Turniej finałowy Pucharu Polski (19-21.01.2018)

Wszystko na temat Tauron Basket Ligi Kobiet

Moderatorzy: ann, rzymi, paulo2907, Kuba, przemoe

paulo2907
Senior
Posty: 4123
Rejestracja: 12 maja 2008, 16:33
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Turniej finałowy Pucharu Polski (19-21.01.2018)

Postautor: paulo2907 » 16 stycznia 2018, 18:02

Piątek, 19.01.2018
Ćwierćfinały:
17:00 - Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz
19:30 - Basket 90 Gdynia - AZS Politechnika Korona Kraków

Sobota, 20.01.2018
Półfinały:
17:00 - CCC Polkowice - Ślęza/Artego
19:30 - Wisła CanPack Kraków - Basket 90/AZS Politechnika Korona

Niedziela, 21.01.2018
18:30 – Finał
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html

Awatar użytkownika
przemoe
Senior
Posty: 4244
Rejestracja: 22 listopada 2007, 20:18
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Re: Turniej finałowy Pucharu Polski (19-21.01.2018)

Postautor: przemoe » 20 stycznia 2018, 20:15

Ciężko się gra 5 na 8 i jeszcze przeciw ekipie robiącej dźwięk :shock:
Mam nadzieje że z Aldoną wszystko ok bo inaczej jesteśmy w ultra czarnej dupie.
Pozdrawiam,
Pszemek.
----------------
Obrazek

http://toiowonasportowo.blox.pl

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 12080
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Re: Turniej finałowy Pucharu Polski (19-21.01.2018)

Postautor: Greebo » 20 stycznia 2018, 21:25

Wiecej szczescia niż rozumu. Ale jak się wydaje ze wygra się mecz bo w 1 połowie rzut siedzi jak rzadko, to potem są problemy. Idealny przebieg spotkania dla Artego. Magda jutro nie da rade grac tyle co dzis, wiec oby wejscia Klaudi były lepsze
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

zibiz
Żak
Posty: 308
Rejestracja: 28 listopada 2009, 21:02
Lokalizacja: Kraków

Re: Turniej finałowy Pucharu Polski (19-21.01.2018)

Postautor: zibiz » 20 stycznia 2018, 21:26

Wiślaczki chciały sobie odpocząć w II połowie i zafundował sobie dogrywki. Dobrze, że jednak ją wygrały.

Awatar użytkownika
przemoe
Senior
Posty: 4244
Rejestracja: 22 listopada 2007, 20:18
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Re: Turniej finałowy Pucharu Polski (19-21.01.2018)

Postautor: przemoe » 20 stycznia 2018, 22:08

zibiz pisze:Wiślaczki chciały sobie odpocząć w II połowie i zafundował sobie dogrywki. Dobrze, że jednak ją wygrały.

Nic bardziej mylnego. Po prostu zostały zaskoczone obroną, której jakość podskoczyla o jakieś 2 poziomy, no i państwo w szarym się trochę schowali że swoimi zajebistymi pomysłami.

Głównym problemem Wisły okazało się zneutralizowanie Parker, bez tego gra Wisly sie zupelnie posypała. To, że potem już tak nie siedziało miało pewnie wiele powodów, Rodriguez bala się wziąć odpowiedzialność i w sumie nie było nikogo kto by mógł to pociągnąć.

Ja nie pamiętam takiej energii, tyłu ludzi na hali od czasow gry w finałach. Wow. Wiecie jak to u nas jest, jakbyśmy to wygrali to sezon mógłby się skończyć czymkolwiek 8) Pewnie w finale Artego tradycyjnie popłynie.

Aha, chyba pierwszy raz w życiu zobaczyłem jak Biba dostaje dacha :mrgreen: Vetra poprawił i od tego momentu coś nagle zatrybilo. Brakło naprawdę niewiele, ale tak naprawdę to się nigdy nie miało prawa wydarzyć, było bodaj 19pkt różnicy.

Ps. No Magdę lubię już trochę mniej...
Pozdrawiam,
Pszemek.
----------------
Obrazek

http://toiowonasportowo.blox.pl

danpe_
Żak
Posty: 388
Rejestracja: 21 października 2012, 13:46

Re: Turniej finałowy Pucharu Polski (19-21.01.2018)

Postautor: danpe_ » 20 stycznia 2018, 22:23

Bez jaj, gołym okiem było widać, że Wisła mocno spuściła z tonu w 2 połowie spotkania, a że Gdynia zagrała trochę lepiej, to wyszło jak widać.
Ja się Wiśle nie dziwię, terminarz wymagający.

Awatar użytkownika
przemoe
Senior
Posty: 4244
Rejestracja: 22 listopada 2007, 20:18
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Re: Turniej finałowy Pucharu Polski (19-21.01.2018)

Postautor: przemoe » 20 stycznia 2018, 22:52

Ta, jeszcze powiedz że się próbowały podłożyć.. Jakoś ich miny mówiły co innego.

Czy ktoś z obecnych może powiedzieć co Szewczyk wymyślił przeciw naszej ostatniej akcji? Po wolnych Reid miał być faul co wszystkie sobie pokazywały, potem zrezygnował i po prostu dał Cooper rzucać?
Pozdrawiam,
Pszemek.
----------------
Obrazek

http://toiowonasportowo.blox.pl

BARTOLINO
Administrator
Posty: 6661
Rejestracja: 10 stycznia 2005, 19:32
Lokalizacja: Gród Kraka

Re: Turniej finałowy Pucharu Polski (19-21.01.2018)

Postautor: BARTOLINO » 20 stycznia 2018, 23:51

przemoe pisze:Ta, jeszcze powiedz że się próbowały podłożyć.. Jakoś ich miny mówiły co innego.

Czy ktoś z obecnych może powiedzieć co Szewczyk wymyślił przeciw naszej ostatniej akcji? Po wolnych Reid miał być faul co wszystkie sobie pokazywały, potem zrezygnował i po prostu dał Cooper rzucać?

Miał być faul o czym Abdi dziwnie zapomniała. Naprawdę uważasz, że sędziowanie było pod nas? Czy tylko tak piszesz, bo Biba dacha dostała?
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."

https://bartolino78.wordpress.com

A.R.C.H.I. ball
Młodzik
Posty: 817
Rejestracja: 29 lipca 2010, 10:45

Re: Turniej finałowy Pucharu Polski (19-21.01.2018)

Postautor: A.R.C.H.I. ball » 20 stycznia 2018, 23:57

BARTOLINO pisze:
przemoe pisze:Ta, jeszcze powiedz że się próbowały podłożyć.. Jakoś ich miny mówiły co innego.

Czy ktoś z obecnych może powiedzieć co Szewczyk wymyślił przeciw naszej ostatniej akcji? Po wolnych Reid miał być faul co wszystkie sobie pokazywały, potem zrezygnował i po prostu dał Cooper rzucać?

Miał być faul o czym Abdi dziwnie zapomniała. Naprawdę uważasz, że sędziowanie było pod nas? Czy tylko tak piszesz, bo Biba dacha dostała?


Wedlug mnie sedziowanie wygladalo czasami w jedna strone..

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Re: Turniej finałowy Pucharu Polski (19-21.01.2018)

Postautor: ann » 21 stycznia 2018, 00:01

A.R.C.H.I. ball pisze:
BARTOLINO pisze:
przemoe pisze:Ta, jeszcze powiedz że się próbowały podłożyć.. Jakoś ich miny mówiły co innego.

Czy ktoś z obecnych może powiedzieć co Szewczyk wymyślił przeciw naszej ostatniej akcji? Po wolnych Reid miał być faul co wszystkie sobie pokazywały, potem zrezygnował i po prostu dał Cooper rzucać?

Miał być faul o czym Abdi dziwnie zapomniała. Naprawdę uważasz, że sędziowanie było pod nas? Czy tylko tak piszesz, bo Biba dacha dostała?


Wedlug mnie sedziowanie wygladalo czasami w jedna strone..

A w meczu Ccc- Artego w która?
Wg mnie sędziowanie było fatalne w obu spotkaniach Ale żaden wynik nie został wypaczony.
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

A.R.C.H.I. ball
Młodzik
Posty: 817
Rejestracja: 29 lipca 2010, 10:45

Re: Turniej finałowy Pucharu Polski (19-21.01.2018)

Postautor: A.R.C.H.I. ball » 21 stycznia 2018, 00:06

ann pisze:
A.R.C.H.I. ball pisze:
BARTOLINO pisze:Miał być faul o czym Abdi dziwnie zapomniała. Naprawdę uważasz, że sędziowanie było pod nas? Czy tylko tak piszesz, bo Biba dacha dostała?


Wedlug mnie sedziowanie wygladalo czasami w jedna strone..

A w meczu Ccc- Artego w która?


Nie wiem do czego zmierzasz droga Aniu. Ja tylko wyrazilem swoja opinie.

Tak dla jasnosci, meczu ccc - artego nie widzialem.

Awatar użytkownika
przemoe
Senior
Posty: 4244
Rejestracja: 22 listopada 2007, 20:18
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Re: Turniej finałowy Pucharu Polski (19-21.01.2018)

Postautor: przemoe » 21 stycznia 2018, 00:09

BARTOLINO pisze:Miał być faul o czym Abdi dziwnie zapomniała. Naprawdę uważasz, że sędziowanie było pod nas? Czy tylko tak piszesz, bo Biba dacha dostała?


Dach dla ławki traktuje jako zabawny epizod, który nam de facto pomógł. Bardziej chodzi o to co głównie Karina wyczyniala, używając bądź nie swojego gwizdka. Ja wiem, że często jadę po sędziach, wiec jestem średnio wiarygodny, naprawdę mi dzisiaj ciśnienie grubo podnieśli. Zresztą frustracja na naszej ławce tez była widoczna.
Pozdrawiam,
Pszemek.
----------------
Obrazek

http://toiowonasportowo.blox.pl

BARTOLINO
Administrator
Posty: 6661
Rejestracja: 10 stycznia 2005, 19:32
Lokalizacja: Gród Kraka

Re: Turniej finałowy Pucharu Polski (19-21.01.2018)

Postautor: BARTOLINO » 21 stycznia 2018, 00:10

A.R.C.H.I. ball pisze:
BARTOLINO pisze:
przemoe pisze:Ta, jeszcze powiedz że się próbowały podłożyć.. Jakoś ich miny mówiły co innego.

Czy ktoś z obecnych może powiedzieć co Szewczyk wymyślił przeciw naszej ostatniej akcji? Po wolnych Reid miał być faul co wszystkie sobie pokazywały, potem zrezygnował i po prostu dał Cooper rzucać?

Miał być faul o czym Abdi dziwnie zapomniała. Naprawdę uważasz, że sędziowanie było pod nas? Czy tylko tak piszesz, bo Biba dacha dostała?


Wedlug mnie sedziowanie wygladalo czasami w jedna strone..

A można wiedzieć z czego bierze się taki wniosek? Może z liczby fauli drużyn?
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."

https://bartolino78.wordpress.com

zibiz
Żak
Posty: 308
Rejestracja: 28 listopada 2009, 21:02
Lokalizacja: Kraków

Re: Turniej finałowy Pucharu Polski (19-21.01.2018)

Postautor: zibiz » 21 stycznia 2018, 18:51

Pan Łabędź znów dokucza Wiśle i wykazuje się swoją niewiedzą mówiąc, że Wisła odpadła już z europejskich pucharów.

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Re: Turniej finałowy Pucharu Polski (19-21.01.2018)

Postautor: ann » 21 stycznia 2018, 20:14

Gratulacje dla Artego. Dzisiejsza gra Wisly to obraz nedzy i rozpaczy. Coz pierwszy z celow na ten sezon nie zostal zrealizowany...
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous


Wróć do „Aktualności Ekstraklasa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości