Co słychać w Wiśle?

Wszystko na temat Tauron Basket Ligi Kobiet

Moderatorzy: ann, rzymi, paulo2907, Kuba, przemoe

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 12080
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Greebo » 01 czerwca 2007, 18:06

Nie pwoeim bylbym zadowolony z Gburczyk, choc w sumie podpisanie przez nia kontraktu ma IMO marginalne znaczenie. Powinna byc 10 w rotacji. ADF, Skera, druga Amerykanka, Toffi, Palka, Krawiec, Nowacka, Wielebna i pewnie jeszcze jakas europejka (lub Kobryn).. Nie wyglada to zle. 8)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

ann#10
Nowy na forum
Posty: 51
Rejestracja: 09 grudnia 2006, 19:08

Postautor: ann#10 » 07 czerwca 2007, 23:19

Wieści z obozu mistrzyń kraju
Przy Reymonta nadal tematem numer jeden są poszukiwania klasowej środkowej. Ostatnio nie brakowało jednak pogłosek o przeprowadzce pod Wawel kolejnych zawodniczek związanych ostatnio z Polfą Pabianice: Emilii Lamparskiej i Beaty Krupskiej-Tyszkiewicz.

Na ile prawdziwe są te doniesienia i czy którąś z dobrych znajomych trenera Tomasza Herkta i Agnieszki Pałki zobaczymy w przyszłym sezonie w ekipie mistrzyń kraju? - Ani jedna, ani druga nie będzie grać w Wiśle - zapewnia prezes krakowskiego klubu Ludwik Miętta-Mikołajewicz.


Sprawa ewentualnego przejścia Emilii Lamparskiej do Wisły pojawiła się już przy pertraktacjach krakowian z Agnieszką Pałką. - Była oferta menedżera, aby te dwie koszykarki przyszły do Wisły w duecie, ale nie byliśmy zainteresowani takim rozwiązaniem - zaznacza sternik "Białej Gwiazdy".


Z kolei pogłoski o zmianie barw klubowych przez Beatę Krupską-Tyszkiewicz wiązano z osobą nowego szkoleniowca Wisły. Tomasz Herkt parokrotnie prowadził zespoły, w których występowała mierząca 165 cm rozgrywająca. Tym razem - jak podkreślają przy Reymonta - drogi trenera i popularnej „Krupy” nie zejdą się w jednej drużynie.


Ani jedna, ani druga koszykarka nie powinna jednak narzekać na brak ofert. Emilię Lamparską najpewniej zobaczymy w zespole z Torunia, natomiast Beatą Krupską-Tyszkiewicz podobno poważnie zainteresowana jest INEA AZS Poznań.


Nadal trwają poszukiwania środkowej, chociaż na razie nie ma oficjalnych kandydatur.

- Przyglądamy się WNBA - mówi prezes Ludwik Miętta-Mikołajewicz zaznaczając, że chce najpierw poznać formę środkowych na podstawie kilkunastu występów ligowych, zanim klub zasiądzie z agentem wybranej koszykarki do rozmów.


Tak jak informowaliśmy przed paroma dniami, Marta Starowicz, której miejsce na stanowisku drugiego trenera zajął Wojciech Downar-Zapolski, pozostaje w klubie. Dotychczasowej asystentce Elmedina Omanicia powierzono funkcję koordynatora szkolenia młodzieży. - Będzie też zajmować się szkoleniem młodzieży pod kątem indywidualnym - dodaje prezes Wisły.

www.plkk.pl

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Postautor: ann » 08 czerwca 2007, 08:55

ufff...to komentarz do kwestii pani Krupy w Wiśle :wink:

a jeśli chodzi o środkową... póki co tylko jedna jest w formie( w każdym meczu gra równo) i mam nadzieję że na nią padnie 8)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

Awatar użytkownika
P.OLD
Młodzik
Posty: 525
Rejestracja: 04 marca 2007, 23:55
Lokalizacja: ja się tu wziąłem ??

Postautor: P.OLD » 08 czerwca 2007, 12:03

choć w ost meczu jej nie poszło ....

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Postautor: ann » 08 czerwca 2007, 12:04

P.OLD pisze:choć w ost meczu jej nie poszło ....


ale że byl to mecz przeciw Indianie to wybaczamy :wink:
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

Awatar użytkownika
Ałgaja
Administrator
Posty: 4344
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 09:24
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Ałgaja » 08 czerwca 2007, 12:46

ann pisze:
P.OLD pisze:choć w ost meczu jej nie poszło ....


ale że byl to mecz przeciw Indianie to wybaczamy :wink:


za to w tym meczu poszło innej C...o której chyba nie marzymy, a którą podpowiada ( moja i nie tylko moja) intuicja.
A tak w ogóle...Ann- nie marzysz już o Davenport? :roll:
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Postautor: ann » 08 czerwca 2007, 13:56

Ałgaja pisze:
ann pisze:
P.OLD pisze:choć w ost meczu jej nie poszło ....


ale że byl to mecz przeciw Indianie to wybaczamy :wink:


za to w tym meczu poszło innej C...o której chyba nie marzymy, a którą podpowiada ( moja i nie tylko moja) intuicja.
A tak w ogóle...Ann- nie marzysz już o Davenport? :roll:


powiem Ci, że tą o której nie marzymy a jest chyba dość prawdopodobna bym przeżyla, i pewnie bym się przekonala do niej w trakcie sezonu :) i myślę że jest szansa na :ave TSB, skoro czasem bylo Ave Dado :wink:

tia o Davenport to ja nawet czasem śnię :lol:
nie.ja dziękuję wynalazkom typu Jessica D. jakoś nie jestem przekonana do rookies :P
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

Awatar użytkownika
garnett
Junior
Posty: 2553
Rejestracja: 27 grudnia 2006, 22:44
Lokalizacja: Kraków

Postautor: garnett » 08 czerwca 2007, 17:45

....a Ja myślałem ,że jestem jedynym zwolennikiem zakontraktowania w Wiśle TSB ,w obozie Wiślackim.... :P :D

Awatar użytkownika
Siero
Senior
Posty: 3841
Rejestracja: 04 października 2006, 13:38
Lokalizacja: Pabianice (51° 39'N 19° 23'E)
Kontaktowanie:

Postautor: Siero » 08 czerwca 2007, 21:12

ann pisze:ufff...to komentarz do kwestii pani Krupy w Wiśle :wink:

a jeśli chodzi o środkową... póki co tylko jedna jest w formie( w każdym meczu gra równo) i mam nadzieję że na nią padnie 8)
macie farta :D ale wy kasy to macie więc nie było by tak żle Krupa jest dobra bardzo dobra ale kasy to ona chce... ceni się dziewczyna :lol:
MRKS Włókniarz Pabianice http://mrks.wlokniarz.info/

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Postautor: ann » 08 czerwca 2007, 21:15

jak jest taka dobra to niech sobie ja weźmie kto inny.
my rozgrywającej NIE POTRZEBUJEMY!
tym bardziej Krupy

:wink:
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

Awatar użytkownika
hellraiser
Junior
Posty: 2479
Rejestracja: 17 listopada 2004, 12:04

Postautor: hellraiser » 09 czerwca 2007, 10:38

sienot pisze:
ann pisze:ufff...to komentarz do kwestii pani Krupy w Wiśle :wink:

a jeśli chodzi o środkową... póki co tylko jedna jest w formie( w każdym meczu gra równo) i mam nadzieję że na nią padnie 8)
macie farta :D ale wy kasy to macie więc nie było by tak żle Krupa jest dobra bardzo dobra ale kasy to ona chce... ceni się dziewczyna :lol:

Krupa w Wiśle to byłaby bezsensu.
Krupa w Lotosie miałoby to umiarkowany sens gdyby nie sprowadzono Waligórskiej.Teraz też to nie ma sensu.
Krupa jest skazana na jakiś słaby zespół i nie poipyka se dziewczyna na stare lata w Eurolidze.
Obrazek

Awatar użytkownika
Siero
Senior
Posty: 3841
Rejestracja: 04 października 2006, 13:38
Lokalizacja: Pabianice (51° 39'N 19° 23'E)
Kontaktowanie:

Postautor: Siero » 09 czerwca 2007, 10:45

hellraiser pisze:
sienot pisze:
ann pisze:ufff...to komentarz do kwestii pani Krupy w Wiśle :wink:

a jeśli chodzi o środkową... póki co tylko jedna jest w formie( w każdym meczu gra równo) i mam nadzieję że na nią padnie 8)
macie farta :D ale wy kasy to macie więc nie było by tak żle Krupa jest dobra bardzo dobra ale kasy to ona chce... ceni się dziewczyna :lol:

Krupa w Wiśle to byłaby bezsensu.
Krupa w Lotosie miałoby to umiarkowany sens gdyby nie sprowadzono Waligórskiej.Teraz też to nie ma sensu.
Krupa jest skazana na jakiś słaby zespół i nie poipyka se dziewczyna na stare lata w Eurolidze.
ale do Orła :?: ta Veronika Bortelova to cieniutka jest (to jest moje zdanie)
MRKS Włókniarz Pabianice http://mrks.wlokniarz.info/

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MARAS » 09 czerwca 2007, 13:28

sienot pisze:
hellraiser pisze:
sienot pisze:
ann pisze:ufff...to komentarz do kwestii pani Krupy w Wiśle :wink:

a jeśli chodzi o środkową... póki co tylko jedna jest w formie( w każdym meczu gra równo) i mam nadzieję że na nią padnie 8)
macie farta :D ale wy kasy to macie więc nie było by tak żle Krupa jest dobra bardzo dobra ale kasy to ona chce... ceni się dziewczyna :lol:

Krupa w Wiśle to byłaby bezsensu.
Krupa w Lotosie miałoby to umiarkowany sens gdyby nie sprowadzono Waligórskiej.Teraz też to nie ma sensu.
Krupa jest skazana na jakiś słaby zespół i nie poipyka se dziewczyna na stare lata w Eurolidze.
ale do Orła :?: ta Veronika Bortelova to cieniutka jest (to jest moje zdanie)


To widać że sie nie znasz na koszykówce :lol: :lol:
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: Kuba » 09 czerwca 2007, 13:57

Uważaj co mówisz, przypominam, ze na forum jest największy fan Veroniki w mojej osobie :twisted: 8) :P

Już gdzieś pisałem - moim zdaniem Vera to ścisła krajowa czołówka. Mało tego - sądze że obecnie nie ma w kraju, oprócz Skery, lepszej rozgrywajki niż nasza Veronika.

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MARAS » 10 czerwca 2007, 11:54

Zapomniałeś o Waligórze Kuba :lol:
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!


Wróć do „Aktualności Ekstraklasa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości