Final Four Via.SMS.pl CUP 2013

Wszystko na temat Tauron Basket Ligi Kobiet

Moderatorzy: ann, rzymi, paulo2907, Kuba, przemoe

shineonball
Żak
Posty: 272
Rejestracja: 20 maja 2011, 14:53

Re: Final Four Via.SMS.pl CUP 2013

Postautor: shineonball » 09 marca 2013, 22:36

http://lovewomensbasketball.com/2013/03 ... xt-season/

prawdopodobne, że Winnicki w Polkowicach na kolejny sezon. Jak również trenerem Polski.

reaktywacja
Junior
Posty: 2215
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
Lokalizacja: kiedyś koszykarska stolica Polski

Re: Final Four Via.SMS.pl CUP 2013

Postautor: reaktywacja » 10 marca 2013, 18:34

Obejrzałem mecz na TVP Sport. Parę wniosków.
Pierwsza połowa koncertowa w wykonaniu CCC - kilka akcji takich, że ręce same składały się do oklasków (zwłaszcza wymiana piłek Snell-Musina-Leciejewska). Taktycznie Wisła Can Pack była dwie klasy z tyłu. Piłka po obwodzie CCC krążyła jak po sznurku, by trafić do Ogwumike lub Snell, które kończyły akcję celną trójką.

Potem tempo akcji siadło, a koszykarki Wisły przypomniały sobie, że schemat "piłka do Charles" wcale nie musi dać im sukcesu (pewnie pomogła im w tej konkluzji tablica z wynikiem, gdzie CCC miało spokojne +20 i pełną kontrolę na parkiecie). Hasło do ataku dała Pawlak, trafiając szybko z 7 punktów, potem ożywiły się też inne (Żurowska, w czwartej kwarcie Mieloszyńska i Phillips, która dołożyła trójki) i okazało się, że i bez trenera (bo trudno nazywać tym mianem Golańskiego na serio) i bez Beard można z CCC powalczyć. Tu z kolei zaspał Ślimak, który kompletnie nie miał pomysłu na wiślaczki. W końcówce mecz uratowała Polkowicom Leciejewska.

No i powtórzyło się też to, co wiedzą wszyscy znający się trochę na koszu. U Phillips zawsze jest coś za coś - jak klepie, nie punktuje, jak ktoś inny rozgrywa, punktuje. Musina z kolei znów robiła mnóstwo wiatru, talentu nie ma za grosz, za to serce do walki za dwie. Co zyskała przechwytami, traciła przez durne straty (nie wiem kto robił z meczu statystyki, że tego nie widział).

Generalnie rywalizacja z Golańskim na ławce wiślaczek będzie wyrównana i nawet przy obecności Alany ze wskazaniem na CCC, z kolei jeśli George zmieni Artura, Wisła w pełnym składzie nie pomęczy się w finale i zrobi jakieś lekkie 4:1 jak sądzę.

AAA - no i obowiązkowe "Mistrz, Mistrz CCC" pod koniec meczu. :lol:
13 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...

- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.

misiol11
Nowy na forum
Posty: 37
Rejestracja: 09 listopada 2012, 07:58
Lokalizacja: Polkowice

Re: Final Four Via.SMS.pl CUP 2013

Postautor: misiol11 » 11 marca 2013, 08:51

reaktywacja pisze:AAA - no i obowiązkowe "Mistrz, Mistrz CCC" pod koniec meczu. :lol:

Co wy tak się przyczepiliście do tego "Mistrz mistrz CCC"? Czy słowo mistrz koniecznie i tylko musi oznaczać posiadanie tytułu mistrza kraju, czy też może zwyczajnie służyć jako synonim mistrzowskiej klasy zespołu, a może też jest wyrazem pragnienia kibiców, by wreszcie ten tytuł wywalczyć?

danpe_
Żak
Posty: 388
Rejestracja: 21 października 2012, 13:46

Re: Final Four Via.SMS.pl CUP 2013

Postautor: danpe_ » 12 marca 2013, 14:59

Bo jest taki zwyczaj wśród kibiców- nie masz Mistrza, to nie rób z siebie pośmiewiska.

Liquidor
Młodzik
Posty: 958
Rejestracja: 04 maja 2005, 01:59
Lokalizacja: Wisła Kraków
Kontaktowanie:

Re: Final Four Via.SMS.pl CUP 2013

Postautor: Liquidor » 12 marca 2013, 22:46

misiol11 pisze:
reaktywacja pisze:AAA - no i obowiązkowe "Mistrz, Mistrz CCC" pod koniec meczu. :lol:

Co wy tak się przyczepiliście do tego "Mistrz mistrz CCC"? Czy słowo mistrz koniecznie i tylko musi oznaczać posiadanie tytułu mistrza kraju, czy też może zwyczajnie służyć jako synonim mistrzowskiej klasy zespołu, a może też jest wyrazem pragnienia kibiców, by wreszcie ten tytuł wywalczyć?


:D

a po czym poznaje się mistrzowską klasę zespołu jak nie zdobytym mistrzostwie mistrzu synonimów?
TO MY KINOLE PAPIESKIEGO MIASTA

misiol11
Nowy na forum
Posty: 37
Rejestracja: 09 listopada 2012, 07:58
Lokalizacja: Polkowice

Re: Final Four Via.SMS.pl CUP 2013

Postautor: misiol11 » 13 marca 2013, 10:06

Liquidor pisze:
misiol11 pisze:
reaktywacja pisze:AAA - no i obowiązkowe "Mistrz, Mistrz CCC" pod koniec meczu. :lol:

Co wy tak się przyczepiliście do tego "Mistrz mistrz CCC"? Czy słowo mistrz koniecznie i tylko musi oznaczać posiadanie tytułu mistrza kraju, czy też może zwyczajnie służyć jako synonim mistrzowskiej klasy zespołu, a może też jest wyrazem pragnienia kibiców, by wreszcie ten tytuł wywalczyć?


:D

a po czym poznaje się mistrzowską klasę zespołu jak nie zdobytym mistrzostwie mistrzu synonimów?


Nie podejrzewam Cię o rozległą, a nawet jakąkolwiek wiedzę z dziedziny leksykologii, dlatego jestem w stanie pojąć, że nie znasz innego znaczenia dla słowa Mistrz, jak tylko mistrz kraju. Tak się przyjęło, że każde forum, w tym także to, z założenia ma służyć nie tylko polemice, ale także zdobywaniu wiedzy, dlatego też pozwolę sobie oświecić Ciebie, posiłkując się w tym celu wiedzą ogólnie dostępną naprawdę dla każdego:
Mistrz – tytuł przyznawany osobie, która osiągnęła najwyższy stopień wiedzy lub umiejętności w danej dziedzinie; ciesząca się swoistym autorytetem i będąca wzorem do naśladowania (nauczyciel, guru) dzięki czemu posiada pozycję/stanowisko, które wyróżnia ją spośród ogółu.
W kontekście gry CCC w tym sezonie używanie przez kibiców z Polkowic tego słowa jest jak najbardziej na miejscu i sam osobiście nie tylko nie czuję się śmieszny skandując te słowa, ale wręcz przeciwnie - jestem dumny, że w moim niewielkim mieście mamy taką drużynę, która rzeczywiście wyróżnia się i jest wzorem do naśladowania.

Awatar użytkownika
bart_81
Senior
Posty: 3037
Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: Final Four Via.SMS.pl CUP 2013

Postautor: bart_81 » 13 marca 2013, 13:36

Jak juz przytaczasz definicję słowa mistrz, to odnieś się do wszystkich elementów tejże definicji. Czy CCC faktycznie osiągnęło już najwyższy stopień umiejętności w dziedzinie koszykówki? Taka moja uwaga bo wogóle to trochę zbaczamy z tematu.

Awatar użytkownika
przemoe
Senior
Posty: 4244
Rejestracja: 22 listopada 2007, 20:18
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Re: Final Four Via.SMS.pl CUP 2013

Postautor: przemoe » 13 marca 2013, 13:52

misiol11 pisze:Nie podejrzewam Cię o rozległą, a nawet jakąkolwiek wiedzę z dziedziny leksykologii, dlatego jestem w stanie pojąć, że nie znasz innego znaczenia dla słowa Mistrz, jak tylko mistrz kraju. Tak się przyjęło, że każde forum, w tym także to, z założenia ma służyć nie tylko polemice, ale także zdobywaniu wiedzy, dlatego też pozwolę sobie oświecić Ciebie, posiłkując się w tym celu wiedzą ogólnie dostępną naprawdę dla każdego:
Mistrz – tytuł przyznawany osobie, która osiągnęła najwyższy stopień wiedzy lub umiejętności w danej dziedzinie; ciesząca się swoistym autorytetem i będąca wzorem do naśladowania (nauczyciel, guru) dzięki czemu posiada pozycję/stanowisko, które wyróżnia ją spośród ogółu.
W kontekście gry CCC w tym sezonie używanie przez kibiców z Polkowic tego słowa jest jak najbardziej na miejscu i sam osobiście nie tylko nie czuję się śmieszny skandując te słowa, ale wręcz przeciwnie - jestem dumny, że w moim niewielkim mieście mamy taką drużynę, która rzeczywiście wyróżnia się i jest wzorem do naśladowania.


Polonista ze mnie żaden, ale w tym kraju tytuł przyznawany osobie, która osiągnęła najwyższy stopień wiedzy lub umiejętności w danej dziedzinie nazywa się w dziedzinie koszykówki Mistrz Polski i o ile mi wiadomo póki co takowego CCC nie posiada.
W kontekście gry CCC w tym sezonie jestem zdania, że w maju będziecie sobie mogli tak krzyczeć, ale do tego jeszcze trzeba wygrać kilka meczów. Zauważ, że jakoś kibice CCC tudzież Orła ciut starsi stażem na tym forum jakoś nie kwapią się masowo popierać Twojej argumentacji. Jak myślisz, dlaczego?
Pozdrawiam,
Pszemek.
----------------
Obrazek

http://toiowonasportowo.blox.pl

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Re: Final Four Via.SMS.pl CUP 2013

Postautor: rzymi » 13 marca 2013, 15:06

Dziękujemy za lekcję języka polskiego oraz kolejne piękne i wzruszające wyznanie o marzeniach i pragnieniach kibiców z Polkowic. Nie macie tytułu mistrzowskiego to nie macie prawa nazywać się mistrzem - tutaj ma to tylko jedno znaczenie w kontekście, w którym używacie tych słów. Kolejny sezon walenia głową w mur nic nie da bo nie zrozumiecie tej prostej zasady. Także pozostaje dać sobie spokój z wszelkimi próbami uświadomienia was - rozmarzonych polkowickich fanów, usiąść wygodnie i śmiać się z waszych wyczynów :) jeśli zespół CCC (którego ogarniętych kibiców m.in tu na forum oraz całości jako teamu w żaden sposób nie chcę obrazić; cała dyskusja dotyczy tylko grupki "świeżych" niekumatych artystów) zdobędzie tytuł to pierwszy ruszę z gratulacjami ale póki co wciąż... :lol:

pozdrawiam
ObrazekObrazek

Norbi2012
Nowy na forum
Posty: 9
Rejestracja: 09 grudnia 2012, 20:37

Re: Final Four Via.SMS.pl CUP 2013

Postautor: Norbi2012 » 14 marca 2013, 14:17

jeśli zespół CCC (którego ogarniętych kibiców m.in tu na forum oraz całości jako teamu w żaden sposób nie chcę obrazić; cała dyskusja dotyczy tylko grupki "świeżych" niekumatych artystów) zdobędzie tytuł to pierwszy ruszę z gratulacjami ale póki co wciąż... :lol:

Myślałem , że jak toś jest moderatorem strony to ma dosyć ładnie poukładane w główce :P , ale ten cały - rzymi jakaś pomyka , zajmuj się Chłopie koszykówka a nie kibicami , od tego to forum jest a tutaj tylko -wyśmiewanie się , Obelgi - Wyzwiska i Pomówienia :!: :!: :!: Nie będę się poniżał do poziomu , jakiegoś kolesia lub szczawa :lol: , po gimnazjum typu - reaktywacja - błazenada , albo koleś - danpe_ , nastepny podmiot nie powiem ilu literowy żeby nie obrazić ale chłopie weś się do pracy na temat koszykówki a nie wyśmiewaniem się .Widzę że niektórzy piszą o was Papieskie Miasto czy miasto Kogucika i Piernika , po pierwsze wielki moderatorze pisz na temat i ciekawe sprawy i na temat kosza a nie wyśmiewanie się a pozostali uczestnicy Forum j.w nazwałem pamiętajcie że was PZKosz nie odwoła i nie załagodzi sprawy jak będzie doniesienie i sprawdzenie IP . Pozdrawiam zdrowych fanów Koszykówki

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: Final Four Via.SMS.pl CUP 2013

Postautor: hermes46 » 14 marca 2013, 19:24

Rzymi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Jak czytam te bzdety ala znafców z Polkowic coraz bardziej jestem zdecydowany dac se pokoj z tym forum. Złoto CCC to targedia dla polskiego zenskiego basketu!!!
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Re: Final Four Via.SMS.pl CUP 2013

Postautor: Kuba » 14 marca 2013, 19:37

puchar polski sie skonczyl. temat zamykamy.


żegnam państwa.


Wróć do „Aktualności Ekstraklasa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości