II runda PO : Wisła Kraków- Energa Toruń

Wszystko na temat Tauron Basket Ligi Kobiet

Moderatorzy: ann, rzymi, paulo2907, Kuba, przemoe

Awatar użytkownika
Shavo
Młodzik
Posty: 873
Rejestracja: 07 kwietnia 2011, 11:56
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: II runda PO : Wisła Kraków- Energa Toruń

Postautor: Shavo » 14 kwietnia 2012, 18:22

No to mamy finał ;) Teraz czekamy na drugiego finalistę.
Koszykówka jest jak religia-wiele osób ją praktykuje,ale nikt do końca jej nie rozumie...

http://www.wnba-basketball.com/ - jedyny polski serwis poświęcony WNBA (informacje o Ewelinie Kobryn, historia oraz kluby WNBA, ciekawostki i wiele innych)

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: II runda PO : Wisła Kraków- Energa Toruń

Postautor: hermes46 » 14 kwietnia 2012, 19:31

mecz bez zadnego cisnienia. Gratualcje dla Wisły za finał!!!
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 12080
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Re: II runda PO : Wisła Kraków- Energa Toruń

Postautor: Greebo » 14 kwietnia 2012, 20:20

Strasznie łatwo nam te półfinały poszły. Nigdy dotąd takiego spacerku do finału nie mieliśmy.. oby nas to nie uśpiło, bo w decydującej zabawie będzie duzo ciężej o wygrane. Ale na dzień dzisiejszy cieszy kolejny finał,a co za tym idzie pewne miejsce w eurolidze :)

PS. Kibiców sportowych w Toruniu Wisła w tym roku może przyprawiać o traume. Koszykarki przegrały już 5 razy, futsaliści 4.. Wygranych 0.
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: II runda PO : Wisła Kraków- Energa Toruń

Postautor: hermes46 » 14 kwietnia 2012, 20:24

Greebo nie licytujmy sie. Ruch Chorzów (czyli najwieksza zgoda klubów trouńskich) wygrała w PP z Wisłą pozbwaiajc Was rozgrywek pucharowych. Oj tam baty mozna dostawac tylko zalezy od Kogo. Wisła to srogi nauczyciel i nawiazanie chocby przez minute walki jest dla Nas radoscia
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

rodgers-kibic z torunia
Kadet
Posty: 1149
Rejestracja: 10 lutego 2008, 11:00
Lokalizacja: Toruń

Re: II runda PO : Wisła Kraków- Energa Toruń

Postautor: rodgers-kibic z torunia » 14 kwietnia 2012, 20:40

trzeba przyznać, że w obronie to Energa zagrała totalną kichę. Widać, że w gra w tej strefie sprawia dużo problemów. Nie mniej jednak dzisiejszy mecz mógł się podobać

Septymiusz
Młodzik
Posty: 501
Rejestracja: 16 grudnia 2009, 13:51
Lokalizacja: Toruń

Re: II runda PO : Wisła Kraków- Energa Toruń

Postautor: Septymiusz » 14 kwietnia 2012, 20:49

rodgers-kibic z torunia pisze:trzeba przyznać, że w obronie to Energa zagrała totalną kichę. Widać, że w gra w tej strefie sprawia dużo problemów. Nie mniej jednak dzisiejszy mecz mógł się podobać


Energa zagrała na tyle na ile pozwolił wzrost. Pewnych parametrów zwyczajnie nie da się przeskoczyć. Ocena sezonu w wykonaniu Katarzynek na pewno będzie przyciemniona przez ostatnie pozasportowe wydarzenia i tego nic nie zmieni.

Awatar użytkownika
zancia_a
Kadet
Posty: 1427
Rejestracja: 30 grudnia 2008, 22:24
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski!

Re: II runda PO : Wisła Kraków- Energa Toruń

Postautor: zancia_a » 14 kwietnia 2012, 20:55

hermes46 pisze:Greebo nie licytujmy sie. Ruch Chorzów (czyli najwieksza zgoda klubów trouńskich) wygrała w PP z Wisłą pozbwaiajc Was rozgrywek pucharowych. Oj tam baty mozna dostawac tylko zalezy od Kogo. Wisła to srogi nauczyciel i nawiazanie chocby przez minute walki jest dla Nas radoscia


A nie klubu? 8)
Kozak w necie - pizda w świecie!
Obrazek

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 12080
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Re: II runda PO : Wisła Kraków- Energa Toruń

Postautor: Greebo » 14 kwietnia 2012, 21:02

zancia_a pisze:
hermes46 pisze:Greebo nie licytujmy sie. Ruch Chorzów (czyli najwieksza zgoda klubów trouńskich) wygrała w PP z Wisłą pozbwaiajc Was rozgrywek pucharowych. Oj tam baty mozna dostawac tylko zalezy od Kogo. Wisła to srogi nauczyciel i nawiazanie chocby przez minute walki jest dla Nas radoscia


A nie klubu? 8)


Nie jestem specjalista w tych kwestiach ale tam i Elana i Apator maja zgodę z Ruchem. (ale już Marwit i Energa to raczej niespecjalnie ;)) Poza tym mnie bym tam średnio pocieszały gdyby np Unia ograła Apatora :roll: Ale jeszcze sa spore szanse ze dojdzie do jednej istotnej rywalizacji Wisła - vs Toruń, tym razem w siatkówkę kobiet :)

Z moje strony koniec rozmywania tematu ;)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

Awatar użytkownika
zancia_a
Kadet
Posty: 1427
Rejestracja: 30 grudnia 2008, 22:24
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski!

Re: II runda PO : Wisła Kraków- Energa Toruń

Postautor: zancia_a » 14 kwietnia 2012, 21:05

Apator zakończył zgodę z Ruchem.

http://krzyzacy.net/index.php?show=961
Kozak w necie - pizda w świecie!
Obrazek

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 12080
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Re: II runda PO : Wisła Kraków- Energa Toruń

Postautor: Greebo » 14 kwietnia 2012, 21:07

zancia_a pisze:Apator zakończył zgodę z Ruchem.

http://krzyzacy.net/index.php?show=961


No ot jestem nie na czasie :)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

matrix
Senior
Posty: 4291
Rejestracja: 30 kwietnia 2008, 14:21
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: II runda PO : Wisła Kraków- Energa Toruń

Postautor: matrix » 14 kwietnia 2012, 21:20

Septymiusz pisze:
rodgers-kibic z torunia pisze:trzeba przyznać, że w obronie to Energa zagrała totalną kichę. Widać, że w gra w tej strefie sprawia dużo problemów. Nie mniej jednak dzisiejszy mecz mógł się podobać


Energa zagrała na tyle na ile pozwolił wzrost. Pewnych parametrów zwyczajnie nie da się przeskoczyć. Ocena sezonu w wykonaniu Katarzynek na pewno będzie przyciemniona przez ostatnie pozasportowe wydarzenia i tego nic nie zmieni.


Lubię to. 8) zwłaszcza, że tempo przejścia z ataku do obrony i odwrotnie naszej najwyższej zawodniczki (grała 36 minut) w dzisiejszym meczu było imponujące. 8) Taka mała dygresja na którą być może Kraków i okolice się obrażą. Pewna reprezentantka Polski i jej sportowa forma gaśnie w oczach z sezonu na sezon.
Na zawsze w sercu-Katarzynki!!!(1992-do końca mego życia)

http://marlow.blox.pl/html

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 12080
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Re: II runda PO : Wisła Kraków- Energa Toruń

Postautor: Greebo » 14 kwietnia 2012, 21:27

A konkretnie która? Bo ja nie zauważyłem? Ewka się rozwija, pozostałe 3 graja- patrząc przez pryzmat całego sezonu - mniej więcej to samo co grały (Lecia trochę gorzej, ale to kwestia kontuzji). :roll:
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

matrix
Senior
Posty: 4291
Rejestracja: 30 kwietnia 2008, 14:21
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: II runda PO : Wisła Kraków- Energa Toruń

Postautor: matrix » 14 kwietnia 2012, 21:30

Greebo pisze:A konkretnie która? Bo ja nie zauważyłem? Ewka się rozwija, pozostałe 3 graja- patrząc przez pryzmat całego sezonu - mniej więcej to samo co grały (Lecia trochę gorzej, ale to kwestia kontuzji). :roll:


No co Ty Ewka? :P ona wśród reprezentantek jest u mnie cały czas numer jeden. O Paulinę chodzi no, ale być może ona tylko takie niespecjalne mecze w Toruniu miewa.
Na zawsze w sercu-Katarzynki!!!(1992-do końca mego życia)

http://marlow.blox.pl/html

Awatar użytkownika
Shavo
Młodzik
Posty: 873
Rejestracja: 07 kwietnia 2011, 11:56
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: II runda PO : Wisła Kraków- Energa Toruń

Postautor: Shavo » 14 kwietnia 2012, 21:33

matrix pisze:
Greebo pisze:A konkretnie która? Bo ja nie zauważyłem? Ewka się rozwija, pozostałe 3 graja- patrząc przez pryzmat całego sezonu - mniej więcej to samo co grały (Lecia trochę gorzej, ale to kwestia kontuzji). :roll:


No co Ty Ewka? :P ona wśród reprezentantek jest u mnie cały czas numer jeden. O Paulinę chodzi no, ale być może ona tylko takie niespecjalne mecze w Toruniu miewa.


To chyba nie widziałes co Paula robi czasami w Krakowie. Dziś i tak nie zagrała dramatycznie :roll:
Koszykówka jest jak religia-wiele osób ją praktykuje,ale nikt do końca jej nie rozumie...

http://www.wnba-basketball.com/ - jedyny polski serwis poświęcony WNBA (informacje o Ewelinie Kobryn, historia oraz kluby WNBA, ciekawostki i wiele innych)

matrix
Senior
Posty: 4291
Rejestracja: 30 kwietnia 2008, 14:21
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: II runda PO : Wisła Kraków- Energa Toruń

Postautor: matrix » 14 kwietnia 2012, 21:38

Z innej beczki 3600 punkt w ekstraklasie Emilii Tłumak budzi respekt.
Na zawsze w sercu-Katarzynki!!!(1992-do końca mego życia)

http://marlow.blox.pl/html


Wróć do „Aktualności Ekstraklasa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości