Ciężko trenują w Cetniewie

Wszystko na temat Tauron Basket Ligi Kobiet

Moderatorzy: ann, rzymi, paulo2907, Kuba, przemoe

Awatar użytkownika
Viallos
Administrator
Posty: 1827
Rejestracja: 06 czerwca 2004, 23:13
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Ciężko trenują w Cetniewie

Postautor: Viallos » 22 lipca 2004, 11:12

Rozmowa z Emilią Lamparską - koszykarką PZU Polfy Pabianice


Po turnieju na Litwie kadra polskich koszykarek od 14 lipca trenuje na zgrupowaniu w Cetniewie.

- Niestety pogoda nas nie rozpieszcza. Cały czas jest chłodno, a słońca jak na lekarstwo. Dopiero wczoraj wyszło na nieco dłużej - powiedziała Emilia Lamparska, zawodniczka PZU Polfy Pabianice. - Może to nawet lepiej, bo bardzo ciężko trenujemy i nie mamy naprawdę na nic czasu. Gdyby była pogoda żałowałybyśmy, że nie możemy z niej skorzystać.

Trener Arkadiusz Koniecki zaaplikował swoim podopiecznym trzydniowy cykl. Dwa dni koszykarki trenują cztery razy dziennie, a rozpoczynają o godz. 7 porannym rozruchem. Trzeciego dnia mają dwa treningi i przechodzą odnowę.

- Jest ciężko, ale dajemy sobie radę - powiedziała Emilia Lamparska. - Najtrudniej dla nas wszystkich jest wstać przed siódmą rano i biegać po plaży.

- Tworzy się nowa reprezentacyjna drużyna. Jaka panuje w niej atmosfera?

- Atmosfera w zespole jest znakomita. Pojawiło się sporo młodych zawodniczek, które szybko się aklimatyzują w drużynie. Można powiedzieć, że zgrywamy się i rozumiemy coraz lepiej zarówno na boisku, jak i poza nim.

- Za zespołem trenera Arkadiusza Konieckiego są już pierwsze sprawdziany. Jak ocenia pani grę całej drużyny i swoje reprezentacyjne występy.

- To były pierwsze nasze wspólne mecze, jest więc na pewno co poprawiać. Jeśli chodzi o mnie, to plamy nie było. Myślę, że grałam poprawnie, choć na pewno nie byłam jeszcze w najwyższej formie. Mogę być jednak zadowolona z tego, że trener Koniecki daje mi sporo pograć.

- Do kiedy będziecie trenować w Cetniewie?

- Do wtorku, czyli do 20 lipca. Później jedziemy przez całą Polskę do Krosna na międzynarodowy turniej, w którym zmierzymy się z Ukrainą, Niemcami i Nową Zelandią.

- Jak ocenia pani siłę tworzonej drużyny PZU Polfy?

- Powinniśmy być silniejsze niż w roku ubiegłym. Mam już dwa brązowe medale, czas pomyśleć o wyższym miejscu.




Rozmawiał: MM (Express Ilustrowany)

http://www.mtkpolfa.e-basket.pl

Awatar użytkownika
Viallos
Administrator
Posty: 1827
Rejestracja: 06 czerwca 2004, 23:13
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Postautor: Viallos » 22 lipca 2004, 11:13

Powinniśmy być silniejsze niż w roku ubiegłym. Mam już dwa brązowe medale, czas pomyśleć o wyższym miejscu.


No najwyższy czas.

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MARAS » 22 lipca 2004, 18:04

Lamparska nie zasługuje na medal!!!
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

Awatar użytkownika
Wojteg
Junior
Posty: 2880
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:30
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Postautor: Wojteg » 22 lipca 2004, 19:43

MARAS pisze:Lamparska nie zasługuje na medal!!!


Hehe... Na podstawie czego wyciągnąłeś takie wnioski. Wyliczyłeś to jakoś. Może zdradzisz nam ten algorytm? :lol: :lol: :lol:

Uff... Dobrze, że medale koszykarki zdobywają na parkiecie.

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MARAS » 23 lipca 2004, 18:04

Wyliczyłem to korzystając z twierdzenia Bezout! Wzór chyba znasz!
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!


Wróć do „Aktualności Ekstraklasa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 38 gości