Co słychać w Wiśle?

Wszystko na temat Tauron Basket Ligi Kobiet

Moderatorzy: ann, rzymi, paulo2907, Kuba, przemoe

Awatar użytkownika
ann
Administrator

Re: Co słychać w Wiśle?

Postautor: ann » 21 września 2018, 11:56

Informujemy, że na prośbę Towarzystwa Sportowego „Wisła” Kraków zmianie uległ gospodarz meczu 1. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet – Sunreef Yachts Politechnika Gdańska – Wisła CANPACK Kraków.

Zaplanowany na 6 października mecz rozegrany zostanie w Hali TS Wisła przy ulicy Reymonta 22 o godzinie 17:00.

Spotkanie rewanżowe odbędzie się w Gdańsku 12 stycznia.

wislacanpack.pl
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum

Postautor: Greebo » 08 listopada 2018, 21:18

O meczu napisałem w temacie ogólnym, tu jeszcze poruszę dwie kwestie.

Po pierwsze Canada. Przez kilkanaście lat odkąd Can-Pack jest naszym sponsorem oceniałem zarówno to co nasze zawodniczki prezentowały w trakcie sezonu jak i nasze transfery. Czasem potem czytałem te swoje oceny tak by sprawdzić na ile moje przed sezonowe przewidywania potwierdziły sie w rzeczywistości i uważam ze z reguły wielkich odstępstw nie było. A jesli już były jakies nietrafione oczekiwania to raczej panie zaskakiwały mnie na plus a nie na minus. Takim sztandarowym przykładem może być Y. Turner, o którje miałem złe zdanie, spodziewając sie mniej więcej tego co zaprezentowała rok później Simmons, tymczasem jej gra w dużej mierze doprowadziła nas do MP i 1/4 euroligi. Niedocenieniem początkowo tez np. M.Ziętary. W gronie zawodniczek ktorej ewentualna przydatność przeceniłem nr 1 jest a przynajmniej do tego seoznu była - E.Kobryn 9oczywiscie mowa o jej powrocie).

W tym sezonie wygląda na to ze zaliczyłem dwa "wtopy". Na pełną ocenę tej mniejszej czyli Mujovic, przyjdzie jeszcze czas - może zresztą w trakcie sezonu sie rozkręci. O tej większej - czyli Canadzie - już pewnie można pisać w czasie przeszłym, wiec tutaj wypada już teraz posypać głowę popiołem. Gdzies w maju, tuz przed sezonem (lub na jego początku) WNBA i po podpisaniu z nią kontraktu wystawiłem jej tu na forum lukrowaną laurkę. czytając to teraz i porównując z tym co prezentuje jest to jeden wielki stek bzdur. Nie zgadza sie nic, od prowadzenia gry, poprzez niezły rzut a na dobrej obronie kończąc. Nie pokazała - i już pewnie nie pokaże - nic czego po niej oczekiwałem. Nie wiem tylko na ten moment czy to efekt tego ze az tak strasznie przeceniłem jej umiejętności czysto koszykarskie, czy tez ta jej gra była efektem jej podejścia do naszej drużyny, bo praktycznie od początku jej występów u nas wydawała sie ona być nie tyle poza grą co poza drużyną. Tak czy siak zamiast z zawodniczki majacej potencjał by za kilka lat być drugą S.Bird, zapamiętam ją jako zawodniczkę z papierami na bycie drugą A.Jelavic.

A za taką Mauritą tęsknie jak chyba za nikim dotąd w naszym klubie. :roll:
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

em1906
Nowy na forum

Postautor: em1906 » 13 listopada 2018, 12:38

Info z Twittera - ,,Trener koszykarek @wislabasket przyznał, że konflikt z amerykańskimi koszykarkami - Jordin Canadą i Mercedes Russell został zażegnany i w najbliższym czasie nie zanosi się zmiany kadrowe w zespole.''

Wróć do „Aktualności Ekstraklasa”