BLK - 20 kolejka (24-26.02.2017)

Wszystko na temat Tauron Basket Ligi Kobiet

Moderatorzy: ann, rzymi, paulo2907, Kuba, przemoe

timmy
Żak
Posty: 262
Rejestracja: 19 listopada 2016, 14:41
Lokalizacja: Toruń

Re: BLK - 20 kolejka (24-26.02.2017)

Postautor: timmy » 26 lutego 2017, 19:06

Co to się działo w Gdyni? Śledziłem statsy live i było 70:69 dla Basketu i napisane koniec meczu, wyszedłem na chwilę, wracam, a tu zmienione na 70:71 dla Polkowic...

speedy
Żak
Posty: 370
Rejestracja: 11 października 2015, 20:24
Lokalizacja: Miasto koszykówki

Re: BLK - 20 kolejka (24-26.02.2017)

Postautor: speedy » 26 lutego 2017, 19:40

Ależ wyrównana kolejka, sporo emocji w Gdynii, Bydgoszczy... tak nawiasem Katarzyna Suknarowska zagrała mecz życia i nie jest to ironia. Po pierwsze oddała decydujący rzut, który dał wygraną Bydgoszczy, po drugie była najlepiej punktującą spotkania (wraz z Hurt), po trzecie miała 7/8 za trzy punkty (co jest jej rekordem jeśli chodzi o liczbę celnych "3" w meczu), a po czwarte 24 punkty to jej najlepszy wynik w polskiej lidze. :shock:

Awatar użytkownika
przemoe
Senior
Posty: 4241
Rejestracja: 22 listopada 2007, 20:18
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Re: BLK - 20 kolejka (24-26.02.2017)

Postautor: przemoe » 26 lutego 2017, 19:46

Nie wiem, Faulkner trafiła na 4,4s do końca i mieliśmy jeszcze akcję.

Wróciliśmy do meczu z dalekiej podróży. Właściwie emocje powinny się skończyć przy -15, ale okazuje się, że po co komu Renee jak ma się Puss. Może i poczatek sezonu miała żenujący, ale teraz złego słowa powiedzieć nie można. Skerze znowu się chce i mamy grę. Mysle że nie mielibyśmy problemu ze zwyciestwem, gdyby nie konsekwentne podwajanie Swords. Jeśli CCC coś w tym meczu dobrze robiło to broniło się przed Amerykanką. Faulkner to jakaś pomyłka, ja nie wiem jak ona się w wnba trzyma. Niby te punkty rzuca, ale robi przy tym masę grzybów i raczej wiele nie widzi. Druga sprawa to rotacja, 10 na 6 gra się słabo.

Ps. Kovacik to zawsze przez 40 minut drze ryja na swoje zawodniczki? Szacun za wytrenowane gardło, głosu nie stracił do końca.
Pozdrawiam,
Pszemek.
----------------
Obrazek

http://toiowonasportowo.blox.pl

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 12080
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Re: BLK - 20 kolejka (24-26.02.2017)

Postautor: Greebo » 26 lutego 2017, 21:05

Po tej kolejce wiadomo że:

- Ślęza i Wisla zakończą sezon an 2 pierwszych pozycjach, przy czym bliżej zwycięstwa w RS są Wrocławianki
- Gorzów mimo porażki w Bydgoszczy jest praktycznie pewny miejsca w 4-ce. do tego wystarczy mu wygrana w zaległym spotkaniu z drużyna Mołłova
- Dalej od tego celu jest Toruń, mimo kolejnej cennej wygranej. Aby być w czwórce będzie potrzebował najprawdopodobniej jeszcze jednej wygrane - albo u siebie ze Ślęza albo w Gdyni
- Polkowice mają jeszcze szanse nawet na 3 miejsce, pod warunkiem ze same wygrają oba mecze a Torun i Gorzów wszystko przegrają.
- Bydgoszcz jak wygra w Krakowie to może być nawet na 4-tej pozycji (o ile Toruń wygra choć 1 mecz, a Gorzów oba przegra) jak przegra będzie najprawdopodobniej na 6-tej pozycji
- Lublin zakończy RS zapewne na 7 pozycji. Aby awansować wyżej musiałby wygrać oba swoje mecze, i liczyć na 2 porażki albo Polkowic, albo Bydgoszczy
- 8 miejsce w Po zajmie na 99% Gdynia. Do "szczęścia" potrzebuje albo 1 swojej wygranej, albo 1 porażki Sosnowca.

Tak więc po tej kolejce juz sporo sie wyjaśniło ale znaków zapytania ciągle sporo.
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

matrix
Senior
Posty: 4291
Rejestracja: 30 kwietnia 2008, 14:21
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: BLK - 20 kolejka (24-26.02.2017)

Postautor: matrix » 26 lutego 2017, 21:10

Jeszcze tylko z Gorzowa nie przeczytałem sportowego orgazmu tutaj
Na zawsze w sercu-Katarzynki!!!(1992-do końca mego życia)

http://marlow.blox.pl/html

Fanatyk
Żak
Posty: 246
Rejestracja: 13 lipca 2009, 16:23

Re: BLK - 20 kolejka (24-26.02.2017)

Postautor: Fanatyk » 26 lutego 2017, 21:16

Strasznie szkoda porażki w Bydgoszczy, która niemal na pewno dałaby AZS-owi 3 miejsce przed Play-Off. Ja to widzę trochę inaczej niż kolega napisał, mianowicie:
Pierwsze 2 miejsca - Ślęza i Wisła
3 miejsce - AZS ( wygrywa z Siedlcami i w Lublinie, a może i z Wisłą u siebie bo będzie mega spięcie na ten mecz, a Wisła będzie po czwartkowym meczu z Bydgoszczą ) 37-38 pkt.
4 miejsce - Energa ( przy porażce z silną Ślęzą i wygranej w Gdynii ) 37pkt. ( gorszy bilans meczów z Gorzowem )
5 miejsce - Polkowice ( łatwe 2 pozostałe mecze ) 36 pkt
6 miejsce- Bydgoszcz ( porażka w Krakowie i wygrana z Siedlcami ) 35 pkt
7 miejsce - Lublin 34 pkt
8 miejsce - Gdynia

matrix
Senior
Posty: 4291
Rejestracja: 30 kwietnia 2008, 14:21
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: BLK - 20 kolejka (24-26.02.2017)

Postautor: matrix » 26 lutego 2017, 21:19

Greebo pisze:Po tej kolejce wiadomo że:

- Ślęza i Wisla zakończą sezon an 2 pierwszych pozycjach, przy czym bliżej zwycięstwa w RS są Wrocławianki
- Gorzów mimo porażki w Bydgoszczy jest praktycznie pewny miejsca w 4-ce. do tego wystarczy mu wygrana w zaległym spotkaniu z drużyna Mołłova
- Dalej od tego celu jest Toruń, mimo kolejnej cennej wygranej. Aby być w czwórce będzie potrzebował najprawdopodobniej jeszcze jednej wygrane - albo u siebie ze Ślęza albo w Gdyni
- Polkowice mają jeszcze szanse nawet na 3 miejsce, pod warunkiem ze same wygrają oba mecze a Torun i Gorzów wszystko przegrają.
- Bydgoszcz jak wygra w Krakowie to może być nawet na 4-tej pozycji (o ile Toruń wygra choć 1 mecz, a Gorzów oba przegra) jak przegra będzie najprawdopodobniej na 6-tej pozycji
- Lublin zakończy RS zapewne na 7 pozycji. Aby awansować wyżej musiałby wygrać oba swoje mecze, i liczyć na 2 porażki albo Polkowic, albo Bydgoszczy
- 8 miejsce w Po zajmie na 99% Gdynia. Do "szczęścia" potrzebuje albo 1 swojej wygranej, albo 1 porażki Sosnowca.

Tak więc po tej kolejce juz sporo sie wyjaśniło ale znaków zapytania ciągle sporo.


a jak Enerdze uda się wygrać z Rusinem to co u buka j..........?
Na zawsze w sercu-Katarzynki!!!(1992-do końca mego życia)

http://marlow.blox.pl/html

timmy
Żak
Posty: 262
Rejestracja: 19 listopada 2016, 14:41
Lokalizacja: Toruń

Re: BLK - 20 kolejka (24-26.02.2017)

Postautor: timmy » 26 lutego 2017, 21:26

Fanatyk pisze:Strasznie szkoda porażki w Bydgoszczy, która niemal na pewno dałaby AZS-owi 3 miejsce przed Play-Off. Ja to widzę trochę inaczej niż kolega napisał, mianowicie:
Pierwsze 2 miejsca - Ślęza i Wisła
3 miejsce - AZS ( wygrywa z Siedlcami i w Lublinie, a może i z Wisłą u siebie bo będzie mega spięcie na ten mecz, a Wisła będzie po czwartkowym meczu z Bydgoszczą ) 37-38 pkt.
4 miejsce - Energa ( przy porażce z silną Ślęzą i wygranej w Gdynii ) 37pkt. ( gorszy bilans meczów z Gorzowem )
5 miejsce - Polkowice ( łatwe 2 pozostałe mecze ) 36 pkt
6 miejsce- Bydgoszcz ( porażka w Krakowie i wygrana z Siedlcami ) 35 pkt
7 miejsce - Lublin 34 pkt
8 miejsce - Gdynia


Chyba, że Polkowice powtórzą historię z zeszłego sezonu w Siedlcach, a Bydgoszcz z Krakowa :P

matrix
Senior
Posty: 4291
Rejestracja: 30 kwietnia 2008, 14:21
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: BLK - 20 kolejka (24-26.02.2017)

Postautor: matrix » 26 lutego 2017, 21:30

matrix pisze:
Greebo pisze:Po tej kolejce wiadomo że:

- Ślęza i Wisla zakończą sezon an 2 pierwszych pozycjach, przy czym bliżej zwycięstwa w RS są Wrocławianki
- Gorzów mimo porażki w Bydgoszczy jest praktycznie pewny miejsca w 4-ce. do tego wystarczy mu wygrana w zaległym spotkaniu z drużyna Mołłova
- Dalej od tego celu jest Toruń, mimo kolejnej cennej wygranej. Aby być w czwórce będzie potrzebował najprawdopodobniej jeszcze jednej wygrane - albo u siebie ze Ślęza albo w Gdyni
- Polkowice mają jeszcze szanse nawet na 3 miejsce, pod warunkiem ze same wygrają oba mecze a Torun i Gorzów wszystko przegrają.
- Bydgoszcz jak wygra w Krakowie to może być nawet na 4-tej pozycji (o ile Toruń wygra choć 1 mecz, a Gorzów oba przegra) jak przegra będzie najprawdopodobniej na 6-tej pozycji
- Lublin zakończy RS zapewne na 7 pozycji. Aby awansować wyżej musiałby wygrać oba swoje mecze, i liczyć na 2 porażki albo Polkowic, albo Bydgoszczy
- 8 miejsce w Po zajmie na 99% Gdynia. Do "szczęścia" potrzebuje albo 1 swojej wygranej, albo 1 porażki Sosnowca.

Tak więc po tej kolejce juz sporo sie wyjaśniło ale znaków zapytania ciągle sporo.


Podziwiam Twój optymizm zwłaszcza, że nie gra Talbot a zespół z Wlkp. dał Suknarowskiej rzucić to co rzuciła :shock: :shock: ja tam Energi nie widzę nawet w play=off idąc wcześniejszym tropem jednego z forumowych mądrali, że ma najsłabsze Polki, najsłabszy zarząd i najsłabszego trenera

a jak Enerdze uda się wygrać z Rusinem to co u buka j..........?
Na zawsze w sercu-Katarzynki!!!(1992-do końca mego życia)

http://marlow.blox.pl/html

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 12080
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Re: BLK - 20 kolejka (24-26.02.2017)

Postautor: Greebo » 26 lutego 2017, 22:07

Fanatyk pisze:Strasznie szkoda porażki w Bydgoszczy, która niemal na pewno dałaby AZS-owi 3 miejsce przed Play-Off. Ja to widzę trochę inaczej niż kolega napisał, mianowicie:
Pierwsze 2 miejsca - Ślęza i Wisła
3 miejsce - AZS ( wygrywa z Siedlcami i w Lublinie, a może i z Wisłą u siebie bo będzie mega spięcie na ten mecz, a Wisła będzie po czwartkowym meczu z Bydgoszczą ) 37-38 pkt.
4 miejsce - Energa ( przy porażce z silną Ślęzą i wygranej w Gdynii ) 37pkt. ( gorszy bilans meczów z Gorzowem )
5 miejsce - Polkowice ( łatwe 2 pozostałe mecze ) 36 pkt
6 miejsce- Bydgoszcz ( porażka w Krakowie i wygrana z Siedlcami ) 35 pkt
7 miejsce - Lublin 34 pkt
8 miejsce - Gdynia


Napisałeś to samo co ja, ograniczyłeś tylko możliwości przyjmując dodatkowe założenia i tyle.
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: BLK - 20 kolejka (24-26.02.2017)

Postautor: Endrju » 27 lutego 2017, 13:46

Przełozony czwartkowy mecz Wisły z Artego to świetna wiadomość dla klubu z Gorzowa.
1. Mysle ze Wisla podejdzie do tego meczu na 100% i mecz skonczy sie tak +15. a drugie ze 2 dni później czeka ją dosyć daleki wyjazd do Gorzowa. Co moze odbić się delikatnie na formie. Zapowiada się więc ciekawie.
Szkoda że Talbot nie jest gotowa do gry... i może jeszcze na Wisłę nie wrócic. Wczoraj rozgrzewała się do meczu ale widać że ma problem ze skakaniem i trochę "ciągnie nogę". Dodatkowo w 2 połowie meczu ściągnęła buta i okładała kostkę lodem (co świadczy o tym ze lekka rozgrzewka jest na razie dla niej dużym wyzwaniem a co dopiero poważne granie gdzie Ona nie odpuszcza nawet na cm.
Fajny, ciekawy, emocjonujący mecz w Bydgoszczy. Brakuje mi tylko trochę wiekszego wykorzystania Oli Pawlak.np. rozrysowanych 3-punktowych akcji na nią. Sam jestem ciekawy czy zdąży zgrać się z drużyną do końca sezonu, bo na razie widać trochę taką niepewność w jej grze (a potencjał przecież ma duży).
Co do meczu Lublina z Toruniem. Pisałem to wcześneij ... ze w play-off chyba kazdy chciałby w 1 rundzie trafic na Lublin bo wydaje się najsłabszy.
A Toruń poprostu gra swoje. (dwa ostatnie mecze może zarówno wygrać jak i przegrać, podobnie jak AZS z Wisłą czy w Lublinie) /podobny poziom trudności/ bo mecz z Siedlcami traktuję jako trening.
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

Awatar użytkownika
bart_81
Senior
Posty: 3037
Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: BLK - 20 kolejka (24-26.02.2017)

Postautor: bart_81 » 27 lutego 2017, 14:14

Talbot niech się wykuruje na PO, tam jej obecność będzie bardzo potrzebna. W tej chwili nie ma ciśnienia żeby na siłę grała bo "czwórkę" mamy w zasadzie pewną. Kwestia tylko z kim zagramy w I rundzie, bo możliwości są ciągle 3: Toruń, Bydgoszcz, Polkowice.

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 12080
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Re: BLK - 20 kolejka (24-26.02.2017)

Postautor: Greebo » 27 lutego 2017, 14:26

Dla mnie mecz w Gorzowie na pewno skończy się happy endem bo tak czy siak znajdę powody do zadowolenia. Jak wygramy to będę się cieszył z tego ze 2 dni po meczu z Artego udaje się nam zdobyć "twierdzę" Gorzów, a jak przegramy to z tego ze na Polkowice i Ślęzę będziemy mogli trafić dopiero w finale. Lublin w ćwierćfinale a potem Gorzów lub Bydgoszcz w półfinale to jak dla mnie idealna droga do podstawowego celu jakim dla mnie jest finał. Podstawowego po praktycznie gwarantującego nam Euroligę za rok.
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

matrix
Senior
Posty: 4291
Rejestracja: 30 kwietnia 2008, 14:21
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: BLK - 20 kolejka (24-26.02.2017)

Postautor: matrix » 28 lutego 2017, 12:53

Greebo pisze:Dla mnie mecz w Gorzowie na pewno skończy się happy endem bo tak czy siak znajdę powody do zadowolenia. Jak wygramy to będę się cieszył z tego ze 2 dni po meczu z Artego udaje się nam zdobyć "twierdzę" Gorzów, a jak przegramy to z tego ze na Polkowice i Ślęzę będziemy mogli trafić dopiero w finale. Lublin w ćwierćfinale a potem Gorzów lub Bydgoszcz w półfinale to jak dla mnie idealna droga do podstawowego celu jakim dla mnie jest finał. Podstawowego po praktycznie gwarantującego nam Euroligę za rok.


Wisła w formie z meczu w Toruniu jest w stanie wygrać wszystko nawet grając codziennie. Podziwiam dywagacje i gdybania Gorzowa to ja też pogdybię....gdyby Julie McBride zagrała w Gorzowie nie byłoby -26, a gdyby w Polkowicach przed świętami w składzie Energi pojawiła się chociaż gruba Porsha to nawet o 3 miejscu po RS nie byłoby tu gdybania 8)
Na zawsze w sercu-Katarzynki!!!(1992-do końca mego życia)

http://marlow.blox.pl/html

Awatar użytkownika
bart_81
Senior
Posty: 3037
Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: BLK - 20 kolejka (24-26.02.2017)

Postautor: bart_81 » 28 lutego 2017, 13:40

matrix pisze:
Greebo pisze:Dla mnie mecz w Gorzowie na pewno skończy się happy endem bo tak czy siak znajdę powody do zadowolenia. Jak wygramy to będę się cieszył z tego ze 2 dni po meczu z Artego udaje się nam zdobyć "twierdzę" Gorzów, a jak przegramy to z tego ze na Polkowice i Ślęzę będziemy mogli trafić dopiero w finale. Lublin w ćwierćfinale a potem Gorzów lub Bydgoszcz w półfinale to jak dla mnie idealna droga do podstawowego celu jakim dla mnie jest finał. Podstawowego po praktycznie gwarantującego nam Euroligę za rok.


Wisła w formie z meczu w Toruniu jest w stanie wygrać wszystko nawet grając codziennie. Podziwiam dywagacje i gdybania Gorzowa to ja też pogdybię....gdyby Julie McBride zagrała w Gorzowie nie byłoby -26, a gdyby w Polkowicach przed świętami w składzie Energi pojawiła się chociaż gruba Porsha to nawet o 3 miejscu po RS nie byłoby tu gdybania 8)


Haha..dodaj do tego, że "gdyby" Toruń miał lepszy scouting to byś o grubej Porshy nawet nie wspominał.


Wróć do „Aktualności Ekstraklasa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości