Ostrzezenia

Wasze pomysły oraz propozycje co do KKforum, ogłoszenie o zmianach, ostrzeżeniach i innych sprawach organizacyjnych.

Moderator: Moderatorzy

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Ostrzezenia

Postautor: Endrju » 25 września 2008, 16:50

Wydaje mi sie ze niektorzy moderatorzy za bardzo wykorzystuja swoja "wladze".

Mod BARTOLINO skutecznie probuje kolejny raz zniechecic mnie do brania udziału w Lidze Typerow.
(Przypomne ze w tamtym sezonie zarzucił mi nabijanie postów... dlatego po jednej kolejce zrezygnowałem z typowania).

W tym sezonie po tej kolejce za błachostke ukarał kolejny raz ostrzezeniem (zacytuje co dostałem na priv).

Zgodnie z regulaminem Ligi Typerów zatwierdzonym przez administrację forum otrzymujesz ostrzeżenie za ten post:
http://kosz.webd.pl/kkforum/viewtopic.p ... 613#176613

Naruszyłeś punkt 11 regulaminu.
Rozumiem Twoją radość z wygranej drużyny i szczerze gratuluję, ale regulamin jest po to żeby był przestrzegany przez wszystkich.


Jeżeli by sie tak wgłębiać w regulamin i takie wykroczenia karać ostrzeżeniami to w każdym temacie w aktualnoscich sypały by sie dziesiatki ostrzezen.
BARTOLINO CZLOWIEKU OPAMIETAJ SIE !! (a moze jeszcze kac mentalny po wczorajszej porazce z Ciebie jeszcze nie zszedł?).
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

Awatar użytkownika
sebzinho
Młodzik
Posty: 898
Rejestracja: 10 marca 2007, 19:34
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: sebzinho » 25 września 2008, 17:22

W dziale Liga Typer zajmij się tylko typowaniem meczy a zrobisz lepiej.

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Postautor: simon » 25 września 2008, 19:54

Każdy moderator ma dokładnie takie same możliwości dawania ostrzeżeń - zwłaszcza natomiast, absolutnie i całkowicie kiedy dotyczy to wpisów w kierowanych przez nich podforach.

Bartolinio prowadzi ligę typerów, wkładając w to ogrom pracy - i w jego wyłącznej gestii pozostaje sprawowanie tam "władzy" - musimy sobie ufać, a Bartolinio niewątpliwie po to zbudował regulamin aby na jego podstawie, bez wyjątku - czego jestem pewien - wykluczyć wzajemne komentowanie, wielokrotnie śmiesznych przecież "po fakcie" typów.

Oczywiście myślę, że Twój post był "lightowy" i bardziej dowcipny niż złośliwy - ale zwróć uwagę także na to, że wspomniana "bezwyjątkowość" także zobligowała Bartolinio do działania.

I myślę, że w tej sytuacji ma absolutną racje...

Awatar użytkownika
Siero
Senior
Posty: 3841
Rejestracja: 04 października 2006, 13:38
Lokalizacja: Pabianice (51° 39'N 19° 23'E)
Kontaktowanie:

Postautor: Siero » 31 grudnia 2008, 14:51

mam pytanie za co dostałem ostrzeżenie :?:
MRKS Włókniarz Pabianice http://mrks.wlokniarz.info/

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Postautor: simon » 31 grudnia 2008, 17:43

sienot pisze:mam pytanie za co dostałem ostrzeżenie :?:




notoryczne pisanie dwu- góra trzy słownych wypowiedzi a czesto bardzo zupełnie nie na temat ( głónie podforum Włókniarza). Mimo ostrzeżeń słownych sytuacja dalej siępowtarza

Awatar użytkownika
Siero
Senior
Posty: 3841
Rejestracja: 04 października 2006, 13:38
Lokalizacja: Pabianice (51° 39'N 19° 23'E)
Kontaktowanie:

Postautor: Siero » 31 grudnia 2008, 18:41

simon pisze:
sienot pisze:mam pytanie za co dostałem ostrzeżenie :?:




notoryczne pisanie dwu- góra trzy słownych wypowiedzi a czesto bardzo zupełnie nie na temat ( głónie podforum Włókniarza). Mimo ostrzeżeń słownych sytuacja dalej siępowtarza

dziekuje za info :wink: Szcześliwego Nowego Roku :wink:
MRKS Włókniarz Pabianice http://mrks.wlokniarz.info/

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Postautor: Endrju » 12 stycznia 2009, 22:58

Czy moze ktos mi z Administratorow powiedziec co tutaj sie dzieje i co to ma byc do CH>>JA PANA !! :?: :?: ... za prowokacje i dawanie ostrzezen ??

KTÓRY TO JUZ RAZ POLUJE NA MNIE Z OSTRZEZENIEM ?? Piszac ze prowokuje a sam szuka w kazdym poscie haczykow :!: :!: :!:

OPAMIETAJ SIE :!: :!:

2. CO TO ZA USUWANIE NIEWYGODNYCH POSTOW ?? Najpierw prowokujesz... czekasz na odpisanie ?? Nastepnie ostrzezenie... i skasowanie calej prowokacji :!: :!:

OPAMIETAJ SIE CZŁEKU PO RAZ 2-GI !!

...zachowal sie screen z rozmowy...
Endrju pisze:
Kuba pisze:Endrjuś, wyluzuj troszkę. słyszałem tę mp3ójkę, o której mówisz. i powiem Ci, ze w ogóle nie dziwi mnie, że wskazałeś na Kozioła. Nawet gdyby nie padło nic takiego z ust Dołganowa (co moim zdaniem nie powinno mieć miejsca w ogóle), to i tak doszukiwałbyś się na siłę zaczepki. bo to przeciez nie pierwszy raz, prawda?

przestań więc praktykować tego typu zachowanie i ciesz się, póki możesz. choć i tak nie wiem czy jest czym - trzecie miejsce i raczej niepewna droga, by mogło się cokolwiek w tej kwestii zmienić przed play-off.

Edycie życzę wszystkiego dobrego, Wam - nie :lol:

Hahahahahha i ty pisze ze Ja szukam zawsze zaczepki :lol: :lol: :lol:

Kuba pisze:koniec pisania nie na temat, bo posypią się ostrzeżenia. żeby zaraz nie było u mnie na skrzynce stosu privów, że "zenua", "brak argumentów" i inne płakanie Endrjusiu :lol:


Piszesz ze "koniec pisania nie na temat" a zawsze ostatnie zdanie musisz dopowiedziec :lol: :lol: :lol:

PS Ktory to juz raz Kubus... wymiane miedzy nami tak konczysz ... :?: :?:

"Kazdy kolejny post nie na temat..."

Wiem ze lubisz takie prowokacje do dawania + ków...
Ale osmieszasz takim pajacowaniem samego siebie ;) Uwierz :D
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Postautor: simon » 13 stycznia 2009, 09:24

+ dostałeś nie od Kuby

Awatar użytkownika
przemoe
Senior
Posty: 4241
Rejestracja: 22 listopada 2007, 20:18
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: przemoe » 13 stycznia 2009, 09:51

Nie można jakiegoś rozszerzenia do phpBB dołożyć, żeby widać było kto komu i za co dawał ostrzeżenia? (vide forum na e-basket, też chodzi na phpBB 1.9 i ma taki ficzer) Życie byłoby prostsze a pretensji mniej.
Pozdrawiam,
Pszemek.
----------------
Obrazek

http://toiowonasportowo.blox.pl

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Postautor: Endrju » 13 stycznia 2009, 10:40

simon pisze:+ dostałeś nie od Kuby


Oczywiscie ze nie dostalem od Kuby bo on nie "powinien" dawac ostrzezen jezeli uczestniczy w rozmowie... ale zawsze mozna miec swoja przyjacióleczke pod "telefonem" jak ann. Która z "miłości" do mnie nigdy nie zawacha sie dac ostrzezenia ;) (czyli tak jak napisalem czy dostane od Kuby czy od ann to "jeden pies".)

Simon nie dales mi odpowiedzi na pytanie...

CO SIE DZIEJE DO HU>>> PANA ZE sa takie prowokacje wykonywane... ludza sa dodawane ostrzezenia a pozniej co by nie bylo ... najlepiej pozbyc sie dowodow!! zamiast podpisac sie...

I to nie tylko ja wczoraj dostalem... GUZIK cesarowi tez dał + uczestniczac w rozmowie :!:
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

Awatar użytkownika
cesare
Żak
Posty: 382
Rejestracja: 15 stycznia 2007, 02:37

Postautor: cesare » 13 stycznia 2009, 11:01

Też dostałem ostrzeżenie od tego j*****o tofika po czym skasował moje wypociny a napisałem tylko żeby wyluzował majtochy i się kolejny raz nie napinał do nas szukając prowokacji ale przewrażliwiony Puchatek, Guzik czy jak tam na niego wołają :) usuwa wszystko co dla niego jest nie wygodne WAZELINIARZ :)
Wchodzę na różne fora - na jednym sam jestem administratorem jednak z takim zachowaniem - cenzurowaniem i usuwaniem niewygodnych postów i dawaniem ostrzeżeń za friko się nie spotkałem.
Tyle ode mnie. :)

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: Kuba » 13 stycznia 2009, 13:47

kolejny raz zatem trzeba postawić pytanie - skoro tak wam źle, wszędzie się was czepiają, nikt nie dostrzega pozytywów w waszych wpisach, KKForum rządzi "układ". Administratorzy - be, moderatorzy - jeszcze gorsi, to dlaczego się męczycie? To widocznie nie jest miejsce dla tak wybitnych jednostek

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Postautor: Endrju » 13 stycznia 2009, 13:57

Kuba pisze:kolejny raz zatem trzeba postawić pytanie - skoro tak wam źle, wszędzie się was czepiają, nikt nie dostrzega pozytywów w waszych wpisach, KKForum rządzi "układ". Administratorzy - be, moderatorzy - jeszcze gorsi, to dlaczego się męczycie? To widocznie nie jest miejsce dla tak wybitnych jednostek


Poniewaz jestesmy "meczennikami" tego forum :lol: :lol: :lol:.
A jedyna osoba ktora nam tu przeszkadze jest wlasnie twoja osoba... ktora non stop probuje sie wpier... miedzy wodke a zakaske szukajac kolejnych prowokacji.

Takze mysle ze jedynym problemem na lini Gorzow - Polkowice jestes WLASNIE TY i Tylko TY !!

A najlepsze jest w tym wszystkim ze Wszyscy w Gorzowie i Polkowicach zyczyli by sobie zeby te zespoly spotkaly sie w polfinale z miejsc 1/4... ze wzgledu na duza szanse na final...
...tylko nie TY>.. ktory wolisz Wazelina wejsc co niektorym z Krakowa... w ...
Naprawde zastanow sie nad soba, nad swoim zachowaniem ;)

Tylko pamietaj... Wazelina to nie wszystko ;) a dwa "Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie" :D :D
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

Awatar użytkownika
Viallos
Administrator
Posty: 1827
Rejestracja: 06 czerwca 2004, 23:13
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Postautor: Viallos » 13 stycznia 2009, 14:51

A ja powiem krótko - administratorzy badz moderatorzy decyduja kiedy, komu i za co daja ostrzezenie. Jezeli sie to komus nie podoba nie musi sie udzielac na forum. Dodam, ze z nikim nie rozmawialem o tym - jestem daleko poza ukladem - ale reguly musza byc przestrzegane i niepodwazalne bo inaczej to forum zamieni sie w sieczke.

Koniec tematu

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Postautor: simon » 04 lutego 2009, 20:30

za 3 ostrzeżenie czasowy ban dla FAIR PLAY'a


Wróć do „Propozycje-Ogłoszenia-Organizacja forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości