Czy Kuba powinnien sobie podarować

Wasze pomysły oraz propozycje co do KKforum, ogłoszenie o zmianach, ostrzeżeniach i innych sprawach organizacyjnych.

Moderator: Moderatorzy

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: Kuba » 12 kwietnia 2009, 22:23

pozwolę sobie uznać temat za wyczerpany i zamknąć.

dziękuję wszystkim za dyskusję, życzę Wesołych Świąt

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Postautor: simon » 14 kwietnia 2009, 22:36

Nie ześmieciowałem tego wątku tylko z jednego powodu – chcę w nim odpowiedzieć na parę spraw organizacyjnych nie do końca chyba zrozumiałych przez użytkowników forum…

Temat bycia lub nie bycia moderatorem nie jest w żadnym stopniu związany z jakąkolwiek „większością” ani „mniejszością” osób popierających – lub nie popierających – jedyną osobą, która mogłaby odpowiedzieć na to pytanie w sposób istotny jest administrator – a ponieważ dla trzech osób nie ma sensu robić ankiety, to z powodu bezzasadności jej umieszczenia w podforum „propozycje-organizacja” – pozwoliłem sobie w/w wywalić…

Ocena działalności moderatorów leży także w gestii administratorów – nikogo innego.


Ps. Przy okazji – „aktualności” faktycznie dziś straciły 2 moderatorów, nestorów forum – właściwie ich twórców i współzałożycieli (oczywiście pamiętamy, że faktycznym założycielem pierwszego forum był Rafał Szeremeta) – w imieniu wszystkich mam nadzieję zinternetyzowanych kibiców kobiet dziękuję im za wiele lat pracy, ale wobec nikłej aktywności ostatnio i oczywiście rosnącej ilości potrzeb oraz pracy musiałem uczynić nieco miejsca…
Jednocześnie dla nowego moderatora – elen – gratulacje i powodzenia w niełatwym zadaniu jak widzę.


Wróć do „Propozycje-Ogłoszenia-Organizacja forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości