BLK - 21 kolejka oraz mecz awansem z 22 kolejki (2-5.03.2017)

Wszystko na temat Tauron Basket Ligi Kobiet

Moderatorzy: ann, rzymi, paulo2907, Kuba, przemoe

tommiiii
Młodzik
Posty: 850
Rejestracja: 17 grudnia 2008, 16:24

Re: BLK - 21 kolejka oraz mecz awansem z 22 kolejki (2-5.03.2017)

Postautor: tommiiii » 04 marca 2017, 22:39

przypomnijmy sobie pucharowy mecz Torun - Szczecin i postawe waszej bylej idolki

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 12080
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Re: BLK - 21 kolejka oraz mecz awansem z 22 kolejki (2-5.03.2017)

Postautor: Greebo » 04 marca 2017, 22:47

Po dzisiejszych meczach wiadomo że zarówno Gorzów jak i Torun skończą RS w pierwszej czwórce, co dla obu klubów jest świetnym wynikiem. Na pewno sezon zasadniczy na plus może zapisać tez Ślęza. Na drugim biegunie Polkowice, Artego i Gdynia które osiągnęły wyniki dużo poniżej potencjału.

Jeśli nie dojdzie do żadnych sensacji (tzn wygranej Siedlc z Bydgoszczą, Gorzowem lub Polkowicami lub Sosnowca z Wrocławiem) to jedyną niewiadomą jest kto ostatecznie zajmie 3 a kto 4 miejsce. Bliżej wyższej pozycji są Gorzowianki, ale w Lublinie łatwo być im nie musi.

A zakontraktowanie Vetry to mocny transfer trenerski , rzeczywiście mogący świadczyć o tym ze z finansami w Gdyni będzie przyjemnie.
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

danpe_
Żak
Posty: 388
Rejestracja: 21 października 2012, 13:46

Re: BLK - 21 kolejka oraz mecz awansem z 22 kolejki (2-5.03.2017)

Postautor: danpe_ » 04 marca 2017, 22:55

i po co gadacie z tym trollem? dziwne, że go ruskie nie wynajęły jeszcze do usług, dobry w tym jest.
Wisła może być zadowolona, że nie ma kolejnych kontuzji.
Brak Gidden i Ziętary to wyraźne osłabienie zespołu i trzeba mocno trzymać kciuki, żeby szybko wyzdrowiały.
Wisła przegrała z Gorzowem? Można się było tego w jakiś tam sposób spodziewać, czy obawiać (szczególnie z wyżej wymienionymi brakami w składzie), wiadomo, fajnie by było, gdyby wygrały i niewiele zabrakło. No ale mamy napięty terminarz i czasami takie mecze się zdarzają. Niemniej gratulacje dla Gorzowa. to musiał być emocjonujący mecz.
Panu żyjącemu w swoim nomen omen matriksie życzę, żeby miał takie problemy jak Wisła i nie sugerował żadnej "żenady" czyli jak każdy rozumie podkładania się, przecież to jego klub się zeszmacił w PP. To Energa wystosowała oficjalne pismo z przeprosinami a wstyd, smród i hańba za rudą ciągną się po dziś dzień.


PS to byłą ironia, wcale nie życzę, żeby miał takie problemy jak Wisła. Wolę ten FC drużyny z gorszej strony krakowskich błoń poza pierwszą "8". Na żadnej hali się człowiek tyle nie nasłucha tekstów na temat naszego lokalnego gorszego sortu klubowego.
Zresztą - mogą sobie zagrać w play-off z Gorzowem, niech wykażą tam swoją he he he (jak mawia świeżo upieczony mistrz świata) wyższość.

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: BLK - 21 kolejka oraz mecz awansem z 22 kolejki (2-5.03.2017)

Postautor: Endrju » 04 marca 2017, 23:13

Nie moglbibyscie tego pana odciąć na czas play-offów od forum? ;) Naprawdę 99% użytkowników odetchnęłoby z ulgą :mrgreen:

Co do meczu... początkowo ze stanu 6:2 zrobiło się 6:15... i pomyślałem sobie "czy czasami emocje w tym meczu się już nie skończyły"... nic z tych rzeczy... mecz mega emocjonujący, dwie strony walczyły praktycznie do ostatniej piłki. Początkowo (12/7 w ataku 38:27 ogólnie) Wislaczki rządziły i dzieliły na tablicach i naprawdę przewaga była widoczna gołym okiem. no i Hind Ben Abdelkader strasznie karciła naszą obronę strefową.

Dla mnie osobiście Wisła jest głownym kandydatem do złota i jeżeli AZS chciałby "postawić" wszystko na jedną kartę i celować w finał. To łatwiejsze byłoby przejście CCC I Ślęzy... niż Artego i Wisły ;)
Ale dla nas gra o brązowy medal z przewagą parkietu będzie i tak bardzoo dużym sukcesem :)
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

Awatar użytkownika
bart_81
Senior
Posty: 3037
Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: BLK - 21 kolejka oraz mecz awansem z 22 kolejki (2-5.03.2017)

Postautor: bart_81 » 05 marca 2017, 09:26

Bardzo fajnie było ograć Wisłę po kilku latach przerwy 8)
Cieszy równa gra calego zespołu. Tylko Ola Pawlak nie mogła się wstrzelic. Za tydzień rozstrzygnie się sprawa 3 miejsca.

danpe_
Żak
Posty: 388
Rejestracja: 21 października 2012, 13:46

Re: BLK - 21 kolejka oraz mecz awansem z 22 kolejki (2-5.03.2017)

Postautor: danpe_ » 05 marca 2017, 11:02

Endrju pisze:Nie moglbibyscie tego pana odciąć na czas play-offów od forum? ;) Naprawdę 99% użytkowników odetchnęłoby z ulgą :mrgreen:



Można ignorować użytkownika, wtedy po zalogowaniu nie widzimy jego postów.
Ja tak zrobiłem z matrixem, ale co z tego, skoro go cytujecie :evil:

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: BLK - 21 kolejka oraz mecz awansem z 22 kolejki (2-5.03.2017)

Postautor: Endrju » 07 marca 2017, 12:24

Mógłby ktoś się wypowiedzieć na temat meczu Torunia ze Slęzą ?? Czy Ślęza zagrała na 100% swoich umiejętności ? 46 pkt zdobyte nie stawia jej w dobrym świetle.

A tak wczoraj przez myśl mi nie przeszło... czy bardziej korzystne dla Ślęzy (jeżeli celuje w finał) byłoby zajęcie drugiego miejsca (i ominięcie Polkowic) z którymi według mnie jak spotkaliby się w półfinale szanse oceniałbym 50/50. A w finale przewaga własnego parkietu z Wisłą (co pokazała runda zasadnicza) nie musialby mieć znaczenia :)
(Dlatego tak się zastanawiam czy czasami nie odpuściły sobie meczu w Toruniu... gdyby Wisła wygrała wylądowaliby na 2 miejscu)

/ale to takie tylko teorie spiskowe :P/

Przed nimi mecz z Sosnowcem ...
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 12080
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Re: BLK - 21 kolejka oraz mecz awansem z 22 kolejki (2-5.03.2017)

Postautor: Greebo » 07 marca 2017, 12:46

Ta porażka Ślęzy ma jeszcze jedna konsekwencje - już na pewno Polkowice straciły szanse na atut własnego parkietu w 1 rundzie. Co prawda w mojej opinii i tak będą faworytami w starciu czy to z Wami czy - raczej - z Toruniem, ale jednak powinno im być przez to trochę ciężej.

A sam wynik meczu w Toruniu dużo bardziej niespodziewany niż nasza porażka w Gorzowie, zwłaszcza ze Ślęza w przeciwieństwie do nas mogła ten mecz traktować absolutnie priorytetowo, nie grała meczu w tygodniu, nie miała w perspektywie rywalizacji w pucharach. Co nie znaczy że specjalnie odpuściła - może być np. w cięższym treningu przed fazą PO.
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

mama
Żak
Posty: 331
Rejestracja: 08 listopada 2009, 21:22
Lokalizacja: no jak to skąd...stąd

Re: BLK - 21 kolejka oraz mecz awansem z 22 kolejki (2-5.03.2017)

Postautor: mama » 07 marca 2017, 13:22

Endrju pisze:Mógłby ktoś się wypowiedzieć na temat meczu Torunia ze Slęzą ?? Czy Ślęza zagrała na 100% swoich umiejętności ? 46 pkt zdobyte nie stawia jej w dobrym świetle.


Dobra obrona Torunia plus totalna niemoc strzelecka rywalek dala 46 punktow.

Po reakcjach Rusina podczas meczu, a tym bardziej na konferencji, gdzie wygladal jakby nie mogl uwierzyc w to co sie wydarzylo wyglada, ze chcieli wygrac. A wyszlo, jak wyszlo.

matrix
Senior
Posty: 4291
Rejestracja: 30 kwietnia 2008, 14:21
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: BLK - 21 kolejka oraz mecz awansem z 22 kolejki (2-5.03.2017)

Postautor: matrix » 10 marca 2017, 14:43

mama pisze:
Endrju pisze:Mógłby ktoś się wypowiedzieć na temat meczu Torunia ze Slęzą ?? Czy Ślęza zagrała na 100% swoich umiejętności ? 46 pkt zdobyte nie stawia jej w dobrym świetle.


Dobra obrona Torunia plus totalna niemoc strzelecka rywalek dala 46 punktow.

Po reakcjach Rusina podczas meczu, a tym bardziej na konferencji, gdzie wygladal jakby nie mogl uwierzyc w to co sie wydarzylo wyglada, ze chcieli wygrac. A wyszlo, jak wyszlo.


a widziałaś Rusina na czasach? 8) i to ma być czołówka polskich trenerów? O wiele więcej kreatywnego dawało zebranie do kupy całej piątki przez Agnieszkę Kaczmarczyk.
Na zawsze w sercu-Katarzynki!!!(1992-do końca mego życia)

http://marlow.blox.pl/html

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: BLK - 21 kolejka oraz mecz awansem z 22 kolejki (2-5.03.2017)

Postautor: Endrju » 10 marca 2017, 16:30

matrix pisze:
mama pisze:
Endrju pisze:Mógłby ktoś się wypowiedzieć na temat meczu Torunia ze Slęzą ?? Czy Ślęza zagrała na 100% swoich umiejętności ? 46 pkt zdobyte nie stawia jej w dobrym świetle.


Dobra obrona Torunia plus totalna niemoc strzelecka rywalek dala 46 punktow.

Po reakcjach Rusina podczas meczu, a tym bardziej na konferencji, gdzie wygladal jakby nie mogl uwierzyc w to co sie wydarzylo wyglada, ze chcieli wygrac. A wyszlo, jak wyszlo.


a widziałaś Rusina na czasach? 8) i to ma być czołówka polskich trenerów? O wiele więcej kreatywnego dawało zebranie do kupy całej piątki przez Agnieszkę Kaczmarczyk.

Nie wiem kto Rusina nazywa "czolowka polskich trenerów" ale to jest poziom Roberta Pieczyraka który go de facto regularnie ogrywal w zespołach młodzieżowych. /ale miał bardzo dużo szczęścia przez różnego rodzaju zawirowania w CCC/.
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem


Wróć do „Aktualności Ekstraklasa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości