BLK - 5 kolejka (22-23.10.2016)

Wszystko na temat Tauron Basket Ligi Kobiet

Moderatorzy: ann, rzymi, paulo2907, Kuba, przemoe

matrix
Senior
Posty: 4291
Rejestracja: 30 kwietnia 2008, 14:21
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: BLK - 5 kolejka (22-23.10.2016)

Postautor: matrix » 24 października 2016, 16:51

przemoe pisze:
matrix pisze:Mit tanich, młodych Polek plus dobre zagraniczne jakoś w Gdyni się nie sprawdza. Bilans 0-5 jest więcej niż tragiczny, a dla oszczędności podejrzewam rozpuszczenie Montgomery i Swords do domu w odpowiednim terminie


To nie jest mit, tylko konsekwentny kierunek. Od dawna większość Polek w Baskecie pochodzi z GTK i to się raczej nie zmieni. Zresztą - póki nas nie stać na kogoś więcej to będzie tak a nie inaczej. Dajcie nam Szajtauer i Misiuk, dwie Amerykanki sortu tego co mamy obecnie i jesteśmy w czwórce. Transfer GTK->Basket ma być podstawą działania z założenia, więc chcąc nie chcąc naszej młodzieży się trochę naoglądamy i z nią pomęczymy.

Swoją drogą mam wrażenie, że młodzież, której się "pozbywamy" daje sobie radę lepiej niż u nas. Drop, Adamowicz, Urbaniak, Dobrowolska.

Nie narzekaj...........macie utalentowane Polki, medalistki różnych kategorii młodzieżowych. To nie moja wina, że u Was nie wypromowały się takie talenty jak np. Tomiałowicz i Sosnowska 8) które żegnaliście z pocałowaniem dłoni. Czym różni się Szajtauer od Miłoszewskiej? :lol:
Na zawsze w sercu-Katarzynki!!!(1992-do końca mego życia)

http://marlow.blox.pl/html

Awatar użytkownika
przemoe
Senior
Posty: 4244
Rejestracja: 22 listopada 2007, 20:18
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Re: BLK - 5 kolejka (22-23.10.2016)

Postautor: przemoe » 24 października 2016, 18:21

matrix pisze:Nie narzekaj...........macie utalentowane Polki, medalistki różnych kategorii młodzieżowych. To nie moja wina, że u Was nie wypromowały się takie talenty jak np. Tomiałowicz i Sosnowska 8) które żegnaliście z pocałowaniem dłoni. Czym różni się Szajtauer od Miłoszewskiej? :lol:


Mamy i na nie stawiamy w zasadzie od początku jak tylko się w zespole pojawiają, dlatego to czasem powoduje ból zębów i marne wyniki.
A jak nie wiesz czym się różni Szajtauer od Miloszewskiej to ja przepraszam. Koszykarsko chyba wszystkim poza wzrostem.
Pozdrawiam,
Pszemek.
----------------
Obrazek

http://toiowonasportowo.blox.pl


Wróć do „Aktualności Ekstraklasa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], peps03 i 35 gości