Gorzowski Hyde Park

Moderatorzy: tadziu, kyS, thomas72

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Postautor: rzymi » 20 kwietnia 2009, 21:46

vip pisze:Mimo to wyjazd ogólnie na duży plus. Dobra zabawa to podstawa. No i browarek z "bojówkami" Lotosu (vel. Rzymi) :wink:


przeniosłem się tutaj, żeby za dużo nie offtopować w Kibicach :wink:


ja i bojówka? :roll: :P myślę, że bardziej do tego pasowałaby jedna dziewczyna, która ciągle policzkowała swojego 'partnera', nie wiem, czy kojarzycie taką akcję :P
ObrazekObrazek

vip
Nowy na forum
Posty: 48
Rejestracja: 28 marca 2009, 22:21
Lokalizacja: z daleka...

Postautor: vip » 20 kwietnia 2009, 22:05

no ta też była dobra :wink: zresztą ogólnie było nieźle :lol:

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Postautor: rzymi » 20 kwietnia 2009, 22:10

tak, to trzeba przyznać :wink: jeszcze jedno. nie zdziwię się jak wejdę na halę w Gorzowie i w Waszym młynie zobaczę hmm 'gdyńsko-słupsko-gorzowskiego' kibica Akademiczek :D mieliście go zabrać na stałe ale nie zrobiliście tego.. wiecie co... :P :P
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
pawelsuch
Amator
Posty: 191
Rejestracja: 31 stycznia 2007, 16:08
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontaktowanie:

Postautor: pawelsuch » 20 kwietnia 2009, 22:27

Kto ci takich bzdur nagadal? na stale? mam nadzieje ze go pogonia do waszego sektora :P Ale to dziwne ze woli z przeciwnikami dopingowac niz z wlasnymi ludzmi co wy mu robicie ? :P

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Postautor: rzymi » 20 kwietnia 2009, 22:30

no przecież Was prosiłem, żebyście go wzięli... :P hmm, nic mu nie robimy i w tym problem... może czekał na odpowiedni moment, żeby pokazać swe prawdziwe oblicze tzn komu kibicuje.. i wybrał najodpowiedniejszy - finał :P
ObrazekObrazek

vip
Nowy na forum
Posty: 48
Rejestracja: 28 marca 2009, 22:21
Lokalizacja: z daleka...

Postautor: vip » 20 kwietnia 2009, 22:36

a może poprostu żal mu się zrobiło że nas tak mało i że nie mamy z Wami szans więc postanowił nas wspomóc :lol: ale spokojnie w Gorzowie będzie Wam potrzebny :wink:

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Postautor: rzymi » 20 kwietnia 2009, 22:38

o tak, w to nie wątpię. cóż, przebijecie nas ilościowo ale w sumie przyzwyczailiśmy się do takich warunków :wink: rozumiem, że przed meczem lub po lub przed i po będzie trochę czasu, żeby omówić przyszłość tego kibica? :P
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
elen
Kadet
Posty: 1461
Rejestracja: 23 stycznia 2006, 17:31
Lokalizacja: Gorzów - Miasto cudów nad Wartą
Kontaktowanie:

Postautor: elen » 21 kwietnia 2009, 21:01

Minister sportu dołożył 15 mln do zielonogórskiej hali


Aż 47 mln zł zł z wartej ponad 60 mln zł inwestycji udało się pozyskać z dotacji. - To ewenement - ocenia posłanka Bożenna Bukiewicz.


Ostateczną decyzje w sprawie dofinansowania podjęto dzisiaj. - Cieszę się, bo to oznacza, że miasto będzie mogło wykorzystać te pieniądze na inne inwestycje - komentowała posłanka Bożenna Bukiewicz (PO), która zabiegała w ministerstwie o dotacje.

Źródło: www.gazetalubuska.pl



No chyba mnie szlak trafi! Falubazy mogą, a nasi piepszeni politycy gorzowscy twierdzą że się nie da.
Obrazek

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." - Stanisław Lem

Awatar użytkownika
tadziu
Senior
Posty: 3180
Rejestracja: 29 maja 2006, 11:19
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Postautor: tadziu » 21 kwietnia 2009, 21:55

Bo u nas to są darmozjady a nie wybrańcy ludu. Wolą się kur*a nachapać siana za nic nierobienie, niże coś konstruktywnego zdziałać. Ale gdy przychodzi czas sukcesów to nagle wszyscy sobie o danym klubie przypominają i przypisują sobie zasługi, co to nie oni dla tego klubu zrobili. Won mi z Warszawy jak nie umiecie nic załatwić Won z CEA, won z Rubikiem.

Hic amor, haec patria est. !POLSKA!

toga
Nowy na forum
Posty: 84
Rejestracja: 07 grudnia 2008, 11:10

Postautor: toga » 22 kwietnia 2009, 07:59

...
Ostatnio zmieniony 05 lipca 2019, 08:00 przez toga, łącznie zmieniany 2 razy.

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Re: popisy Leciejewskiej

Postautor: rzymi » 22 kwietnia 2009, 16:31

toga pisze:
Gazeta Lubuska pisze:Szczytem pychy była jednak wypowiedź skrzydłowej gospodyń Magdaleny Leciejewskiej: - Dla takiego Gorzowa nagrodą jest już to, że jest w finale i gra z takim zespołem jak nasz!

http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090421/SPORT15/81831306

Ciekawe zdanie...



Chciałbym przeczytać albo posłuchać całego wywiadu :lol: śmiesznie się czyta komentarze typu 'butne Gdynianki' lub 'Leciejewska jesteś spalona' :lol:
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
kyS
Kadet
Posty: 1362
Rejestracja: 21 listopada 2004, 19:40
Lokalizacja: gw

Postautor: kyS » 22 kwietnia 2009, 17:34

tadziu pisze:Bo u nas to są darmozjady a nie wybrańcy ludu. Wolą się kur*a nachapać siana za nic nierobienie, niże coś konstruktywnego zdziałać. Ale gdy przychodzi czas sukcesów to nagle wszyscy sobie o danym klubie przypominają i przypisują sobie zasługi, co to nie oni dla tego klubu zrobili. Won mi z Warszawy jak nie umiecie nic załatwić Won z CEA, won z Rubikiem.
Akurat w przypadku naszych obecnych władz to nikt sobie zasług AZSu nie przypisuje, a co wiecej nie udaje kibica sukcesu. Nie wiem czy zauwazyles ale Prezia nie bylo, ani na meczu z Polkowicami, ani na wyjazdowym z Gdynia (inna sprawa jest, ze jednak wypadaloby sie pojawic chociazby na meczuw GW z Polkowicami). Z tego co sie orientuje to budżet jest planowany we wrzesniu, a jakos w tym terminie AZS nie byl ekipa eksportowa na taka skale jak jest teraz. Powiem wiecej: praktycznie nikt nie spodziewal sie, ze AZS w tym sezonie osiagnie az tak wielki sukces. W momencie jak byla potrzebna kasa na zawodniczki w oknie transferowym i walke o medal, to miasto cos tam pomoglo, takze nie chrzancie, ze sa anty. Wybudowanie hali to nie jest takie hopsiup i ryntrytyn, a juz podawanie przykladu Falubaza, ktory ponad 10 lat probuje wybudowac basen jest mocno nietrafione. Przed sezonem wszystkim pasowala hala i kazdy sie cieszyl, ze jest kameralna i da sie w niej zrobic fajna atmosfere. Zadyma z brakiem miejsc zaczela sie robic tak gdzies na poczatku tego roku. No chyba nie wyobrazacie sobie, ze nagle znajda sie wolne srodki na budowe hali. Tym bardziej, ze prawie cala kasa rzadowa jest obecnie pompowana na euro. Nie wiem czy zauwazyliscie, ale Gorzow pod wzgledem kulturalnym to dno totalne i byc moze budowa GCEA pozwoli to zmienic. Przypomnijcie sobie ile lat na Stali siedzialo sie na trawie. Remont przyszedl dopiero po awansie do esktraligi, a co by nie bylo jest to klub z duzo wieksza tradycja i rozpoznawalnoscia niz AZS. Nie zapominajcie, ze koszykowka to w tym kraju sport niszowy (a juz tym bardziej koszykowka kobiet).
Z pozdrowieniami stary komuch;)
Obrazek

CokolwiekPomiedzyLudzmiKonczySie
ZnaczyNigdySieNieZaczelo
GdybyPrawdziwieSieZaczeloNieSkonczylobySie
SkonczyloSieBoSieNieZaczelo
CokolwiekPrawdziwieSieZaczynaNigdySieNieKonczy

vip
Nowy na forum
Posty: 48
Rejestracja: 28 marca 2009, 22:21
Lokalizacja: z daleka...

Postautor: vip » 22 kwietnia 2009, 19:22

coś mi się obiło o uszy że Euroligę będziemy grać albo w Zielonej Górze albo a Stargardzie Szczecińskim :lol:

ale odrazu mówię że taką plotkę słyszałem...

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Re: popisy Leciejewskiej

Postautor: rzymi » 22 kwietnia 2009, 19:39

toga pisze:
Gazeta Lubuska pisze:Szczytem pychy była jednak wypowiedź skrzydłowej gospodyń Magdaleny Leciejewskiej: - Dla takiego Gorzowa nagrodą jest już to, że jest w finale i gra z takim zespołem jak nasz!

http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090421/SPORT15/81831306

Ciekawe zdanie...




Kończąc kłótnie na temat wypowiedzi Magdy:

'Dla Gorzowa to jest naprawdę spore wyróżnienie grać w finale.. jeszcze z.. nami.. '


http://lotospkobp.tv/index.php?id=442
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
bart_81
Senior
Posty: 3037
Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: popisy Leciejewskiej

Postautor: bart_81 » 22 kwietnia 2009, 19:53

rzymi pisze:
toga pisze:
Gazeta Lubuska pisze:Szczytem pychy była jednak wypowiedź skrzydłowej gospodyń Magdaleny Leciejewskiej: - Dla takiego Gorzowa nagrodą jest już to, że jest w finale i gra z takim zespołem jak nasz!

http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090421/SPORT15/81831306

Ciekawe zdanie...




Kończąc kłótnie na temat wypowiedzi Magdy:

'Dla Gorzowa to jest naprawdę spore wyróżnienie grać w finale.. jeszcze z.. nami.. '


http://lotospkobp.tv/index.php?id=442




To nie jest wyroznienie...my sobie to wywalczylismy. Poza tym co za roznica czy z Wami czy z kims innym?


Wróć do „AZS-PWSZ Gorzów Wlkp.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości