TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Wszystko na temat Tauron Basket Ligi Kobiet

Moderatorzy: ann, rzymi, paulo2907, Kuba, przemoe

em1906
Żak
Posty: 211
Rejestracja: 07 maja 2017, 19:24

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: em1906 » 11 maja 2019, 17:10

basket75 pisze:Leo bez pewności co do gry Wisły minimum w EuroCup i budżetu i zespołu na miarę walki co najmniej o "4" w lidze polskiej...raczej nie zdecyduje się na pozostanie w Krakowie. Ponoć bardzo mocno przeżyła porażkę w dwumeczu z Olympiakosem i była mocno rozczarowana. Leo z jej doświadczeniem i umiejętnościami czysto sportowymi bez problemu znajdzie sobie klub tak w Hiszpanii jak i w kilku klubach europejskich...

Przecież o tym pisało już kilka osób, a ty w tonie pseudo sensacji zaczynasz pisać na ten temat jakbyś Amerykę odkrył. Zapewne jak do 15 maja nie wyklaruje się sytuacja w Wiśle, to Leo odejdzie.
1963, 1964, 1965, 1966, 1968, 1969, 1970, 1971, 1975, 1976, 1977, 1979, 1980, 1981, 1984, 1985, 1988, 2006, 2007, 2008, 2011, 2012, 2014, 2015, 2016... CDN.

Awatar użytkownika
przemoe
Senior
Posty: 4243
Rejestracja: 22 listopada 2007, 20:18
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: przemoe » 11 maja 2019, 17:39

U nas w przyszłym tygodniu będzie kilka ogłoszeń parafialnych. Z rzeczy którymi się chwilowo podzielę to jednak model 6+6 wygrał. Rozumiem przez to, że w pucharach mamy jakieś ambicje. Nazwiska póki co nie padną, bo obiecałem, ale wygląda to obiecująco.
Pozdrawiam,
Pszemek.
----------------
Obrazek

http://toiowonasportowo.blox.pl

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 12080
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: Greebo » 11 maja 2019, 17:40

przemoe pisze:U nas w przyszłym tygodniu będzie kilka ogłoszeń parafialnych. Z rzeczy którymi się chwilowo podzielę to jednak model 6+6 wygrał. Rozumiem przez to, że w pucharach mamy jakieś ambicje. Nazwiska póki co nie padną, bo obiecałem, ale wygląda to obiecująco.


Cały skład juz bedzie?
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

Awatar użytkownika
przemoe
Senior
Posty: 4243
Rejestracja: 22 listopada 2007, 20:18
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: przemoe » 11 maja 2019, 17:48

Czy cały to nie wiem ale połowa już jest, nie wiem czy w tydzień dopniemy resztę.

Aha no i ciekawe ploty zza miedzy o podwójnym transferze każą przypuszczać, że Sunreef chce iść krok dalej niż ostatnio dotarł.

Natomiast o UG cisza. Ciekawe czy Pruszków się szykuje na w razie czego?
Pozdrawiam,
Pszemek.
----------------
Obrazek

http://toiowonasportowo.blox.pl

Awatar użytkownika
Ałgaja
Administrator
Posty: 4344
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 09:24
Lokalizacja: Kraków

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: Ałgaja » 11 maja 2019, 18:01

A tymczasem bezkrólewie nastało! Musina odchodzi z Polkowic (info z fb https://www.facebook.com/CCCPolkowice). To może być jakiś sygnał odnośnie tego, że jednak takiej kasy jak w minionym sezonie Miłek już nie da, a skoro tak to - liga będzie ciekawsza ;-)
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."

FanKosza
Nowy na forum
Posty: 90
Rejestracja: 06 lutego 2018, 16:06

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: FanKosza » 11 maja 2019, 18:58

Ałgaja pisze:A tymczasem bezkrólewie nastało! Musina odchodzi z Polkowic (info z fb https://www.facebook.com/CCCPolkowice). To może być jakiś sygnał odnośnie tego, że jednak takiej kasy jak w minionym sezonie Miłek już nie da, a skoro tak to - liga będzie ciekawsza ;-)



No nie powiem mały szok.. Skoro Wujek Darek zostaje i da jeszcze pieniążki to myślałem, ze V M tez zostanie :)

ChrisLbn

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: ChrisLbn » 11 maja 2019, 19:32

przemoe pisze:Ciekawe czy Pruszków się szykuje na w razie czego?


Na miejscu działaczy Pruszkowa wziąłbym dość poważnie pod uwagę opcję starania się teraz o dziką kartę. Zagłębie Sosnowiec zyskało sponsora tytularnego, co wskazuje na to, że w następnym sezonie w śląskim klubie chcą skuteczniej powalczyć o ekstraklasę. Jeżeli drużyna z 4 zawodniczkami z przeszłością w ekstraklasie (O. Szumełda-Krzycka, K. Sosnowska, A. Kędzierska, M. Mistygacz) nie była w stanie wygrać walki o grę w EBLK z AZS UG, to za rok może być podobnie z silniejszym niż obecnie Sosnowcem.

https://sportdziennik.com/o-ekstraklase ... sponsorem/

basket75
Młodzik
Posty: 736
Rejestracja: 27 marca 2019, 13:00

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: basket75 » 11 maja 2019, 21:58

Ałgaja pisze:A tymczasem bezkrólewie nastało! Musina odchodzi z Polkowic (info z fb https://www.facebook.com/CCCPolkowice). To może być jakiś sygnał odnośnie tego, że jednak takiej kasy jak w minionym sezonie Miłek już nie da, a skoro tak to - liga będzie ciekawsza ;-)


Jakaś kasa od Miłka w tym sezonie jednak ma być. Ciekawiej może być jeżeli chodzi o kontraktowanie zawodniczek (nowy menago :))

Za to za 2 lata, przy najbardziej negatywnym scenariuszu czyli braku kasy Miłka i kasy od burmistrza...ale na razie zobaczymy jak będzie wyglądał ten najbliższy sezon.

em1906 pisze: Przecież o tym pisało już kilka osób, a ty w tonie pseudo sensacji zaczynasz pisać na ten temat jakbyś Amerykę odkrył. Zapewne jak do 15 maja nie wyklaruje się sytuacja w Wiśle, to Leo odejdzie.


Żaden ton sensacji, po prostu stwierdzenie faktów. Pytanie: dlaczego uważasz za datę graniczną 15 maja?

przemoe pisze:U nas w przyszłym tygodniu będzie kilka ogłoszeń parafialnych. Z rzeczy którymi się chwilowo podzielę to jednak model 6+6 wygrał. Rozumiem przez to, że w pucharach mamy jakieś ambicje. Nazwiska póki co nie padną, bo obiecałem, ale wygląda to obiecująco.


Elina D & jej mąż, Kastanek, klasowa centerka z WNBA, zawodniczka z Bałkanów?

justi pisze:Jeden z najlepszych trenerów Energa Basket Liga Kobiet trenerem ENEA AZS Poznań❗
Elmedin Omanić będzie prowadził nasz zespół przez najbliższe dwa sezony. Witamy w #RodzinaAZS i życzymy powodzenia❗
https://www.facebook.com/eneaazspoznan


Info przeszło tak jakoś bez większego echa...a jest o tyle interesujące, że chyba w Widzewie krucho jednak z kasą i Edo postanowił poszukać sobie nowego klubu z którym będzie mógł powalczyć o coś więcej niż 9-10 miejsce...a z kolei w Poznaniu, w nowym sezonie będą dysponowali na tyle wyższym budżetem, że powalczą właśnie o wyższe miejsca...
Ostatnio zmieniony 11 maja 2019, 22:03 przez basket75, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Combo
Nowy na forum
Posty: 71
Rejestracja: 30 kwietnia 2019, 02:41
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: Combo » 11 maja 2019, 22:02

Pick&Pop pisze:
Combo pisze:
Pick&Pop pisze:
Nie rozumiem, o co Ci chodzi

To już Twój problem...


To, że wstydzisz się podejść i porozmawiać po angielsku (może nie potrafisz) z zagranicznymi zawodniczkami, to jest Twój prawdziwy problem, a nie moja interpretacja Twoich śmiesznych cytatów.

Żaden profesjonalny sportowiec, a za takie uważam koszykarki z Polkowic nie zdradzają randomowym ludziom swoich planów na następny sezon i to jeszcze tuż po zakończeniu sezonu..Moim zdaniem chciałeś przygrac kozaka który wie coś więcej ale niestety zrobiłeś to dość nieudolnie..Ciekawe że ktoś tak poinformowany nie wiedział że Musina opuszcza klub z Polkowic. Tyle ode mnie 8)

em1906
Żak
Posty: 211
Rejestracja: 07 maja 2017, 19:24

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: em1906 » 11 maja 2019, 22:16

basket75 pisze:
em1906 pisze: Przecież o tym pisało już kilka osób, a ty w tonie pseudo sensacji zaczynasz pisać na ten temat jakbyś Amerykę odkrył. Zapewne jak do 15 maja nie wyklaruje się sytuacja w Wiśle, to Leo odejdzie.


Żaden ton sensacji, po prostu stwierdzenie faktów. Pytanie: dlaczego uważasz za datę graniczną 15 maja?



Bo w przeciwieństwie do ciebie nie opieram sie na sztucznych sensacjach i pseudo newsach.
1963, 1964, 1965, 1966, 1968, 1969, 1970, 1971, 1975, 1976, 1977, 1979, 1980, 1981, 1984, 1985, 1988, 2006, 2007, 2008, 2011, 2012, 2014, 2015, 2016... CDN.

basket75
Młodzik
Posty: 736
Rejestracja: 27 marca 2019, 13:00

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: basket75 » 11 maja 2019, 22:25

em1906 pisze:
basket75 pisze:
em1906 pisze: Przecież o tym pisało już kilka osób, a ty w tonie pseudo sensacji zaczynasz pisać na ten temat jakbyś Amerykę odkrył. Zapewne jak do 15 maja nie wyklaruje się sytuacja w Wiśle, to Leo odejdzie.


Żaden ton sensacji, po prostu stwierdzenie faktów. Pytanie: dlaczego uważasz za datę graniczną 15 maja?



Bo w przeciwieństwie do ciebie nie opieram sie na sztucznych sensacjach i pseudo newsach.


Jakże "fachowa" odpowiedż :D. Zrobiłem sobie screena na pamiątkę, żeby się od czasu do czasu pośmiać :D

To pewnie jako taka dobrze poinformowana osoba, wiesz już pewnie gdzie zagra María Conde?

Pick&Pop
Nowy na forum
Posty: 25
Rejestracja: 15 listopada 2018, 13:20

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: Pick&Pop » 11 maja 2019, 22:51

Combo pisze:
Pick&Pop pisze:
Combo pisze:To już Twój problem...


To, że wstydzisz się podejść i porozmawiać po angielsku (może nie potrafisz) z zagranicznymi zawodniczkami, to jest Twój prawdziwy problem, a nie moja interpretacja Twoich śmiesznych cytatów.

Żaden profesjonalny sportowiec, a za takie uważam koszykarki z Polkowic nie zdradzają randomowym ludziom swoich planów na następny sezon i to jeszcze tuż po zakończeniu sezonu..Moim zdaniem chciałeś przygrac kozaka który wie coś więcej ale niestety zrobiłeś to dość nieudolnie..Ciekawe że ktoś tak poinformowany nie wiedział że Musina opuszcza klub z Polkowic. Tyle ode mnie 8)


Twoje zdanie naprawdę mało mnie interesuje. Nie mam zamiaru Ci się tłumaczyć.
Napisałem Ci tylko, jaka sytuacja miała miejsce po fecie w Polkowicach, gdzie zawodniczki i kibice wspólnie rozmawiali o tym sezonie jak i najbliższych planach. Czysto po przyjacielsku. W Gorzowie, jak sądzę, takiej atmosfery nie było, skoro piszesz takie rzeczy.

Co do Musiny. Nic nie wskazywało na to, że odejdzie. Z nią nie rozmawiałem, ponieważ podczas fety przemówiła na środku, że jeszcze nie wie, czy kontynuuje karierę w roli GM tj. (specjalnie dla Ciebie, General Manager ) ale bardzo chciała by zostać. Jak widać inne plany miała w zanadrzu i zrezygnowała.
Tyle.
Pozdrawiam :P

Awatar użytkownika
Combo
Nowy na forum
Posty: 71
Rejestracja: 30 kwietnia 2019, 02:41
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: Combo » 11 maja 2019, 23:06

Pick&Pop pisze:
Combo pisze:
Pick&Pop pisze:
To, że wstydzisz się podejść i porozmawiać po angielsku (może nie potrafisz) z zagranicznymi zawodniczkami, to jest Twój prawdziwy problem, a nie moja interpretacja Twoich śmiesznych cytatów.

Żaden profesjonalny sportowiec, a za takie uważam koszykarki z Polkowic nie zdradzają randomowym ludziom swoich planów na następny sezon i to jeszcze tuż po zakończeniu sezonu..Moim zdaniem chciałeś przygrac kozaka który wie coś więcej ale niestety zrobiłeś to dość nieudolnie..Ciekawe że ktoś tak poinformowany nie wiedział że Musina opuszcza klub z Polkowic. Tyle ode mnie 8)


Twoje zdanie naprawdę mało mnie interesuje. Nie mam zamiaru Ci się tłumaczyć.
Napisałem Ci tylko, jaka sytuacja miała miejsce po fecie w Polkowicach, gdzie zawodniczki i kibice wspólnie rozmawiali o tym sezonie jak i najbliższych planach. Czysto po przyjacielsku. W Gorzowie, jak sądzę, takiej atmosfery nie było, skoro piszesz takie rzeczy.

Co do Musiny. Nic nie wskazywało na to, że odejdzie. Z nią nie rozmawiałem, ponieważ podczas fety przemówiła na środku, że jeszcze nie wie, czy kontynuuje karierę w roli GM tj. (specjalnie dla Ciebie, General Manager ) ale bardzo chciała by zostać. Jak widać inne plany miała w zanadrzu i zrezygnowała.
Tyle.
Pozdrawiam :P


Wychodzi na to że zawodniczki w Gorzowie bardziej profesjonalnie podchodzą do tematu niż te w Polkowicach :shock:

basket75
Młodzik
Posty: 736
Rejestracja: 27 marca 2019, 13:00

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: basket75 » 11 maja 2019, 23:32

Informacja nieoficjalna/plotka (?)

Nowy mistrz Hiszpanii Spar Citylift Girona zainteresowany jest Marią Perez Araujo, która ostatni sezon spędziła w Wiśle Kraków.

Awatar użytkownika
Ałgaja
Administrator
Posty: 4344
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 09:24
Lokalizacja: Kraków

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: Ałgaja » 12 maja 2019, 07:42

basket75 pisze:Informacja nieoficjalna/plotka (?)

Nowy mistrz Hiszpanii Spar Citylift Girona zainteresowany jest Marią Perez Araujo, która ostatni sezon spędziła w Wiśle Kraków.


Przecież ja o tym napisałam wczoraj i Ty mi nawet na 2 część tego posta odpisałeś :roll: :roll: :roll:

A odnośnie tego co mi odpisałeś o Leo. To nie mam pojęcia co Twój post wniósł do dyskusji, w chwili gdy w sumie napisałeś dokładnie to samo co ja...
Ja:
jeśli uda się uzbierać przyzwoity (przyzwoity = minimum taki jak w skończonym niedawno sezonie) budżet to jedyną zagraniczną, która może zostanie jest pewnie Leo.

Ty:
basket75 pisze:Leo bez pewności co do gry Wisły minimum w EuroCup i budżetu i zespołu na miarę walki co najmniej o "4" w lidze polskiej...raczej nie zdecyduje się na pozostanie w Krakowie. Ponoć bardzo mocno przeżyła porażkę w dwumeczu z Olympiakosem i była mocno rozczarowana. Leo z jej doświadczeniem i umiejętnościami czysto sportowymi bez problemu znajdzie sobie klub tak w Hiszpanii jak i w kilku klubach europejskich...


Odnośnie Leo to w mediach hiszpańskich pojawiła się informacja, że Leo ma np. ofertę z Salamanki, ale chciałaby zostać w Krakowie i czeka do połowy miesiąca na wyjaśnienie się kwestii budżetowych. Stąd pewnie ten 15 maja.
Ps. Jeśli kogoś dziwi, że wolałaby zostać w Krakowie to pewnie istotne są 2 kwestie - 1) to że Salamanka ją już kiedyś nieładnie potraktowała, jakoś w sierpniu rozwiązując kontrakt, bo jednak nie było dla niej miejsca w gospodzie, 2) diametralnie inna jej pozycja w drużynie i klubie

Powyższe nie zmienia to faktu, że uważam, że szanse by Leo została są niewielkie. Za dużo niewiadomych wokół naszego budżetu i mało czasu.
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."


Wróć do „Aktualności Ekstraklasa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości