TBLK - mecze o brąz

Wszystko na temat Tauron Basket Ligi Kobiet

Moderatorzy: ann, rzymi, paulo2907, Kuba, przemoe

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 12080
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

TBLK - mecze o brąz

Postautor: Greebo » 03 maja 2016, 18:27

.. właśnie sie zakończyły. Ślęza po wygraniu w sobotę u siebie dziś ograła Polkowice także w ich hali, choć była bliska frajerskiej porażki. W połowie 4 kwarty roztrwoniła 11 punktową przewagę, ale dzięki rzutowi Kaczmarczyk za 3 znów wyszła na prowadzenie którego juz nie oddała do końca.

PS. Meczu nie oglądałem, pisze na podstawie relacji statystycznej, ktora może kłamać bo wg niej Krężel ostatnie 3 minuty grała z 5 faulami na koncie :D
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

danpe_
Żak
Posty: 388
Rejestracja: 21 października 2012, 13:46

Re: TBLK - mecze o brąz

Postautor: danpe_ » 04 maja 2016, 07:24

A ja oglądałem, MKS mógł doprowadzić do dogrywki, ale zgubili piłkę przy wyprowadzaniu akcji w podobny sposób, jak się to u nas zdarzało Turner. W sumie nawet po tym, jak Wrocław roztrwonił przewagę, zacząłem trzymać kciuki, żeby w ostatniej akcji Polkowice trafiły trójkę, ale głupia strata, później faul i po meczu.

mama
Żak
Posty: 331
Rejestracja: 08 listopada 2009, 21:22
Lokalizacja: no jak to skąd...stąd

Re: TBLK - mecze o brąz

Postautor: mama » 04 maja 2016, 13:39

Krezel to grala z dwoma niesportowymi : P

ps. Pani Adams ma w nawyku klepania pilka przez 15 sekund, a potem zespol oddaje rzuty w ostatnich sekundach akcji z nieprzygotowanych pozycji.


Wróć do „Aktualności Ekstraklasa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości