Liga - sprawy organizacyjne

Wszystko na temat Tauron Basket Ligi Kobiet

Moderatorzy: ann, rzymi, paulo2907, Kuba, przemoe

basket75
Młodzik
Posty: 736
Rejestracja: 27 marca 2019, 13:00

Re: Liga - sprawy organizacyjne

Postautor: basket75 » 06 lipca 2019, 22:21

Dla mnie nie jest to zaskoczeniem. Bardziej chodzi o całość - czyli ekstraklasa, I i II liga łącznie... U nas mocno rozbudowana I i II liga, a znacznie mniejszy kraj od Rosji...czyli większa ilość klubów, zawodniczek...

Chodzi o pokazanie, że nie liczy się ilość...a jakość...

Awatar użytkownika
bart_81
Senior
Posty: 3037
Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: Liga - sprawy organizacyjne

Postautor: bart_81 » 06 lipca 2019, 22:26

basket75 pisze:Dla mnie nie jest to zaskoczeniem. Bardziej chodzi o całość - czyli ekstraklasa, I i II liga łącznie... U nas mocno rozbudowana I i II liga, a znacznie mniejszy kraj od Rosji...czyli większa ilość klubów, zawodniczek...

Chodzi o pokazanie, że nie liczy się ilość...a jakość...


To że liczy się jakość a nie ilość wiadamo nie od dziś.

Awatar użytkownika
przemoe
Senior
Posty: 4244
Rejestracja: 22 listopada 2007, 20:18
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Re: Liga - sprawy organizacyjne

Postautor: przemoe » 07 lipca 2019, 07:48

basket75 pisze:Dla mnie nie jest to zaskoczeniem. Bardziej chodzi o całość - czyli ekstraklasa, I i II liga łącznie... U nas mocno rozbudowana I i II liga, a znacznie mniejszy kraj od Rosji...czyli większa ilość klubów, zawodniczek...

Chodzi o pokazanie, że nie liczy się ilość...a jakość...

I sam sobie odpowiedziałeś. Mało kogo stać na jeżdżenie przez pół świata jak sie gra w 2 lidze. Przy takich odległościach podróże pochłaniają sporą część budżetu a znajdź sponsora dla koszykarek z 2 ligi.
Pozdrawiam,
Pszemek.
----------------
Obrazek

http://toiowonasportowo.blox.pl

WybuchowaZocha
Amator
Posty: 159
Rejestracja: 17 maja 2017, 19:19

Re: Liga - sprawy organizacyjne

Postautor: WybuchowaZocha » 16 lipca 2019, 09:26

Wczoraj upłynął termin zgłoszeń do EBLK. Dużo mówiło się nieprzystąpieniu do rozgrywek Torunia i Gdańska. Obie drużyny zgłosiły się do rozgrywek. Toruń ma co prawda sporo długów ale mają jakoś wyjść z tego. Szokiem jest natomiast brak zgłoszenia Wisły canpack :shock: . Ktoś coś wie na ten temat?

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Re: Liga - sprawy organizacyjne

Postautor: ann » 16 lipca 2019, 09:47

WybuchowaZocha pisze:Wczoraj upłynął termin zgłoszeń do EBLK. Dużo mówiło się nieprzystąpieniu do rozgrywek Torunia i Gdańska. Obie drużyny zgłosiły się do rozgrywek. Toruń ma co prawda sporo długów ale mają jakoś wyjść z tego. Szokiem jest natomiast brak zgłoszenia Wisły canpack :shock: . Ktoś coś wie na ten temat?

#sprawa dla Justyny Krupy :twisted:
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

Awatar użytkownika
Ałgaja
Administrator
Posty: 4344
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 09:24
Lokalizacja: Kraków

Re: Liga - sprawy organizacyjne

Postautor: Ałgaja » 16 lipca 2019, 10:13

Ja sobie nie wyobrażam sytuacji, że nie zagramy. Ale też trudno mi ogarnąć to, że w czasie gdy powinno się chyba zacząć otwarcie mówić o problemach, niespełnionych nadziejach na pieniądze itd. i apelowaniu do kibiców o pomoc (wiem, że to trudne biorąc pod uwagę to co się w całym klubie dzieje od 9 mc) radosny Prezes TS robi sobie zdjęcia na twiterze z pająkiem na koszulce...
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."

Awatar użytkownika
przemoe
Senior
Posty: 4244
Rejestracja: 22 listopada 2007, 20:18
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Re: Liga - sprawy organizacyjne

Postautor: przemoe » 16 lipca 2019, 12:47

Bez jaj, nie zglosiliscie czy zwyczajnie jakieś braki w papierach ?
Pozdrawiam,
Pszemek.
----------------
Obrazek

http://toiowonasportowo.blox.pl

Kosz-ykarz
Kadet
Posty: 1714
Rejestracja: 27 listopada 2014, 17:09

Re: Liga - sprawy organizacyjne

Postautor: Kosz-ykarz » 16 lipca 2019, 16:20

to jak to w koncu jest ? Ugadany trener , choc nieogloszony , zawodniczki przez niego wskazane , zakontraktowane juz co niektore a nie ma zgloszenia do ligi ?
Przeciez Energa ma 2-3 razy wieksze klopoty z kasa a sie zglosili..

em1906
Żak
Posty: 211
Rejestracja: 07 maja 2017, 19:24

Re: Liga - sprawy organizacyjne

Postautor: em1906 » 16 lipca 2019, 16:32

To, ze Torun sie zglosil nie jest rownoznaczne z dostaniem licencji.
U nas wg. jednego z dziennikarzy ,,PODOBNO'' jednak zespol do rozgrywek zgloszono.
W Klubie ofc telefony milcza :roll: a wszystko wyglada na to,ze wysypal sie kluczowy sponsor.
1963, 1964, 1965, 1966, 1968, 1969, 1970, 1971, 1975, 1976, 1977, 1979, 1980, 1981, 1984, 1985, 1988, 2006, 2007, 2008, 2011, 2012, 2014, 2015, 2016... CDN.

Kosz-ykarz
Kadet
Posty: 1714
Rejestracja: 27 listopada 2014, 17:09

Re: Liga - sprawy organizacyjne

Postautor: Kosz-ykarz » 16 lipca 2019, 16:34

dlatego ja bardzo sciskam kciuki za Wiselke . a Energa znajac zycie tez pewnie zostanie przepchana . zwalszcza ze odpadly Ostrovia i Siedlce
No nam sie wysypal glowny sponsor i powiadomil o tym na koniec maja . Nawet nie wiem czy nadal beda wspierac i czy nadal bedzie w nazwie Energa .

Awatar użytkownika
Ałgaja
Administrator
Posty: 4344
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 09:24
Lokalizacja: Kraków

Re: Liga - sprawy organizacyjne

Postautor: Ałgaja » 16 lipca 2019, 16:46

Pewnie nie wszyscy śledzą twittera, więc Grzegorz Wójtowicz z PAP napisał:
„Jak poinformowała pani Dorota Gbureczyk wniosek o przystąpienie koszykarek @wislabasket do rozgrywek ekstraklasy został już złożony. Wciąż trwają starania, aby zwiększyć budżet sekcji.”
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."

Awatar użytkownika
przemoe
Senior
Posty: 4244
Rejestracja: 22 listopada 2007, 20:18
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Re: Liga - sprawy organizacyjne

Postautor: przemoe » 16 lipca 2019, 16:53

Kosz-ykarz pisze:dlatego ja bardzo sciskam kciuki za Wiselke . a Energa znajac zycie tez pewnie zostanie przepchana . zwalszcza ze odpadly Ostrovia i Siedlce
No nam sie wysypal glowny sponsor i powiadomil o tym na koniec maja . Nawet nie wiem czy nadal beda wspierac i czy nadal bedzie w nazwie Energa .


O Enerdze zapomnij. Zostają tytularnym w ligach i tyle.
Pozdrawiam,
Pszemek.
----------------
Obrazek

http://toiowonasportowo.blox.pl

Kosz-ykarz
Kadet
Posty: 1714
Rejestracja: 27 listopada 2014, 17:09

Re: Liga - sprawy organizacyjne

Postautor: Kosz-ykarz » 16 lipca 2019, 17:19

przemoe pisze:
Kosz-ykarz pisze:dlatego ja bardzo sciskam kciuki za Wiselke . a Energa znajac zycie tez pewnie zostanie przepchana . zwalszcza ze odpadly Ostrovia i Siedlce
No nam sie wysypal glowny sponsor i powiadomil o tym na koniec maja . Nawet nie wiem czy nadal beda wspierac i czy nadal bedzie w nazwie Energa .


O Enerdze zapomnij. Zostają tytularnym w ligach i tyle.


Energa nie sponsoeuje tylko koszykarek w Toruniu ale tez hokeistow na lodzie i tenisistow stolowych , wiec nie wiem czy calkowicie sie wycofują , czy ograniczaja , wiec spokojnie z tym zapomnieniem.........ciesz sie ze u was nadeszly lepsze lata...

Awatar użytkownika
przemoe
Senior
Posty: 4244
Rejestracja: 22 listopada 2007, 20:18
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Re: Liga - sprawy organizacyjne

Postautor: przemoe » 16 lipca 2019, 17:27

Kosz-ykarz pisze:
przemoe pisze:
Kosz-ykarz pisze:dlatego ja bardzo sciskam kciuki za Wiselke . a Energa znajac zycie tez pewnie zostanie przepchana . zwalszcza ze odpadly Ostrovia i Siedlce
No nam sie wysypal glowny sponsor i powiadomil o tym na koniec maja . Nawet nie wiem czy nadal beda wspierac i czy nadal bedzie w nazwie Energa .


O Enerdze zapomnij. Zostają tytularnym w ligach i tyle.


Energa nie sponsoeuje tylko koszykarek w Toruniu ale tez hokeistow na lodzie i tenisistow stolowych , wiec nie wiem czy calkowicie sie wycofują , czy ograniczaja , wiec spokojnie z tym zapomnieniem.........ciesz sie ze u was nadeszly lepsze lata...

To nie kwestia cieszenia się czy nie. Jeśli chodzi o kosza Energa jest tytularnym sponsorem obu lig i tyle. Inne sporty to inna bajka.
Pozdrawiam,
Pszemek.
----------------
Obrazek

http://toiowonasportowo.blox.pl

WybuchowaZocha
Amator
Posty: 159
Rejestracja: 17 maja 2017, 19:19

Re: Liga - sprawy organizacyjne

Postautor: WybuchowaZocha » 16 lipca 2019, 19:41

em1906 pisze:To, ze Torun sie zglosil nie jest rownoznaczne z dostaniem licencji.
U nas wg. jednego z dziennikarzy ,,PODOBNO'' jednak zespol do rozgrywek zgloszono.
W Klubie ofc telefony milcza :roll: a wszystko wyglada na to,ze wysypal sie kluczowy sponsor.


Edit: Wisła nie zgłosiła się do rozgrywek w regulaminowym czasie. Zgłoszenie wpłynęło do PZKosz dziś popołudniu, kilkanaście godzin po zakończeniu procesu przyjmowania zgłoszeń. Komisja licencyjna da Wiśle teraz tydzień czasu na uzupełnienie dokumentów.


Wróć do „Aktualności Ekstraklasa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości