Wieści z Pabianic

Wszystko na temat Tauron Basket Ligi Kobiet

Moderatorzy: ann, rzymi, paulo2907, Kuba, przemoe

Awatar użytkownika
Koszykarzyk
Nowy na forum
Posty: 5
Rejestracja: 02 marca 2009, 16:04
Lokalizacja: Pabianice

Wieści z Pabianic

Postautor: Koszykarzyk » 18 maja 2009, 20:49

Słyszałem,że Jarzynka z Pabianic przebiegła wczoraj półmaraton w Łodzi w niezłym czasie,ciekawe która z młodych gwiazd dałaby radę.Ma dziewczyna charakter,Brawo!!!Może jeszcze ją gdzieś zobaczymy?
Koszykarzyk

Awatar użytkownika
DanielPce
Żak
Posty: 318
Rejestracja: 21 marca 2008, 19:46
Lokalizacja: Pabianice

Postautor: DanielPce » 20 maja 2009, 13:59

Miałem okazje dziś zamienić parę słów z Renią Piestrzyńską i udało mi się dowiedzieć,
że na chwilę obecną Włókniarzyk ma większe szanse występu w I lidze niż w FGE.
Podkreśliła, że "dzika karta nie jest jeszcze do końca stracona,
gdyż okaże się wszystko na przełomie sierpnia i września,
kiedy to inne zespoły przedstawią swój budżet klubowy na najbliższy sezon.

Nie pozostaje nam nic innego jak pokornie czekać na poczynania innych klubów :?
Obrazek

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Postautor: hermes46 » 24 maja 2009, 20:37

mam nadzieje ze sie Wam uda. Całkiem nie wesoło jest za miedza (co mnie cieszy!!) -brak kasy i hali to problem "loczków"
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

gulchynsky
Młodzik
Posty: 575
Rejestracja: 18 lutego 2006, 12:58
Lokalizacja: Łódź

Postautor: gulchynsky » 24 maja 2009, 20:53

Najpierw Łomianki, a teraz (być może) Pabianice... Brakowałoby mi Włókniarza w ekstraklasie bardziej niż SMSu, ale czy teraz każda drużyna, która przegra mecze o utrzymanie wcale nie spadnie, bo dostanie dziką kartę? W takim razie chyba już lepiej rozgrywać tylko play offy, skoro play outy już nie mają sensu. Zresztą skład klubów na przyszły sezon jest już chyba zapełniony? Chyba że o czymś nie wiem...

matrix
Senior
Posty: 4291
Rejestracja: 30 kwietnia 2008, 14:21
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Postautor: matrix » 24 maja 2009, 21:17

Kolego teraz w sporcie nie ma żadnych zasad...kto kasę ma ten w lidze gra!!!,a jak kasy nie ma to z przykrością FORA ZE DWORA!!!
Na zawsze w sercu-Katarzynki!!!(1992-do końca mego życia)

http://marlow.blox.pl/html

gulchynsky
Młodzik
Posty: 575
Rejestracja: 18 lutego 2006, 12:58
Lokalizacja: Łódź

Postautor: gulchynsky » 24 maja 2009, 21:29

Tyle że tej kasy starcza na dziką kartę i co najwyżej dwie zawodniczki prezentujące jako taki poziom... i co z tego, że jest dzika karta i gra w ekstraklasie, skoro na koniec sezonu jest bilans z 3 zwycięstwami i wszystko zaczyna się od początku? Może lepiej pomyśleć o tym, żeby pieniądze mieć na spokojne utrzymanie, a nie na dziką kartę i przegrywanie meczu za meczem...

Awatar użytkownika
Krispel_1946
Żak
Posty: 230
Rejestracja: 11 listopada 2007, 13:31
Lokalizacja: Miasto Trzech Koron- Pabianice

Postautor: Krispel_1946 » 26 maja 2009, 21:23

No ja ostatnio slyszalem ze na PRO MOK-u(lokalna stacja TV) wypowiadali sie prezydent miasta i Grzanka. Ponoc jest plan rozbudowania hali, do przetargu zglosilo sie juz 17 firm. Ile w tym prawdy- niestety nie wiem.
...:::Włókniarz Pabianice:::...

Awatar użytkownika
Belfer
Żak
Posty: 420
Rejestracja: 27 kwietnia 2005, 14:03
Lokalizacja: blisko coraz bliżej, przedmieścia

Postautor: Belfer » 27 maja 2009, 15:03

O planie rozbudowy sali to już słyszałem w ubiegłym wieku..., a Dychto to niech się martwi czy będzie referendum w jego sprawie czy nie. A tak swoją drogą to jak rozbudują salę, basen zniszczą, czy wejdą na chodnik od strony cmentarza. I po co sala w mieście gdzie, nie będzie ekstraklasowego kosza, ręczni będą grali, czy siatkówka amatorska (moi zawodnicy wygrali ligę amatorską :twisted: ), nawet w Dobroniu będzie większa sala niż teraz na Włókniarzu (dzisiaj zalewali fundamenty)
"...moja wiara to wszystko co mam... WŁÓKNIARZ..."

O bracia wilcy! Brońcie się nim wszyscy wyginiecie!
...NARODOWE SIŁY ZBROJNE...
Kosovo je Srbija
Wileńszczyzna = Polska

Awatar użytkownika
BasketFan
Kadet
Posty: 1166
Rejestracja: 24 kwietnia 2005, 12:57
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Postautor: BasketFan » 27 maja 2009, 16:09

Rozbudowywana, a raczej budowana od podstaw będzie hala znajdująca się za stacją benzynową na Kilińskiego(ta azbestowa),ta na której zostawiłem dawno temu kupę (a nawet dwie kupy ) zdrowia. Grali tam kiedyś ręczni. Tej hali przy Roweckiego nie da się już rozbudować, no chyba, że w górę-hehe.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyn

Awatar użytkownika
Belfer
Żak
Posty: 420
Rejestracja: 27 kwietnia 2005, 14:03
Lokalizacja: blisko coraz bliżej, przedmieścia

Postautor: Belfer » 27 maja 2009, 20:18

Jest jeszcze opcja ... w dół :twisted:
"...moja wiara to wszystko co mam... WŁÓKNIARZ..."

O bracia wilcy! Brońcie się nim wszyscy wyginiecie!
...NARODOWE SIŁY ZBROJNE...
Kosovo je Srbija
Wileńszczyzna = Polska

Awatar użytkownika
BasketFan
Kadet
Posty: 1166
Rejestracja: 24 kwietnia 2005, 12:57
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Postautor: BasketFan » 28 maja 2009, 21:23

Belfer pisze:Jest jeszcze opcja ... w dół :twisted:


Myślisz, że można by było stworzyć coś na wzór sali w kopalni w Wieliczce :?:
To byłaby super opcja. :lol:
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyn

Awatar użytkownika
DanielPce
Żak
Posty: 318
Rejestracja: 21 marca 2008, 19:46
Lokalizacja: Pabianice

Re: Wieści z Pabianic

Postautor: DanielPce » 27 czerwca 2009, 15:01

Wczoraj definitywnie z rozgrywek w FGE wycofało się KU AZS Kolegium Karkonoskie Jelenia Góra :D
Wiąże się z tym, że w Pabianicach są szanse na e-klasę. 8)
Jedyną i całą nadzieję kibice pokładają w Panu Furmanie który mówił jeśli się utrzymamy albo otrzymamy "Dziką kartę" do gry w e-klasie znajdą się pieniądze na drużynę z prawdziwego zdarzenia :))
Obrazek

kristofer
Kadet
Posty: 1342
Rejestracja: 27 grudnia 2008, 16:34

Re:

Postautor: kristofer » 27 czerwca 2009, 20:33

Belfer pisze:Jest jeszcze opcja ... w dół :twisted:



na upartego można byłoby zlikwidować ten dołek z kocimi łbami, który obecnie służy najczęściej jako parking i tutaj rozbudować halę. Wiązałoby się to pewnie jednak z niemałymi kosztami, niemniej to technicznie byłoby do zrobienia.

Awatar użytkownika
Szymon
Oldboy
Posty: 6023
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 09:11
Lokalizacja: PABIANICE, POLSKA
Kontaktowanie:

Re: Wieści z Pabianic

Postautor: Szymon » 27 czerwca 2009, 23:28

DanielPce pisze:Wczoraj definitywnie z rozgrywek w FGE wycofało się KU AZS Kolegium Karkonoskie Jelenia Góra :D
Wiąże się z tym, że w Pabianicach są szanse na e-klasę. 8)
Jedyną i całą nadzieję kibice pokładają w Panu Furmanie który mówił jeśli się utrzymamy albo otrzymamy "Dziką kartę" do gry w e-klasie znajdą się pieniądze na drużynę z prawdziwego zdarzenia :))


Daniel, ocknij się!!!!
Śmiem twierdzić, że Furman ma gdzieś sport a tym bardziej pabianicki!!! On już kiedyś (jakieś 4lata temu) przecież chciał kupić Górnika Zabrze. Finał był taki że przez kilka miesięcy w prasie ogólnopolskiej miał darmową reklamę z racji wymieniania nazwy jego firmy produkującej PLACEBO (tak, placebo, bo kogoś kto produkuje specyfiki nie mające nawet 1% substancji czynnej nie można nazwać producentem leków!!!!) i nagle jakoś tego Górnika nie kupił - mimo iz jak pamiętam nikt inny do przetargu się nie zgłosił!!!
Poza tym, chciał mieć "drużynę z prawdziwego zdarzenia" - to miał przecież pole do popisu przez ostatni sezon, mógł rzucić więcej kasy i byśmy się utrzymali w lidze własnymi siłami!!!! Teraz to niech za przeproszeniem sie zawija!!!! Przez ostatni sezon rzucał na klub ochłapy tylko dlatego że był przymuszony; czyt. sprawiły to układy w mieście, czyli, sprzedanie mu przez ratusz jakiś tam gruntów po okazyjnej cenie albo zamknięcie dla ruchu ulicy przy której stoi jego chatka!
A już pisanie przez Ciebie o nim "per pan" i to przez duże "P" zakrawa o pomste do nieba!!!!!!!
BYŁ, BĘDZIE I JEST ZAWSZE WŁÓKNIARZ MRKS


Obrazek

Awatar użytkownika
DanielPce
Żak
Posty: 318
Rejestracja: 21 marca 2008, 19:46
Lokalizacja: Pabianice

Re: Wieści z Pabianic

Postautor: DanielPce » 28 czerwca 2009, 08:11

Szymon pisałem wczoraj z Jarzynką i oto odpowiedź na moją wiadomość na moją wiadomość:
* Jakie są szanse na wystąpienie w e-klasie po definitywnym wycofaniu się Jeleniej Góry.

Jarzynka:
Cześć:)Jak na razie,wiem tylko,że I liga ma być.
Jeśli chodzi o dziką kartę,to pewnie wszystko zależy od ilości sponsorów i wielkości pieniążków,jakie zechcą zainwestować w klub.
No niestety , tak się u nas ostatnio porobiło,że wszystko załatwiane jest w ostatniej chwili.Oby tylko nie było za późno.Muszę przyznać ,że mnie też męczy ta sytuacja,jednak musimy jeszcze uzbroić się w cierpliwość i być dobrej myśli.Wszystko musi się niedługo wyjaśnić,bo za miesiąc drużyny zaczną przygotowania do nowego sezonu.Boję się jednak,że w dobie kryzysu PZKosz,może zmniejszyć ilość drużyn w FGE.
Pozdrawiam :))
Obrazek


Wróć do „Aktualności Ekstraklasa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości