TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2017/18

Wszystko na temat Tauron Basket Ligi Kobiet

Moderatorzy: ann, rzymi, paulo2907, Kuba, przemoe

speedy
Żak
Posty: 370
Rejestracja: 11 października 2015, 20:24
Lokalizacja: Miasto koszykówki

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2017/18

Postautor: speedy » 21 czerwca 2017, 15:17

ChrisLbn pisze:
bart_81 pisze:
Niewiele, ale jednak grała w 2015 w Minnesocie.


W takim razie zwracam honor autorowi tekstu na stronie klubowej, ale dodam też, że zarówno Gazeta Pomorska, jak i Express Bydgoski napisały przy okazji tego transferu o "bogatej historii sportowej w WNBA" co wydaje się być sporą przesadą w przypadku tej zawodniczki i liczby jest występów w WNBA.

http://www.expressbydgoski.pl/sport/a/a ... ,12197101/
http://www.pomorska.pl/sport/koszykowka ... ,12197061/


Ta zawodniczka nie została wybrana w drafcie WNBA, ale poprzez training camp w 2015 roku dostała angaż w Minnesocie, co pozwoliło jej na debiut w WNBA i zaliczenie 13 występów. W lutym bieżącego roku startowała ponownie do WNBA - była na campie w Seattle, zagrała nawet w dwóch meczach przedsezonowych po 20 minut, ale jak widać jeszcze przed otwarciem sezonu z niej zrezygnowano.

Warto zauważyć, że do Artego trafiła najpewniej z polecenia Deneshy Stallworth, z którą to grała na uniwersytecie w Kentucky Wildcats w latach 2012-2014. Notabene panie z tego uniwersytetu są dość popularne w naszej ekstraklasie. Grała tam choćby nawet Azia Bishop, występująca w minionym sezonie w Ostrovii.

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 12080
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2017/18

Postautor: Greebo » 21 czerwca 2017, 20:43

Na moja prośbę Ałgaja założyła dziś osobny temat dotyczący kwestii organizacyjnych w naszej lidze, a teraz ktoś go usunął i z powrotem dodał tutaj post o terminarzu który jakkolwiek i dla mnie bardzo istotny z transferami nie ma nic wspólnego... mógłbym wiedzieć czemu?
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

speedy
Żak
Posty: 370
Rejestracja: 11 października 2015, 20:24
Lokalizacja: Miasto koszykówki

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2017/18

Postautor: speedy » 21 czerwca 2017, 21:18

Greebo pisze:Na moja prośbę Ałgaja założyła dziś osobny temat dotyczący kwestii organizacyjnych w naszej lidze, a teraz ktoś go usunął i z powrotem dodał tutaj post o terminarzu który jakkolwiek i dla mnie bardzo istotny z transferami nie ma nic wspólnego... mógłbym wiedzieć czemu?


TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2017/18 - jak wskazuje nazwa tematu - jest on przede wszystkim o transferach. Natomiast kwestie organizacyjne, regulaminy etc. ewidentnie pasują do wytłuszczonych przeze mnie informacji, plotek. To chyba jest jasne?

Awatar użytkownika
Ałgaja
Administrator
Posty: 4344
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 09:24
Lokalizacja: Kraków

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2017/18

Postautor: Ałgaja » 21 czerwca 2017, 21:41

To jest szalenie jasne, tylko że o ile w 1 poście jakoś są uzupełniane transfery i można coś znaleźć, o tyle w kwestiach organizacyjnych jak ktoś chciałby do czegoś "powrócić" to nie ma szans szybko do tego dotrzeć.
System mówi, że to ja usunęłam ten temat który założyłam o organizacji ligi : 8) walczę z serwerem dalej i znów to przeniosę.
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2017/18

Postautor: ann » 21 czerwca 2017, 23:08

Wg.eurobasket.com Kobryn w Montpellier.
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 12080
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2017/18

Postautor: Greebo » 22 czerwca 2017, 04:19

speedy pisze:
Greebo pisze:Na moja prośbę Ałgaja założyła dziś osobny temat dotyczący kwestii organizacyjnych w naszej lidze, a teraz ktoś go usunął i z powrotem dodał tutaj post o terminarzu który jakkolwiek i dla mnie bardzo istotny z transferami nie ma nic wspólnego... mógłbym wiedzieć czemu?


TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2017/18 - jak wskazuje nazwa tematu - jest on przede wszystkim o transferach. Natomiast kwestie organizacyjne, regulaminy etc. ewidentnie pasują do wytłuszczonych przeze mnie informacji, plotek. To chyba jest jasne?


Nie, nie jasne. Te "plotki, informacje", miały odnosić sie tylko do "transferów" czyli do kadr zespołów a nie wszystkiego wokół (fakt, może szczęśliwszy byłby "myślnik" a nie "przecinek" po słowie "transfery"). System rozgrywek, czy kwestia budowania terminarza do nich nie nalezą. Tak samo jak nie należałyby informacje np o prawach telewizyjnych itp. Inaczej jedne temat w tym dziale wystarczyłby właściwie na cały sezon.

Dziękuje za przywrócenie tamtego tematu.
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

ChrisLbn

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2017/18

Postautor: ChrisLbn » 22 czerwca 2017, 05:59

Wg eurobasket.com Kelsey Plum została zawodniczką Fenerbahce. Nic dziwnego zatem, że nie zagra w Polkowicach - trudno rywalizować z takim potentatem jak aktualny wicemistrz Euroligi.

Awatar użytkownika
Ałgaja
Administrator
Posty: 4344
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 09:24
Lokalizacja: Kraków

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2017/18

Postautor: Ałgaja » 22 czerwca 2017, 10:42

Ślęza się przyznała do swojego strzału na oślep czyli: Sonia Ursu-Kim
http://slezawroclaw.pl/aktualnosci_koszykowka/7249
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."

speedy
Żak
Posty: 370
Rejestracja: 11 października 2015, 20:24
Lokalizacja: Miasto koszykówki

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2017/18

Postautor: speedy » 22 czerwca 2017, 11:34

Greebo pisze:
speedy pisze:
Greebo pisze:Na moja prośbę Ałgaja założyła dziś osobny temat dotyczący kwestii organizacyjnych w naszej lidze, a teraz ktoś go usunął i z powrotem dodał tutaj post o terminarzu który jakkolwiek i dla mnie bardzo istotny z transferami nie ma nic wspólnego... mógłbym wiedzieć czemu?


TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2017/18 - jak wskazuje nazwa tematu - jest on przede wszystkim o transferach. Natomiast kwestie organizacyjne, regulaminy etc. ewidentnie pasują do wytłuszczonych przeze mnie informacji, plotek. To chyba jest jasne?


Nie, nie jasne. Te "plotki, informacje", miały odnosić sie tylko do "transferów" czyli do kadr zespołów a nie wszystkiego wokół (fakt, może szczęśliwszy byłby "myślnik" a nie "przecinek" po słowie "transfery"). System rozgrywek, czy kwestia budowania terminarza do nich nie nalezą. Tak samo jak nie należałyby informacje np o prawach telewizyjnych itp. Inaczej jedne temat w tym dziale wystarczyłby właściwie na cały sezon.

Dziękuje za przywrócenie tamtego tematu.



W sumie to racja, wszystko będzie wówczas bardziej przejrzyste oraz łatwiej będzie można "wrócić do przeszłości" i odnaleźć różne ważne informacje.

ChrisLbn pisze:Wg eurobasket.com Kelsey Plum została zawodniczką Fenerbahce. Nic dziwnego zatem, że nie zagra w Polkowicach - trudno rywalizować z takim potentatem jak aktualny wicemistrz Euroligi.


Może to i lepiej dla Polkowic, że nie mieli szans rywalizować o tę zawodniczkę (jeśli w ogóle te wcześniejsze plotki były prawdą). Jak na razie jest mocno przereklamowana, nie potwierdza kompletnie tego w WNBA, że jest numerem 1 draftu 2017. Być może się mylę, ale w sezonie nie rozegrała jeszcze ani jednego dobrego meczu, nie mówiąc o bardzo dobrym.... Plum nie ma takiego wejścia jak choćby nawet Breanna Stewart. Wiadomo, że pierwszy sezon, ale na ten moment jest najgorszą "1" draftu w ostatnim dziesięcioleciu. Największego pecha ma natomiast łatwo podatna na kontuzje Chiney Ogwumike, która tak naprawdę na razie nie ma możliwości pokazać, że jest tak samo dobra jak siostra.

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2017/18

Postautor: Endrju » 22 czerwca 2017, 11:46

Gdzie podali terminarz?
Moze ktoś linka rzucić?
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

ChrisLbn

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2017/18

Postautor: ChrisLbn » 22 czerwca 2017, 17:30

Dużo wskazuje na to, że w nowym sezonie Sharnee Zoll-Norman będzie grać w BLK mając polskie obywatelstwo. Tak wynika z dzisiejszego tekstu na jednym z wrocławskich portali internetowych.

http://www.tuwroclaw.com/wiadomosci,son ... 34086.html

Awatar użytkownika
bart_81
Senior
Posty: 3037
Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2017/18

Postautor: bart_81 » 22 czerwca 2017, 17:52

ChrisLbn pisze:Dużo wskazuje na to, że w nowym sezonie Sharnee Zoll-Norman będzie grać w BLK mając polskie obywatelstwo. Tak wynika z dzisiejszego tekstu na jednym z wrocławskich portali internetowych.

http://www.tuwroclaw.com/wiadomosci,son ... 34086.html


No bez jaj.... :roll:

A.R.C.H.I. ball
Młodzik
Posty: 817
Rejestracja: 29 lipca 2010, 10:45

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2017/18

Postautor: A.R.C.H.I. ball » 22 czerwca 2017, 18:31

bart_81 pisze:
ChrisLbn pisze:Dużo wskazuje na to, że w nowym sezonie Sharnee Zoll-Norman będzie grać w BLK mając polskie obywatelstwo. Tak wynika z dzisiejszego tekstu na jednym z wrocławskich portali internetowych.

http://www.tuwroclaw.com/wiadomosci,son ... 34086.html


No bez jaj.... :roll:


Z powyższego tekstu można również przeczytać, że Kastanek już jest na 100% "Czeszką". Czy ktoś to potwierdzi?
Jeśli powyższe dwie panie będą miały europejskie papiery, to bardzo duże pole do popisu będzie miał Rusin przy doborze zawodniczek spoza europy. Fakt finanse rządzą się swoimi prawami, ale jak już Eurocup jest na kredyt, to czemu nie zawodniczki :lol:

ChrisLbn

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2017/18

Postautor: ChrisLbn » 23 czerwca 2017, 09:15

A. Kopciuch zmienia klimat - z gorzowskiego na łódzki - w nadchodzącym sezonie będzie występować w Widzewie.

http://widzewkosz.pl/kopciuch-drugim-wzmocnieniem

Martita
Nowy na forum
Posty: 17
Rejestracja: 12 czerwca 2017, 12:28

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2017/18

Postautor: Martita » 23 czerwca 2017, 10:04

A w Artego pucharowa cisza....


Wróć do „Aktualności Ekstraklasa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości