Co słychać w Wiśle?

Wszystko na temat Tauron Basket Ligi Kobiet

Moderatorzy: ann, rzymi, paulo2907, Kuba, przemoe

matrix
Senior
Posty: 4291
Rejestracja: 30 kwietnia 2008, 14:21
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: Co słychać w Wiśle?

Postautor: matrix » 17 listopada 2012, 15:35

wislakosz.pl pisze::/ http://wislakosz.pl/index.php/ekstraklasa/item/591

Wisła rezygnuje z mistrzyni WNBA!


Gratki dla władz Wisły za ten ruch. Ile to już polskich klubów zatrudniało zawodniczkę z niewyleczoną kontuzją.
Na zawsze w sercu-Katarzynki!!!(1992-do końca mego życia)

http://marlow.blox.pl/html

dezali
Amator
Posty: 172
Rejestracja: 30 maja 2008, 20:34
Lokalizacja: Kraków

Re: Co słychać w Wiśle?

Postautor: dezali » 17 listopada 2012, 16:18

Najważniejsze, że Pan PDS zdołał sobie zrobić zdjęcie z Katie, z którego może być równie dumny, jak z podejmowanych ostatnio decyzji.

Jakby nie było powinniśmy być do przodu o 1-miesięczną pensję Katie (gdyby wszystko przebiegało zgodnie z wcześniejszym planem pewnie pojawiłaby się w Krakowie już w II połowie października), którą teraz "dumnie" można przeznaczyć na apanaż(e) kolejnej (-ych?) gwiazdek. I szykować się do następnej sesji zdjęciowej, koniecznie.


Teraz mamy powtórkę z kwietnia / maja i znów możemy sobie pospekulować co do celów transferowych... A. Beard, czy też jakiś inny "as" z rękawa? Pomimo wcześniejszych słów PDS odnośnie dostępności na rynku wysokiej klasy zawodniczek grających na pozycji 3, zbyt wielu o porównywalnych (bo o wyższych nie ma nawet co wspominać) umiejętnościach do Katie na horyzoncie nie widać. Nie zakładam, byśmy nagle mieli podkupić z Chin Mayę Moore, czy Catch;) W takiej sytuacji pierwszy "odszczekam" wylane powyżej żale

Awatar użytkownika
Shavo
Młodzik
Posty: 873
Rejestracja: 07 kwietnia 2011, 11:56
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: Co słychać w Wiśle?

Postautor: Shavo » 17 listopada 2012, 16:37

z FB Wisły CP:
Katie Douglas w tym roku nie zadebiutuje w naszej drużynie, w jej miejsce na okres rehabilitacji szykowane jest zastępstwo. O szczegółach poinformujemy niebawem.


Czyli wynika z tego, że Douglas zagra w Wiśle ale dopiero po Nowym Roku? :roll:
Koszykówka jest jak religia-wiele osób ją praktykuje,ale nikt do końca jej nie rozumie...

http://www.wnba-basketball.com/ - jedyny polski serwis poświęcony WNBA (informacje o Ewelinie Kobryn, historia oraz kluby WNBA, ciekawostki i wiele innych)

wislakosz.pl
Młodzik
Posty: 595
Rejestracja: 28 lipca 2010, 12:18
Lokalizacja: Kraków

Re: Co słychać w Wiśle?

Postautor: wislakosz.pl » 17 listopada 2012, 17:10

W poniedziałek poznamy nazwisko koszykarki która do Nas dołączy. Nie wykluczone że po nowym roku Wisłą będzie starać się renegocjować kontrakt.

Awatar użytkownika
Ałgaja
Administrator
Posty: 4344
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 09:24
Lokalizacja: Kraków

Re: Co słychać w Wiśle?

Postautor: Ałgaja » 17 listopada 2012, 18:48

Shavo pisze:z FB Wisły CP:
Katie Douglas w tym roku nie zadebiutuje w naszej drużynie, w jej miejsce na okres rehabilitacji szykowane jest zastępstwo. O szczegółach poinformujemy niebawem.


Tego już chyba na fb nie ma. A wypowiedź GM na oficjalnej stronie jest w nieco innym tonie..

Cała historia przypomina dramaturgią "modę na sukces" albo coś równie cudownego. Ciężko to wszystko racjonalnie wytłumaczyć, bo żadna ze stron na tym całym zamieszaniu absolutnie nic nie zyskała. Albo Douglas nie robiła sobie w USA tak szczegółowych badań, albo liczyła że jednak się uda.. ogólnie dziwne to wszystko, ale bywa i tak.
Można by to porównać do historii Lisdeivi Victores Pompy w Lotosie, choć Douglas przynajmniej do Krakowa doleciała...

Tym samym telenowela pt. Katie Douglas w Wiśle dobiega końca, a grać trzeba dalej..
GM życzę, żeby istotnie do poniedziałku dostał podpisany kontrakt od następczyni i najlepiej żeby ta Pani przyleciała we wtorek.
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."

reaktywacja
Junior
Posty: 2215
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
Lokalizacja: kiedyś koszykarska stolica Polski

Re: Co słychać w Wiśle?

Postautor: reaktywacja » 18 listopada 2012, 01:12

Sytuacja z Douglas jest przedziwna i właściwie na tym poziomie rozgrywek i w przypadku zawodniczek tego formatu wręcz niewiarygodna. Nie potrafię zrozumieć, jak można przylecieć do Europy, będąc w ścisłym topie na swojej pozycji, z niepełnosprawną kostką i szykować się do gry. Przecież można było zgłosić, że rehabilitacja się przedłuży, Wisła zatrudniłaby nową zawodniczkę np. do końca roku i nie byłoby kwasu i pretensji (pewnie z obu stron, bo nie wierzę, że Katie wpadła do Krakowa zwiedzić miasto).

Zwycięstwo ze Spartakiem (który ma zupełnie inny początek rozgrywek niż w ostatnich latach) byłoby w tej sytuacji wielką niespodzianką.
13 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...

- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: Co słychać w Wiśle?

Postautor: Endrju » 18 listopada 2012, 12:41

wislakosz.pl pisze:W poniedziałek poznamy nazwisko koszykarki która do Nas dołączy. Nie wykluczone że po nowym roku Wisłą będzie starać się renegocjować kontrakt.

Pani od zarówek i innego sprzedu RTV :)?
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Re: Co słychać w Wiśle?

Postautor: ann » 18 listopada 2012, 12:48

Endrju pisze:
wislakosz.pl pisze:W poniedziałek poznamy nazwisko koszykarki która do Nas dołączy. Nie wykluczone że po nowym roku Wisłą będzie starać się renegocjować kontrakt.

Pani od zarówek i innego sprzedu RTV :)?


zdaje się, że jest to najbardziej prawdopodobne. aczkolwiek ja mam nadzieję, na którąś z pozostałych opcji...
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

Awatar użytkownika
Skalpel
Nowy na forum
Posty: 31
Rejestracja: 17 kwietnia 2010, 15:00

Re: Co słychać w Wiśle?

Postautor: Skalpel » 19 listopada 2012, 15:44

Alana Beard nową zawodniczką Wisły Can Pack Kraków :)

http://wislacanpack.pl/news/alana-beard ... e-can-pack
"Nie rezygnuj nigdy ze swoich marzeń, bo jeśli umrą marzenia umrzesz i Ty"

zibiz
Żak
Posty: 308
Rejestracja: 28 listopada 2009, 21:02
Lokalizacja: Kraków

Re: Co słychać w Wiśle?

Postautor: zibiz » 19 listopada 2012, 20:35

Mam pytanie czy Alana jest za Katie do końca sezony czy też po rehabilitacji Katie wróci znów do nas?.

zenga2
Amator
Posty: 136
Rejestracja: 12 kwietnia 2011, 13:36
Lokalizacja: Kraków

Re: Co słychać w Wiśle?

Postautor: zenga2 » 19 listopada 2012, 20:48

zibiz pisze:Mam pytanie czy Alana jest za Katie do końca sezony czy też po rehabilitacji Katie wróci znów do nas?.


Ciężko powiedzieć...

Awatar użytkownika
Ałgaja
Administrator
Posty: 4344
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 09:24
Lokalizacja: Kraków

Re: Co słychać w Wiśle?

Postautor: Ałgaja » 19 listopada 2012, 20:56

Raczej do końca sezonu. Wisła nie ma obecnie kontraktu z Douglas, więc ew. można z nią coś negocjować na dalszą część sezonu, czyli na play-off plkk.

Z wypowiedzi Dunina na oficjalnej stronie:
Piotr Dunin-Suligostowski: - Nie wykluczamy możliwości renegocjacji kontraktu, który mógłby wejść w życie w momencie odzyskania pełnej dyspozycji i pełnego powrotu do zdrowia Katie Douglas w dalszej części sezonu.
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."

Awatar użytkownika
Shavo
Młodzik
Posty: 873
Rejestracja: 07 kwietnia 2011, 11:56
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: Co słychać w Wiśle?

Postautor: Shavo » 20 listopada 2012, 22:23

http://www.wnba-basketball.com/2012/11/tina-charles-czuc-tu-przyjazna-atmosfere.html

Tina Charles: Czuć tu przyjazną atmosferę

Stanisław Jagocki: Jak czujesz się tu, w Krakowie? Podoba Ci się miasto?

Tina Charles: Kraków to wspaniałe miasto, czuć tu taką przyjazną atmosferę. Wychodząc na rynek można zobaczyć wiele ciekawych zabytków, a także odwiedzić sympatyczne kawiarnie. Udało mi się już trochę poznać Kraków, ale to z pewnością nie koniec. Jeśli tylko znajdę więcej czasu z pewnością odwiedzę najciekawsze zakamarki tego przecudownego miasta.

więcej na: http://www.wnba-basketball.com/2012/11/tina-charles-czuc-tu-przyjazna-atmosfere.html
Koszykówka jest jak religia-wiele osób ją praktykuje,ale nikt do końca jej nie rozumie...

http://www.wnba-basketball.com/ - jedyny polski serwis poświęcony WNBA (informacje o Ewelinie Kobryn, historia oraz kluby WNBA, ciekawostki i wiele innych)

Alexa
Amator
Posty: 101
Rejestracja: 14 kwietnia 2006, 17:44
Lokalizacja: Krakow

Re: Co słychać w Wiśle?

Postautor: Alexa » 21 listopada 2012, 20:44

Hej,
sorrki za offtopic ale od kilku dni nie jestem w stanie dostac sie na strone wislakosz.pl, mieszkam zagranica i nie wiem czy to w jakis sposob moze no to wplywac, probowalam juz rozne przegladarki i komputery i zawsze to samo. Bede wdzieczna za pomoc.

zenga2
Amator
Posty: 136
Rejestracja: 12 kwietnia 2011, 13:36
Lokalizacja: Kraków

Re: Co słychać w Wiśle?

Postautor: zenga2 » 21 listopada 2012, 20:54

Alexa pisze:Hej,
sorrki za offtopic ale od kilku dni nie jestem w stanie dostac sie na strone wislakosz.pl, mieszkam zagranica i nie wiem czy to w jakis sposob moze no to wplywac, probowalam juz rozne przegladarki i komputery i zawsze to samo. Bede wdzieczna za pomoc.


Mają jakieś problemy techniczne. Info z ich FB:

WislaKosz.pl: aktualnie jesteśmy dostępni pod mega wiślackim adresem ;) http://s350367150.domenaklienta.pl/


Wróć do „Aktualności Ekstraklasa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości