Czy Kuba powinnien sobie podarować

Wasze pomysły oraz propozycje co do KKforum, ogłoszenie o zmianach, ostrzeżeniach i innych sprawach organizacyjnych.

Moderator: Moderatorzy

AZS_GORZÓW
Nowy na forum
Posty: 11
Rejestracja: 10 kwietnia 2009, 13:40

Postautor: AZS_GORZÓW » 12 kwietnia 2009, 10:22

Szymon pisze:
Żalicie sie jak to Was tutaj dyskryminują a nie zauważacie że to zdecydowana większość Was wprowadza na to Forum syf, zamieszanie a często bardzo wyzywanie innych Forumowiczów!!!

W ankiecie głosuję za tym by Kuba dalej pełnił swoje obowiązki!!!
Może nie robi tego idealnie, ale na takie zachowania jakie prezentuje większość ludzi z Gorzowa nie ma innej metody!!! Bo chamstwo trzeba zwalczać siłą!!!!!



Oczywiscie mozna nie pochwalac tego jak sie komus po nazwisku jedzie czy wyzywa itp itd... Jednak czy Kuba "jest bez grzechu" ?

Trzeba miec naprawde duze klapki na oczy nałozone zeby uważać ze w 100% to jest wina uzytkownikow z Gorzowa. W pewnym stopniu sa temu winni i sam przyznaje sie do popelniania wielu bledów, nie raz specjalnych ironicznych tekstów... jednak z drugiej strony nalezy popatrzec tez na ta druga strone...
Nie mozna piastowac stanowiska moderatora i juz zalozenia byc wrogo nastawionym do innych uzytkownikow,poniewaz słuzy to tylko szerzeniu licznych konfliktów.

I jak napisalem chamstwo ze strony Gorzowa (przyznaje w pewnych przypadkach było - za co po glebszym zastanowieniu mozna przeprosic) było spowodowowane Chamstem które Kuba kierował w nasza strone (pewnie On tego nie widzi i nigdy sie do tego nie przyzna,ba nawet napisze pewnie wiekszosc innych moderatorów tego nie widzi [nikt nie jest idealny])... i w ten sposob zostala pileczka odbijana... "Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie"...

Inni moderatorzy nie maja takich problemów, bo poprostu "NIE IDA TA DROGA"...

Moja propozycja
Jezeli jest juz pewnie duzy konflikt na lini Kuba - Gorzów to proponuje zeby gorzowiacy jak i Kuba poprostu nie wchodzili sobie w droge :) a problemów na pewno nie bedzie. Jezeli ktos z Gorzowa chce napisac cos do Kuby niech sie 2 razy zastanowi jak i również Kuba gdy bedzie chciał cos napisać wiedząc jak wrazliwy na jego posty jest Gorzów :)

(Hermes46 twoje płytkie ironiczne teksty naprawde niczemu nie sluza a tylko zaostrzaja sytuacje na forum).

Zycze Wszystkim Wesołego Alleluja

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Postautor: ann » 12 kwietnia 2009, 11:38

ok to jeszcze raz ja:)

takiego chamstwa jak ostatnio prezentowali niektórzy forumowicze z Gorzowa(m.in Gorzowski kibic vel Gorzów Wlkp!, cesare, czy w wielu przypadkach Ty Endrju) dawno na tym forum nie było. przynajmniej ja nie pamiętam.

Nie mozna piastowac stanowiska moderatora i juz zalozenia byc wrogo nastawionym do innych uzytkownikow,poniewaz słuzy to tylko szerzeniu licznych konfliktów.

dziwnym trafem to wrogie nastawienie jest tylko w stosunku do Gorzowa, ciekawe czemu :shock:
konflikt jest tylko i wyłącznie na lini:kilku krzykaczy z Gorzowa-reszta forumowiczów, bo zauważ, że dość często dochodzi też do Waszych spięć z Krakowem,Gdynią itp.

Jezeli jest juz pewnie duzy konflikt na lini Kuba - Gorzów to proponuje zeby gorzowiacy jak i Kuba poprostu nie wchodzili sobie w droge

mam wielką nadzieję, że tuż po świętach zostaną podjęte pewne decyzje przez administratorów, dzięki którym raz na zawsze skończy się chamstwo, burdel i syf na tym forum.

(Hermes46 twoje płytkie ironiczne teksty naprawde niczemu nie sluza a tylko zaostrzaja sytuacje na forum).

a czemu służąTwoje i kilku Twoich kolegów chamskie, płytkie i ironiczne teksty ?
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

AZS_GORZÓW
Nowy na forum
Posty: 11
Rejestracja: 10 kwietnia 2009, 13:40

Postautor: AZS_GORZÓW » 12 kwietnia 2009, 11:45

ann pisze:ok to jeszcze raz ja:)

takiego chamstwa jak ostatnio prezentowali niektórzy forumowicze z Gorzowa(m.in Gorzowski kibic vel Gorzów Wlkp!, cesare, czy w wielu przypadkach Ty Endrju) dawno na tym forum nie było. przynajmniej ja nie pamiętam.



Daj prosze kilka przykładów.

Może ja mam klapki na oczach (chociaz przyznalem sie do kilku bledów) i wyciagne z tego wnioski.
Ostatnio zmieniony 12 kwietnia 2009, 11:53 przez AZS_GORZÓW, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Postautor: ann » 12 kwietnia 2009, 11:48

AZS_GORZÓW pisze:
ann pisze:ok to jeszcze raz ja:)

takiego chamstwa jak ostatnio prezentowali niektórzy forumowicze z Gorzowa(m.in Gorzowski kibic vel Gorzów Wlkp!, cesare, czy w wielu przypadkach Ty Endrju) dawno na tym forum nie było. przynajmniej ja nie pamiętam.



Daj prosze kilka przykładów.


specjalistą od przeszukiwania forum i cytowania innych na tym forum jesteś Ty :wink:
więc jak to mówią: szukajcie a znajdziecie :wink:

a tak btw to przeglądnij sobie dział propozycje, ogłoszenia i organizacja forum i zobacz ile tematów pozakładałeś na temat ostrzeżeń i tego jak źle jesteście tu traktowani. i zastanów się w wolnych chwilach jak nie piszesz pracy czy to aby na pewno o to na forum chodzi :)

Endrju i mam jeszcze jedna prośbe do Ciebie przeglądnij sobie forum i powiedz mi kiedy ostatnio w dziale aktualności napisałeś marytorycznego posta na temat koszykówki, a nie na temat tego że AZS wygra, jest w finale, jest w Eurolidze i trzeba to powtarzać jak mantrę w każdym temacie przy użyciu odpowiedniej ilości emotek?
Ostatnio zmieniony 12 kwietnia 2009, 11:53 przez ann, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

AZS_GORZÓW
Nowy na forum
Posty: 11
Rejestracja: 10 kwietnia 2009, 13:40

Postautor: AZS_GORZÓW » 12 kwietnia 2009, 11:54

ann pisze:Endrju i mam jeszcze jedna prośbe do Ciebie przeglądnij sobie forum i powiedz mi kiedy ostatnio w dziale aktualności napisałeś marytorycznego posta na temat koszykówki, a nie na temat tego że AZS wygra, jest w finale, jest w Eurolidze i trzeba to powtarzać jak mantrę w każdym temacie przy użyciu odpowiedniej ilości emotek?


Nie rozmawiamy teraz na temat merytorycznego pisania postów a na temat chamstwa i przyczyn spiec: (Tak na prawde na rekach jednej reki moze policzysz osoby ktore pisza rzeczywiscie merytorycznie) :roll:

Jako ze jestem specjalnista w cytowaniu to dam jeden przykład:

Kuba pisze:
Endrju pisze:
Kuba pisze:Endrju, to nie ja pisałem, że Gorzów jest faworytem meczu. że i bez Katki i Taylor wygracie. Że Anosike to hit (co z nią momentami robiła Planeta to każdy widział), a teraz nagle zmieniasz ton, mowiac, że to nie byla niespodzianka? 7 zawodniczek mówisz... hmmm ... policzmy je zatem :D Czubak, Anabanana, Richards, Żurowska, Koryzna, Kaczmarczyk, Anosike, Maruszczak - nie chce wyjść inaczej niż 8 :lol:

a u nas - Pietrzak, Jeziorna, Gajda, Mieloszyńska, Planeta, Carter i chora Robbins - wychodzi 6 +1 :lol:

W naszym bardzo okrojonym składzie 7 osobowym bardzo ciezko sie postawic silnej druzynie...

1) juz ustaliliśmy, ze ściemniasz z tą siódemką
2) od kiedy to Polkowice są dla was "silną" drużyną? :o
3) silny zawsze był (była opinia, ze jest) Gorzów. a tu Polkowice w 7 zawodniczek nie tylko postawiły sie silnej drużynie, ale zlały ją aż miło...

więc proszę - przestań pisac bzdury ;-)

pozdro!


Skoro liczysz juniorki które dostają szanse gry dzieki temu ze mamy kontuzje to ok ;)
Gorzów był bardzo silny w pełnym składzie 8)
A Polkowice... spokojnie...tak jak i My poprawicie lokatę z tamtego sezonu o 1 oczko :lol: To juz duzy sukces :D


nie licze "juniorek, które dostają szansę gry, bo są kontuzje" tylko koszykarki, których ostatnimi czasy nie mógł się nachwalić m.in. Maciejewski


obyś dzieciaku musiał odszczekiwać te wszystkie brednie, co tu wypisujesz. czego sobie i państwu życzę.

bez odbioru. a ty jak chcesz - brnij dalej i pogrążaj sie jeszcze bardziej
.

http://kosz.webd.pl/kkforum/viewtopic.p ... &start=120

Oczywiście tutaj ewidentnie z wymiany pogladów... To ktos z Gorzowa w chamski sposób odezwał się pierwszy ?!

a nie chcem wspominac o najgorszym co moze byc na tym forum czyli
prowokacji , odpowiedzi na nia (tym samym dostaniu ostrzezenia), i skasowaniu calego watka ;)... a zdazalo sie niestety nie raz... :?
Ostatnio zmieniony 12 kwietnia 2009, 12:01 przez AZS_GORZÓW, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Postautor: ann » 12 kwietnia 2009, 12:00

niemerytorycznie pisanie postow jest jednym z powodow spięć i pokazuje Twój szanunek Endrju do innych użytkownikow, którzy w większości staraja sie pisać merytorycznie.

(Tak na prawde na rekach jednej reki moze policzysz osoby ktore pisza rzeczywiscie merytorycznie)

ojj dwóch rąk by mi zabrakło. choć dla forumowiczów z Gorzowa rzeczywiście wystarczy tylko jedna ręka.

i skasowaniu calego watka ... a zdazalo sie niestety nie raz...

i dopóki dalej będzie tak jak jest zdarzać się będzie, to Ci mogę obiecać ze swojej strony.
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

AZS_GORZÓW
Nowy na forum
Posty: 11
Rejestracja: 10 kwietnia 2009, 13:40

Postautor: AZS_GORZÓW » 12 kwietnia 2009, 12:03

ann pisze:niemerytorycznie pisanie postow jest jednym z powodow spięć i pokazuje Twój szanunek Endrju do innych użytkownikow, którzy w większości staraja sie pisać merytorycznie.


tak jak edytowalem wczensiej (merytorycznie piszacych osob mozna policzyc na palcach jednej reki) i sie przyznaje do tego ze czesto pisze nie merytorycznie... :roll:

Jednak nie w tym jest problem na tej linii...

Jezeli chodzi ci tylko i wyłacznie o to to trzeba bylo ustalic jakis regulamin z zasadami obowiazujacymi wszystkich a nie dyskryminowac pewnych osob.

ann pisze: choć dla forumowiczów z Gorzowa rzeczywiście wystarczy tylko jedna ręka.


Moze dlatego ze wiele osob odpusciło sobie pisanie gdyż uważaja ze tu sa same "Obnibusy i Wróżki, wszystko wiedza najlepiej, przewidywuja przyszłość, nie potrafia zaakceptować innych pogladów".

A i jeżeli oceniasz cały Gorzów na podstawie 2-3 osób to gratuluje.

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Postautor: ann » 12 kwietnia 2009, 12:12

Jezeli chodzi ci tylko i wyłacznie o to to trzeba bylo ustalic jakis regulamin z zasadami obowiazujacymi wszystkich a nie dyskryminowac pewnych osob.


a myślałam, że zasad dobrego wychowania to uczą rodzice od najmłodszych lat...widocznie nie wszędzie... :?

zasady są proste: w dziale aktualności piszemy tylko wyłącznie o aspektach sportowych. nie o kibicowaniu, nie o klubie kibica. a ostatnimi czasy to dział ten wygląda jak blog Endrju i kolegów z Gorzowa.
macie chyba hyde park na swoim podforum klubowym prawda?
a teraz doszło do takiej sytuacji, że chcąc przeczytać coś konkretnego na temat meczu, postawy poszczególnych zawodniczek trzeba przebić się przez masę postów o niczym. a w związku z tym, że jest to forum ogólnopolskie, największe i najbardziej znane w środkowisku koszykarek, trenerów i działaczy to razem z Kubą jako moderatorzy niejako odpowiadamy za jego treść;) dlatego bardzo często nasze rekacje są takie a nie inne.

A i jeżeli oceniasz cały Gorzów na podstawie 2-3 osób to gratuluje.

no czegoś takiego to mi nie zarzucaj:)
absolutnie nie oceniam Gorzowa na podstawie TYCH użytkowników.jest tutaj kilku użytkoników z Waszego miasta, których posty czyta się z przyjemnościa i można z nimi fajnie pogadać. przy okazji ich pozdrawiam:)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

AZS_GORZÓW
Nowy na forum
Posty: 11
Rejestracja: 10 kwietnia 2009, 13:40

Postautor: AZS_GORZÓW » 12 kwietnia 2009, 12:21

ann pisze:
Jezeli chodzi ci tylko i wyłacznie o to to trzeba bylo ustalic jakis regulamin z zasadami obowiazujacymi wszystkich a nie dyskryminowac pewnych osob.


a myślałam, że zasad dobrego wychowania to uczą rodzice od najmłodszych lat...widocznie nie wszędzie... :?

zasady są proste: w dziale aktualności piszemy tylko wyłącznie o aspektach sportowych. nie o kibicowaniu, nie o klubie kibica. a ostatnimi czasy to dział ten wygląda jak blog Endrju i kolegów z Gorzowa.
macie chyba hyde park na swoim podforum klubowym prawda?
a teraz doszło do takiej sytuacji, że chcąc przeczytać coś konkretnego na temat meczu, postawy poszczególnych zawodniczek trzeba przebić się przez masę postów o niczym. a w związku z tym, że jest to forum ogólnopolskie, największe i najbardziej znane w środkowisku koszykarek, trenerów i działaczy to razem z Kubą jako moderatorzy niejako odpowiadamy za jego treść;) dlatego bardzo często nasze rekacje są takie a nie inne.


Dobra tak zgodze sie z Toba masz racje.

Jednak zarzucajac nam CHAMSTWO w dalszym ciągu nie doszłaś do wniosku co wywołało to chamstwo. (Czy moze juz trochę świta?).
(Bo chyba nie uważasz ze pisanie w aktualnościach o stronie kibicowskiej czy KK czy czyms innym nie zwiazane z meczem (jest tym czym określasz),...

W moim rozumieniu chamstwem było np. P....nie rób wioski... czy ile masz w pasie czy itp... jak również słowa wypowiedziane przez osobe ladnych pare lat mlodsza...

obyś dzieciaku musiał odszczekiwać te wszystkie brednie, co tu wypisujesz. czego sobie i państwu życzę.


a nie pisanie nie na temat do którego kolejny moge sie przyznac ze sie zdarzało nie raz ;)

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Postautor: ann » 12 kwietnia 2009, 12:24

chamstwo chamstwu nierówne :wink:

a teraz żegnam, święta są, obowiązki rodzinne itp :)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

AZS_GORZÓW
Nowy na forum
Posty: 11
Rejestracja: 10 kwietnia 2009, 13:40

Postautor: AZS_GORZÓW » 12 kwietnia 2009, 12:30

ann pisze:chamstwo chamstwu nierówne :wink:

a teraz żegnam, święta są, obowiązki rodzinne itp :)

Doskonale wiem ze:

"Punkt widzenia zalezy od kąta patrzenia" ;)

Pozdrawiam

Wesołych Świat :)

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Postautor: hermes46 » 12 kwietnia 2009, 19:39

Ja napisze tak:
-Jak to jest jak któs stuka z innego miasta lub jest kibicem innego klubu niz AZS Gorzów jest bucem, burakiem lub debilem?
-Co w Gorzowie macie abonament na inteligencje, wiedze na wsztskie tematy?
- Kazdy modreator nie bedacy z Gorzowa jest stronniczy, zły, plussiki daje zawsze stronniczo?

Osobiscie nic nie mam do Kuby. Wypowiada sie ineteligetnie, karze tez według mnie sprawiedliwie. Jeden plusik dostałem (od Ann o ile dobrze pamietam). Nie pisze zeby ja zwalic z tej funkcji czy tez nie uzywam wulgaryzmów w stosunku do Niej. W tamtej sytuacji chodziło tylko oto aby lolek którego nazwałem odpowiednio przeczytał sobie dwa pierwsze posty!

Jeszcze raz pozdrawiam Kube i Ann
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Postautor: rzymi » 12 kwietnia 2009, 19:54

Ja powiem tak drogi hermesie.. wszyscy sobie życzyli wesołych lub mniej wesołych Świąt i zakończyli dyskusję a Ty niepotrzebnie znów dolewasz oliwy do ognia... :?
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
elen
Kadet
Posty: 1461
Rejestracja: 23 stycznia 2006, 17:31
Lokalizacja: Gorzów - Miasto cudów nad Wartą
Kontaktowanie:

Postautor: elen » 12 kwietnia 2009, 20:17

Hermes przez takie teksty, jak właśnie twój powyżej wybuchają na tym forum największe kłótnie, także z łaski swojej proszę Cię skończ z takimi tekstami bo są nie na miejscu.
Obrazek

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." - Stanisław Lem

AZS_GORZÓW
Nowy na forum
Posty: 11
Rejestracja: 10 kwietnia 2009, 13:40

Postautor: AZS_GORZÓW » 12 kwietnia 2009, 20:50

hermes46 pisze:Ja napisze tak:
-Jak to jest jak któs stuka z innego miasta lub jest kibicem innego klubu niz AZS Gorzów jest bucem, burakiem lub debilem?
-Co w Gorzowie macie abonament na inteligencje, wiedze na wsztskie tematy?
- Kazdy modreator nie bedacy z Gorzowa jest stronniczy, zły, plussiki daje zawsze stronniczo?

Osobiscie nic nie mam do Kuby. Wypowiada sie ineteligetnie, karze tez według mnie sprawiedliwie. Jeden plusik dostałem (od Ann o ile dobrze pamietam). Nie pisze zeby ja zwalic z tej funkcji czy tez nie uzywam wulgaryzmów w stosunku do Niej. W tamtej sytuacji chodziło tylko oto aby lolek którego nazwałem odpowiednio przeczytał sobie dwa pierwsze posty!

Jeszcze raz pozdrawiam Kube i Ann


Jak czytam te Twoje wypociny w 90% postów myśle sobie "Boże widzisz to a nie grzmisz",

ale zacznijmy od poczatku...

- Kazdy modreator nie bedacy z Gorzowa jest stronniczy, zły, plussiki daje zawsze stronniczo?


Naprawde mało wiesz ;)
Akurat naprawde nie ma różnicy miedzy moderatorami z Gorzowa czy Krakowa... bo nadaja mniej wiecej na tej samej fali...(akurat nigdy nie zauwazylem zeby kogos swojego faworyzowali) - i niejednokrotnie np. rozmawiajac z KyS-iem brzydko tak powiem opierdzielal mnie ze nie mam racji itp. Prosto w twarz mówiąc ze np. zasłuzenie dostałem ostrzezenie itp. Nie mam do niego zadnej o to pretensji po poprostu mówi jak jest i nie owija w bawełne. W wielu przypadkach się ze mną zgadza a w wielu nie... Tak samo np. przykład z innym moderatorem z Krakowa z którym mam bardzo różne poglądy, po jakiejś tam małej części się zgadzamy... ale ja szanuje jego zdanie (kazdy ma prawo miec wlasne poglady) i od tego zreszta jest forum.

-Jak to jest jak któs stuka z innego miasta lub jest kibicem innego klubu niz AZS Gorzów jest bucem, burakiem lub debilem?


Daj przykłady ?? Chociaz watpie??

Chociaz watpie... bo lubisz sobie tak czesto pier... nie od rzeczy...

elen pisze:Hermes przez takie teksty, jak właśnie twój powyżej wybuchają na tym forum największe kłótnie, także z łaski swojej proszę Cię skończ z takimi tekstami bo są nie na miejscu.


Dokładnie gdyby takich ludzi jak Hermes było mniej na pewno mniej by było konfliktów gdyż wiekszosc z nich zaczyna sie od takich wlasnie ludzi... którzy lubieja podsycac temat tekstami typu:

hermes46 pisze: O Za miesiac bedzie zuzel to co wpadniesz na forum zużlowe? Bo Wy Gorzowie to tacy sezonowi kibice!!!!


czy chociazby:

hermes46 pisze:Tankista ciiiiiiiiiiii graja w finale wiec im mozna!!!!!!!!!!!!!! :lol: :wink:


Naprawdę mądrością to ty nie grzeszysz ;)

I jezeli Ja dostałem bana za pisanie nie na temat? ... to co jeszcze tacy ludzie jak hermus robia na forum :?: (nie sorry on pisze bardzo merytorycznie :lol: :lol: ).
jak zreszta wielu...


Wróć do „Propozycje-Ogłoszenia-Organizacja forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości