TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2017/18

Wszystko na temat Tauron Basket Ligi Kobiet

Moderatorzy: ann, rzymi, paulo2907, Kuba, przemoe

zibiz
Żak
Posty: 308
Rejestracja: 28 listopada 2009, 21:02
Lokalizacja: Kraków

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2017/18

Postautor: zibiz » 03 maja 2017, 21:30

Pisząc jednak o dzisiejszym laniu musiałeś mieć na myśli kibica Wisły - admina.

BARTOLINO
Administrator
Posty: 6661
Rejestracja: 10 stycznia 2005, 19:32
Lokalizacja: Gród Kraka

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2017/18

Postautor: BARTOLINO » 03 maja 2017, 22:12

matrix pisze:Poposzę w takim razie admina o bana dla mojej osoby, bo osobiście nie mogę sobie poradzić nie tyle ze wzrokiem ile z takimi głupimi komentam PS.Złość po dzisiejszym laniu jeszcze trzeba umieć rozładować. Proponuję ścianę lub drzewoi

Tytułem wyjaśnienia, wpis moderatorski pochodzi od osoby kompletnie nie związanej z drużyną, która jak określiłaś dostała lanie i w dodatku ów wpis pojawił się grubo przed nim, więc miał tyle wspólnego z dzisiejszym wydarzeniem co Ty masz z pisaniem rzeczowych postów. Bana jeszcze Ci nie dam, ale obiecuję że będę miał większe baczenie na Twoją działalność forumową.
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."

https://bartolino78.wordpress.com

matrix
Senior
Posty: 4291
Rejestracja: 30 kwietnia 2008, 14:21
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2017/18

Postautor: matrix » 04 maja 2017, 08:24

BARTOLINO pisze:
matrix pisze:Poposzę w takim razie admina o bana dla mojej osoby, bo osobiście nie mogę sobie poradzić nie tyle ze wzrokiem ile z takimi głupimi komentam PS.Złość po dzisiejszym laniu jeszcze trzeba umieć rozładować. Proponuję ścianę lub drzewoi

Tytułem wyjaśnienia, wpis moderatorski pochodzi od osoby kompletnie nie związanej z drużyną, która jak określiłaś dostała lanie i w dodatku ów wpis pojawił się grubo przed nim, więc miał tyle wspólnego z dzisiejszym wydarzeniem co Ty masz z pisaniem rzeczowych postów. Bana jeszcze Ci nie dam, ale obiecuję że będę miał większe baczenie na Twoją działalność forumową.


OD 9 LAT CHYBA BACZYSZ :lol: Z NEGATYWNYM NASTAWIENIEM.mOJA DZIAŁALNOŚĆ FORUMOWA JEST TUTAJ ZNIKOMA
Na zawsze w sercu-Katarzynki!!!(1992-do końca mego życia)

http://marlow.blox.pl/html

matrix
Senior
Posty: 4291
Rejestracja: 30 kwietnia 2008, 14:21
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2017/18

Postautor: matrix » 04 maja 2017, 08:28

matrix pisze:
matrix pisze:
BARTOLINO pisze:Tytułem wyjaśnienia, wpis moderatorski pochodzi od osoby kompletnie nie związanej z drużyną, która jak określiłaś dostała lanie i w dodatku ów wpis pojawił się grubo przed nim, więc miał tyle wspólnego z dzisiejszym wydarzeniem co Ty masz z pisaniem rzeczowych postów. Bana jeszcze Ci nie dam, ale obiecuję że będę miał większe baczenie na Twoją działalność forumową.


Od 9 lat chyba baczysz i wybaczyć nie możesz. Moja działalność forumowa jest tutaj znikoma. Pozdeawiam rzymiego :lol:
i tego słynnego admina z Pabianic,który na koniec swojej działalności napisał mi czym dla niegojest koszykówka kobiet
Na zawsze w sercu-Katarzynki!!!(1992-do końca mego życia)

http://marlow.blox.pl/html

BARTOLINO
Administrator
Posty: 6661
Rejestracja: 10 stycznia 2005, 19:32
Lokalizacja: Gród Kraka

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2017/18

Postautor: BARTOLINO » 04 maja 2017, 09:12

matrix pisze:...

Ty jednak masz jakiś problem z obecnością na tym forum... Ostrzeżenie za rozwalanie tematu o transferach.
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."

https://bartolino78.wordpress.com

matrix
Senior
Posty: 4291
Rejestracja: 30 kwietnia 2008, 14:21
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2017/18

Postautor: matrix » 04 maja 2017, 09:19

BARTOLINO pisze:
matrix pisze:...

Ty jednak masz jakiś problem z obecnością na tym forum... Ostrzeżenie za rozwalanie tematu o transferach.


Dziękuję, a temu adminowi, który napisał ANONIMOWO mi o nierównej walce z capslockiempowiedz, że czasami nie mogę popatrzeć, bo mam zaćmę i czeka mnie zabieg operacyjny. Amen
Na zawsze w sercu-Katarzynki!!!(1992-do końca mego życia)

http://marlow.blox.pl/html

danpe_
Żak
Posty: 388
Rejestracja: 21 października 2012, 13:46

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2017/18

Postautor: danpe_ » 04 maja 2017, 11:04

Masz w komputerze narzędzia dla niedowidzących.
Moim zdaniem cierpisz też na permanentny ból ostatniego odcinka intestinum crassum.


Awatar użytkownika
przemoe
Senior
Posty: 4244
Rejestracja: 22 listopada 2007, 20:18
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2017/18

Postautor: przemoe » 04 maja 2017, 13:42

matrix pisze:
BARTOLINO pisze:
matrix pisze:...

Ty jednak masz jakiś problem z obecnością na tym forum... Ostrzeżenie za rozwalanie tematu o transferach.


Dziękuję, a temu adminowi, który napisał ANONIMOWO mi o nierównej walce z capslockiempowiedz, że czasami nie mogę popatrzeć, bo mam zaćmę i czeka mnie zabieg operacyjny. Amen


Widzę, że człowieka chwilę nie ma a już "szaleństwo na trybunach". Otóż rzuciłeś całą serię cegieł, bo edycja była moja (sorry za brak podpisu, myślałem że sam się dodaje).
Nie jestem w stanie pojąć jak można od wyedytowania "tRENEREM pOLKOWIC bĘDZIE gREK zORBA" dojechać do obrażenia się na cały swiat i nawet nie zamierzam bo dawno nauczyłem się nie próbować rozumieć Twojego toku rozumowania. Jeśli elementarne zasady języka polskiego są dla Ciebie za trudne, to przykro mi, ale ja tego tolerować nie będę, bo przysłowiowego Onetu tu nie będzie. Jeśli skończy się to tak wyczekiwanym przez Ciebie banem za wycieczki poza temat też płakać nie będę. Zastanawiam się, skoro Ci tu tak źle to po co się męczyć? Z mojej strony EOT, wracamy do tematu.
Pozdrawiam,
Pszemek.
----------------
Obrazek

http://toiowonasportowo.blox.pl

tommiiii
Młodzik
Posty: 850
Rejestracja: 17 grudnia 2008, 16:24

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2017/18

Postautor: tommiiii » 04 maja 2017, 19:28

ciekawe jaki wplyw jesli trenerem bedzie Szewczyk na ewentualne zakontraktowanie Żurowskiej i Zietary bedzie miala ich wspolpraca lub raczej brak na kadrze podczas mistrzostw gdy on byl asystentem (Żurowska w ostatnim meczu nie zagrala a Zietara w ogole nie dostala se w dziwnych okolicznosciach)

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 12080
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2017/18

Postautor: Greebo » 04 maja 2017, 19:50

Mysle ze jak jest poważnym człowiekiem to żadne.
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

tommiiii
Młodzik
Posty: 850
Rejestracja: 17 grudnia 2008, 16:24

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2017/18

Postautor: tommiiii » 04 maja 2017, 19:54

a one?

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 12080
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2017/18

Postautor: Greebo » 04 maja 2017, 20:00

Podobnie (a przynajmniej taka mam nadzieje) Ten światek koszykarski nasz jest na tyle mały ze niestety często trzeba chodzić na kompromisy, zapominać to co było i rozpoczynać współprace od nowa.A jednak gra w klubie to trochę inna zabawa niż kadra. U nas miały nigdy nie zagrać np takie panie jak Mieleszyńska czy Zurowska zapewne nikt też nie wyobrażał sobie ze do zespołu powróci Jozek po tym jak podziękowano mu poprzednio w taki a nie inny sposób.
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

tommiiii
Młodzik
Posty: 850
Rejestracja: 17 grudnia 2008, 16:24

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2017/18

Postautor: tommiiii » 04 maja 2017, 20:14

w Lublinie pdobno zaproponowano najwyzsze pieniadze w historii klubu(wliczajac w to zagraniczne) dla Owczarzak
jesli to prawda moze zostac jedna z najlepiej zarabiajacych Polek w lidze a i chyba pieniadze w Lublinie nie beda takie male
Dorogobuzova prawdopodobnie za droga (slyszalem o Gdyni i Krakowie)
maja zostac Mistygacz i Dobrowolska
Kaczmarczyk kuszona przez CCC
Rusin nie chce Skobel co raczej widac po jego ostatnich decyzjach

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 12080
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2017/18

Postautor: Greebo » 04 maja 2017, 20:21

Dorogobuzova w Krakowie to byłby bardzo niemiły prezent. Zwłaszcza jesli jak piszesz sporo trzeba jej zapłacić :roll:

A los Skobel w Slezie rzeczywiście musi być przesadzony. Ona wczoraj wyglądała na wrak psychiczny. I to już w drodze na mecz :roll:
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...


Wróć do „Aktualności Ekstraklasa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości