10 kolejka FGE: AZS Poznań - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski

Wszystko na temat Tauron Basket Ligi Kobiet

Moderatorzy: ann, rzymi, paulo2907, Kuba, przemoe

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

10 kolejka FGE: AZS Poznań - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski

Postautor: ann » 24 listopada 2011, 22:53

Sobota, 26.11.2011
g.19:15
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

tommiiii
Młodzik
Posty: 850
Rejestracja: 17 grudnia 2008, 16:24

Re: 10 kolejka FGE: AZS Poznań - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolsk

Postautor: tommiiii » 26 listopada 2011, 22:50

cały mecz pod kontrola AZS Gorzów....no może na początku 3 kwarty zrobiło się nerwowo ja poznanianki zeszły na 8 pkt.....nie wiem co na poziomie ekstraklasy robią niektóre zawodniczki AZS Poznań.......coraz mniej dziwią mnie te nerwowe reakcje Szewczyka......każdemu chyba by ręce opadły.......działacze do roboty.....może mniej spędzania czasu na przyjemnościach a więcej an załatwianiu kasy.......

Rodowity1908
Nowy na forum
Posty: 17
Rejestracja: 20 listopada 2011, 21:30
Lokalizacja: Łódź

Re: 10 kolejka FGE: AZS Poznań - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolsk

Postautor: Rodowity1908 » 28 listopada 2011, 22:06

Która z koszykarek z Gorzowa , prowadziła pijana auto ?
1967, 1972, 1973, 1974, 1982, 1983, 1986, 1995, 1997 .Czas na kolejny tytuł

kael12
Nowy na forum
Posty: 77
Rejestracja: 21 lipca 2009, 13:51

Re: 10 kolejka FGE: AZS Poznań - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolsk

Postautor: kael12 » 28 listopada 2011, 22:09

Rodowity1908 pisze:Która z koszykarek z Gorzowa , prowadziła pijana auto ?

Lyndra Weaver

bodek38
Młodzik
Posty: 519
Rejestracja: 07 listopada 2008, 22:13
Lokalizacja: RYBNIK

Re: 10 kolejka FGE: AZS Poznań - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolsk

Postautor: bodek38 » 28 listopada 2011, 22:27

kael12 pisze:
Rodowity1908 pisze:Która z koszykarek z Gorzowa , prowadziła pijana auto ?

Lyndra Weaver



i co ją za to spotkało

http://www.sportowefakty.pl/koszykowka/ ... wodniczke/


śmiechu warte jacy oni wyrozumiali :lol:

Awatar użytkownika
tadziu
Senior
Posty: 3180
Rejestracja: 29 maja 2006, 11:19
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: 10 kolejka FGE: AZS Poznań - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolsk

Postautor: tadziu » 28 listopada 2011, 22:30

bodek38 pisze:
kael12 pisze:
Rodowity1908 pisze:Która z koszykarek z Gorzowa , prowadziła pijana auto ?

Lyndra Weaver



i co ja za to spotkało

http://www.sportowefakty.pl/koszykowka/ ... wodniczke/


śmiechu wartejacy oni wyrozumiali


Jestem wielce ciekawy czy tak samo byś mówił gdyby w podobnej sytuacji znalazła się np. Dosty? Już to widzę jak pikietujesz pod budynkiem klubowym o wywaleniu jej z drużyny. Człowiek popełnia błędy, dostała naprawdę bardzo wysoką karę finansową, a do tego nie obędzie się pewnie bez interwencji wymiary sprawiedliwości. Jazda po pijanemu jest karygodna, ale miejmy nadzieję, że co Lyndre czegoś nauczy.

Hic amor, haec patria est. !POLSKA!

bodek38
Młodzik
Posty: 519
Rejestracja: 07 listopada 2008, 22:13
Lokalizacja: RYBNIK

Re: 10 kolejka FGE: AZS Poznań - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolsk

Postautor: bodek38 » 28 listopada 2011, 22:53

nie ma to znaczenia skąd zawodniczka nawet jakby była z Rybnika, Odra Brzeg się nie ciaćkała jak była podobna sytuacja i podziękowali pani a tu widać że panują inne zasady i dziewczyna moze se drinknąć potem przeporsi kaska sypnie i szafa gra zresztą sobie popatrz na opinie innych zanim ogłoszono"wyrok" wszyscy byli pewni że wyleci a tu prosze

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: 10 kolejka FGE: AZS Poznań - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolsk

Postautor: Endrju » 29 listopada 2011, 20:21

Dla mnie osobiscie decyzja klubu jest bardzo sluszna.
Gdybysmy sie cofneli ze dwa lata wstecz moze inaczej bym na ta decyzje patrzal... jednak w dobie kryzysu finansowego w AZS-ie... to byla najlepsza decyzja jaka mogli podjac... Ukarac zawodniczke finansowo i niech gra dalej.
Wywalajac ja z druzyny bysmy sobie samobója strzelili... nie dosc ze stracili jedna z lepszych zawodniczek w druzynie... to do tego za te pieniadze nikogo innego bysmy w podobnej dyspozycji nie znalezli...

PS ( rozumiem rozgoryczenie kibicow z innych klubów ktorzy mieli nadzieje na oslabienie druzyny z Gorzowa).
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Re: 10 kolejka FGE: AZS Poznań - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolsk

Postautor: Kuba » 29 listopada 2011, 20:26

tu nie ma nic do rzeczy osłabienie wasze czy nie - z perspektywy innych klubów.

chodzi o zwykłą przyzwoitość. na pewno w kontrakcie jest zapis o sportowym trybie życia i inne tego typu niuanse. prowadzenie po pijaku jest przestępstwem. i powinna za to wylecieć na bruk.

ale jak słusznie zauważyłeś - nie chodzi tu o "ludzką postawę" AZSu, tylko o chłodną kalkulację. wywalimy ją, jak trzeba, to jesteśmy na lodzie. ale wydamy ładny komunikat, zrobimy w swoim stylu "szopkę" vel. "konferencję prasową" i rozejdzie się po kościach,a my mamy gracza.

ale co ja tam wiem...

desix
Amator
Posty: 157
Rejestracja: 29 grudnia 2006, 16:20
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontaktowanie:

Re: 10 kolejka FGE: AZS Poznań - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolsk

Postautor: desix » 29 listopada 2011, 20:31

ale co ja tam wiem...


Dobrze to ująłeś, bo co Ty tam wiesz :lol:
Nawet jeśli wszyscy już w ciebie zwątpili, pokaż że się mylili

paulo2907
Senior
Posty: 4123
Rejestracja: 12 maja 2008, 16:33
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: 10 kolejka FGE: AZS Poznań - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolsk

Postautor: paulo2907 » 29 listopada 2011, 22:58

Endrju pisze:Dla mnie osobiscie decyzja klubu jest bardzo sluszna.
Gdybysmy sie cofneli ze dwa lata wstecz moze inaczej bym na ta decyzje patrzal... jednak w dobie kryzysu finansowego w AZS-ie... to byla najlepsza decyzja jaka mogli podjac... Ukarac zawodniczke finansowo i niech gra dalej.
Wywalajac ja z druzyny bysmy sobie samobója strzelili... nie dosc ze stracili jedna z lepszych zawodniczek w druzynie... to do tego za te pieniadze nikogo innego bysmy w podobnej dyspozycji nie znalezli...

PS ( rozumiem rozgoryczenie kibicow z innych klubów ktorzy mieli nadzieje na oslabienie druzyny z Gorzowa).

Syndrom oblężonej twierdzy nadal ma się świetnie. :lol: Rozumiem, że gdyby ta pani uderzyła na treningu koleżankę z drużyny czy trenera, to zwalniając ją, klub również strzeliłby sobie samobója, bo gdzie teraz znajdzie inną za tą samą kasę? 8) Chociaż wtedy można byłoby całe zdarzenie po prostu zatuszować przed wstrętnymi hienami z innych miast.
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: 10 kolejka FGE: AZS Poznań - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolsk

Postautor: Endrju » 30 listopada 2011, 06:31

paulo2907 pisze:
Endrju pisze:Dla mnie osobiscie decyzja klubu jest bardzo sluszna.
Gdybysmy sie cofneli ze dwa lata wstecz moze inaczej bym na ta decyzje patrzal... jednak w dobie kryzysu finansowego w AZS-ie... to byla najlepsza decyzja jaka mogli podjac... Ukarac zawodniczke finansowo i niech gra dalej.
Wywalajac ja z druzyny bysmy sobie samobója strzelili... nie dosc ze stracili jedna z lepszych zawodniczek w druzynie... to do tego za te pieniadze nikogo innego bysmy w podobnej dyspozycji nie znalezli...

PS ( rozumiem rozgoryczenie kibicow z innych klubów ktorzy mieli nadzieje na oslabienie druzyny z Gorzowa).

Syndrom oblężonej twierdzy nadal ma się świetnie. :lol: Rozumiem, że gdyby ta pani uderzyła na treningu koleżankę z drużyny czy trenera, to zwalniając ją, klub również strzeliłby sobie samobója, bo gdzie teraz znajdzie inną za tą samą kasę? 8) Chociaż wtedy można byłoby całe zdarzenie po prostu zatuszować przed wstrętnymi hienami z innych miast.

Z tego co pamietam to i w twoim klubie koszykarki prowadziły równiez niesportowy tryb zycia a jakos dane im bylo dograc do konca sezonu : )

z tym porównaniem jazdy pod wpywem alkoholu do uderzenia innej kolezanki to trafiles jak kulom w plot. Bardzo przepraszam Ciebie jak i inne osoby ktore sa rozczarowane decyzja klubu.

PS ( Z tymi emotikonkami to juz prawie pod kolegów z Torunia podchodzisz (do Koszykarza juz Ci zawiele nie brakuje).
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Re: 10 kolejka FGE: AZS Poznań - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolsk

Postautor: ann » 30 listopada 2011, 07:00

Z tego co pamietam to i w twoim klubie koszykarki prowadziły równiez niesportowy tryb zycia a jakos dane im bylo dograc do końca sezonu : )

a w którym to klubie nie było takich sytuacji:). myślę, że na palcach jednej ręki można policzyć, tylko nie wszystkie te zdarzenia ujrzały światło dzienne. Gorzów nie jest pierwszym klubem, który wybacza te grzechy. akurat Weaver miała pecha, że na coś tam wjechała. mnie absolutnie decyzja władz AZSu nie dziwi, pewno większość klubów zrobiłaby tak samo. powiem więcej, gdybym to ja była prezesem podjęłabym dokładnie taką decyzję jak Madej z Maciejewskim. oczywiście jazdę na podwójnym gazie potępiam i absolutnie nie powinno to mieć zdarzenia, ale za to Lyndra zapewne zostanie ukarana przez polski wymiar sprawiedliwości.
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

paulo2907
Senior
Posty: 4123
Rejestracja: 12 maja 2008, 16:33
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: 10 kolejka FGE: AZS Poznań - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolsk

Postautor: paulo2907 » 30 listopada 2011, 17:59

Endrju pisze:Z tego co pamietam to i w twoim klubie koszykarki prowadziły równiez niesportowy tryb zycia a jakos dane im bylo dograc do konca sezonu : )

z tym porównaniem jazdy pod wpywem alkoholu do uderzenia innej kolezanki to trafiles jak kulom w plot. Bardzo przepraszam Ciebie jak i inne osoby ktore sa rozczarowane decyzja klubu.

PS ( Z tymi emotikonkami to juz prawie pod kolegów z Torunia podchodzisz (do Koszykarza juz Ci zawiele nie brakuje).

Podkreślam - absolutnie tu nie chodzi o to, że jestem rozczarowany na zasadzie, że jako kibic innej drużyny - do tego wkrótce grającej z AZS - podskakiwałbym z radości, gdyby pani Weaver została wyrzucona po swoim wybryku. Ani mnie to ziębi, ani grzeje. Chodzi o zasady. Chociaż zgodzę się z ann, że nie dziwi ta decyzja.

Poza tym: kulom w plot jakoś nie zdarzyło mi sie trafić i nie zdarzy, nawet gdybym miał najszczersze chęci, a co do emotikonów - to miły koplement z ust niegdysiejszego eksperta w tej dziedzinie (był taki okres, że rzucałeś nimi w liczbie bardzo bardzo dużej), ale przesadzasz.
Sorry za off top, ale to tak drogą wyjaśnień pewnych kwestii.
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html

szunaj67
Nowy na forum
Posty: 94
Rejestracja: 30 maja 2010, 21:22
Lokalizacja: Toruń

Re: 10 kolejka FGE: AZS Poznań - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolsk

Postautor: szunaj67 » 30 listopada 2011, 18:33

Panowie w płot to można trafić KULĄ.


Wróć do „Aktualności Ekstraklasa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości