i nie jest istotne czy mam merytorycznie rację... :wink:


Wróć do „Propozycje-Ogłoszenia-Organizacja forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości