"Pamiętaj, że jesteś zerem". Mocne oskarżenia pod adresem znanego trenera

Wszystko na temat Tauron Basket Ligi Kobiet

Moderatorzy: ann, rzymi, paulo2907, Kuba, przemoe

Polon
Nowy na forum
Posty: 94
Rejestracja: 19 sierpnia 2021, 05:46

Re: "Pamiętaj, że jesteś zerem". Mocne oskarżenia pod adresem znanego trenera

Postautor: Polon » 31 sierpnia 2021, 16:13

List otwarty absolwentek SMS-u Łomianki i podopiecznych trenera Skrzecza

"Każda z nas przeżywała lepsze i gorsze chwile jednak nigdy nie doświadczyłyśmy terroru, przemocy psychicznej, a tym bardziej molestowania seksualnego. [...] Trener Skrzecz był trenerem wymagającym, wybuchowym, wielokrotnie podnoszącym głos. Mimo to, darzyłyśmy trenera zaufaniem. Wiedziałyśmy, że zależy mu, by wykształcić nas na jak najlepsze koszykarki. [...] Jako byłe lub ciągle grające koszykarki, apelujemy, że problem znęcania się psychicznego w polskiej kobiecej koszykówce jest bardzo szeroki i powszechny. Wielu szkoleniowców nie potrafi pracować z dziewczynami oraz kobietami. Często przekraczane są granice pomiędzy byciem wymagającym trenerem, a katem. Warto się zastanowić, kto powinien pilnować tej granicy w klubach oraz reprezentacji Polski".

https://sportowefakty.wp.pl/koszykowka/ ... 4nfpF16Kwc

Kosz-ykarz
Kadet
Posty: 1714
Rejestracja: 27 listopada 2014, 17:09

Re: "Pamiętaj, że jesteś zerem". Mocne oskarżenia pod adresem znanego trenera

Postautor: Kosz-ykarz » 31 sierpnia 2021, 18:14

Wydaje się że ten proceder trwał gdy to już Skrzecz był głównym trenerem SMS, po Kociu.
Bo tu w tym liście większość koszykarek to starsze roczniki które były za czasów Kocia i nie poznały bliżej,,kunsztu " Skrzecza.
Więc one podpisywać się mogą w samych pozytywach tak jak i chwalić szkole

A problem jest i to spory. Głosy pozytywne nawet jeśli są w większości- dla mnie bez znaczenia...dla mnie licza się głosy tych dziewczyn skrzywdzonych.
Dla mnie tak samo Bachanski powinien wypieprzac na zbity pysk z polskiego kosza. Nie ma opcji by nawet sygnałów nie miał. Na pewno coś musiał wiedzieć

NOWYnaFORUM
Nowy na forum
Posty: 50
Rejestracja: 19 lutego 2019, 12:29

Re: "Pamiętaj, że jesteś zerem". Mocne oskarżenia pod adresem znanego trenera

Postautor: NOWYnaFORUM » 01 września 2021, 08:05

ann pisze:
gns92 pisze:
ann pisze:Za to wpis Pani Koryzny( już usunęła) pod postem Oli Makurat to jakaś totalna porażka... :|


Wpis Agnieszki Śnieżek pod postem Natalii Klimek to jeszcze większe raczysko :roll:


Teraz przeczytałam.Zdecydowanie przebiła Koryzne...ta przynajmniej przemyślała, skasowała wpis...a Pani Śnieżek obstaje przy swoim. :shock:


Można gdzieś zobaczyć wpis Pani Śnieżek, bo nie mogę nigdzie znaleźć?

Kosz-ykarz
Kadet
Posty: 1714
Rejestracja: 27 listopada 2014, 17:09

Re: "Pamiętaj, że jesteś zerem". Mocne oskarżenia pod adresem znanego trenera

Postautor: Kosz-ykarz » 01 września 2021, 10:53

Tym razem Izabela Piekarska..., która także mówi o terrorze psychicznym.....A nie wychwala jak Biba, Miedzik, Lecia, Pawlak w tym poprzednim liście zachwalającym Skrzecza i SMS

https://sportowefakty.wp.pl/koszykowka/ ... sychicznie

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Re: "Pamiętaj, że jesteś zerem". Mocne oskarżenia pod adresem znanego trenera

Postautor: ann » 02 września 2021, 07:55

NOWYnaFORUM pisze:
ann pisze:
gns92 pisze:
Wpis Agnieszki Śnieżek pod postem Natalii Klimek to jeszcze większe raczysko :roll:


Teraz przeczytałam.Zdecydowanie przebiła Koryzne...ta przynajmniej przemyślała, skasowała wpis...a Pani Śnieżek obstaje przy swoim. :shock:


Można gdzieś zobaczyć wpis Pani Śnieżek, bo nie mogę nigdzie znaleźć?

Usunięty:) ale w internecie nic nie ginie ;)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous


Wróć do „Aktualności Ekstraklasa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości