PLAY OFF - temat zbiorczy

Wszystko na temat Tauron Basket Ligi Kobiet

Moderatorzy: ann, rzymi, paulo2907, Kuba, przemoe

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

PLAY OFF - temat zbiorczy

Postautor: ann » 25 lutego 2013, 21:17

Sobota, 2.03.2013
16:00 Artego Bydgoszcz - Centrum Wzgórze Gdynia
17:45 CCC Polkowice - Widzew Łódź
18:00 Energa Toruń - Lider Pruszków
Poniedziałek, 4.03.2013
16:30 Wisła Kraków - AZS PWSZ Gorzów


Niedziela, 3.03.2013
16:00 Artego Bydgoszcz - Centrum Wzgórze Gdynia
17:00 Energa Toruń - Lider Pruszków
17:45 CCC Polkowice - Widzew Łódź
Wtorek, 5.03.2013
18:00 Wisła Kraków - AZS PWSZ Gorzów
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: PLAY OFF I Runda- temat zbiorczy

Postautor: Endrju » 28 lutego 2013, 15:45

No to szybkie 3:0 i szykujemy sie na Artego ;D
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

zibiz
Żak
Posty: 308
Rejestracja: 28 listopada 2009, 21:02
Lokalizacja: Kraków

Re: PLAY OFF I Runda- temat zbiorczy

Postautor: zibiz » 28 lutego 2013, 15:50

Interesująca prowokacja. :lol:

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: PLAY OFF I Runda- temat zbiorczy

Postautor: Endrju » 28 lutego 2013, 20:49

zibiz pisze:Interesująca prowokacja. :lol:

Przeciez nie napisalem dla kogo :)... chyba nie dla "5 osobowego" AZS-u ?: )
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: PLAY OFF I Runda- temat zbiorczy

Postautor: Endrju » 02 marca 2013, 20:47

Skoro mowilem o 5 osobowym AZS-ie... to:


Sybil Dosty nie jest już koszykarką KSSSE AZS PWSZ Gorzów. Na prośbę zawodniczki kontrakt został rozwiązany i Amerykanka jest już w drodze do domu.


Sybil Dosty do gorzowskiego zespołu dołączyła przed tym sezonem. W sumie dla KSSSE AZS PWSZ Gorzów w 18 meczach zdobyła 211 punktów. Była trzecia pod względem ilości zdobytych punktów i druga pod względem ilości zbiórek w naszej drużynie. W sumie miała ich 151.

Dla trenera Dariusza Maciejewskiego wyjazd Dosty oznacza poważne osłabienie przed spotkaniami z Wisłą Can-Pack Kraków. Będzie on musiał pozmieniać sporo w grze gorzowskich akademiczek. Szansę pokazania się dostanie najprawdopodobniej Beata Jaworska, siostra bliźniaczka występującej od dłuższego czasu w seniorskim zespole Katarzyny.


http://www.azspwszgorzow.pl
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: PLAY OFF I Runda- temat zbiorczy

Postautor: hermes46 » 02 marca 2013, 21:01

robi sie straszna farsa. Liczylem na to ze PO pokarza piekno tego sportu, walke i zaciete mecze. A tu KLAPA na całej linii :x
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

bodek38
Młodzik
Posty: 519
Rejestracja: 07 listopada 2008, 22:13
Lokalizacja: RYBNIK

Re: PLAY OFF I Runda- temat zbiorczy

Postautor: bodek38 » 02 marca 2013, 21:55

Endrju pisze:Skoro mowilem o 5 osobowym AZS-ie... to:


Sybil Dosty nie jest już koszykarką KSSSE AZS PWSZ Gorzów. Na prośbę zawodniczki kontrakt został rozwiązany i Amerykanka jest już w drodze do domu.


Sybil Dosty do gorzowskiego zespołu dołączyła przed tym sezonem. W sumie dla KSSSE AZS PWSZ Gorzów w 18 meczach zdobyła 211 punktów. Była trzecia pod względem ilości zdobytych punktów i druga pod względem ilości zbiórek w naszej drużynie. W sumie miała ich 151.

Dla trenera Dariusza Maciejewskiego wyjazd Dosty oznacza poważne osłabienie przed spotkaniami z Wisłą Can-Pack Kraków. Będzie on musiał pozmieniać sporo w grze gorzowskich akademiczek. Szansę pokazania się dostanie najprawdopodobniej Beata Jaworska, siostra bliźniaczka występującej od dłuższego czasu w seniorskim zespole Katarzyny.


http://www.azspwszgorzow.pl




Pani Dosty powtórka z przed roku jak też w czasie play off odechciało jej się grać/niby kasy nie dostała, to znak dla innych co by chcieli ją zatrudnić na przyszłosć

Awatar użytkownika
bart_81
Senior
Posty: 3037
Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: PLAY OFF I Runda- temat zbiorczy

Postautor: bart_81 » 03 marca 2013, 11:51

Widać ta Pani tak ma..nieładnie. Akurat dla nas wielkiego znaczenia to nie ma bo czy z nia czy bez niej z Wisłą nijak szans nie mamy..ale niesmak po jej zachowaniu pozostaje.

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: PLAY OFF I Runda- temat zbiorczy

Postautor: hermes46 » 03 marca 2013, 12:01

własnie o to chodzi. Rok temu podobnie postepowała nie jaka Jela. Pobita przez wlasny cien :lol:
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Re: PLAY OFF I Runda- temat zbiorczy

Postautor: ann » 03 marca 2013, 13:06

za sportowefakty.pl

(...)
Nie mamy dobrych wiadomości dla bydgoskich kibiców. Na parkiecie nie zobaczą już do końca rozgrywek swojej środkowej Charity Szczechowiak. Zawodniczka ciągle uskarżała się na różne bóle po meczu z CCC Polkowice, a ostatnie przeprowadzone badanie wykazało, że doznała poważnego urazu biodra. To oznacza, że w tym sezonie w rozgrywkach Ford Germaz Ekstraklasy raczej nie wystąpi. - Może jeśli będzie taka potrzeba, to postawimy ją na finał - podkreślił trener Tomasz Herkt.
(...)

Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

paulo2907
Senior
Posty: 4123
Rejestracja: 12 maja 2008, 16:33
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: PLAY OFF I Runda- temat zbiorczy

Postautor: paulo2907 » 03 marca 2013, 14:23

Chyba tylko nieobecność McBride byłaby większym osłabieniem dla Artego. Nie będzie odkrywcze stwierdzenie, że Gala jest cokolwiek słabsza od Szczechowiak. Pewnie na PF trochę będzie grać Szott, wtedy więcej minut dostanie Jeziorna, także Tomiałowicz coś pogra. Jednak braku zawodniczki, która była jednym z najważniejszych ogniw, nie da się ot tak zrekompensować. Powinno to mieć spore znaczenie w półfinale, gdzie Żurowska i Horti powinny mieć łatwiej. Chociaż może Herkt wpadnie na jakieś genialne rozwiązania taktyczne, kto to wie... 8)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html

wislakosz.pl
Młodzik
Posty: 595
Rejestracja: 28 lipca 2010, 12:18
Lokalizacja: Kraków

Re: PLAY OFF I Runda- temat zbiorczy

Postautor: wislakosz.pl » 04 marca 2013, 23:19

Skrót meczu nr 1 - Wisła - Gorzów
http://www.youtube.com/watch?v=C1TFtXJRFO8

Awatar użytkownika
bart_81
Senior
Posty: 3037
Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: PLAY OFF I Runda- temat zbiorczy

Postautor: bart_81 » 05 marca 2013, 18:43

A w drugim meczu w Krakowie po I połowie 30-32 dla ....AZSu :shock:
Pewnie Wisła po przerwie włączy wyższy bieg i odjedzie ale i tak czapki z głów za takie 20 minut Gorzowa w takim składzie.

edit: No i wcale tak bardzo Wisła nie odjechała..brawa za ambitną postawę dla naszych dziewczyn. Bezsprzecznie najlepszy nasz mecz z Krakowem w tym sezonie. :)

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: PLAY OFF I Runda- temat zbiorczy

Postautor: Endrju » 05 marca 2013, 19:42

Wynik -15 ... jednak jestem bardzo zadowolony z meczu, szczegolnie z gry naszej mlodziezy z która naszpikowana gwiazdami Wisla miała problemy :shock: :shock: :shock:. (W takiej formie Wisły... to Artego zaciera rece).
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Re: PLAY OFF I Runda- temat zbiorczy

Postautor: ann » 05 marca 2013, 20:11

(W takiej formie Wisły... to Artego zaciera rece).


meczu nie widziałam więc nie będę oceniać, ale dodam tylko że Wisła takiego trenera to chyba jeszcze w swojej historii nie miała:) no ale ok, może dziewczyny się same na półfinały i ewentualne finały ogarnął i któraś przejmie dowodzenie(Erin? Alana?) a pan trener nie będzie przynajmniej przeszkadzał:)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous


Wróć do „Aktualności Ekstraklasa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości