Koszykarki Ostrovii nie zagrają w ekstraklasie?

Wszystko na temat Tauron Basket Ligi Kobiet

Moderatorzy: ann, rzymi, paulo2907, Kuba, przemoe

Awatar użytkownika
bigd
Nowy na forum
Posty: 23
Rejestracja: 14 czerwca 2004, 00:20
Lokalizacja: bardzo daleko

Koszykarki Ostrovii nie zagrają w ekstraklasie?

Postautor: bigd » 11 października 2004, 03:42

Koszykarki Ostrovii nie zagrają w ekstraklasie?

Powód - brak sponsora

Jeszcze w lipcu wydawało się, że prezesowi Ostrovii Włodzimierzowi Szymanowskiemu uda się pozyskać strategicznego sponsora. Czas jednak mijał, koszykarki trenowały pod okiem nowego trenera Mirosława Orczyka, a sponsora nadal nie było. Według nieoficjalnych informacji firmę, która dotowałaby koszykówkę, starał się sprowadzić poseł PSL Józef Gruszka, ale bez skutku.

Koszykarki Ostrovii mają rozpocząć rozgrywki w najbliższą sobotę, ale na razie nie mają nawet wykupionych licencji uprawniających do gry - to kosztuje 15 tys. zł. - Po rozmowach władze ligi poszły nam na rękę i dały czas na uregulowanie wszystkich zobowiązań finansowych do 13 października - mówi wiceprezes Ostrovii Krzysztof Mikusiński. Nawet takiej sumy nie ma jednak w kasie ostrowskiego klubu.

Awatar użytkownika
mati
Kadet
Posty: 1704
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 17:22
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontaktowanie:

Postautor: mati » 11 października 2004, 07:22

Ciemno wszędzie, głucho wszedzie co to będzie co to będzie...poczekajmy z sądami do zebrania zarządu! :cry: :cry: :cry: Dzisiaj najprawdopodobniej to bedzie!

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MARAS » 11 października 2004, 11:52

Trzymajcie się Ostrowiacy ! Bo jak was nie będzie to nie odbędą się derby Wielkopolski!

Przetrzymajcie ten okres trzymam za was kciuki! :D
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Postautor: simon » 11 października 2004, 13:26

Niestety... niedawno jeszcze cieszyliśmy się na kk, że to pierwszy sezon, który zaczynamy "w komplecie" :cry: - słyszałem o problemach i życzę pomyślnego zakończenia - Ostrovio, trzymaj się!

Awatar użytkownika
Szymon
Oldboy
Posty: 6023
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 09:11
Lokalizacja: PABIANICE, POLSKA
Kontaktowanie:

Postautor: Szymon » 11 października 2004, 13:54

Mam nadzieję że wszystko skończy się pomyślnie i Ostrovia przystąpi do rozgrywek. Najwyższy czas zatrzymać tą czarną serię, już dosyć klubów upadło. Powodzenia!!!
BYŁ, BĘDZIE I JEST ZAWSZE WŁÓKNIARZ MRKS


Obrazek

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Postautor: Seba » 11 października 2004, 14:02

Nawet nie dopuszczam myśli, że Dzidka i koleżanki mogą nie zagrać! POWODZENIA ... i samych zwycięstw w ekstraklasie!
Ania i Alex... Na zawsze w naszych sercach!!! [']

Awatar użytkownika
mati
Kadet
Posty: 1704
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 17:22
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontaktowanie:

Postautor: mati » 11 października 2004, 14:44

Spokojnie bądźmy dobrej myśli! :? Spróbuję się coś dowiedzieć dzisiaj!

Awatar użytkownika
Mikey
Senior
Posty: 3547
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 10:41
Lokalizacja: Z Lans Ekipy
Kontaktowanie:

Postautor: Mikey » 11 października 2004, 15:19

Przyłazczam się do życzeń i trzymam kciuki
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
czarny
Młodzik
Posty: 570
Rejestracja: 29 września 2004, 09:43
Lokalizacja: Ostrów, Waryńskiego, Wrocławska, Tuwima etc.
Kontaktowanie:

Postautor: czarny » 11 października 2004, 15:30

Problemy w klubie są nie od dziś. Od momentu awansu klub stacza się po równi pochyłej, im dalej tym szybciej, niestety. O sponsorze miało być słychać już daaaaawno, pytanie czy rzeczywiście doszło do jakichkolwiek rozmów? :? Bo nie chce mi się wierzyć, że nawet gdyby żadna z firm nie chciała zostać strategicznym sponsorem, to przecież mogłaby umieścić reklamy na koszulkach czy w hali... Kilku takich sponsorów i jakoś można się dokulać do końca. Tylko kto będzie chciał sponsorować ekipę, która w zeszłym roku wygrała w lidze 3 mecze... :cry: :( :?

oby te wszystkie plotki okazały się... plotkami :wink:

Awatar użytkownika
MARIO
Kadet
Posty: 1802
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 06:15
Lokalizacja: ..pierwszy z Brzegu

Postautor: MARIO » 11 października 2004, 17:33

Ja również przyłączam się do Was i życzę powodzenia w walce o sponsorów i grę w ekstraklasie. Dziewczyny jak i kibice w Ostrowie Wlkp. na to zasługują. Nie wyobrażam sobie, abym nie mógł przyjechać na mecz Ostrovia-Cukierki na Krotoszyńską...

PS. swego czasu pojawiały się jakieś dziwne pomysły z Kępnem, mam nadzieję że nic takiego nie będzie potrzebne i koszykarki Ostrovii zagrają w lidze!

Awatar użytkownika
Viallos
Administrator
Posty: 1827
Rejestracja: 06 czerwca 2004, 23:13
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Postautor: Viallos » 11 października 2004, 18:58

Szkoda byłoby aby tak fajna drużyna i ludzie wokół niej, rozstali się z ekstraklasą w taki sposób. Powodzonka

Awatar użytkownika
mati
Kadet
Posty: 1704
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 17:22
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontaktowanie:

Postautor: mati » 11 października 2004, 19:15

Nie wiem co pisać...jest ciężko...to nie tzreba być znawcą żeby to wiedzieć...czekamy...co z tego wynikinie ja nie wiem...trzeba szukać...kurde może by jakąś zbiórkę zrobić...jeżeli by każdy z forum coś rzucił :roll: Nie no żartuję oczywiscie...mam nadzieję, że bedzie wszystko dobrze...dzisiaj zarząd jeszcze obraduje jutro spróbuję się dowiedziec z rana czegoś!!! :? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


Wróć do „Aktualności Ekstraklasa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości