BLK - półfinały play-off (14-22.04.2018)

Wszystko na temat Tauron Basket Ligi Kobiet

Moderatorzy: ann, rzymi, paulo2907, Kuba, przemoe

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Re: BLK - półfinały play-off (14-22.04.2018)

Postautor: ann » 19 kwietnia 2018, 07:31

tommiiii pisze:druga rzecz ktora zdecydowala w rywalizacji z CCC to Polki
jakby zestaw Suknarowska , Niedzwiedzka , Zietara doprowadził Wisłe do finału to byłby wstyd


Polkowice mają na każdej niemal pozycji lepsze zawodniczki niż Wisła, a Ty się doszukujesz ciągle czyjejś winy...trzeba być strasznie ograniczonym, żeby tego nie widzieć, bądź mieć zerową wiedzę o koszykówce...

wstydem jest to co Ty tu wypisujesz...wez sie naprawde ogranicz do postow transferowych, bo to Ci w miare dobrze wychodzi...
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

tommiiii
Młodzik
Posty: 850
Rejestracja: 17 grudnia 2008, 16:24

Re: BLK - półfinały play-off (14-22.04.2018)

Postautor: tommiiii » 19 kwietnia 2018, 07:48

ok wiec posty transferowe:

Balintova , Stehlikova w Gdynii a bardzo juz blisko Misiek

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Re: BLK - półfinały play-off (14-22.04.2018)

Postautor: ann » 19 kwietnia 2018, 07:50

tommiiii pisze:ok wiec posty transferowe:

Balintova , Stehlikova w Gdynii a bardzo juz blisko Misiek


to nie w tym temacie :) ale już lepiej:)

a ja mam pytanie: czy w przypadku finału CCC- Sleza Babkina będzie mogła zagrać?
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

incognito23
Amator
Posty: 182
Rejestracja: 21 kwietnia 2017, 11:01

Re: BLK - półfinały play-off (14-22.04.2018)

Postautor: incognito23 » 19 kwietnia 2018, 07:58

ann pisze:
tommiiii pisze:ok wiec posty transferowe:

Balintova , Stehlikova w Gdynii a bardzo juz blisko Misiek


to nie w tym temacie :) ale już lepiej:)

a ja mam pytanie: czy w przypadku finału CCC- Sleza Babkina będzie mogła zagrać?


Podobno tak, jej zakaz obowiązywał tylko na mecz w RS.

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Re: BLK - półfinały play-off (14-22.04.2018)

Postautor: ann » 19 kwietnia 2018, 08:21

incognito23 pisze:
ann pisze:
tommiiii pisze:ok wiec posty transferowe:

Balintova , Stehlikova w Gdynii a bardzo juz blisko Misiek


to nie w tym temacie :) ale już lepiej:)

a ja mam pytanie: czy w przypadku finału CCC- Sleza Babkina będzie mogła zagrać?


Podobno tak, jej zakaz obowiązywał tylko na mecz w RS.


ok dzieki.tak myślałam.
nie daje wielkich szans wrocławiankom w starciu z CCC, ale jednak bez Babkiny byłoby już zupełnie słabo.
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

Awatar użytkownika
Saletra
Junior
Posty: 2327
Rejestracja: 11 czerwca 2004, 19:09
Lokalizacja: Poznań

Re: BLK - półfinały play-off (14-22.04.2018)

Postautor: Saletra » 19 kwietnia 2018, 11:15

Słuchajcie jeszcze mimo wszystko przed dzisiejszym meczem nie ma co dzielić skóry na niedzwiedziu. Bydgoszcz jeszcze w grze....

Co prawda tak jak we wczorajszym poście napisałem uważam ,że Bydgoszcz spuchnie dziś kondycyjnie i jak nie wypracuje większej przewagi na czwartą kwartę to nie będzie miało czego tracić i dostanie jak to się mówi chyba w Wielkopolsce "w tytę".
Jeden dzień na regenerację to trochę mało. Z drugiej strony mogą zagryźć zęby wiedząc, że wystarczy wygrać ten mecz i wracamy do Bydgoszcz i przede wszystkim mamy kilka dni odpoczynku.

A w ostatnim meczu to juz wiele będzie zalezało od psychiki (jeżeli do niego dojdzie).

Awatar użytkownika
golew
Kadet
Posty: 1122
Rejestracja: 16 lutego 2008, 17:23
Lokalizacja: Gdynia

Re: BLK - półfinały play-off (14-22.04.2018)

Postautor: golew » 19 kwietnia 2018, 13:33

ann pisze:
tommiiii pisze:a ja mam pytanie: czy w przypadku finału CCC- Sleza Babkina będzie mogła zagrać?

Chyba byłoby strasznie dziwne, gdyby zakaz miał obowiązywać do końca sezonu. Przecież w przypadku zespołów tej klasy z bardzo dużym prawdopodobieństwem można spodziewać się spotkania w fazie PO. Chociaż w sumie różne rzeczy się mogą w takich umowach znaleźć :D

Wiadomo coś czy dzisiejszy mecz będzie gdzieś w TV/na necie? Jest może szansa na TVP Wrocław?

WybuchowaZocha
Amator
Posty: 159
Rejestracja: 17 maja 2017, 19:19

Re: BLK - półfinały play-off (14-22.04.2018)

Postautor: WybuchowaZocha » 19 kwietnia 2018, 17:41

golew pisze:Wiadomo coś czy dzisiejszy mecz będzie gdzieś w TV/na necie? Jest może szansa na TVP Wrocław?


https://www.youtube.com/watch?v=KS2lIlRsxyk

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Re: BLK - półfinały play-off (14-22.04.2018)

Postautor: ann » 19 kwietnia 2018, 19:43

gratulacje dla Bydgoszczy.coś mi się wydaje, że u siebie już wygranej nie oddadza:)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 12080
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Re: BLK - półfinały play-off (14-22.04.2018)

Postautor: Greebo » 19 kwietnia 2018, 19:44

Nie powiem.. Artego mi zaimponowało. Nie wierzyłem że beda wstanie wrocic do gry po 2 porażkach u siebie, mając w nogach tyle spotkań rozegranych w ciągu 2 tyg (w tym chyba 2 dogrywki). A jednak..

W 5 meczu szanse jak dla mnie 50/50, choć fakt ze mecz jest w Bydgoszczy faworyzuje Ślęze.. :)

PS. Stankowic trafiła sie Bydgoszczy jak ślepej kurze ziarno. Jakbym miał wskazać którą z zawodniczek BLK widziałbym w Wisle za rok to ona byłaby pewnie tylko za Clark.
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

paulo2907
Senior
Posty: 4123
Rejestracja: 12 maja 2008, 16:33
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: BLK - półfinały play-off (14-22.04.2018)

Postautor: paulo2907 » 19 kwietnia 2018, 19:46

Ostatnie 7,5 min. Ślęza przegrała 2:19! Teraz pod względem mentalnym przewagę powinno mieć Artego. Jednak czy przełamią statystykę? W sześciu meczach tych drużyn w obecnym sezonie BLK gospodynie nigdy nie wygrały.
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html

Chris205
Nowy na forum
Posty: 36
Rejestracja: 03 maja 2017, 13:03

Re: BLK - półfinały play-off (14-22.04.2018)

Postautor: Chris205 » 19 kwietnia 2018, 19:48

Wydawało się, że Ślęza ma wygraną w kieszeni. Wrocławianki chyba za szybko uwierzyły w finał i proszę ... Wydaje mi się, że jeżeli Artego będzie gotowe fizycznie na ten mecz to wygrają. Kibice na pewno pomogą i będą głośno dopingować. Życzę im finału, bo nie chcę bić się o brąz a Agą.

Awatar użytkownika
Saletra
Junior
Posty: 2327
Rejestracja: 11 czerwca 2004, 19:09
Lokalizacja: Poznań

Re: BLK - półfinały play-off (14-22.04.2018)

Postautor: Saletra » 19 kwietnia 2018, 20:32

No, to bedzie ciekawie. Fajnie, że mamy do czynienia z cyklem pięciu spotkań.

Inna sprawa, że po dwóch trojkach z rzedu pod koniec trzeciej kwarty i dołożeniem akcji 2+1 plus kolejnych akcji punktowych, nie wierzyłem że Artego się podniesie - tymczasem kilka skaszanionych akcj iw atatku Slęzy i dla odmiany kilka niezłych rozwiązań ofensywnych Artego i proszę!

Ciężko prorokować kto wygra - ja chyba bym wolał w Artego bo awans Slęzy do finału zaciemniłby słabą grę jaką zaprezentował ten zespoł na przekroju całego sezonu.

Ale to tylko jedno spotkania a jeśli faktycznie kierować by się statystyką z teogrocznej rywalizacji pomiędzy tymi klubami to wyjdzie, że ...wygra Ślęza.

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 12080
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Re: BLK - półfinały play-off (14-22.04.2018)

Postautor: Greebo » 22 kwietnia 2018, 19:01

Gratulacje dla Artego i Hertka. Po ich męczarniach z Gdynia wątpiłem by byli w stanie ograć Ślęze. Po 2 meczach w Bydgoszczy awans Ślęzy był dla mnie niemalże pewny, a tu taki poteżny zwrot. Zdobyty PP, wygrany RS, a potem odwrócenie losów rywalizacji najpierw z Gdynią a teraz ze Ślęza.. kibice w Bydgoszczy długo nie zapomną tego sezonu. W finale Polkowice sa dla mnie zdecydowanym faworytem, ale coz, może Artego znow mnie zaskoczy?

A Slęza przezywa dramat. Już witała sie z gąską a to marzenia o powtórce z zeszłego roku padły w sposób brutalny. Dziś oddali (poza Zoll) mecz bez walki. A za 3 dni już graja z nami w Krakowie..
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

Awatar użytkownika
Saletra
Junior
Posty: 2327
Rejestracja: 11 czerwca 2004, 19:09
Lokalizacja: Poznań

Re: BLK - półfinały play-off (14-22.04.2018)

Postautor: Saletra » 22 kwietnia 2018, 22:13

Dzisiaj wiele akcji Bydgoszczy wychodziło, a zawodniczki grały ze sporą pewnością siebie. Natomiast Slęza mam wrażenie, że nie doszła do siebie po ostatnim nokaucie we Wrocławiu.

Uważam, że dobrze się stało - awans Wrocławia do finału tak jak wspominałem zaciemniłby znacznie przeciętną grę, jaką zespoł prezentował w ciągu sezonu. Dla mnie fatalne było zwłaszcza odpadnięcie z kiepskim węgierskim zespołem, po zajęciu po fazie grupowej i miejsca (w pucharze FIBA).

Artego awansowało do finału po rozegraniu 10 spotkań. Polkowice - po rozegraniu szesciu. Ten ostatni zespół ma także więcej zawodniczek do rotacji i nie jest tak "zajechany" jak przeciwniczki. Bydgoszcz jest mimo wszystko na euforii, ale czy starczy to na wypoczęte i posiadające szerszą ławkę Polkowice? Parkiet jak zwykle to zweryfikuje, ja na dzień dzisiejszy zaś typuję 3:1 dla Polkowic. Trochę dla mnie za dużo w nogach mają bydgosczanki, nie wspominając także o sile składu.


Wróć do „Aktualności Ekstraklasa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 41 gości