SEZON 2014/2015 - dyskusja ogólna

Wszystko na temat Tauron Basket Ligi Kobiet

Moderatorzy: ann, rzymi, paulo2907, Kuba, przemoe

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

SEZON 2014/2015 - dyskusja ogólna

Postautor: Endrju » 30 listopada 2013, 17:18

bodek38 pisze:
paulo2907 pisze:
bodek38 pisze:Czarnecka przechodzi do Ślęzy


http://www.sportowefakty.pl/koszykowka/ ... ack-krakow

Refleksu szybkiego to Ty nie masz. 8)



chyba lepszy refleks od Twojego i innych bo nikomu wcześniej się nie chiało tego tu wrzucic a ja za sportowymi faktami przekazuje bo nie mam aż tak "świeżych" info jak zapewnie Ty masz


Nie wiem czy bodek ma szybki refleks czy nie ale Ja np nie śledzę 100 innych stron i przez niego dowiedziałem się o tym "transferze." I dobrze że tacy ludzie jeszcze są bo przekaz informacji na tym forum robi się coraz mniejszy i to forum "umiera śmiercią naturalną".
(ostatnio to poza komentarzami do meczów euroligowych Wisły nic się nie dzieje, PS admin kiedyś walczyli o "spokój" na forum to dopieli swego).
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

paulo2907
Senior
Posty: 4123
Rejestracja: 12 maja 2008, 16:33
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2013/2014

Postautor: paulo2907 » 30 listopada 2013, 18:12

Oczywiście ten mój wpis z wczoraj miał formę żartu. Chwała Bodkowi, że umieścił informację na ten temat, ale o odejściu Czarneckiej można było przeczytać już w czwartek w tym wątku: viewtopic.php?f=2&t=4718&p=272137#p272137 (pod koniec strony o tym fakcie piszą danpe i zibiz). Wiem, że wskazany wątek nazywa się "Co słychać w Wiśle?" i ktoś może powiedzieć, że to prywatne poletko kibiców z Krakowa, ani też nikt spoza Krakowa zapewne codziennie nie wertuje oficjalnej strony Wisły Can-Pack, gdzie w czwartek była ta informacja zamieszczona. Jednak na myśli miałem to właśnie, że o odejściu Czarneckiej wzmianka na forum była już dzień wcześniej. Jeśli za bardzo zażartowałem to przepraszam.
Endrju - to, że jest mniej wpisów na forum niekoniecznie jest pochodną "czarnej roboty" adminów, zresztą nieraz bardzo słusznej, bo niektórzy osobnicy bili rekordy pod względem inwektyw i prowokacji. Zastanawiam się choćby, gdzie są forumowicze z Gorzowa i co ciekawego mają do napisania. Kilka lat temu mieli do napisania aż w nadmiarze i niekoniecznie było to ładne i składne. Nie mówię, że to kibice sukcesu, bo to naturalny proces - drużyna nie jest już w ścisłej czołówce, to też niespecjalnie o czym jest pisać (przypuszczam, że podobnie byłoby z ludźmi z Krakowa, gdyby Wisła była ligowym średniakiem). Nie cieszy mnie to bynajmniej, bo im więcej drużyn realnie walczących o tytuł czy choćby medale, to tym lepiej dla ligi i polskiej koszykówki. Dużo ludzi po prostu też znalazło w życiu inne zainteresowania czy wręcz nie mają czasu, aby tu zaglądać, a "świeżej krwi" jakoś brakuje. Co jakoś nie dziwi, patrząc się na pozycję koszykówki kobiet pośród innych gier zespołowych w Polsce.
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html

Koszykarz (Toruń)
Kadet
Posty: 1758
Rejestracja: 19 września 2010, 07:57

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2013/2014

Postautor: Koszykarz (Toruń) » 30 listopada 2013, 20:35

Zgadzam sie z Endrju.... tym bardziej że TU oficjalnego info o Czarneckiej nie było...... Dobrze dla niej bo niedługo zapomni co do piłka do kosza... a tak sobie pogra troche.

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2013/2014

Postautor: Endrju » 30 listopada 2013, 21:45

Paulo co do kibiców sukcesu to pomimo nie najlepszych czasów w Gorzowie jako nieliczni kibice w Polsce jeździmy za swoją drużyna a wyjazdowego zera jeszcze w tym sezonie nie zaliczyliśmy. Co do wypowiedzi na forum to praktycznie forum tak zamarło że nie ma praktycznie z kim wymieniać zdania. Więc wystarczy że bart81 coś napisze od siebie, a reszta przecież nie będzie się powtarzać.
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

paulo2907
Senior
Posty: 4123
Rejestracja: 12 maja 2008, 16:33
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2013/2014

Postautor: paulo2907 » 30 listopada 2013, 23:13

No i to na pewno plus, że jeździcie itp, ale sam przyznaj, że inaczej to wygląda niż kilka lat temu, nie ma takiego szału. Chodziło mi jednak właśnie przede wszystkim o forum. Nie wierzę, że jeżeli AZS miałby dzisiaj wyniki i ekipę porównywalne z latami 2008-2011, na forum z waszej strony - abstrahując od tego, że ogólnie jest mniej wpisów niż wówczas - pisałaby regularnie tylko jedna osoba. Wówczas pewnie ludzie z innych miast też byliby bardziej aktywni, reagując choćby na wasze wpisy.
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html

matrix
Senior
Posty: 4291
Rejestracja: 30 kwietnia 2008, 14:21
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2013/2014

Postautor: matrix » 01 grudnia 2013, 15:39

paulo2907 pisze:No i to na pewno plus, że jeździcie itp, ale sam przyznaj, że inaczej to wygląda niż kilka lat temu, nie ma takiego szału. Chodziło mi jednak właśnie przede wszystkim o forum. Nie wierzę, że jeżeli AZS miałby dzisiaj wyniki i ekipę porównywalne z latami 2008-2011, na forum z waszej strony - abstrahując od tego, że ogólnie jest mniej wpisów niż wówczas - pisałaby regularnie tylko jedna osoba. Wówczas pewnie ludzie z innych miast też byliby bardziej aktywni, reagując choćby na wasze wpisy.


Generalnie się z Tobą zgodzę. Wisła na razie leje wszystkich i ogólnie "król tego forum" zajmuje się teraz Euroligą niż z całym szacunkiem, jakimś tam Koninem. 8) Inne zespoły od 2-3 lat usadowiły się na swoich miejscach i o czym tu gadać z ich (kibiców) strony. No chyba o tym, że kasy brakuje ośmiu na dziesięć klubów BLK. Kibicuję od 22 lat totalnemu niszowi i się tego nie wstydzę, wielu już odpuściło.
Na zawsze w sercu-Katarzynki!!!(1992-do końca mego życia)

http://marlow.blox.pl/html

zibiz
Żak
Posty: 308
Rejestracja: 28 listopada 2009, 21:02
Lokalizacja: Kraków

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2013/2014

Postautor: zibiz » 02 grudnia 2013, 12:45

Muszę stwierdzić, że mnie ten rok także pod względem wpisów na forum rozczarowuje. Nawet wśród kibiców 2 najlepszych ostatnio klubów nie ma dużego zainteresowania. Świadczy o tym m.in. brak jakiegokolwiek wpisu po ostatnich meczach euroligowych.

bodek38
Młodzik
Posty: 519
Rejestracja: 07 listopada 2008, 22:13
Lokalizacja: RYBNIK

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2013/2014

Postautor: bodek38 » 02 grudnia 2013, 19:17

Endrju pisze:Paulo co do kibiców sukcesu to pomimo nie najlepszych czasów w Gorzowie jako nieliczni kibice w Polsce jeździmy za swoją drużyna a wyjazdowego zera jeszcze w tym sezonie nie zaliczyliśmy. Co do wypowiedzi na forum to praktycznie forum tak zamarło że nie ma praktycznie z kim wymieniać zdania. Więc wystarczy że bart81 coś napisze od siebie, a reszta przecież nie będzie się powtarzać.



Nawiązując do tematu kibice Rybnika też starają się jeździć za swoją drużyną ale ostatniego wyjazdu miło wspominać nie będą :(

http://www.basketrow.pl/news/item/255-n ... kich-fanow

matrix
Senior
Posty: 4291
Rejestracja: 30 kwietnia 2008, 14:21
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2013/2014

Postautor: matrix » 02 grudnia 2013, 20:54

bodek38 pisze:Nawiązując do tematu kibice Rybnika też starają się jeździć za swoją drużyną ale ostatniego wyjazdu miło wspominać nie będą :(

http://www.basketrow.pl/news/item/255-n ... kich-fanow


kibice z Torunia również. 8) Byłem w tym sezonie na czterech z pięciu meczów wyjazdowych Energi.
Na zawsze w sercu-Katarzynki!!!(1992-do końca mego życia)

http://marlow.blox.pl/html

danpe_
Żak
Posty: 388
Rejestracja: 21 października 2012, 13:46

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2013/2014

Postautor: danpe_ » 02 grudnia 2013, 23:03

Dziwne zdarzenie, sądzę, że raczej nie zrobił tego nikt ze stałych bywalców na hali Wisły.
Dlaczego oskarża się od razu "kibiców z Krakowa"? Nie wydaje mi się, aby to zrobili kibice. A przynajmniej ja bym ich tak nie nazwał, kibice podczas meczu w hali byli.


Nie byłbym jednak sobą gdybym nie spytał: czy po tym meczu Państwo z Rybnika też przed halą Wisły śpiewali do Wisły "Gdzie Twoje berło..." tak jak po meczu u siebie? Może usłyszał to jakiś narwany kark i dlatego stracili opony?

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 12080
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2013/2014

Postautor: Greebo » 03 grudnia 2013, 06:55

Ja rozumiem że na forum dzieje sie mało, albo i nic, i że ROW miał niemiła przygodę, która zapewne nie powinna mieć miejsca ale czy naprawdę wszystko trzeba wrzucać do tematu transferowego?

Wypowiedzi na forum mało, ale to pochodna tego że – tu zgadzam się o dziwo z matrixem – że koszykówka kobiet to jednak sport niszowy, do tego ogólnie rzecz biorąc denny i fascynowanie się nim ot tak ogólnie a nie ze względu na to że akurat taka jest sekcja w naszym klubie/mieście to hobby na swój sposób równie ekstremalne co wspinaczka wysokogórska czy nurkowanie w rowach oceanicznych. Dlatego zainteresowanie nim pojawia się lub znika w zależności głownie od wyników drużyny której się kibicuje. Gdyby prześledzić historie forum dałoby się pewnie bez większych problemów zauważyć ze aktywność kibiców klubu x zdecydowanie pokrywała się z okresem który ten zespół był na fali wznoszącej (ale nie już w stanie stagnacji – jak obecnie my). Był więc czas Olimpii Poznań, Stali Brzeg, Włókniarza Pabianice, ŁKS-u Łódź, Lotosu, AZS-u Gorzow , czy nasz , a ostatnio tez dość aktywny – choć już głownie w tematach kibicowskich – był Pruszków. Większości tych zespołów obecnie w PLKK już nie ma, Gorzów i Gdynia znacznie obniżyły loty , my jesteśmy „najedzeni” a poza tym nie specjalnie jest z kim się „kłócić”. A kibice nowych zespołów w ekstraklasie albo na forum nie pojawili się wcale, albo tylko w sposób symboliczny wiec efekt jest jaki jest. Do tego dochodzi specyficzna sytuacja w Polkowicach – większość tych osób które tu dawniej pisały odpuściły sobie kibicowanie CCC gdy Miłek zrezygnował z „Orła” a Ci nowi, obuwniczy aktywują się głownie wówczas gdy się im jakąś krzywda dzieje od kinoli z papieskiego miasta.

Prawdę mówiąc nie wiem czy sa obecnie jakieś ograniczenia przy rejestracji, ale jeśli tak to rzeczywiście można by sobie to póki co odpuścić.

PS. Prosiłbym moderatorow o utworzenie jakiegos oglnego tematu i wrzucenie tam tych kilku postow nijak nie zwiazanych z transferami.. :roll:
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Re: SEZON 2013/2014 - dyskusja ogólna

Postautor: rzymi » 03 grudnia 2013, 09:21

Oto temat, o który prosił Greebo.

Dodatkowo powstał jeden ogólny temat dla całej edycji Euroligi. Głównie ze względu na brak choćby jednego wpisu po 4. kolejce fazy grupowej. (viewtopic.php?f=2&t=11507&start=45)
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
bart_81
Senior
Posty: 3037
Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: SEZON 2013/2014 - dyskusja ogólna

Postautor: bart_81 » 03 grudnia 2013, 14:05

Szkoda, że na forum wogóle nie udzielają się kobice ze Szczecina. Pojawił się tam niezły sponsor, został zbudowany ciekawy zespół z dobrym trenerem. Dodatkowo jest niezły zespół w I lidze koszykarzy. No ale póki co jakiegoś boomu na koszykówkę w Szczecinie mimo to na razie nie widać. Przynajmniej patrząc po tym forum.

matrix
Senior
Posty: 4291
Rejestracja: 30 kwietnia 2008, 14:21
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2013/2014

Postautor: matrix » 03 grudnia 2013, 16:10

Greebo pisze:Ja rozumiem że na forum dzieje sie mało, albo i nic, i że ROW miał niemiła przygodę, która zapewne nie powinna mieć miejsca ale czy naprawdę wszystko trzeba wrzucać do tematu transferowego?

Wypowiedzi na forum mało, ale to pochodna tego że – tu zgadzam się o dziwo z matrixem – że koszykówka kobiet to jednak sport niszowy, do tego ogólnie rzecz biorąc denny i fascynowanie się nim ot tak ogólnie a nie ze względu na to że akurat taka jest sekcja w naszym klubie/mieście to hobby na swój sposób równie ekstremalne co wspinaczka wysokogórska czy nurkowanie w rowach oceanicznych. Dlatego zainteresowanie nim pojawia się lub znika w zależności głownie od wyników drużyny której się kibicuje. Gdyby prześledzić historie forum dałoby się pewnie bez większych problemów zauważyć ze aktywność kibiców klubu x zdecydowanie pokrywała się z okresem który ten zespół był na fali wznoszącej (ale nie już w stanie stagnacji – jak obecnie my). Był więc czas Olimpii Poznań, Stali Brzeg, Włókniarza Pabianice, ŁKS-u Łódź, Lotosu, AZS-u Gorzow , czy nasz , a ostatnio tez dość aktywny – choć już głownie w tematach kibicowskich – był Pruszków. Większości tych zespołów obecnie w PLKK już nie ma, Gorzów i Gdynia znacznie obniżyły loty , my jesteśmy „najedzeni” a poza tym nie specjalnie jest z kim się „kłócić”. A kibice nowych zespołów w ekstraklasie albo na forum nie pojawili się wcale, albo tylko w sposób symboliczny wiec efekt jest jaki jest. Do tego dochodzi specyficzna sytuacja w Polkowicach – większość tych osób które tu dawniej pisały odpuściły sobie kibicowanie CCC gdy Miłek zrezygnował z „Orła” a Ci nowi, obuwniczy aktywują się głownie wówczas gdy się im jakąś krzywda dzieje od kinoli z papieskiego miasta.

Prawdę mówiąc nie wiem czy sa obecnie jakieś ograniczenia przy rejestracji, ale jeśli tak to rzeczywiście można by sobie to póki co odpuścić.

PS. Prosiłbym moderatorow o utworzenie jakiegos oglnego tematu i wrzucenie tam tych kilku postow nijak nie zwiazanych z transferami.. :roll:


Czyli ogólnie lekko się ze mną zgadzając potwierdziłeś moją tezę lekko ją rozbudowywując. 8) Co do merytoryki to nie mam od 5 lat na tym forum żadnych zastrzeżeń. Większość innych wpisów niż te merytoryczne to odbijanie piłeczki na zasadzie ja Tobie, a Ty mnie lub Ty głupi, a ja mądry. 8) Dlatego nie chcę tu się rajcować np. ostatnimi transferami (na miarę oczywiście możliwości klubu) Katarzynek obawiając się typowego dla tego forum "czapowania". 8)
I jeszcze o niszu trochę. W pierwszych latach tego forum dostałem ostrzeżenie. Piszę do jednego z adminów z zapytaniem dlaczego i za co? Odpowiedź: "Mogę Ci to ostrzeżenie anulować, bo guzik mnie już obchodzi to forum. Byłem na jednym z meczów piłkarskich o randze europejskiej i tam jest dopiero gra. Kosz żeński to dno." Bez komentarza. Twórców i pisarzy pełno, a pasjonatów naprawdę niewielu. :P
Na zawsze w sercu-Katarzynki!!!(1992-do końca mego życia)

http://marlow.blox.pl/html

danpe_
Żak
Posty: 388
Rejestracja: 21 października 2012, 13:46

Re: SEZON 2013/2014 - dyskusja ogólna

Postautor: danpe_ » 03 grudnia 2013, 16:45

Ale o czym Ty piszesz.
Ostatnio na meczu Wisły (piłka) widziałem kolesia z flaga Polski, wymachiwał nią cały mecz - stał niedaleko trójki osób z tego forum.
Na meczu z Legią jakiś typek z irokezem rząd niżej oświadcza, że on Wiśle nie kibicuje, ale Legii nienawidzi, to przyszedł.
Inny koleś mi mówi, że on na polską ligę nie patrzy, bo to poniżej mułu poziom, że on kibicuje Manchesterowi. Ktoś inny Barcelonie bo gra super.
Albo inny obszczymurek, w dziwnej fryzurze i grzywce na Hitlera różowymi kolczykiem w uchu.
To nie są kibice, to są pseudokibice. W kapciach, z piwem w ręku, wystającym spod białego podkoszulka uwalonego musztardą brzuchem, z resztkami schabowego w pępku.

Takie teraz społeczeństwo, tak się interesuje sportem.
Trąbka w mordę, piwo w łapie i leeeeć adaaaam.


Dla mnie niepojęte jest jak ktoś kto jest z Krakowa, Warszawy, Poznania, Rzeszowa, czy Śląska, gdzie są odwieczne tradycje sportowe, gdzie istnieją od 100 lat kluby wielosekcyjne zamiast iść na halę, stadion woli siedzieć przed TV i wdupcać cipsy chakalaka (swoją drogą dziwna nazwa chipsów, wszak chakalaka to gatunek ptaka, zrobili chipsy o smaku...ptaka? ) sikając ze szczęścia, jak jakiś naszprycowany gwiazdor z drugiej półkuli strzeli gola, rzuci kosza, wygra seta, czy cokolwiek innego.

Jeszcze powiedzmy, że mogę zrozumieć, jak ktoś chodzi kibicować swojemu klubowi, a w TV ogląda mecze najlepszych na świecie drużyn, dla przyjemności oglądania najwyższego poziomu, bo jest miłośnikiem dyscypliny jakiejś jak np Greebo lubi kosza, ja raczej lubię niektóre koszykarki i niektóre kluby, niż samą dyscyplinę ;)

Ale jak ktoś się mieni kibicem, a w życiu w swoim mieście oferującym taką możliwość nie był dopingować swojej lokalnej drużyny, to mojego szacunku nie ma.
Nie ma się co dziwić, że jak dzieci się gremialnie zwalnia z WF, nie pokazuje piękna żadnej dyscypliny sportu, to później się znajdzie taki admin, co Ci napisze, że ma w d... bo w TV jest lepsze. albo inny jemu podobny łoś.
A ja nie będę oglądał LM, póki nie zagra tam Wisła, nie oglądam też WNBA, skoro aktualnie nie gra tam żadna z moich ulubienic ;)
Bo szczerze powiedziawszy w głębokim poważaniu mam drużyny Spartaka, Barcelony, Fener, Skry itp. i szkoda mi czasu na oglądanie jakichś typów, z którymi w żaden sposób nie jestem się w stanie identyfikować, czy też nie jestem w stanie przeżywać ich meczów w sposób, który wyjdzie tydzień później na badaniu EKG ;)
To jest dla mnie strata czasu.
Ale ja ponoć jestem odchyłem w drugą stronę :roll:


Wróć do „Aktualności Ekstraklasa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości