Rozpad drużyny koszykarek ŁKS

Wszystko na temat Tauron Basket Ligi Kobiet

Moderatorzy: ann, rzymi, paulo2907, Kuba, przemoe

Awatar użytkownika
Wojteg
Junior
Posty: 2880
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:30
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Rozpad drużyny koszykarek ŁKS

Postautor: Wojteg » 07 czerwca 2004, 10:33

Drużyna koszykarek ŁKS straciła w piątek swoja najlepszą zawodniczkę. Wkrótce klub może opuścić też trener

Coraz gorsze wiadomości docierają z klubu przy al. Unii. Działaczom ŁKS pod koniec poprzedniego sezonu udało się wprawdzie podpisać umowę z Telekomunikację Polską, dzięki której ełkaesianki mogły dokończyć rozgrywki. Wciąż nie wiadomo czy dotychczasowy sponsor Totalizator Sportowy będzie chciał przedłużyć umowę na nowy sezon. W ubiegłym sezonie przekazał ponad 330 tys. zł. na działalność sekcji koszykówki. - To zbyt mało, żeby funkcjonować w ekstraklasie - uważa Jarosław Bielski, wiceprezes ŁKS.

Kłopoty finansowe sprawiły, że większość zawodniczek chce opuścić zespół. W piątek Katarzyna Kenig podpisała dwuletni kontraktu z Wisła Kraków. Propozycję z PZU Polfy Pabianice otrzymały Alicja Perlińska i Julia Iwliejewa.

Łódzki klub opuści też Andrzej Nowakowski, ma bowiem zostać szkoleniowcem Aquaparku Polkowice. Szkoleniowiec twierdzi, że dopiero w połowie czerwca spotka się z prezesem Aquparku Krzysztofem Korsakiem. Tymczasem w Polkowicach zapowiadają, że już czekają na przyjazd Nowakowskiego.

jw (Gazeta Wyborcza)

Awatar użytkownika
Viallos
Administrator
Posty: 1827
Rejestracja: 06 czerwca 2004, 23:13
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Postautor: Viallos » 07 czerwca 2004, 10:38

Nieciekawie się robi - nieciekawie!

Trzymajcie się ŁKSiacy - do boju Daiva!

Awatar użytkownika
Mikey
Senior
Posty: 3547
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 10:41
Lokalizacja: Z Lans Ekipy
Kontaktowanie:

Postautor: Mikey » 07 czerwca 2004, 10:54

A w pizdu z tym wszystkim! Człowiek się denerwuje, stresuje, podnieca, jeździ po krańcach Polski, stara na wszystkich frontach a generalnie większośc ma to i tak w dupie, droga wolna, nic na siłę, błogosławieństwo na drogę. Amen. Ja mam tego powyżej dziurek w nosie :evil:

Awatar użytkownika
pietroc
Kadet
Posty: 1222
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 08:45
Lokalizacja: Rodowity Łodzianin
Kontaktowanie:

Postautor: pietroc » 07 czerwca 2004, 15:15

a ja ciagle wierze ze bedzie dobrze... wyjasni to sie jednak pewnie dopiero w lipcu...

Awatar użytkownika
Mikey
Senior
Posty: 3547
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 10:41
Lokalizacja: Z Lans Ekipy
Kontaktowanie:

Postautor: Mikey » 07 czerwca 2004, 16:42

pietroc pisze:a ja ciagle wierze ze bedzie dobrze... wyjasni to sie jednak pewnie dopiero w lipcu...
W lipcu to już będzie pozamiatane, długi moze i się wtedy spłaci tylko ciekawe kto tu jeszcze zostanie, siostry i Żuczek... :evil:

Lisu ŁKS KKK

Postautor: Lisu ŁKS KKK » 07 czerwca 2004, 16:53

Pożyjemy zobaczymy. Narazie nie ma się co denerwować bo nic nie jest jeszcze ustalone. Musimy czekać do dnia... (Ci co mają wiedzieć - wiedzą :D ) A do tego czasu jeszcze nie jedną rewelację przeczytamy w gazetach, oni przecież wiedzą lepiej ;)

obs
Nowy na forum
Posty: 24
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 09:18
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Postautor: obs » 07 czerwca 2004, 16:54

A ja proponuję się niedenerwować. Nawet jakby sprawdził się czarny scenariusz to jeszcze nie koniec. Trzeba będzie budować od początku...

Ja wierzę w nową Pani Prezes!!
Łódzki K.S.

Awatar użytkownika
majoneez
Kadet
Posty: 1357
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 06:58
Lokalizacja: znakomita

Postautor: majoneez » 07 czerwca 2004, 16:59

Jerzy Walczyk nie od dziś krejue swój własny świat. Co on pisał przed ostatnim sezonem, też się w głowie nie mieści. Nie traćmy wiary, dobrze będzie, a co do zawodniczek, to wystarczy sobie przypomieć, że Stary Browar zamknął budżet w sierpniu, i zdołał skompletować skład na srebry medal. Spoko, damy radę spłacić długi i zgromadzić sensowne zawodniczki w ŁKSie :wink:

obs
Nowy na forum
Posty: 24
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 09:18
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Postautor: obs » 07 czerwca 2004, 17:05

Ja tylko jeszcze dodam, że Pan J.W. z G.W. ostatnio miał czarny tydzień. W ŁKS-ie kłócili się sponsorzy piłki nożnej, cały skład był rozsprzedawany, a teraz rozkłada się koszykówka.

Proponuję spokojnie i z dystansem podchodzić do rewelacji tegoż nader profesjonalnego redaktora...
Łódzki K.S.

Awatar użytkownika
majoneez
Kadet
Posty: 1357
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 06:58
Lokalizacja: znakomita

Postautor: majoneez » 07 czerwca 2004, 17:09

Dodam tylko, że tekst który ukazał się wydaniu papierowym nosi tytuł: "Kto zgasi światło" Jednym słowem zostaliśmy juz definitywnie skreśleni, koniec balu, możemy spokojnie rozejść się do domów, bo to już nie kwestia "czy", tylko "kto" :lol: :lol: :lol: [/b]

Awatar użytkownika
Lisu
Kadet
Posty: 1079
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 17:04
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Lisu » 07 czerwca 2004, 17:29

Ja to chyba zrobie flage z podobizną pana J.W. i założe jego fan club. Przecież to taki "zasłóżony" człowiek dla ŁKSu. Są chętni?

Awatar użytkownika
majoneez
Kadet
Posty: 1357
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 06:58
Lokalizacja: znakomita

Postautor: majoneez » 07 czerwca 2004, 18:10

ja zawsze :lol: :wink:

Awatar użytkownika
pietroc
Kadet
Posty: 1222
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 08:45
Lokalizacja: Rodowity Łodzianin
Kontaktowanie:

Postautor: pietroc » 07 czerwca 2004, 18:14

oczywiscie i z haslem Tanczymy "Małego Walczyka"


ps. bardzo ciekawe skad oni to wszystko wiedza skoro nawet sie na ŁKS-ie wogole nie pokazuja. nawet na meczach z amerykankami nie bylo NIKOGO z GW, EI i DŁ.

czekamy do dnia... :D niekumaci (Walczyki :D ) nie wiedza :D

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Postautor: simon » 08 czerwca 2004, 00:28

Całe szczęście, że akurat jestem "kumaty" - bo jakbym nie był, to bym Was powyduszał...
Walczykowi się nie dziwcie (choć ja bogaty w pewną wiedzę akurat się dziwię...) on zarabia na chleb - a jak napisze: "nic nie wiem o ŁKS-ie bo nikt nie chce tam ze mną gadać" i da tytuł: "ŁKS - nic nie wiem" - to za tekst wiele nie zarobi....


Wróć do „Aktualności Ekstraklasa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości