Wisła Kraków - Lotos Gdynia (decydujący mecz!!!)

Wszystko na temat Tauron Basket Ligi Kobiet

Moderatorzy: ann, rzymi, paulo2907, Kuba, przemoe

Awatar użytkownika
Szymon
Oldboy
Posty: 6023
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 09:11
Lokalizacja: PABIANICE, POLSKA
Kontaktowanie:

Postautor: Szymon » 04 maja 2006, 17:57

ann pisze: rzeczywiście macie rację.
śniło mi się :? :(

niestety nie doszukam się relacji z wyjazdu na forum Wisły.





Loooozzzz..... każdy może się od nadmiaru % pomylić :lol: :wink:
BYŁ, BĘDZIE I JEST ZAWSZE WŁÓKNIARZ MRKS


Obrazek

TS_1906
Nowy na forum
Posty: 49
Rejestracja: 29 kwietnia 2005, 09:14
Lokalizacja: Kraków

Postautor: TS_1906 » 04 maja 2006, 18:24

ŻOŁNIERZ pisze:
gulldarek pisze:Prawdziwym Lotosiakom "kibice sukcesu" są obcy, prawda? :lol:



Napewno nie. Ale ja pamietam salę Wisły i 14 kibiców. marco. A gdyby wisła przegrała to tez cała sala biła by brawo?


jest zupełnie odwrotnie do tego co napisałeś
14 osób to mogłeś widzieć na treningu albo na meczu rezerw, albo jakiś PP kiedy równocześnie był mecz piłkarzy
owszem, mało nieraz było ludzi, tego się nie wypieramy
ale z tymi kibicami sukcesu to przywaliłeś grubo :lol:

chłopie, właśnie ci najwierniejsi to zawsze ultrasi i chuligani
oni własnie, w szczególnosci najstarsi chodzą na Wisłę od tylu lat, że moze ci sie w głowie nie miescic
powiedz mi kiedy widziałes 14 kibiców czy 140 czy 1000 na meczu ligowym na Wiśle? poza jakimiś skrajnymi przypadkami, raczej nigdy
tak, piszę teraz o piłce,ale to piłka wiedzie prym na Wiśle; kosz jest drugi, kto tego nie rozumie ten niech nie zabiera głosu w takich sprawach

ŻOŁNIERZ pisze:Ale.............. Mam nadzieję,że kibice Wisły udowodnią ,że nie są Świątecznymi Kibicami i pojawią się na halach Polski. Co więcej!!!!!!! Zawitają do Gdyni. Ciekawe czy przyjadą???? Robimy zakłady? Niech zwycięścy się cieszą. Przegrani zastanawiają się dlaczego przegrali. A kibice już myślą o przyszłym sezonie. Bo te napinki na tym forum wydają się bezsennsowne. Kibice Gdyni cokolwiek bym o nich myślał jezdzą po kraju (ektralkasa) a kibice Wisły mają okazję się wykazać. Zobaczymy w przyszłym sezonie co zostanie z tego zapału Wiślaków. jeżeli wyjazdy kibiców to będę się tego cieszył.


Kibice Wisły też jeżdżą po kraju. Powiedz mi kiedy Lotos był na wyjeździe w 200 osób, tak jak my ostatnio we Wronkach? odległość podobna co z Gdyni do Kraka...
Nie jesteśmy w stanie jeździć regularnie na wyjazdy kilku dyscyplin bez przypału, kto się zna na sytuacji w Polsce ten wie o co chodzi; czasem można na kosza pojechać i tak robimy, jednakże regularne wyjazdy są priorytetem na froncie piłkarskim
Obrazek

Awatar użytkownika
Matii
Młodzik
Posty: 921
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 13:07
Lokalizacja: Chełm/Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Matii » 04 maja 2006, 19:08

Marco TS pisze:
Matii pisze:jezeli chcesz wiedziec Marco to o tym co Ci powiedzialem w rozmowie calkiem niedawno napisalem na forum. Bodajze w momencie, gdy jeden z kibicow Poznania nazwal lotosiakow sledziami. Wtedy napisalem dokladnie to samo co uslyszales w Gdyni. Wiec nie mysl ze obgaduje pewne osoby za ich plecami. Nie rob juz afery niewiadomo z czego.


własnie potwierdziles moje slowa ze na necie piszecie co chcecie, a w 4 oczy nie potraficie. Tak samo jak mi nie potrafiles powiedziec tego co tyle razy pisales o nas kibicach Wisły.

To co napisalas gdzies tam i to co mi powiedziales , powiedz to samo zainteresowanym.

I nie odpowiedziales na pytanie, ktore zadalem w poprzednim poscie.

Czemu nie wyskoczyles z takimi samymi tekstami w Gdyni wobec mnie i kibiców Wisły jakie prezentowales na necie??? Rozmowa byla w innym tonie bo na takie tory ja skierowales. Jakbys zaczal mowic o nas debile bandyci, bydlo tak jak piszesz teraz to bys dostal poprstu w dziob.


Wlasnie mialem zamiar podejsci i powiedziec Ci ze kiedys chciales mi dac w dziob i ze teraz masz okazje ale aszok powiedziala ze nie warto. I faktytycznie nie warto bylo. Natomiast jak sie spotkamy to bedziesz teraz mial niesamowita okazje. Ciekaw jestem jak sie zachowasz. A nie nazywam wszystkich kibicow krakowa tak jak Ty to napisales, nawet nie uzylem takich sformuowan. Nie dopisuj sobie!
...jest jak jest, nie jak powinno być...

...scena po scenie nasze życie jest jak spektakl
choć nam aktorom być to może trochę nie w smak

Awatar użytkownika
Matii
Młodzik
Posty: 921
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 13:07
Lokalizacja: Chełm/Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Matii » 04 maja 2006, 19:12

kwassek pisze:
ŻOŁNIERZ pisze:
kwassek pisze:a ja napisze tyle ... Po czesci kibice z gdyni sa chyba sobie sami winni ... Poniewaz chceili na stojaco ogladac cale spotkanie, mogli sie domyslec zeby zajac miejsca z gory sektora. Wtedy ludzie siedzacy za nimi siedzieliby na dole sektora i wszyscy by wszystko widzieli. A ze chcieli sie pokazac jacy to oni sa mocni i postawili opor .... skonczylo sie jak sie skonczylo. Nastepnym razem beda wiedziec jak sie zachowac .... (ja tesh bym sie wkurwil jakby ktos z Gdyni stal przede mna caly mecz i we wlasnej hali musialbym sie podporzadkowac i rowniez ogladac na stojaco) ... TROCHE ROZWAGI NA PRZYSZLOSC ...

P.S Bylo powiedziane ze zostajecie traktowani jako kibice pilkarscy.




Zapraszam Cię do Poznania. Udowodnisz mi to co to znaczy być kibicem piłkarskim.



PRECZ Z SAL KOSZYKARSKICH!!!!!!!!!


bylem zarowno w Gdyni jak i w Polkowicach ... i chyba nie bardzo zrozumiales moja wypowiedz... Bo jesli kibice z Gdyni siedzieliby z pewnoscia do niczego by nie doszlo. Jakby ktos chcial ich faktycznie pobic to zapewniam CIE ze z pewnoscia nie weszliby nawet na hale ... A poza tym jestem kibicem WISLY KRAKOW a nie jakims pilkarskim czy koszykarskim....


to dziwne. po meczu gdy feta byla na calego podchodzili do nas zarowno mlodzi jak i starsi kibice wisly krakow w bawrwach, gratulowali nam srebra i takiego pojedynu a zaraze przepraszali za niektorych kibicow nazywajac ich pilkarskimi. Wiec jak to w koncu jest? Widac tym osobom jest wstyc za wybryki pilkarskich kibicow.
...jest jak jest, nie jak powinno być...



...scena po scenie nasze życie jest jak spektakl

choć nam aktorom być to może trochę nie w smak

kwassek
Młodzik
Posty: 687
Rejestracja: 01 maja 2006, 10:34
Lokalizacja: KRAKÓW
Kontaktowanie:

Postautor: kwassek » 04 maja 2006, 19:27

Wisła Kraków to Wisła Kraków... a nie siatkówka, koszykówka i piłka nożna. Nazwa druzyny ta sama -> czy wy tego nie rozumiecie !!!! A sam chodze zarowno na kosza, pilke, siatkowke ... jezdze na wyjazdy kosza i pilki... bilem brawo koszykarkom Lotosu jak odbieraly medale, cieszylem sie z tytulu dla BIBY... Wiec odpowiedz mi jakim jestem kibicem ????

JESTEM KIBICEM WISŁY KRAKÓW

gulldarek
Nowy na forum
Posty: 16
Rejestracja: 03 maja 2006, 23:10

Postautor: gulldarek » 04 maja 2006, 19:44

Oczywiście, że są u nas podziały. Bo jak Liquidor, Yonash, Marco czy ktokolwiek chodzacy na kosza wchodzi na stadion to wszyscy (!) wskazuja na nich palcem i na cala pyte krzycza: "KIBICE KOSZYKARSCY", a potem sie z nich smiejemy! Bardzo dobrze sie przy tym wszyscy bawia. I tak np. odrozniamy sie po dlugosci sznurowek. Kibice pilkarscy maja sznurowki dlugosci 20cm kazda, kibice koszykowski 30cm kazda, kibice siatkowki 10cm, a judo, strzelectwo i inne marginalne sekcje maja 50cm sznurowki i napis na plecach: "czujemy sie gorsi".

Jak ktos nie chce zrozumiec, to nie bedzie sluchal i nadal bedzie tkwil w przekonaniu ze kibice dziela sie wedlug sekcji...[/url]
Obrazek

Awatar użytkownika
Mikey
Senior
Posty: 3547
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 10:41
Lokalizacja: Z Lans Ekipy
Kontaktowanie:

Postautor: Mikey » 04 maja 2006, 20:06

ann pisze:a ja dziękuję grupie kibiców ŁKS-u za wczorajsze gratulacje :D :D :D
:D Miło było poznać, mam nadzieję ze w przyszłym sezonie spotkamy się na meczu, zapraszam w imieniu swoim i innych forumowiczów z ŁKSu do Łodzi.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Mikey
Senior
Posty: 3547
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 10:41
Lokalizacja: Z Lans Ekipy
Kontaktowanie:

Postautor: Mikey » 04 maja 2006, 20:33

ziutek_pabianice pisze:Tak, a w Pabianicach będziecie kraść szaliki...
Po pierwsze nie nazywasz się Ann i ciebie nie zapraszam. Po drugie widzę ze od pewnego czasu masz jakiś problem do ŁKSu? Ktoś ci krzywdę zrobił ? :shock: 8)
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Fufurek
Młodzik
Posty: 738
Rejestracja: 11 kwietnia 2006, 20:33
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Fufurek » 04 maja 2006, 20:35

Ta kłótnia jest bezsensu.
Kibice Lotosu Gdynia zawsze znajdą coś przeciwko nam, bo Lotos przegrał. I tylko krakowscy kibice są w stanie stworzyć takie widowisko.
A my nie powinniśmy się nawet przejmować takimi zagrywkami.
Zawodniczki podziękowały za doping wraz z trenerem i prezesami.
Chyba to najważniejsze.
Oczywiście zawsze będzie, że Wisła Kraków to piłkarscy kibice, no ale czym się może pochwalić Gdynia czy Chełm? Arką?
Poprostu u nas jest wszystko siatkówka, judo itd.
Jesteśmy najlepsi i tego nam zazdroszczą.
Ale trzeba być dumnym że nazywamy się WISŁA KRAKÓW!

"WCALE NIE JEST NAM SMUTNO, ŻE WSZYSCY NAM ZAZDROSZCZĄ, JESTEŚMY Z TEGO DUMNI I PEWNI ŻE DŁUGO TAK BĘDZIE"

kwassek
Młodzik
Posty: 687
Rejestracja: 01 maja 2006, 10:34
Lokalizacja: KRAKÓW
Kontaktowanie:

Postautor: kwassek » 04 maja 2006, 20:43

Nie zebym sie napinal ... ale niech cala Polska zobaczy gdzie jest najlepszy doping ;)

http://s57.yousendit.com/d.aspx?id=148NN3PCEHDZM03KZ0U7NSJWE7

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: Kuba » 04 maja 2006, 20:54

kwassek pisze:Nie zebym sie napinal ... ale niech cala Polska zobaczy gdzie jest najlepszy doping ;)

http://s57.yousendit.com/d.aspx?id=148NN3PCEHDZM03KZ0U7NSJWE7

O KU*WA :!: :shock:

jak dla mnie BOMBA!!! BRAWO WIŚLACY!

jagodnik12
Nowy na forum
Posty: 3
Rejestracja: 01 stycznia 2006, 19:46

Postautor: jagodnik12 » 04 maja 2006, 21:27

zapytam sie z czystej ciekawosci.... czy ma ktos moze zdjecia (z wczorajszego meczu i ewentualnie z fety po nim) ani deforge??? jesli tak to bardzo serdecznie prosze przeslijcie na adres indiana30@onet.eu. z góry wielkie dzięki!!!! :wink:

Awatar użytkownika
Marco
Junior
Posty: 2575
Rejestracja: 22 października 2004, 17:01
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków
Kontaktowanie:

Postautor: Marco » 04 maja 2006, 21:28

Matii pisze:Wlasnie mialem zamiar podejsci i powiedziec Ci ze kiedys chciales mi dac w dziob i ze teraz masz okazje ale aszok powiedziala ze nie warto. I faktytycznie nie warto bylo. Natomiast jak sie spotkamy to bedziesz teraz mial niesamowita okazje. Ciekaw jestem jak sie zachowasz. A nie nazywam wszystkich kibicow krakowa tak jak Ty to napisales, nawet nie uzylem takich sformuowan. Nie dopisuj sobie!


krotką masz pamiec oj strasznie krotką to przypomnij wszem i wobec za co miales dostac w dziob??? bo napewno nie za to ze jestes z Chelma i sympatyzujesz z Lotosem. Czekam na odpowiedz.
Obrazek
Obrazek
WislaLive.pl

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Postautor: ann » 04 maja 2006, 21:34

jagodnik12 pisze:zapytam sie z czystej ciekawosci.... czy ma ktos moze zdjecia (z wczorajszego meczu i ewentualnie z fety po nim) ani deforge??? jesli tak to bardzo serdecznie prosze przeslijcie na adres indiana30@onet.eu. z góry wielkie dzięki!!!! :wink:


przeglądnij sobie galerie na www.wislacanpack.pl
sporo tam tego :wink:
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

Liquidor
Młodzik
Posty: 958
Rejestracja: 04 maja 2005, 01:59
Lokalizacja: Wisła Kraków
Kontaktowanie:

Postautor: Liquidor » 04 maja 2006, 22:09

Co do wyjazdów..

Daleki bym był od porównywania naszych wojarzy po Polsce, do tych Lotosu. Wszak na każdym kroku podkreślamy że jesteśmy kibicami Wisły Kraków, a nie kibicami dyscypliny, i wszędzie w Polsce traktowani jesteśmy jak kibice Wisły Kraków. Z jakimi to się 'problemami' wiąże przy okazji wyjazdów 'zorganizowanych' tłumaczyć chyba nikomu nie musze. Pomijam że sama sytuacjia kibicowska w naszym pięknym mieście jest dość 'napięta'. Zresztą Tobie Żołnierz, jako kibicowi Olimpii Poznań łatwo jest o wyjazdach mówić, troszke inaczej by ta rozmowa wyglądało gdyby Twój zespół nazywał się Lech Poznań. I bynajmniej się nie żale, bo każdego dnia jestem dumny z mojej przynależności klubowej, a jedynie próbuje naświetlić Ci pewne fakty.

Pomijam taki szczegół, iż w przeciwieństwie do klubu Gdyńskiego, Wisła Kraków jest klubem wielosekcyjnym, a co za tym idzie, ma więcej wyjazdów. Uwierz, że czasami naprawde nie ma czasu lub pieniędzy aby zaliczać wyjazdy i piłkarskie i koszykarskie, stąd w tym sezonie Wisła Kraków zorganizowaną grupą była 'tylko' w dwóch miejscach, natomiast moge Cię zapewnić że na każdym meczu Wisły w Polsce byli obecni pojedyńczy fani Wisły.

A tak jeszcze na koniec się napne. W tym roku, jak do tej pory, zaliczyłem takie wyjazdy :

Wronki, Łęczna, Gorzyce, Wodzisław, Warszawa, Zabrze, Kielce, Ateny, Polkowice, Gdynia. (Wyjazdy na zgody i układy pomijam). Wisła nie jeździ ?
Ostatnio zmieniony 04 maja 2006, 22:11 przez Liquidor, łącznie zmieniany 1 raz.
TO MY KINOLE PAPIESKIEGO MIASTA


Wróć do „Aktualności Ekstraklasa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości