TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Wszystko na temat Tauron Basket Ligi Kobiet

Moderatorzy: ann, rzymi, paulo2907, Kuba, przemoe

Awatar użytkownika
justi
Kadet
Posty: 1289
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 11:38
Lokalizacja: Kraków

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: justi » 10 maja 2019, 14:16

Jeden z najlepszych trenerów Energa Basket Liga Kobiet trenerem ENEA AZS Poznań❗
Elmedin Omanić będzie prowadził nasz zespół przez najbliższe dwa sezony. Witamy w #RodzinaAZS i życzymy powodzenia❗
https://www.facebook.com/eneaazspoznan

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: ann » 10 maja 2019, 18:32

Kastanek w Gdyni?
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

Awatar użytkownika
przemoe
Senior
Posty: 4243
Rejestracja: 22 listopada 2007, 20:18
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: przemoe » 10 maja 2019, 19:07

ann pisze:Kastanek w Gdyni?


Says who?
Prezes mi jasno powiedział jakiś czas temu, że tego tematu nie ma.
Pozdrawiam,
Pszemek.
----------------
Obrazek

http://toiowonasportowo.blox.pl

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: ann » 10 maja 2019, 19:08

przemoe pisze:
ann pisze:Kastanek w Gdyni?


Says who?
Prezes mi jasno powiedział jakiś czas temu, że tego tematu nie ma.

Kumaci ludzie z tt ;)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

basket02
Nowy na forum
Posty: 38
Rejestracja: 06 maja 2019, 15:05
Lokalizacja: Lublin

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: basket02 » 10 maja 2019, 22:41

Mówimy o Gorzowie, Gdyni, Krakowie czy Bydgoszczy a wiadomo coś o drużynie z Polkowic? Czy zostaną niektóre zawodniczki jak Kaltsidou, Thomas albo Fagbenle? Albo co z Agą Kaczmarczyk? :)

FanKosza
Nowy na forum
Posty: 90
Rejestracja: 06 lutego 2018, 16:06

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: FanKosza » 10 maja 2019, 23:30

basket02 pisze:Mówimy o Gorzowie, Gdyni, Krakowie czy Bydgoszczy a wiadomo coś o drużynie z Polkowic? Czy zostaną niektóre zawodniczki jak Kaltsidou, Thomas albo Fagbenle? Albo co z Agą Kaczmarczyk? :)

Narazie cisza.. Aga może zostać, ale pozostałe 3 wątpie..
Ostatnio pojawił sie filmik - wywiad z Thomas i mówiła, ze ona kontrakty podpisuje w czerwcu, więc trzeba czekać :P
Fagbenle? myślę, że raczej spróbuje swoich sił w innej lidze
Kaltsidou - pożegnała się tutaj więc wątpie ;)

basket02
Nowy na forum
Posty: 38
Rejestracja: 06 maja 2019, 15:05
Lokalizacja: Lublin

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: basket02 » 11 maja 2019, 12:05

FanKosza pisze:
basket02 pisze:Mówimy o Gorzowie, Gdyni, Krakowie czy Bydgoszczy a wiadomo coś o drużynie z Polkowic? Czy zostaną niektóre zawodniczki jak Kaltsidou, Thomas albo Fagbenle? Albo co z Agą Kaczmarczyk? :)

Narazie cisza.. Aga może zostać, ale pozostałe 3 wątpie..
Ostatnio pojawił sie filmik - wywiad z Thomas i mówiła, ze ona kontrakty podpisuje w czerwcu, więc trzeba czekać :P
Fagbenle? myślę, że raczej spróbuje swoich sił w innej lidze
Kaltsidou - pożegnała się tutaj więc wątpie ;)


Kaltsidou zakończyła karierę w Polkowicach?

ChrisLbn

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: ChrisLbn » 11 maja 2019, 13:23

Wywiad z Karoliną Puss dla portalu lubsport.pl.

https://lubsport.pl/koszykowka-2/karoli ... oju-wywiad

Pick&Pop
Nowy na forum
Posty: 25
Rejestracja: 15 listopada 2018, 13:20

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: Pick&Pop » 11 maja 2019, 13:28

Rozmawiałem z Jasmine Thomas po fecie w Polkowicach i mówiła, że kontrakt się skończył i raczej nie wróci do Polkowic, ale do Polski na pewno wróci w celach turystycznych.
To samo z Leedham-Warner.
Fagbenle wielka niewiadoma. Rok temu po sezonie było cicho na jej temat, wszyscy zakładali, że odejdzie, a jednak została w Polkowicach.
Z Greczynką również rozmawiałem i też potwierdziła, że do Polkowic na następny sezon nie wróci.

FanKosza
Nowy na forum
Posty: 90
Rejestracja: 06 lutego 2018, 16:06

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: FanKosza » 11 maja 2019, 14:02

Pick&Pop pisze:Rozmawiałem z Jasmine Thomas po fecie w Polkowicach i mówiła, że kontrakt się skończył i raczej nie wróci do Polkowic, ale do Polski na pewno wróci w celach turystycznych.
To samo z Leedham-Warner.
Fagbenle wielka niewiadoma. Rok temu po sezonie było cicho na jej temat, wszyscy zakładali, że odejdzie, a jednak została w Polkowicach.
Z Greczynką również rozmawiałem i też potwierdziła, że do Polkowic na następny sezon nie wróci.


Rok temu Fagbenle była MVP i było wiadomo, ze chcą ja zatrzymac :)

z Obecenego składu zostanie tylko Weronika Gajda bo ma ważny kontrakt :)

Awatar użytkownika
Combo
Nowy na forum
Posty: 71
Rejestracja: 30 kwietnia 2019, 02:41
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: Combo » 11 maja 2019, 14:17

Pick&Pop pisze:Rozmawiałem z Jasmine Thomas po fecie w Polkowicach i mówiła, że kontrakt się skończył i raczej nie wróci do Polkowic, ale do Polski na pewno wróci w celach turystycznych.
To samo z Leedham-Warner.
Fagbenle wielka niewiadoma. Rok temu po sezonie było cicho na jej temat, wszyscy zakładali, że odejdzie, a jednak została w Polkowicach.
Z Greczynką również rozmawiałem i też potwierdziła, że do Polkowic na następny sezon nie wróci.


:lol: :lol: :lol: :lol: "..Ściemniać to My, ale nie nas.."

Pick&Pop
Nowy na forum
Posty: 25
Rejestracja: 15 listopada 2018, 13:20

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: Pick&Pop » 11 maja 2019, 14:38

Combo pisze:
Pick&Pop pisze:Rozmawiałem z Jasmine Thomas po fecie w Polkowicach i mówiła, że kontrakt się skończył i raczej nie wróci do Polkowic, ale do Polski na pewno wróci w celach turystycznych.
To samo z Leedham-Warner.
Fagbenle wielka niewiadoma. Rok temu po sezonie było cicho na jej temat, wszyscy zakładali, że odejdzie, a jednak została w Polkowicach.
Z Greczynką również rozmawiałem i też potwierdziła, że do Polkowic na następny sezon nie wróci.


:lol: :lol: :lol: :lol: "..Ściemniać to My, ale nie nas.."


Nie rozumiem, o co Ci chodzi

Kosz-ykarz
Kadet
Posty: 1713
Rejestracja: 27 listopada 2014, 17:09

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: Kosz-ykarz » 11 maja 2019, 15:04

w obliczu przepisów i przynajmniej 6 Polek w składzie (jeśli CCC w Eurolidze) to jednak panie Kaczmarczyk czy Owczarzak albo młoda Tyszkiewicz mogą tam być dalej . Niektóre dla wypelnienia protokołu jak Tyszkiewicz a Kaczmarczyk przecież coś potrafi więc na lige przeciez sie przyda a ławkę trzeba będzie mieć .

sam jestem ciekaw niektórych polskich transferów bo to przecież POLKI będą stanowić ławki rezerwowych , a sporadycznie jakaś Polka bedzie wychodzic w wyjsciowej piątce .

Patrząc na budowe składu w Lublinie wychodzi że tam może wychodzić Adamowicz jesli na 1 i 2 będą Peterson i Popović , na 4/5 Labuckiene oraz zapewne jakaś 5/4 z USA . Więc mogą wzięc jeszcze albo obwodową albo wysoką zagraniczną na ławkę . skład sensowny póki co w Pszczółce.
a może Owczarzak powróci do Lublina do Szewczyka. ..?

PS . Co do CCC , gdzieś wczęsniej było mówione że Fagbenle nie będzie juz grać na centrze w CCC , tak jak to było teraz a bardziej na 4 i na centra miałby być ktos inny ,wiec to by mogło zwiastować ze ona będzie . Na pewno bardzo solidna co pokazala 2 sezony. zależy pewnie o co chce grać Miłek . w zasadzie nieduzo brakło do F4 w minionym sezonie . W przyszlym moze być cięzej bo wiecej ekip moze mieć też większe aspiracje

Awatar użytkownika
Ałgaja
Administrator
Posty: 4344
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 09:24
Lokalizacja: Kraków

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: Ałgaja » 11 maja 2019, 15:51

Plotka hiszpańska głosi, że Maria Araujo w przyszłym sezonie zagra w Gironie.
Tak btw, to o ile w Krakowie wiadomo, że nic nie wiadomo, (a jeśli nic nie wiadomo 11 maja to zaczynają się obawy), to chyba wiadomo też, że jeśli uda się uzbierać przyzwoity (przyzwoity = minimum taki jak w skończonym niedawno sezonie) budżet to jedyną zagraniczną, która może zostanie jest pewnie Leo.
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."

basket75
Młodzik
Posty: 736
Rejestracja: 27 marca 2019, 13:00

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: basket75 » 11 maja 2019, 16:51

Leo bez pewności co do gry Wisły minimum w EuroCup i budżetu i zespołu na miarę walki co najmniej o "4" w lidze polskiej...raczej nie zdecyduje się na pozostanie w Krakowie. Ponoć bardzo mocno przeżyła porażkę w dwumeczu z Olympiakosem i była mocno rozczarowana. Leo z jej doświadczeniem i umiejętnościami czysto sportowymi bez problemu znajdzie sobie klub tak w Hiszpanii jak i w kilku klubach europejskich...

Co do CCC Polkowice...powiedzmy to sobie otwarcie...Miłek jest w tym klubie obecnie tylko i wyłącznie ze względu na swoją partnerkę życiową - Valerię M (żeby się nie nudziła i nie przychodziły jej różne dziwne pomysły do głowy). Dla Miłka i CCC koszykówka kobiet nigdy nie była , nie jest i nigdy nie będzie promocją na taką skalę, jaką było jest i będzie kolarstwo - zawodowa grupa kolarska CCC Team - kolarstwo zawodowe na najwyższym obecnie poziomie - coś co było zawsze marzeniem Dariusza Miłka - byłego kolarza. Tour de France, Giro d'Italia...a nie koszykówka kobiet...

Taki zespół kolarski kosztuje i to teraz jeżdżąc w najwyższej klasie - sporo, nawet więcej niż sporo...
https://pl.wikipedia.org/wiki/CCC_Team

Ja nie znam się za bardzo na kolarstwie ale znam osobę, którą się zna na tym sporcie, w dodatku od wielu lat zna Miłka i powiem tylko tyle, że tak, jak jeszcze w tym sezonie koszykarki dostaną trochę kasy...to za rok, dwa Miłek może całkowicie wycofać się ze sponsoringu koszykówki kobiet i dla NIKOGO nie powinno to być wielkim zaskoczeniem... Wtedy i gmina nie będzie ponoć zbytnio zainteresowana sponsoringiem zespołu koszykarek... Zespołu, który oprócz Miłka i gminy nie ma praktycznie żadnych innych, poważniejszych sponsorów...


Wróć do „Aktualności Ekstraklasa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości