TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2018/19

Wszystko na temat Tauron Basket Ligi Kobiet

Moderatorzy: ann, rzymi, paulo2907, Kuba, przemoe

WybuchowaZocha
Amator
Posty: 159
Rejestracja: 17 maja 2017, 19:19

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2018/19

Postautor: WybuchowaZocha » 19 stycznia 2019, 18:36

Klub ET pisze:Klub Energa Toruń nie może przejść obojętnie wobec celowego i nie popartego faktami wprowadzania publicznie w błąd użytkowników Forum Koszykówki Kobiet przez administratora. Zarzucanie kłamstwa bez wiedzy na temat sytuacji w klubie, celowe wprowadzanie użytkowników w błąd i atak wobec klubu uderza w jego wizerunek. W związku z tym Klub wzywa do natychmiastowego przeproszenia za zarzucanie kłamstwa pod rygorem skierowania pozwu sądowego za opublikowanie 18 stycznia 2019 roku postu, który uderza w dobre imię klubu.

Zarząd Klubu Energa Toruń


:lol: :lol:

Oj Krysia Krysia...

rgg
Amator
Posty: 123
Rejestracja: 20 maja 2017, 12:31

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2018/19

Postautor: rgg » 19 stycznia 2019, 19:09

Klub ET pisze:Klub Energa Toruń nie może przejść obojętnie wobec celowego i nie popartego faktami wprowadzania publicznie w błąd użytkowników Forum Koszykówki Kobiet przez administratora. Zarzucanie kłamstwa bez wiedzy na temat sytuacji w klubie, celowe wprowadzanie użytkowników w błąd i atak wobec klubu uderza w jego wizerunek. W związku z tym Klub wzywa do natychmiastowego przeproszenia za zarzucanie kłamstwa pod rygorem skierowania pozwu sądowego za opublikowanie 18 stycznia 2019 roku postu, który uderza w dobre imię klubu.

Zarząd Klubu Energa Toruń

Proponuję skupić się na utrzymaniu u siebie zawodniczek, a nie czytaniu wpisów w internecie. Nie róbcie z siebie jeszcze większego internetowego "chłopca do bicia" ;)

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2018/19

Postautor: ann » 19 stycznia 2019, 19:12

Dajcie spokoj. Pani Krysia poczula sie urazona , wiec przeprosiny publicznie sa.
Czas pokaze , kto mial racje :)
A poki co na Sportklubie podano info O Lewis w Toruniu I 2 ofertach dla Stankiewicz.
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

em1906
Żak
Posty: 211
Rejestracja: 07 maja 2017, 19:24

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2018/19

Postautor: em1906 » 19 stycznia 2019, 19:26

W trakcie transmisji na sportklubie podano,ze Breanna Lewis idzie do Torunia. Stankiewicz ma propozycje z zagranicy. Swoją drogą wystarczy w socjal mediach miło zagadać do zawodniczek byłych i obecnych toruńskiej Energi żeby wiedzieć, iż to oświadczenie na forum, to kłamstwa i mydlenie oczu :roll:
1963, 1964, 1965, 1966, 1968, 1969, 1970, 1971, 1975, 1976, 1977, 1979, 1980, 1981, 1984, 1985, 1988, 2006, 2007, 2008, 2011, 2012, 2014, 2015, 2016... CDN.

Awatar użytkownika
Saletra
Junior
Posty: 2327
Rejestracja: 11 czerwca 2004, 19:09
Lokalizacja: Poznań

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2018/19

Postautor: Saletra » 20 stycznia 2019, 20:54

Hmm faktycznie zdaje się, że lepiej by było aby włodarze klubu Energa Toruń skupili się zespole a członkom portali koszykarskich pozwolili swobodnie wyrażać swoje opinie, zwłaszcza że spekulacje co do sytuacji finansowej klubów to chleb powszedni. Zaraz się okaże, że będziemy się wszyscy bać publikowac jakiekolwiek posty z obawy urażenia przedstawicieli klubów koszykarskich ...... :roll: .

Toruń zrobił ostatnimi czasy bardzo dobry wynik w lidze, ogrywając dwukrotnie na przestrzeni miesiąca Artego. Takimi konsternacyjnymi wezwaniami Admina do przeprosin nie wiadomo za co, klub jak słusznie zauważyli inni forumowicze naraża się na śmieszność i dodatkowo powoduje, że zamiast skupić się na sportowych popisach torunianek, Katarzynki będą przedmiotem drwin z uwagi na małostkowe podejscie osób zarządzających klubem :roll: .

fryga
Nowy na forum
Posty: 22
Rejestracja: 19 kwietnia 2017, 00:02

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2018/19

Postautor: fryga » 20 stycznia 2019, 22:12

Wypowiedz Pani Krystyny skwituje :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Saletra
Junior
Posty: 2327
Rejestracja: 11 czerwca 2004, 19:09
Lokalizacja: Poznań

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2018/19

Postautor: Saletra » 20 stycznia 2019, 23:17

rgg pisze:Zarząd Klubu Energa Toruń
Proponuję skupić się na utrzymaniu u siebie zawodniczek, a nie czytaniu wpisów w internecie. Nie róbcie z siebie jeszcze większego internetowego "chłopca do bicia" ;)


:lol: :mrgreen: W punkt - trafiony, zatopiony.

matrix
Senior
Posty: 4291
Rejestracja: 30 kwietnia 2008, 14:21
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2018/19

Postautor: matrix » 21 stycznia 2019, 20:04

ann pisze:Dajcie spokoj. Pani Krysia poczula sie urazona , wiec przeprosiny publicznie sa.
Czas pokaze , kto mial racje :)
A poki co na Sportklubie podano info O Lewis w Toruniu I 2 ofertach dla Stankiewicz.


Info o Lewis mają z mojego bloga, zresztą nie tylko to info. Może czas z tym zrobić porzadek i ewentualną kasę z tego wpłacić na konto np. Laury Svaryte 8)
Na zawsze w sercu-Katarzynki!!!(1992-do końca mego życia)

http://marlow.blox.pl/html

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2018/19

Postautor: ann » 21 stycznia 2019, 20:25

matrix pisze:
ann pisze:Dajcie spokoj. Pani Krysia poczula sie urazona , wiec przeprosiny publicznie sa.
Czas pokaze , kto mial racje :)
A poki co na Sportklubie podano info O Lewis w Toruniu I 2 ofertach dla Stankiewicz.


Info o Lewis mają z mojego bloga, zresztą nie tylko to info. Może czas z tym zrobić porzadek i ewentualną kasę z tego wpłacić na konto np. Laury Svaryte 8)

Chong tez juz zniknela ze skladu swojej bulgarskiej druzyny.Czyli co? Transakcja wiazana?
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

matrix
Senior
Posty: 4291
Rejestracja: 30 kwietnia 2008, 14:21
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2018/19

Postautor: matrix » 21 stycznia 2019, 20:27

Mylisz pojęcia wolnego i niezależnego pisania ze zwyczajnym ZŁODZIEJSTWEM!!1 Mam dowody
Taaaa info o Chong miałem ze SportKlubu :lol:
Jeśli mam informację medialną to podaje źródło. Tak robię i tak należy robić
Na zawsze w sercu-Katarzynki!!!(1992-do końca mego życia)

http://marlow.blox.pl/html

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2018/19

Postautor: ann » 21 stycznia 2019, 20:35

matrix pisze:Mylisz pojęcia wolnego i niezależnego pisania ze zwyczajnym ZŁODZIEJSTWEM!!1 Mam dowody
Taaaa info o Chong miałem ze SportKlubu :lol:

Nie czytalam Twojego bloga,wiec nie wiem jakie informacje na nim zamiesciles. Nie wiem skad mial je czlowiek komentujacy mecz w Sportklubie.
Zadalam zwyczajnie pytanie o Chong,bo rozne nazwiska pojawiaja sie w torunskim srodowisku. Kilka zupelnie nierealnych dla klubu z Torunia jak np. Plum czy Lloyd:)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

matrix
Senior
Posty: 4291
Rejestracja: 30 kwietnia 2008, 14:21
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2018/19

Postautor: matrix » 21 stycznia 2019, 20:38

ann pisze:
matrix pisze:Mylisz pojęcia wolnego i niezależnego pisania ze zwyczajnym ZŁODZIEJSTWEM!!1 Mam dowody
Taaaa info o Chong miałem ze SportKlubu :lol:

Nie czytalam Twojego bloga,wiec nie wiem jakie informacje na nim zamiesciles. Nie wiem skad mial je czlowiek komentujacy mecz w Sportklubie.
Zadalam zwyczajnie pytanie o Chong,bo rozne nazwiska pojawiaja sie w torunskim srodowisku. Kilka zupelnie nierealnych dla klubu z Torunia jak np. Plum czy Lloyd:)

Poczekaj jeszcze kilka dni z tą nierealnością. OK?
Na zawsze w sercu-Katarzynki!!!(1992-do końca mego życia)

http://marlow.blox.pl/html

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2018/19

Postautor: ann » 21 stycznia 2019, 20:40

matrix pisze:
ann pisze:
matrix pisze:Mylisz pojęcia wolnego i niezależnego pisania ze zwyczajnym ZŁODZIEJSTWEM!!1 Mam dowody
Taaaa info o Chong miałem ze SportKlubu :lol:

Nie czytalam Twojego bloga,wiec nie wiem jakie informacje na nim zamiesciles. Nie wiem skad mial je czlowiek komentujacy mecz w Sportklubie.
Zadalam zwyczajnie pytanie o Chong,bo rozne nazwiska pojawiaja sie w torunskim srodowisku. Kilka zupelnie nierealnych dla klubu z Torunia jak np. Plum czy Lloyd:)

Poczekaj jeszcze kilka dni z tą nierealnością. OK?

Wg.mnie nierealnych :) moge miec swoje zdanie:) w razie czego nie mam problemu by przyznac sie do bledu.
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

matrix
Senior
Posty: 4291
Rejestracja: 30 kwietnia 2008, 14:21
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2018/19

Postautor: matrix » 21 stycznia 2019, 20:42

ann pisze:
matrix pisze:
ann pisze:Nie czytalam Twojego bloga,wiec nie wiem jakie informacje na nim zamiesciles. Nie wiem skad mial je czlowiek komentujacy mecz w Sportklubie.
Zadalam zwyczajnie pytanie o Chong,bo rozne nazwiska pojawiaja sie w torunskim srodowisku. Kilka zupelnie nierealnych dla klubu z Torunia jak np. Plum czy Lloyd:)

Poczekaj jeszcze kilka dni z tą nierealnością. OK?

Wg.mnie nierealnych :) moge miec swoje zdanie:) w razie czego nie mam problemu by przyznac sie do bledu.


I VICE VERSA, bo tu rzadko kto przyznaje się do błędu :lol:
Na zawsze w sercu-Katarzynki!!!(1992-do końca mego życia)

http://marlow.blox.pl/html

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 12080
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2018/19

Postautor: Greebo » 22 stycznia 2019, 12:59

Lloyd przeniosła się z Turcji do Salamanki.
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...


Wróć do „Aktualności Ekstraklasa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości