Co słychać w Polkowicach??

Wszystko na temat Tauron Basket Ligi Kobiet

Moderatorzy: ann, rzymi, paulo2907, Kuba, przemoe

shineonball
Żak
Posty: 272
Rejestracja: 20 maja 2011, 14:53

Re: Co słychać w Polkowicach??

Postautor: shineonball » 16 czerwca 2011, 22:06

Valerija Musina zostaje w CCC.


Utalentowana koszykarka z Rosji podpisała dziś kontrakt z naszym klubem i będzie reprezentować pomarańczowe barwy także w przyszłym sezonie.

W historycznym, poprzednim sezonie, zakończonym srebrnym medalem mistrzostw Polski Musina spędzała średnio na parkietach Ford Germaz Ekstraklasy blisko 14,5 minuty. W tym czasie rzucała 5,7 punktu. - Valerija jest zawodniczką, o nieprzeciętnym talencie. Ponadto ma wielkie serce do gry, a to dla nas bardzo ważne. Powinniśmy mieć z niej sporo pożytku w nadchodzącym sezonie - mówi Krzysztof Korsak, prezes CCC Polkowice.

Musina jest kolejną zawodniczką, która podpisała kontrakt z CCC. Wcześniej zrobiły to Iva Perovanović, Gintare Petronyte, Evanthia Maltsi, Agnieszka Majewska, Joanna Walich, Megan Frazee, Agata Gajda oraz Sharnee Zoll.

Koszykarz (Toruń)
Kadet
Posty: 1758
Rejestracja: 19 września 2010, 07:57

Re: Co słychać w Polkowicach??

Postautor: Koszykarz (Toruń) » 17 czerwca 2011, 05:32

A więc 6 zagraniczna ? Czyli możecie jeszcze jedną bo ci co graja w Pucharach mogą mieć 7 zagranicznych.

piotrek2100
Amator
Posty: 101
Rejestracja: 18 maja 2009, 13:14
Lokalizacja: Polkowice

Re: Co słychać w Polkowicach??

Postautor: piotrek2100 » 18 czerwca 2011, 13:15

Justyna Jeziorna i Natalia Trafimawa poza CCC Polkowice.

Obie koszykarki są w kręgu zainteresowań ŁKS-u Łódź.

źródło: Gazeta Wrocławska

basket608
Nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: 06 lipca 2011, 07:22

Konkurs "Maskotka dla klubu" CCC Polkowice

Postautor: basket608 » 06 lipca 2011, 07:26

Miejski Klub Sportowy Polkowice ogłasza konkurs „Maskotka dla Klubu”. Zwycięski projekt stanie się oficjalną maskotką drużyny CCC Polkowice zarówno w rozgrywkach Polskiej Ligi Koszykówki Kobiet, jak i Euroligi. Prace konkursowe można składać w siedzibie organizatora bądź nadsyłać do 11 września 2011 roku (e-mail: t.szulc@cccsport.pl). Szczegóły dotyczące konkursu w zakładce "Konkurs" na oficjalnej stronie internetowej klubu, pod adresem http://basket.cccsport.pl/. Poniżej Regulamin Konkursu. Serdecznie Zapraszamy !!!!!


REGULAMIN KONKURSU
„Maskotka dla klubu”


I Postanowienia ogólne

1. Organizatorem Konkursu jest Miejski Klub Sportowy Polkowice, dalej zwany „Organizatorem”.

2. Konkurs skierowany jest do wszystkich mieszkańców Rzeczpospolitej Polskiej, bez względu na wiek.

II Zasady konkursu

1. Przedmiotem Konkursu jest wykonanie projektu maskotki odwołującej się do zakresu działalności i funkcjonowania Miejskiego Klubu Sportowego Polkowice, z wyraźnym wskazaniem na dyscyplinę sportu: koszykówka.

2. Ocenie podlegać będą wszystkie prace:
- nadesłane pocztą na adres:
Miejski Klub Sportowy Polkowice
ul. Dąbrowskiego 1a , 59-100 Polkowice

- lub złożone w siedzibie klubu, pod powyższym adresem
- wysłane na adres e-mail: t.szulc@cccsport.pl

3. Prace winny być podpisane, poprzez podanie danych teleadresowych (w tym numeru telefonu) uczestnika Konkursu. Prace bez podpisu nie będą klasyfikowane.

4. Uczestnictwo w Konkursie i przesłanie lub złożenie pracy konkursowej jest równoznaczne z:
- wyrażeniem zgody na stałe wykorzystywanie projektu w celu promocji klubu
- wyrażeniem dobrowolnej zgody na przetwarzanie podanych danych osobowych przez Miejski Klub Sportowy Polkowice, ul. Dąbrowskiego 1a, 59-100 Polkowice, w celu przeprowadzenia konkursu pod nazwą „Maskotka dla klubu”. Podanie danych jest niezbędne do wzięcia udziału w konkursie. Uczestnikowi przysługuje prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania.

4.1. Prawa autorskie wykonawców dostarczonych na konkurs prac przechodzą na organizatora konkursu. Jednocześnie Organizator zastrzega sobie prawo do ekspozycji, wykorzystywania i przetwarzania w/w prac.

5. Prace konkursowe mogą być przygotowane w dowolnej formie (rysunku, grafiki, pracy
– modelu przestrzennego, gotowej maskotki itd.).

6. Czas trwania Konkursu
Prace należy przesyłać na adres Organizatora lub składać w jego siedzibie do dnia 11 września 2011 r. (włącznie). W przypadku prac przesyłanych pocztą decyduje data stempla pocztowego.

7. Prace konkursowe oceni i laureatów wyłoni Komisja konkursowa powołana przez Organizatora.

8. Rozstrzygniecie Konkursu i wręczenie nagród nastąpi podczas meczu Polskiej Ligi Koszykówki Kobiet rozgrywanym w Polkowicach (nie później niż do 30.10.2011 r.)

9. O wynikach konkursu zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie. Wyniki zostaną również podane do wiadomości publicznej na stronie internetowej Organizatora, pod adresem: http://www.basket.cccsport.pl oraz w mediach lokalnych.

III Nagrody

1. Komisja konkursowa powołana przez Organizatora nagrodzi autorów najciekawszych prac następującymi nagrodami:
I miejsce – Miniaturka maskotki klubowej, bilet na mecz EUROLIGI (mecz w Polkowicach), gadżety klubowe (smycz, długopis, breloczek)
II miejsce – koszulka, gadżety klubowe (smycz, długopis, breloczek)
III miejsce – gadżety klubowe (smycz, długopis, breloczek)

2. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany ilości nagrodzonych miejsc oraz ilości nagród.

IV Postanowienia końcowe

1. Regulamin konkursu jest dostępny na stronie http://www.basket.cccsport.pl w zakładce KONKURS.

2. Konkurs ogłoszony zostanie w lokalnych mediach.

3. Przystąpienie do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją warunków niniejszego regulaminu.

4. Dodatkowych informacji udziela Dział Marketingu Miejskiego Klubu Sportowego Polkowice – Tomasz Szulc, tel. +48 795 464 041, e-mail: t.szulc@cccsport.pl
Załączniki
maskotka_mis.jpg
Plakat konkursu
maskotka_mis.jpg (53 KiB) Przejrzano 4580 razy

shineonball
Żak
Posty: 272
Rejestracja: 20 maja 2011, 14:53

Re: Co słychać w Polkowicach??

Postautor: shineonball » 06 sierpnia 2011, 17:49

inf: sportowefakty.pl

'Dodatkowe emocje'
wywiad z Moniką Jasnowską, brązową medalistką ME U20 w koszykówce kobiet
oraz zawodniczką CCC Polkowice
.

Ilona Jasnowska niemal 20 lat spędziła na parkietach polskiej ekstraklasy w różnych odstępach czasowych grając w Toruniu oraz w Poznaniu, Rybniku, Brzegu i Polkowicach. Obecnie jest asystentem trenera Omanića w Enerdze Toruń. Tymczasem córka pani Ilony - Monika Jasnowska idzie w ślady mamy. Z młodzieżową reprezentacją Polski zdobyła brązowy medal na Mistrzostwach Europy do lat 20. Monika w rozmowie ze Sportowymi Faktami opowiedziała o swoim wielkim sukcesie. Mariusz Kolekta: Brązowy medal Mistrzostw Europy do lat 20 to wielki sukces. Twój największy?

Monika Jasnowska: - O tak. Nigdy nie miałam takiego osiągnięcia. Medal na mistrzostwach Europy to rzecz, o której kiedyś mogłam tylko i wyłącznie pomarzyć. Dopiero teraz tak naprawdę dochodzi do mnie, że jestem brązową medalistką mistrzostw Europy. Radość nie do opisania.

Czyli jednak nie jest tak źle z koszykarkami w Polsce?

- Z polskimi koszykarkami nigdy nie było źle. Po prostu czasem jesteśmy niedoceniane, a młode zawodniczki w szczególności. Mam jednak nadzieję, że tym medalem udowodniłyśmy, że mamy potencjał.

Mecz o brąz z Serbią trzymał w napięciu do ostatnich sekund. Wygrałyście 67:65, kiedy uwierzyłaś w zwycięstwo?

- Tak to był emocjonujący mecz. W końcu grałyśmy z gospodyniami turnieju. Od samego początku wierzyłam, że wygramy. Nikt z nas nie tracił nadziei i grałyśmy do ostatniego gwizdka. To się opłaca czego przykładem jesteśmy my.

Czego zabrakło zatem by zagrać w wielkim finale?

- Przede wszystkim skuteczności. Rosjanki w półfinale zagrały naprawdę dobry mecz. Trafiały niemal wszystko, a nam niestety tego zabrakło. To była kluczowa przyczyna porażki.

Twoim mocnym punktem są rzuty za trzy punkty. W meczu z Litwą udało ci się trafić czterokrotnie. Pracujesz nad tym elementem gry na treningach jakoś szczególnie?

- Mówią, że rzut za trzy punkty mam po mamie. Owszem, oddaję jakieś tam rzuty za trzy po manewrach na treningu, ale nie trenuję jakoś tego specjalnie.

Turniej stał na wysokim poziomie i mecze rozgrywane były w zabójczym tempie. Odpoczęłaś już?

- Mistrzostwa Europy jest to turniej, w którym tak naprawdę nie ma czasu na odpoczynek. Trzeba być dobrze przygotowanym fizycznie na taką dawkę spotkań. W pewnym stopniu już odpoczęłam i zregenerowałam siły, a emocje już dawno opadły. Teraz dochodzi do nas wszystkich to co osiągnęłyśmy.

Gdzie wybierasz się na wakacje?

- Na odpoczynek jest bardzo mało czasu, bo mam tylko dwa tygodnie wolnego, więc nie planowałam żadnych wakacji. Chciałam spędzić ten czas z rodzina i znajomymi, bo już od 8 sierpnia wyjeżdżam do Polkowic. W trakcie sezonu byłam w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Łomiankach, więc także nie było czasu, aby pobyć z rodziną i bliskimi znajomymi.

Mama zapewne jest dumna z córki. Jak duży wkład w twoją karierę ma twoja mama?

- Mama bardzo dużo mi pomogła. W zasadzie i mama i tata, który grał też w koszykówkę i był trenerem, uczyli mnie podstaw basketu. Tak naprawdę zawdzięczam im wszystko i mam nadzieję, że są ze mnie dumni. Wkład mają ogromny, wspierają mnie wraz z moim bratem i chłopakiem, którzy także grają w koszykówkę. Wszyscy jak tylko mogą jeżdżą za mną na każde mistrzostwa Polski oraz mecze. Oczywiście jak tylko pozwoli im czas.

No właśnie, twój brat Daniel także uprawia koszykówkę?

- Tak, Daniel również gra. Jest zawodnikiem Katarzynek Toruń. Jestem z niego dumna i bardzo lubię chodzić na jego mecze i patrzeć jak gra. Mimo że jesteśmy rodzeństwem gramy zupełnie inaczej.

Czy mama często zwraca ci uwagę co robisz źle na boisku, a chwali cię gdy coś wychodzi szczególnie dobrze?

- Często mamy spory w domu. Wymieniamy swoje zdania, ale cieszę się jak rodzice zwracają mi uwagę, bo wiem co muszę poprawić w grze. Oczywiście miłe jest jak mówią mi, że coś robię na boisku dobrze.

Ewenementem na sporą skalę jest to, że w sezonie 2007/2008 zagrałaś przeciwko mamie w meczu ekstraklasy. Czułaś respekt?

- Ja byłam wtedy pierwszy rok w Szkole Mistrzostwa Sportowego - trzecia klasa gimnazjum, a mama grała w CCC Polkowice. To był dla mnie bardzo trudny mecz, bo towarzyszyły mi dodatkowe emocje. Cieszę się z tego meczu, bo jest to dla mnie pamiątka na całe życie.

Czas spędzony w SMS Łomianki zapewne dużo ci pomógł w rozwoju koszykarskim, jak oceniasz ten okres?

- Idąc do SMS-u brałam pod uwagę to, aby jak najlepiej rozwinąć się koszykarsko. Cieszę się z tych czterech lat spędzonych tam, bo na prawdę dużo się nauczyłam. Cenne były treningi u boku Kasi Bednarczyk, Olivii Tomiałowicz czy Małgorzaty Misiuk. Te dziewczyny po tej szkole są dobrymi zawodniczkami, które grają podstawowe skrzypce w swoich klubach. Mam nadzieję, że też będę miała taką szansę.

W nadchodzącym sezonie reprezentować będziesz zespół CCC Polkowice?

- Tak, zostaję w Polkowicach.

Miniony sezon był dla ciebie udany jeszcze z jednego względu. W rozgrywkach juniorskich w kategorii wiekowej U20 drużyna CCC Polkowice z tobą w składzie zdobyła srebrny medal.

- Srebrny medal z Polkowicami to super osiągnięcie. To pierwsze w historii srebro dla CCC w tej kategorii wiekowej. Choć pozostaje niedosyt, bo złoto było bardzo blisko, wręcz na wyciągnięcie ręki. Mimo to cieszę się bardzo ze zdobytego srebra.


Jakie jest twoje największe marzenie: prywatne i sportowe?

- Marzeń się nie zdradza, bo się nie spełniają, dlatego ja swoich też nie zdradzę (śmiech).

A która koszykarka - oprócz mamy - jest dla ciebie wzorem do naśladowania. Masz jakaś idolkę?

- Oprócz mamy nie mam idola. Podoba mi się gra Diany Taurasi, Alby Torrens czy Evanthii Maltsi, która będzie moją nową koleżanką w drużynie CCC (śmiech).

shineonball
Żak
Posty: 272
Rejestracja: 20 maja 2011, 14:53

Re: Co słychać w Polkowicach??

Postautor: shineonball » 23 sierpnia 2011, 13:35

Zbliża się czas sparingów

Koszykarki CCC Polkowice w poprzednim tygodniu wróciły z dziesięciodniowego obozu w nadmorskim Pobierowie, gdzie w pocie czoła pracowały głównie nad siłą i kondycją. Tymczasem już w najbliższy piątek rozegrają pierwszy mecz kontrolny. Ich rywalem będzie ekipa Sokola Hradec Kralove.

- W trakcie obozu udało nam się zrealizować wszystkie założenia treningowe. Teraz nadchodzi czas na testowanie różnych wariantów taktycznych podczas gier kontrolnych. Mamy ich w planie wiele, bo to najlepszy sposób na poznawanie przez zespół filozofii gry - mówią nam Krzysztof Koziorowicz oraz Arakdiusz Rusin, szkoleniowcy polkowickich koszykarek.

Ta filozofia będzie się opierać podobnie jak w latach poprzednich na mocnej defensywie, a także szybkim ataku. Oczywiście ze względu na zmiany kadrowe, jakie zaszły w zespole, taktyka zostanie zbudowana w sposób, który pozwoli na jak najlepsze wykorzystanie atutów nowych koszykarek, a te jak wiemy są spore.

Pierwszy z serii sparingów polkowickie koszykarki rozegrają już w najbliższy weekend. W piątek (26 sierpnia) oraz sobotę (27 sierpnia) zmierzą się w czeskim Hradcu Kralove z tamtejszym Sokolem.
W kolejny weekend (3-4 września) CCC pojedzie do Ostrowa Wielkopolskiego, gdzie rozegra trzy mecze - z miejscową Ostrovią, Liderem Pruszków oraz Odrą Brzeg.
Od 9 do 11 września polkowiczanki ponownie będą przebywać w Hradcu Kralove. Tam zostanie rozegrany mocno obsadzony turniej, w którym poza „pomarańczowymi” oraz gospodyniami zagrają także zespoły z Karlovych Var, Strakonic, Pardubic, Brna, Brzegu oraz Pragi.
Od 15 do 18 września w czeskim Trutnovie odbędzie się jeszcze mocniej obsadzony turniej, w którym także wezmą udział nasze dziewczyny. Poza nimi Polskę będą reprezentować koszykarki Wisły Can Kraków. Ponadto zagrają zespoły Seatu Gyor z Węgier, Dynama Kurs z Rosji, UKS Praga oraz gospodynie z Czech, a także
niemiecki TSV 1880 Wasserbur.

Na koniec okresu przygotowawczego 24 i 25 września będziemy mieli okazję, by ujrzeć dziewczyny z CCC w hali przy ulicy Dąbrowskiego w Polkowicach. Tam odbędzie się tradycyjny Turniej o Puchar Prezesa MKS Polkowice. Poza naszym zespołem swój udział potwierdziły ekipy słowackiego Rużomberoku oraz akademiczki z Gorzowa Wielkopolskiego.

shineonball
Żak
Posty: 272
Rejestracja: 20 maja 2011, 14:53

Re: Co słychać w Polkowicach??

Postautor: shineonball » 28 sierpnia 2011, 12:50

Pierwsze sparingi zwycięskie


CCC rozegrały pierwsze mecze sparingowe. Zakończyły się one ich wygraną. Rywalem polkowiczanek był zespół czeskiej ekstraklasy Sokol Hradec Kralove.

Pierwsze spotkanie odbyło się w piątek. W otwierającej pojedynek kwarcie mecz był wyrównany. W drugich 10 minutach podopieczne trenera Krzysztofa Koziorowicza zdobyły kilkunastopunktową przewagę, której nie oddały już do końca meczu. Dzisiejsza potyczka została rozegrany w skróconym wymiarze czasowym. Powód? - Kłopoty zdrowotne gospodyń. Udało się dokończyć dwie kwarty. „Pomarańczowe” były w nich zdecydowanie lepsze - wygrały 45:31.

- W tych pierwszych sparingach daliśmy pograć wszystkim zawodniczkom i przede wszystkim o to chodziło. Zwycięstwa cieszą, ale na tym etapie przygotowań mają one znaczenie drugorzędne - powiedzieli szkoleniowcy CCC.

Kolejne gry kontrolne nasz zespół ma zaplanowane na najbliższy weekend. 3 i 4 września „pomarańczowe” będą przebywać w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie rozegrają trzy mecze - z miejscową Ostrovią, Liderem Pruszków oraz Odrą Brzeg.

CCC POLKOWICE - SOKOL HRADEC KRALOVE 68:55
(18:16, 23:11, 13:12, 14:16)
Punkty dla CCC: Walich 14, Szczepanik 12, Musina 10, Dziwińska 9, Jasnowska 7, Majewska, Dobrowolska po 6, Gajda i Puss po 2, Światowska, Hołtyn po 0.

CCC POLKOWICE 45:31
Punkty dla CCC: Gajda 9, Musina 8, Szczepanik 7, Majewska 6, Dobrowolska 5, Walich 4, Jasnowska i Dziwińska po 3, Puss, Światowska, Hołtyn po 0.

shineonball
Żak
Posty: 272
Rejestracja: 20 maja 2011, 14:53

Re: Co słychać w Polkowicach??

Postautor: shineonball » 31 sierpnia 2011, 19:34

źródło: http://basket.cccsport.pl/

Środa, 31 Sierpień 2011
Skład coraz bardziej kompletny


Przygotowania do nowego sezonu koszykarki CCC Polkowice rozpoczęły 1 sierpnia. Przez niemal miesiąc trenował krajowy skład, a także Rosjanka Valerija Musina. Do końca tygodnia w Polkowicach mają się zameldować pozostałe zagraniczne zawodniczki, poza Megan Frazee.

Już dziś planowany jest przyjazd Litwinki Gintare Petronyte. Jutro natomiast mają pojawić się Amerykanka Sharnee Zoll, Greczynka Evanthia Maltsi oraz Czarnogórzanka Iva Perovanović.
Jako ostatnia do zespołu dołączy Amerykanka Megan Frazee, której przyjazd jest planowany na 20 września.
W najbliższy weekend nasz zespół udaje się do Ostrowa Wielkopolskiego. Tam rozegra trzy mecze - z miejscową Ostrovią, Liderem Pruszków oraz Odrą Brzeg. W składzie nie będzie zawodniczek, które dzis i jutro przyjadą do Polkowic.

- Najpierw dziewczyny muszą przejść testy medyczne, a także zaaklimatyzować się w nowym miejscu. Przez cały kolejny tydzień będą trenować z zespołem, a zadebiutują w barwach naszego klubu w kolejny weekend podczas turnieju w Hradcu Kralove - mówią nam Krzysztof Koziorowicz i Arkadiusz Rusin, szkoleniowcy CCC.

Awatar użytkownika
czarny
Młodzik
Posty: 570
Rejestracja: 29 września 2004, 09:43
Lokalizacja: Ostrów, Waryńskiego, Wrocławska, Tuwima etc.
Kontaktowanie:

Re: Co słychać w Polkowicach??

Postautor: czarny » 03 września 2011, 09:11

po dwóch kwartach meczu w Ostrowie CCC prowadzi z gospodyniami 36:23

Polkowice grają w składzie: Dziwińska 5, Zuchora 1, Walich 4, Majewska 8, Gajda 8, Szczepanik 2, Dobrowolska 4, Światowska 2 i Jasnowska 2

po 3 kw. 53:37

Ostrovia - CCC 52:69
CCC: Dziwińska 10, Zuchora 3, Walich 7, Majewska 10, Gajda 13, Szczepanik 8, Dobrowolska 6, Światowska 6, Jasnowska 6

2 mecz 1 polowa, Odra - Lider 34:26, koncowy 61:53
Obrazek

you're as good as your last performance

Awatar użytkownika
czarny
Młodzik
Posty: 570
Rejestracja: 29 września 2004, 09:43
Lokalizacja: Ostrów, Waryńskiego, Wrocławska, Tuwima etc.
Kontaktowanie:

Re: Co słychać w Polkowicach??

Postautor: czarny » 03 września 2011, 21:56

Mecze popołudniowe:
Ostrovia - Lider 56:68 (18:17, 6:25, 22:15, 10:11) - w spotkaniu tym najwięcej punktów zdobyła Olivia Tomiałowicz (27), która rzuciła osiem razy za trzy punkty, w tym raz na zakończenie pierwszej kwarty niemal z połowy boiska, zmniejszając straty do Ostrovii do jednego punktu
CCC - Odra 74:65 (23:24, 19:14, 11:11, 21:16)
Obrazek

you're as good as your last performance

Awatar użytkownika
czarny
Młodzik
Posty: 570
Rejestracja: 29 września 2004, 09:43
Lokalizacja: Ostrów, Waryńskiego, Wrocławska, Tuwima etc.
Kontaktowanie:

Re: Co słychać w Polkowicach??

Postautor: czarny » 04 września 2011, 14:41

CCC zwycięża w Ostrowie

Ostrovia - Odra 55:74
Lider - CCC 63:61 po bardzo fajnym spotkaniu, Lider gonił, gonił i dogonił (ostatnia kwarta 19:9), ale zwycięstwo i tak nie pozwoliło na zajęcie w turnieju miejsca wyższego niż trzecie

końcowa kolejność:
1. CCC 3 5
2. Odra 3 5
3. Lider 3 5
4. Ostrovia 3 3
(w meczach między najlepszą trójką CCC miało bilans +7, Odra -1 a Pruszków -6)
Obrazek

you're as good as your last performance

NAMAX
Amator
Posty: 162
Rejestracja: 21 lutego 2011, 21:44

Re: Co słychać w Polkowicach??

Postautor: NAMAX » 05 września 2011, 21:04

czarny pisze:CCC zwycięża w Ostrowie

Ostrovia - Odra 55:74
Lider - CCC 63:61 po bardzo fajnym spotkaniu, Lider gonił, gonił i dogonił (ostatnia kwarta 19:9), ale zwycięstwo i tak nie pozwoliło na zajęcie w turnieju miejsca wyższego niż trzecie

końcowa kolejność:
1. CCC 3 5
2. Odra 3 5
3. Lider 3 5
4. Ostrovia 3 3
(w meczach między najlepszą trójką CCC miało bilans +7, Odra -1 a Pruszków -6)

Dobry wynik CCC troche zaskakujący, w końcu grały tylko 3 doświadczone zawodniczki i młodzież.Teoretycznie Lider i Odra mają składy na ten czas mocniejsze a jednak???

shineonball
Żak
Posty: 272
Rejestracja: 20 maja 2011, 14:53

Re: Co słychać w Polkowicach??

Postautor: shineonball » 06 września 2011, 11:17

szkoda porażki z Pruszkowem, jednak dogonił, a mecz spokojnie mógł być wygrany.

CCC POLKOWICE - LIDER PRUSZKÓW 61:63

(16:13, 14:13, 22:18, 9:19)

Punkty dla CCC: Majewska 15, Gajda 14, Jasnowska 10, Dobrowolska 8, Walich, Dziwińska po 5, Szczepanik 4, Światowska, Zuchora po 0.


CCC POLKOWICE - ODRA BRZEG 74:65

(23:24, 19:16, 11:11, 21:16)

Punkty dla CCC: Gajda 26, Dziwińska 17, Majewska 9, Szczepanik 8, Walich 6, Światowska, Dobrowolska po 4, Jasnowska, Zachora po 0.

CCC POLKOWICE - OSTROVIA OSTRÓW WLKP. 69:52

(23:15, 13:8, 17:14, 16:15)

Punkty dla CCC: Gajda 12, Dziwińska, Majewska po 10, Szczepanik 8, Dobrowolska, Walich po 7, Światowska, Jasnowska po 6, Zuchora 3.

Cieszy postawa Gajdy, w każdym meczu ponad 10 pkt. Pytanie jak inne statystyki jak na rozgrywajke, tzn asysty.
Jednak nie ma sie co martiwić jest Zoll!
Troche słabiej Walich, dobrze Majewska.

No i super młode się spisują.
Medalistki ME Jasnowska, Szczepanik, do tego Dziwińska i Dobrowolska, szczególnie.


Jutro kolejny dodatkowy sparing, tym razem na miejscu w Polkowicach
W najbliższą środę o godzinie 17 dziewczyny z CCC rozegrają sparing z zespołem rosyjskiej ekstraklasy Spartakiem Sankt Petersburg. Wystąpią w nim wszystkie zawodniczki naszego klubu, poza Megan Frazee, która pojawi się w Polkowicach 20 września.

Podczas tego pojedynku fani "pomarańczowych" będą mieli okazję ujrzeć w akcji nasze nowe zagraniczne koszykarki, w których wszyscy pokładają wielkie nadzieje - Evanthię Maltsi, Ivę Perovanović, Gintare Petronyte. Wystąpi także doskonale znana i lubiana w Polkowicach rozgrywająca Sharnee Zoll.
wstęp wolny.

inf: ccckosz.polkowice.pl /basket.cccsport.pl

piotrek2100
Amator
Posty: 101
Rejestracja: 18 maja 2009, 13:14
Lokalizacja: Polkowice

Re: Co słychać w Polkowicach??

Postautor: piotrek2100 » 07 września 2011, 18:00

CCC-Spartak 74:60

shineonball
Żak
Posty: 272
Rejestracja: 20 maja 2011, 14:53

Re: Co słychać w Polkowicach??

Postautor: shineonball » 07 września 2011, 20:02

zrodlo:http://basket.cccsport.pl/news,421,Spartak-pokonany.html

Spartak pokonany



W rozegranym dziś kolejnym meczu sparingowym dziewczyny z CCC pokonały rosyjski Spartak Sankt Petersburg 74:63. Polkowiczanki przez cały mecz kontrolowały przebieg wydarzeń na parkiecie.

Przygotowujący się do sezonu zespół z Polkowic zaprezentował się dziś na tle rosyjskiego rywala dobrze pokazując momentami naprawdę bardzo ciekawą koszykówkę. Pierwsze punkty w meczu rzuciła Agata Gajda. Po dziesięciu minutach CCC prowadziło 22:16. Do przerwy przewaga gospodyń urosła do 12 oczek. Trener Koziorowicz często rotował składem dając pograć każdej z dziewczyn.

- Mecze kontrolne są po to, by przyjrzeć się poszczególnym zawodniczkom, zobaczyć nad czym trzeba jeszcze popracować. Do optymalnej dyspozycji jeszcze sporo nam brakuje, ale widać, że dziewczyny mają spory potencjał - powiedział nam tuż po meczu Krzysztof Koziorowicz, trener CCC.

W drugiej połowie na parkiecie częściej pojawiały się młode koszykarki naszego zespołu. Zaprezentowały się przyzwoicie, zważywszy na fakt, że na trybunach zasiadło wielu kibiców, zatem ciążyła na nich spora presja, bo chciały się pokazać z jak najlepszej strony.

Ostatecznie „pomarańczowe” pokonały rywalki z Rosji przebywające na zgrupowaniu szkoleniowym w Dzierżoniowe, 74:63.

Olbrzymi potencjał potwierdziła grecka gwiazda naszego zespołu - Evanthia Maltsi, która była najskuteczniejsza na parkiecie i rzuciła 19 punktów. Nieprzeciętne predyspozycje potwierdziły Iva Perovanović oraz Gintare Petronyte, a efektownym i skutecznym rozegraniem oraz dobrą formą fizyczną imponowały Sharnee Zoll oraz Agata Gajda. Ta ostatnia w rozmowie z nami nie kryła radości z ponownego powrotu do Polkowic.

- Cieszę się, że działacze z Polkowic zdecydowali się zatrudnić mnie na kolejny sezon. Myślę, że tak mocnego zespołu, jak tym razem jeszcze w Polkowicach nie było. Przed nami jeszcze sporo pracy, ale liczę na to, że to będzie udany sezon. Marzę o tym, by dostać jak najwięcej szans na grę i pokazać się z jak najlepszej strony - powiedziała nam rozgrywająca naszego zespołu.

Kolejne mecze kontrolne nasze zawodniczki rozegrają w najbliższy weekend w Hradcu Kralove. Tam zostanie rozegrany mocno obsadzony turniej, w którym poza „pomarańczowymi” oraz gospodyniami zagrają także zespoły z Karlovych Var, Strakonic, Pardubic, Brna, Brzegu oraz Pragi.


CCC POLKOWICE - SPARTAK SANKT PETERSBURG

74:60 (22:16, 19:13, 17:17, 16:14)


Punkty dla CCC: Maltsi 19, Petronyte 11, Zoll, Perovanović, Walich po 10, Szczepanik, Majewska po 4, Musina, Gajda po 3, Dziwińska, Dobrowolska, Puss, Jasnowska po 0.


Wróć do „Aktualności Ekstraklasa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości