Turniej finałowy Pucharu Polski (27-29.01.2017)

Wszystko na temat Tauron Basket Ligi Kobiet

Moderatorzy: ann, rzymi, paulo2907, Kuba, przemoe

Cyrano
Nowy na forum
Posty: 6
Rejestracja: 05 lutego 2017, 20:24

Re: Turniej finałowy Pucharu Polski (27-29.01.2017)

Postautor: Cyrano » 06 lutego 2017, 10:23

skoro ją klub chcial zatrudnic to widocznie pasuje i na pewno znają sie na koszykowce lepiej niz komentatorzy z forum.

tommiiii
Młodzik
Posty: 850
Rejestracja: 17 grudnia 2008, 16:24

Re: Turniej finałowy Pucharu Polski (27-29.01.2017)

Postautor: tommiiii » 06 lutego 2017, 10:28

bardziej bym napisał - musiał , ze względu na sytuacje zdrowotna a że była wolna i mąż gra w Krakowie to podpisali
zobaczymy jak za rok zmieni się przepis o Polkach czy zostanie

Cyrano
Nowy na forum
Posty: 6
Rejestracja: 05 lutego 2017, 20:24

Re: Turniej finałowy Pucharu Polski (27-29.01.2017)

Postautor: Cyrano » 06 lutego 2017, 10:32

Na pewno poczytają forum i pojdą za opinią ludu. hihi.

tommiiii
Młodzik
Posty: 850
Rejestracja: 17 grudnia 2008, 16:24

Re: Turniej finałowy Pucharu Polski (27-29.01.2017)

Postautor: tommiiii » 06 lutego 2017, 10:36

wiesz co? przepraszam - pomyliłem sie Tomiałowicz to swietna zawodniczka a statystyki 1.2 pkt przez prawie 22 minuty to super wynik

Cyrano
Nowy na forum
Posty: 6
Rejestracja: 05 lutego 2017, 20:24

Re: Turniej finałowy Pucharu Polski (27-29.01.2017)

Postautor: Cyrano » 06 lutego 2017, 10:40

Proponuję isc pobiegac z gorączką. Albo chociaz po schodach wejsc. i zyczę zyciowych rekordow.

Awatar użytkownika
przemoe
Senior
Posty: 4241
Rejestracja: 22 listopada 2007, 20:18
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Re: Turniej finałowy Pucharu Polski (27-29.01.2017)

Postautor: przemoe » 06 lutego 2017, 10:46

Proponuję żebyście Panowie przeszli na tryb privów jeśli chcecie kontynuować.
Pozdrawiam,
Pszemek.
----------------
Obrazek

http://toiowonasportowo.blox.pl

BARTOLINO
Administrator
Posty: 6661
Rejestracja: 10 stycznia 2005, 19:32
Lokalizacja: Gród Kraka

Re: Turniej finałowy Pucharu Polski (27-29.01.2017)

Postautor: BARTOLINO » 06 lutego 2017, 11:38

Cyrano pisze:Nie uszedł mej uwadze wszędobylski hejt na Tomiałowicz. Szkoda, że nie wiecie co jest i dlaczego tak jest...Zamiast wyrzygiwać żółć ktoś by się zainteresował?
Tomiałowicz, tzn Szumełda-Krzycka jest chora NON STOP odkąd trafiła do Wisły. Kazdy ma to najwyraźniej w dupie. kto slyszal grać w takim stanie...Gdzie lekarze? Grać z grypą?!
W pucharze grała z gorączką 40st, bo nie chciała zostawić druzyny na lodzie, mimo, że po rozgrzewce już ledwo żyla - I NIC DZIWNEGO.
Nie zachowujcie sie zatem jak pszenno-buraczane komentatorki...Odrobina rzetelnej oceny i informacji jeszcze nikomu nie zaszkodziła.
A Tomiałowicz , za poświęcenie, to się kwiaty należą a nie gów*o-opinie na forum.

Szanowny(a) Panie (Pani) Tomiałowicz, sądzę że w miarę dobra, a może nawet średnia zawodniczka umie się wybronić swoją grą na parkiecie koszykarskim. Zawodniczka Szumełda-Krzycka taką nie jest i jak rozumiem dlatego rodzina musi ją brać w obronę na forum. Tylko właśnie ze względu na powyższe koligacje rodzinne ta obrona mówiąc delikatnie kupy się nie trzyma, a obiektywności i sensownych argumentów ma w sobie zero. A grypę i to bez wizyty u lekarza leczyłem 2 tygodnie bez zaniechania swoich obowiązków, więc ten tekst jest po prostu śmieszny. Natomiast zawodniczce radziłbym przede wszystkim nauczyć się łapać piłkę, bo w ostatnich 3 meczach, w każdym z nich jej się to nie udawało (co można znaleźć w zasobach internetowych i sobie obejrzeć).
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."

https://bartolino78.wordpress.com

danpe_
Żak
Posty: 388
Rejestracja: 21 października 2012, 13:46

Re: Turniej finałowy Pucharu Polski (27-29.01.2017)

Postautor: danpe_ » 06 lutego 2017, 11:59

Ja może od siebie jeszcze dodam, że startując w zawodach zakatarzony i z gorączką uzyskiwałem rezultaty o 10% gorsze, niż zwykle - oczywiście jakichś prochów się nażarłem, choć nie było to mądre. Więc można zagrać trochę słabiej, ale nie gubić piłkę.

Ale że ktoś gra chory od 2 miesięcy, to nawet jakbym sobie walnął leczniczego bucha - nie uwierzę. Zapalenie płuc dużo krócej leczyłem. Przeziębienie i to porządne maksymalnie 10 dni.
Chyba, że do Europy jakaś grypa-hiszpanka wróciła i nic o tym nie wiemy, może to pierwszy przypadek w Polsce? Ale od tego się chyba umiera w szybszym okresie czasu, niż 2 miesiące. Czyli opowieść o 2 miesięcznej chorobie się raczej kupy nie trzyma.

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że są choroby trwające nawet dłużej, sam mam w rodzinie przypadek WZW, ale z czymś takim nikt poważnie traktujący swoje zdrowie i życie profesjonalnie nie zajmuje się sportem, a przynajmniej nie w okresie intensywnego przyjmowania leków.

Cyrano
Nowy na forum
Posty: 6
Rejestracja: 05 lutego 2017, 20:24

Re: Turniej finałowy Pucharu Polski (27-29.01.2017)

Postautor: Cyrano » 06 lutego 2017, 12:22

Żaden ze mnie Tomialowicz...takze dziekuje za komplement, ale niestety nie...
Sami absowenci medycyny widze na forum takze coz. Moze by sie i wyleczyla w dwa tygodnie, gdyby miala wolne dwa tygodnie. tu sie jak nabardziej zgodze.
Nikt nie jest w szczytowej formie non stop. Nie mniej jednak bardzo nie podoba mi sie takie chamskie pisanie o zawodniczkach jakiegokolwoek klubu ( ze to akt rozpaczy, ze pomylka, ze bla bla). To są ludzie, mają lepsze i gorsze dni. Ciekawe jak sie czują jak czytaja o sobie takie rzeczy i czy są przez to zmotywowane? Odrobine empatii i szacunku. To nie boli.

tommiiii
Młodzik
Posty: 850
Rejestracja: 17 grudnia 2008, 16:24

Re: Turniej finałowy Pucharu Polski (27-29.01.2017)

Postautor: tommiiii » 06 lutego 2017, 12:30

A tak z ciekawości powiedz prosze kiedy ona grala ostatnio dobrze

Awatar użytkownika
bart_81
Senior
Posty: 3037
Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: Turniej finałowy Pucharu Polski (27-29.01.2017)

Postautor: bart_81 » 06 lutego 2017, 12:58

Cyrano pisze:Żaden ze mnie Tomialowicz...takze dziekuje za komplement, ale niestety nie...
Sami absowenci medycyny widze na forum takze coz. Moze by sie i wyleczyla w dwa tygodnie, gdyby miala wolne dwa tygodnie. tu sie jak nabardziej zgodze.
Nikt nie jest w szczytowej formie non stop. Nie mniej jednak bardzo nie podoba mi sie takie chamskie pisanie o zawodniczkach jakiegokolwoek klubu ( ze to akt rozpaczy, ze pomylka, ze bla bla). To są ludzie, mają lepsze i gorsze dni. Ciekawe jak sie czują jak czytaja o sobie takie rzeczy i czy są przez to zmotywowane? Odrobine empatii i szacunku. To nie boli.


Jakbym nie chciał o sobie czytać to bym się w ogóle za sport nie zabierał. Bycie sportowcem, a co za tym idzie bycie bardziej znanym niż przeciętny "Kowalski" powoduje, że ludzie oceniają i komentują i mają do tego prawo. Poza tym nikt tu na forum jej nie obrażał, oceniana była jedynie, słusznie zresztą, jej gra. Cały ten sezon jest w Jej wykonaniu słabiutki i tu nie ma co się tłumaczyć chorobą.

speedy
Żak
Posty: 370
Rejestracja: 11 października 2015, 20:24
Lokalizacja: Miasto koszykówki

Re: Turniej finałowy Pucharu Polski (27-29.01.2017)

Postautor: speedy » 06 lutego 2017, 15:05

Szumełda-Krzycka nigdy nie grała fajerwerków, ale jeśli już trzeba by wskazać jej najlepszy sezon, to myślę, że rok 2013/2014 w barwach Widzewa (grała dużo, średnio ponad 10 punktów w meczu + eval prawie najwyższy ze wszystkich, które osiągnęła). Dodatkowo druga część kolejnych rozgrywek 2014/2015 po przenosinach z Siedlec do Lublina była niezła jak na jej możliwości.


Wróć do „Aktualności Ekstraklasa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości