Wisła Kraków - Lotos Gdynia (decydujący mecz!!!)

Wszystko na temat Tauron Basket Ligi Kobiet

Moderatorzy: ann, rzymi, paulo2907, Kuba, przemoe

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Postautor: Seba » 04 maja 2006, 16:18

hellraiser pisze:(...)
nie widzisz pewnej zbieżności
mała grupka --mała sprawa
duza grupa -duza sprawa
(...)


Zupełnie nie rozumiem o co Ci chodzi... jaka duża grupa? Jaka duża sprawa? :shock: ... Chyba w dyskusji chodziło o NIE UOGÓLNIANIE tylko... :?

... zresztą mniejsza z tym.... faktycznie temat zupełnie nie związany z meczem:)

Pozdrowionka!
Ania i Alex... Na zawsze w naszych sercach!!! [']

Awatar użytkownika
Kowalik
Kadet
Posty: 1919
Rejestracja: 27 czerwca 2004, 02:03
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Postautor: Kowalik » 04 maja 2006, 16:48

Gratulacje dla obu druzyn za stworzenie pasjonującego finału :P
JESTEM DUMNY, ŻE KIBICUJE TEJ DRUŻYNIE !!!

kwassek
Młodzik
Posty: 687
Rejestracja: 01 maja 2006, 10:34
Lokalizacja: KRAKÓW
Kontaktowanie:

Postautor: kwassek » 04 maja 2006, 16:59

a ja napisze tyle ... Po czesci kibice z gdyni sa chyba sobie sami winni ... Poniewaz chceili na stojaco ogladac cale spotkanie, mogli sie domyslec zeby zajac miejsca z gory sektora. Wtedy ludzie siedzacy za nimi siedzieliby na dole sektora i wszyscy by wszystko widzieli. A ze chcieli sie pokazac jacy to oni sa mocni i postawili opor .... skonczylo sie jak sie skonczylo. Nastepnym razem beda wiedziec jak sie zachowac .... (ja tesh bym sie wkurwil jakby ktos z Gdyni stal przede mna caly mecz i we wlasnej hali musialbym sie podporzadkowac i rowniez ogladac na stojaco) ... TROCHE ROZWAGI NA PRZYSZLOSC ...

P.S Bylo powiedziane ze zostajecie traktowani jako kibice pilkarscy.

Awatar użytkownika
Marco
Junior
Posty: 2575
Rejestracja: 22 października 2004, 17:01
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków
Kontaktowanie:

Postautor: Marco » 04 maja 2006, 17:08

Matii pisze:jezeli chcesz wiedziec Marco to o tym co Ci powiedzialem w rozmowie calkiem niedawno napisalem na forum. Bodajze w momencie, gdy jeden z kibicow Poznania nazwal lotosiakow sledziami. Wtedy napisalem dokladnie to samo co uslyszales w Gdyni. Wiec nie mysl ze obgaduje pewne osoby za ich plecami. Nie rob juz afery niewiadomo z czego.


własnie potwierdziles moje slowa ze na necie piszecie co chcecie, a w 4 oczy nie potraficie. Tak samo jak mi nie potrafiles powiedziec tego co tyle razy pisales o nas kibicach Wisły.

To co napisalas gdzies tam i to co mi powiedziales , powiedz to samo zainteresowanym.

I nie odpowiedziales na pytanie, ktore zadalem w poprzednim poscie.

Czemu nie wyskoczyles z takimi samymi tekstami w Gdyni wobec mnie i kibiców Wisły jakie prezentowales na necie??? Rozmowa byla w innym tonie bo na takie tory ja skierowales. Jakbys zaczal mowic o nas debile bandyci, bydlo tak jak piszesz teraz to bys dostal poprstu w dziob.
Obrazek
Obrazek
WislaLive.pl

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8269
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Postautor: ann » 04 maja 2006, 17:11

a ja dziękuję grupie kibiców ŁKS-u za wczorajsze gratulacje :D :D :D
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

ŻOŁNIERZ
Żak
Posty: 274
Rejestracja: 18 lipca 2005, 14:41
Lokalizacja: PYRLANDIA

Postautor: ŻOŁNIERZ » 04 maja 2006, 17:23

Hmmm. Dziwne. Jak mało się tu pisze o Mistrzynach a bardziej o kibicach. To raczej zła praktyka. Widać było tam coś nie tak. I każdy będzie miał swoją opinię. Tak taką a ten taką. Ale.............. Mam nadzieję,że kibice Wisły udowodnią ,że nie są Świątecznymi Kibicami i pojawią się na halach Polski. Co więcej!!!!!!! Zawitają do Gdyni. Ciekawe czy przyjadą???? Robimy zakłady? Niech zwycięścy się cieszą. Przegrani zastanawiają się dlaczego przegrali. A kibice już myślą o przyszłym sezonie. Bo te napinki na tym forum wydają się bezsennsowne. Kibice Gdyni cokolwiek bym o nich myślał jezdzą po kraju (ektralkasa) a kibice Wisły mają okazję się wykazać. Zobaczymy w przyszłym sezonie co zostanie z tego zapału Wiślaków. jeżeli wyjazdy kibiców to będę się tego cieszył.

ŻOŁNIERZ
Żak
Posty: 274
Rejestracja: 18 lipca 2005, 14:41
Lokalizacja: PYRLANDIA

Postautor: ŻOŁNIERZ » 04 maja 2006, 17:27

kwassek pisze:a ja napisze tyle ... Po czesci kibice z gdyni sa chyba sobie sami winni ... Poniewaz chceili na stojaco ogladac cale spotkanie, mogli sie domyslec zeby zajac miejsca z gory sektora. Wtedy ludzie siedzacy za nimi siedzieliby na dole sektora i wszyscy by wszystko widzieli. A ze chcieli sie pokazac jacy to oni sa mocni i postawili opor .... skonczylo sie jak sie skonczylo. Nastepnym razem beda wiedziec jak sie zachowac .... (ja tesh bym sie wkurwil jakby ktos z Gdyni stal przede mna caly mecz i we wlasnej hali musialbym sie podporzadkowac i rowniez ogladac na stojaco) ... TROCHE ROZWAGI NA PRZYSZLOSC ...

P.S Bylo powiedziane ze zostajecie traktowani jako kibice pilkarscy.



Zapraszam Cię do Poznania. Udowodnisz mi to co to znaczy być kibicem piłkarskim.



PRECZ Z SAL KOSZYKARSKICH!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8269
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Postautor: ann » 04 maja 2006, 17:28

w tym sezonie kibice Wisły kilkukrotnie pojawiali się na halach Polski.
ostatnio właśnie w Gdyni( na 6 meczu finałowym) w liczbie ponad 20.A wcześniej w Pabianicach i Polkowiacach.
Mam nadzieję,że to dobra wróżba na następny sezon!
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

ŻOŁNIERZ
Żak
Posty: 274
Rejestracja: 18 lipca 2005, 14:41
Lokalizacja: PYRLANDIA

Postautor: ŻOŁNIERZ » 04 maja 2006, 17:33

ann pisze:w tym sezonie kibice Wisły kilkukrotnie pojawiali się na halach Polski.
ostatnio właśnie w Gdyni( na 6 meczu finałowym) w liczbie ponad 20.A wcześniej w Pabianicach i Polkowiacach.
Mam nadzieję,że to dobra wróżba na następny sezon!



To super sprawa! Aż miło. Może te liczby skromne ale początek jest! I to ważne. Mam nadzieję,że w przyszłym sezonie bedzie lepiej. A jakby jednak sekcja podupadła (tego jej nie życzę) to nie opuścicie jej. Bo wtedy na forum znajdą się tacy co wam przypomną wasze wpisy.

kwassek
Młodzik
Posty: 687
Rejestracja: 01 maja 2006, 10:34
Lokalizacja: KRAKÓW
Kontaktowanie:

Postautor: kwassek » 04 maja 2006, 17:34

ŻOŁNIERZ pisze:
kwassek pisze:a ja napisze tyle ... Po czesci kibice z gdyni sa chyba sobie sami winni ... Poniewaz chceili na stojaco ogladac cale spotkanie, mogli sie domyslec zeby zajac miejsca z gory sektora. Wtedy ludzie siedzacy za nimi siedzieliby na dole sektora i wszyscy by wszystko widzieli. A ze chcieli sie pokazac jacy to oni sa mocni i postawili opor .... skonczylo sie jak sie skonczylo. Nastepnym razem beda wiedziec jak sie zachowac .... (ja tesh bym sie wkurwil jakby ktos z Gdyni stal przede mna caly mecz i we wlasnej hali musialbym sie podporzadkowac i rowniez ogladac na stojaco) ... TROCHE ROZWAGI NA PRZYSZLOSC ...

P.S Bylo powiedziane ze zostajecie traktowani jako kibice pilkarscy.




Zapraszam Cię do Poznania. Udowodnisz mi to co to znaczy być kibicem piłkarskim.



PRECZ Z SAL KOSZYKARSKICH!!!!!!!!!


bylem zarowno w Gdyni jak i w Polkowicach ... i chyba nie bardzo zrozumiales moja wypowiedz... Bo jesli kibice z Gdyni siedzieliby z pewnoscia do niczego by nie doszlo. Jakby ktos chcial ich faktycznie pobic to zapewniam CIE ze z pewnoscia nie weszliby nawet na hale ... A poza tym jestem kibicem WISLY KRAKOW a nie jakims pilkarskim czy koszykarskim....

Awatar użytkownika
Szymon
Oldboy
Posty: 6023
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 09:11
Lokalizacja: PABIANICE, POLSKA
Kontaktowanie:

Postautor: Szymon » 04 maja 2006, 17:36

ann pisze:w tym sezonie kibice Wisły kilkukrotnie pojawiali się na halach Polski.
ostatnio właśnie w Gdyni( na 6 meczu finałowym) w liczbie ponad 20.A wcześniej w Pabianicach i Polkowiacach.
Mam nadzieję,że to dobra wróżba na następny sezon!



Hmm..... raczej nie w tym sezonie :?
BYŁ, BĘDZIE I JEST ZAWSZE WŁÓKNIARZ MRKS


Obrazek

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8269
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Postautor: ann » 04 maja 2006, 17:37

Szymon pisze:
ann pisze:w tym sezonie kibice Wisły kilkukrotnie pojawiali się na halach Polski.
ostatnio właśnie w Gdyni( na 6 meczu finałowym) w liczbie ponad 20.A wcześniej w Pabianicach i Polkowiacach.
Mam nadzieję,że to dobra wróżba na następny sezon!



Hmm..... raczej nie w tym sezonie :?


a jednak :wink:
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

ŻOŁNIERZ
Żak
Posty: 274
Rejestracja: 18 lipca 2005, 14:41
Lokalizacja: PYRLANDIA

Postautor: ŻOŁNIERZ » 04 maja 2006, 17:38

No ale 1996 byli. :lol:

Awatar użytkownika
Szymon
Oldboy
Posty: 6023
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 09:11
Lokalizacja: PABIANICE, POLSKA
Kontaktowanie:

Postautor: Szymon » 04 maja 2006, 17:41

ann pisze:
Szymon pisze:
ann pisze:w tym sezonie kibice Wisły kilkukrotnie pojawiali się na halach Polski.
ostatnio właśnie w Gdyni( na 6 meczu finałowym) w liczbie ponad 20.A wcześniej w Pabianicach i Polkowiacach.
Mam nadzieję,że to dobra wróżba na następny sezon!



Hmm..... raczej nie w tym sezonie :?


a jednak :wink:



:shock: hmm.... byłem trzeźwy wówczas :wink: i nikogo nie słyszałem :?
No chyba że się nie ujawniliście :?
BYŁ, BĘDZIE I JEST ZAWSZE WŁÓKNIARZ MRKS





Obrazek

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8269
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Postautor: ann » 04 maja 2006, 17:44

rzeczywiście macie rację.
śniło mi się :? :(

niestety nie doszukam się relacji z wyjazdu na forum Wisły.
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous


Wróć do „Aktualności Ekstraklasa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości