Relacje live

Wasze pomysły oraz propozycje co do KKforum, ogłoszenie o zmianach, ostrzeżeniach i innych sprawach organizacyjnych.

Moderator: Moderatorzy

Czy powinna powstać podstrona Relacje live?

Czas głosowania minął 13 marca 2008, 21:48

Tak
14
48%
Nie
15
52%
 
Liczba głosów: 29

Awatar użytkownika
Ałgaja
Administrator
Posty: 4344
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 09:24
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Ałgaja » 13 stycznia 2008, 22:19

mam pytanie- jaki jest sens w przepisywaniu tego co się pojawi na plkk?
nie dość że ta sama treść, to jeszcze z opóźnieniem w stosunku do plkk..
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."

Awatar użytkownika
pietroc
Kadet
Posty: 1222
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 08:45
Lokalizacja: Rodowity Łodzianin
Kontaktowanie:

Postautor: pietroc » 13 stycznia 2008, 22:21

Ałgaja pisze:mam pytanie- jaki jest sens w przepisywaniu tego co się pojawi na plkk?
nie dość że ta sama treść, to jeszcze z opóźnieniem w stosunku do plkk..


ale kristi jako moderator - BEZCENNE :D

Awatar użytkownika
Ałgaja
Administrator
Posty: 4344
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 09:24
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Ałgaja » 13 stycznia 2008, 22:27

pietroc pisze:
ale kristi jako moderator - BEZCENNE :D


racja :) to spowodowałoby że podforum byłoby konkurencją dla relacji na plkk 8) :)
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."

qBK
Młodzik
Posty: 865
Rejestracja: 13 kwietnia 2005, 12:07
Lokalizacja: Bg/Wro
Kontaktowanie:

Postautor: qBK » 13 stycznia 2008, 22:35

Hmm teoretycznie jest jedna zaleta takiej opcji - relacje na PLKK zanikają ;) Można się dowiedzieć tylko kilku ostatnich akcji, a po zakończeniu meczu już nic oprócz statsów i wyników co kwartę :) A tak to po meczu możnaby sobie przeczytać retransmisję gdyby komuś się nudziło.
Ja wstrzymuję się od głosu bo i tak nie mam czasu żeby śledzić wszystkie mecze hurtowo 8)

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Postautor: simon » 13 stycznia 2008, 23:05

ależ dawniej robiliśmy przecież "lajfy" na kkforum z każdego nieomal meczu - a plkk live nie miała - ale to wymagało (pamiętacie) ugadywania się kto dyżuruje na forum i ludzie przesyłali SMS-y z hal - tak było.

Od czasu rozpoczęcia lajfów PLKK inicjatywa straciła sens - oczywiście kiedy relacja pada byłoby jak znalazł - ale kto wytrzyma umawianie się na kazdy mecz z SMS-ami podczas gdy w 95% będzie to czcza robota? Gdyby było wcześniej wiadomo, że PLKK padnie... - byłbym na tak.

Awatar użytkownika
Lisu
Kadet
Posty: 1079
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 17:04
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Lisu » 14 stycznia 2008, 16:58

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zróbcie dział "Krysti10" i niech On tam sobie pisze wszystko co tylko będzie chciał.

Awatar użytkownika
patrese
Kadet
Posty: 1445
Rejestracja: 13 stycznia 2007, 21:48
Lokalizacja: Leszno / Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: patrese » 14 stycznia 2008, 19:53

No świetne teksty na tym s24.pl MUKS wygra, bo...., Wisła wygra bo... :lol:
Jednak jak chcesz to potrafisz rozwinąć swoje myśli i uzasadnić. Niekoniecznie rzeczowo ale zawsze. :lol: I to się chwali :!: Bo na naszym forum to masz zlew totalny- ojj nieładnie, nieładnie... :lol:
Myślę, że dla Ciebie zostanie moderatorem podforum byłoby krokiem wstecz. A Ty musisz się przecież rozwijać. Dlatego powinieneś uderzyć teraz np. do onet.pl. :D Ja w każdym razie życzę powodzenia... :wink:
SIAMO SEMPRE CON VOI - LECH POZNAŃ
Obrazek

qBK
Młodzik
Posty: 865
Rejestracja: 13 kwietnia 2005, 12:07
Lokalizacja: Bg/Wro
Kontaktowanie:

Postautor: qBK » 14 stycznia 2008, 22:11

Zostawcie już chłopaka w spokoju, ma o n / n-naście lat mniej od większości z nas, trochę za mocno po nim jedziecie... :?

Do Krystiego: fajnie że chcesz coś zrobić i mieć jakiś wkład w rozwój forum, ale masz za dużo pomysłów na sekundę ;) Przyluzuj trochę, Twój czas jeszcze przyjdzie :)
Co do postów, możesz pisać co myślisz i wyrażać swoje opinie, przypuszczenie itd. ale staraj się wypowiadać tam gdzie masz naprawdę coś wartościowego do powiedzenia i uzasadniaj swoje teksty, bo dla niektórych czytanie Twoich lakonicznych postów w każdym dziale może być denerwujące.

Jak masz za dużo wolnego czasu, to zamiast siedzieć na KKForum weź czasami lepiej książkę do matematyki / informatyki / historii / czegokolwiek co Cię interesuje ;)

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Postautor: ann » 19 stycznia 2008, 13:22

TVPSPORT pisze:myśle że powinna powstać podstrona Relacje Live


a ja nie widzę takiej potrzeby, skoro relacje live są na stronie PLKK, a dodatkowo na forum każdy mecz ma swój temat w dziale aktualności.
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

Awatar użytkownika
Siero
Senior
Posty: 3841
Rejestracja: 04 października 2006, 13:38
Lokalizacja: Pabianice (51° 39'N 19° 23'E)
Kontaktowanie:

Postautor: Siero » 19 stycznia 2008, 13:36

ann pisze:
TVPSPORT pisze:myśle że powinna powstać podstrona Relacje Live


a ja nie widzę takiej potrzeby, skoro relacje live są na stronie PLKK, a dodatkowo na forum każdy mecz ma swój temat w dziale aktualności.
Ann ma racje nie ma tematu :wink:
MRKS Włókniarz Pabianice http://mrks.wlokniarz.info/

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Postautor: ann » 19 stycznia 2008, 14:38

mam takie pytanko do krystiego. a skąd byś brał wyniki ?
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

kwassek
Młodzik
Posty: 687
Rejestracja: 01 maja 2006, 10:34
Lokalizacja: KRAKÓW
Kontaktowanie:

Postautor: kwassek » 19 stycznia 2008, 15:34

krysti10 pisze:no niewiem coś by się wymyśliło,a jak nie to by klapa była i tyle


Tak czytam te twoje posty ... i kazdy nastepny po prostu jest tak durny ze sie nie gada :/ ... Zastanow sie troszke nad swoja merytoryka wypowiedzi ... bo nie wroze CI zbyt wielkiej przyszlosci na tym forum

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Postautor: ann » 21 stycznia 2008, 16:19

ktoś tu ma rozdwojenie jaźni :lol: :wink:
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous


Wróć do „Propozycje-Ogłoszenia-Organizacja forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości