Czy Kuba powinnien sobie podarować

Wasze pomysły oraz propozycje co do KKforum, ogłoszenie o zmianach, ostrzeżeniach i innych sprawach organizacyjnych.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
pawelsuch
Amator
Posty: 191
Rejestracja: 31 stycznia 2007, 16:08
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontaktowanie:

Czy Kuba powinnien sobie podarować

Postautor: pawelsuch » 11 kwietnia 2009, 11:39

Jako iż coraz więcej pretensji użytkowników pojawia się wobec naszego Kubusia, ta ankieta powinna wyjaśnić co z Nim począć.

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Postautor: ann » 11 kwietnia 2009, 11:56

ja chciałam tylko powiedzieć, że nie sądze aby ta ankieta miała jakikolwiek wpływ na to czy Kuba będzie moderatorem:)
ale spoko, głosujcie. zróbcie też sąd nad moją przyszłością :wink:
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

GorzówWlkp!
Nowy na forum
Posty: 47
Rejestracja: 10 kwietnia 2009, 13:42

Postautor: GorzówWlkp! » 11 kwietnia 2009, 13:12

ann pisze:ja chciałam tylko powiedzieć, że nie sądze aby ta ankieta miała jakikolwiek wpływ na to czy Kuba będzie moderatorem:)
ale spoko, głosujcie. zróbcie też sąd nad moją przyszłością :wink:


Do Ciebie nie ma pretensji bo jesteś w miarę dobrym moderatorem :)

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: Kuba » 11 kwietnia 2009, 13:16

jestem wzruszony, nikt nigdy się tak mną nie interesował :lol:

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: Czy Kuba powinnien sobie podarować

Postautor: hermes46 » 11 kwietnia 2009, 13:16

pawelsuch pisze:Jako iż coraz więcej pretensji użytkowników pojawia się wobec naszego Kubusia, ta ankieta powinna wyjaśnić co z Nim począć.


A mozesz podac jacy kibice lub osoby z jakiego miasta maja najwieksze pretensje?
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

Awatar użytkownika
tankista
Żak
Posty: 426
Rejestracja: 21 stycznia 2007, 21:56
Lokalizacja: Gdynia ,Olimpijska 5
Kontaktowanie:

Postautor: tankista » 11 kwietnia 2009, 13:19

Ja proponuje żeby kibice z Gorzowa dali sobie spokój i nie prowokowali idiotycznych dyskusji , bo to oni robią ostatnimi czasy największy syf na forum .

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Postautor: hermes46 » 11 kwietnia 2009, 13:23

Tankista ciiiiiiiiiiii graja w finale wiec im mozna!!!!!!!!!!!!!! :lol: :wink:
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

Awatar użytkownika
SEP-CE
Młodzik
Posty: 835
Rejestracja: 05 stycznia 2007, 22:00
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: SEP-CE » 11 kwietnia 2009, 16:32

hermes46 pisze:Tankista ciiiiiiiiiiii graja w finale wiec im mozna!!!!!!!!!!!!!! :lol: :wink:


:lol: :lol: :twisted: :twisted:

do pawelsuch'a:

a co Ty byś chciał z nim zrobic :?: spalic na stosie, pod gilotyne, wypędzic z Polski ? podaj przykłady, bo jestem ciekaw :D

GorzówWlkp!
Nowy na forum
Posty: 47
Rejestracja: 10 kwietnia 2009, 13:42

Postautor: GorzówWlkp! » 11 kwietnia 2009, 17:23

hermes46 pisze:Tankista ciiiiiiiiiiii graja w finale wiec im mozna!!!!!!!!!!!!!! :lol: :wink:
Już Ci buraku nie raz mówiłem zajmij się katarzynkami swoimi i walką o 5 miejsce :)

GorzówWlkp!: w dupie mam tego plusika:)


ann: miło. wesołego Alleluja zatem 8)
Ostatnio zmieniony 11 kwietnia 2009, 23:07 przez GorzówWlkp!, łącznie zmieniany 2 razy.

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Postautor: hermes46 » 11 kwietnia 2009, 19:39

Wujku nie wiem do kogo pijesz ale przyhamuj bo po 20 postach(niezwykle inteligentynych) bedziesz na przymusowym odpoczynku lub bedziez musiał załozyc kolejnego zagrzebistego nicka
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

Awatar użytkownika
pawelsuch
Amator
Posty: 191
Rejestracja: 31 stycznia 2007, 16:08
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontaktowanie:

Postautor: pawelsuch » 11 kwietnia 2009, 21:19

SEP-CE pisze:
hermes46 pisze:Tankista ciiiiiiiiiiii graja w finale wiec im mozna!!!!!!!!!!!!!! :lol: :wink:


:lol: :lol: :twisted: :twisted:

do pawelsuch'a:

a co Ty byś chciał z nim zrobic :?: spalic na stosie, pod gilotyne, wypędzic z Polski ? podaj przykłady, bo jestem ciekaw :D


Wystarczy ze sobie odpuści administrowanie :P
Palic się nie musi:D
Osobiście mam to gdzieś, ale chciałem zobaczyć jak to z nim jest, ale jeśli większość sądzi ze powinien sobie podarować to ja na jego miejscu dałbym sobie spokój albo zmienił swoje postępowanie. Rozumiem że Andrzej i inni są upierdliwi i meczący, ale jako moderator powinien prezentować inna postawę takie moje zdanie, dziwne że jakoś inni moderatorzy nie robią problemów, ba nawet ann, z która darli, dra koty działa bez zrzutów(nie odebrałem nic złego :P). A wiec coś musi być nie tak.
Pozdrawiam serdecznie

Awatar użytkownika
Szymon
Oldboy
Posty: 6023
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 09:11
Lokalizacja: PABIANICE, POLSKA
Kontaktowanie:

Postautor: Szymon » 11 kwietnia 2009, 22:52

pawelsuch pisze:
Wystarczy ze sobie odpuści administrowanie :P
Palic się nie musi:D
Osobiście mam to gdzieś, ale chciałem zobaczyć jak to z nim jest, ale jeśli większość sądzi ze powinien sobie podarować to ja na jego miejscu dałbym sobie spokój albo zmienił swoje postępowanie. (...)



Pokaż mi tą większość!!!
Gdzie ona jest???
Gdzie są wypowiedzi tych osób które nie chcą by Kuba pełnił funkcję moda???
Ile z tych dwudziestuparu głosów przeciw Kubie w ankiecie pochodzi nie z Gorzowa???
No ciekaw jestem???? Ale przypuszczam, że przynajmnije 3/4 pochodzi z Gorzowa a biorac pod uwagę że kilka osób ma po kilka kont no to sorry bardzo!!!

A swoją drogą, środowisko gorzowskie domaga się dymisji Kuby. Skoro tak, to ja się domagam by te osoby z Gorzowa które wyzywają Kubę od "przygłupa", "baranka", "grubasa" itp, by osoby które jadą Mu po nazwisku z tekstami "P..ski nie rób wioski" raz na zawsze zamilkły a najlepiej opuściły to Forum!!!!!!
Żalicie sie jak to Was tutaj dyskryminują a nie zauważacie że to zdecydowana większość Was wprowadza na to Forum syf, zamieszanie a często bardzo wyzywanie innych Forumowiczów!!!

W ankiecie głosuję za tym by Kuba dalej pełnił swoje obowiązki!!!
Może nie robi tego idealnie, ale na takie zachowania jakie prezentuje większość ludzi z Gorzowa nie ma innej metody!!! Bo chamstwo trzeba zwalczać siłą!!!!!


P.S. Zresztą, tak jak napisałą Ann, ta ankieta i tak nie będzie miała żadnych mocy sprawczych, więc bezcelowe jest użalanie się!!!
BYŁ, BĘDZIE I JEST ZAWSZE WŁÓKNIARZ MRKS


Obrazek

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Postautor: ann » 11 kwietnia 2009, 23:50

A swoją drogą, środowisko gorzowskie domaga się dymisji Kuby. Skoro tak, to ja się domagam by te osoby z Gorzowa które wyzywają Kubę od "przygłupa", "baranka", "grubasa" itp, by osoby które jadą Mu po nazwisku z tekstami "P..ski nie rób wioski" raz na zawsze zamilkły a najlepiej opuściły to Forum!!!!!!
Żalicie sie jak to Was tutaj dyskryminują a nie zauważacie że to zdecydowana większość Was wprowadza na to Forum syf, zamieszanie a często bardzo wyzywanie innych Forumowiczów!!!


cóż... nic dodać nic ująć drogi Szymonie :)
jeśli ktoś nie umie dostosować się do zasad jakie tutaj panują to żegnamy. chyba jednak całkiem nowe forum gorzowskie będzie najlepszym dla Was rozwiązaniem.i szkoda, że tych 3 czy 4 osobników robi taką opinię reszcie, tym jak najbardziej normalnym i w porządku kibicom z Gorzowa.
Ostatnio zmieniony 12 kwietnia 2009, 09:26 przez ann, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Postautor: hermes46 » 12 kwietnia 2009, 07:33

mnie dziwi inna rzecz. Czemu takiemu wujowi nie zablokujecie przy ban mozliwość zmiany nicka? Wiem ze istnieje taka mozliwość!!! Dokładnie blokuje IP kompa z którego lolek stuka!


Kuba, Ann pozdro i Wesołych Świat!!!!
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

Awatar użytkownika
Siero
Senior
Posty: 3841
Rejestracja: 04 października 2006, 13:38
Lokalizacja: Pabianice (51° 39'N 19° 23'E)
Kontaktowanie:

Postautor: Siero » 12 kwietnia 2009, 08:25

hermes46 pisze:mnie dziwi inna rzecz. Czemu takiemu wujowi nie zablokujecie przy ban mozliwość zmiany nicka? Wiem ze istnieje taka mozliwość!!! Dokładnie blokuje IP kompa z którego lolek stuka!


Kuba, Ann pozdro i Wesołych Świat!!!!
jak znam życie 90% ludu ma neo bez stałego ip :lol:


Dobrze sie spisuje Kuba tyle w temacie :!:
MRKS Włókniarz Pabianice http://mrks.wlokniarz.info/


Wróć do „Propozycje-Ogłoszenia-Organizacja forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości