Klub Kibica

Moderatorzy: tadziu, kyS, thomas72

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Postautor: rzymi » 11 kwietnia 2009, 00:06

Cesare, ja wiem o co chodzi :wink: cóż, nie macie łatwo.. o ile pamiętam Tomaszek już zniknął z forum...
ObrazekObrazek

vip
Nowy na forum
Posty: 48
Rejestracja: 28 marca 2009, 22:21
Lokalizacja: z daleka...

Postautor: vip » 11 kwietnia 2009, 00:07

rzymi pisze: o ile pamiętam Tomaszek już zniknął z forum...


:lol: :lol:

Endrju już prawie też :wink:

Awatar użytkownika
cesare
Żak
Posty: 382
Rejestracja: 15 stycznia 2007, 02:37

Postautor: cesare » 11 kwietnia 2009, 00:11

to Pany jest temat, są pomysły .. ja jestem za powstaniem nowej w pełni profesjonalnej stronki Klubu (jak się Klub nie zgodzi na oficjalną nic nie szkodzi) :)
więc temat do dyskusji
Pozdro
Ostatnio zmieniony 11 kwietnia 2009, 00:11 przez cesare, łącznie zmieniany 1 raz.
Gorzów To jest Potęga !
Gorzów Najlepszy Jest !
Gorzów Trzeba Szanować!
Gorzów Nasz AZS i ZKS! :D:)

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Postautor: rzymi » 11 kwietnia 2009, 00:11

vip pisze:
rzymi pisze: o ile pamiętam Tomaszek już zniknął z forum...


:lol: :lol:

Endrju już prawie też :wink:


Ale Tomaszek całkiem zniknął, został usunięty a Andrzejkowi ban się kiedyś skończy.. :wink:
ObrazekObrazek

vip
Nowy na forum
Posty: 48
Rejestracja: 28 marca 2009, 22:21
Lokalizacja: z daleka...

Postautor: vip » 11 kwietnia 2009, 00:17

cesare pisze:to Pany jest temat, są pomysły .. ja jestem za powstaniem nowej w pełni profesjonalnej stronki Klubu (jak się Klub nie zgodzi na oficjalną nic nie szkodzi) :)
więc temat do dyskusji
Pozdro


jak już mówiłem była propozycja dla klubu i klub nie był zainteresowany... natmiast nieoficjalną możemy jak najbardziej zrobić...

jak już mówiłem jestem w stanie coś takiego postawić... tylko trzeba mieć kase na serwer i domenę... no i kilku chętnych do prowadzenia strony... :wink:

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Postautor: rzymi » 11 kwietnia 2009, 00:25

Serwer i domenę znajdziecie, bardziej będzie Wam potrzeba ludzi żeby to rozruszać :wink:
ObrazekObrazek

AZS_GORZÓW
Nowy na forum
Posty: 11
Rejestracja: 10 kwietnia 2009, 13:40

Postautor: AZS_GORZÓW » 11 kwietnia 2009, 10:53

Hehe widze ze wywołano niezłe poruszenie :D

Osobiscie moje zdanie jest takie...

1. Nie ma najmniejszego sensu zakladac konkurencyjnego forum bo po co ?? Niczemu to naprawde nie słuzy.

Jednak patrzac na ostatnie działania Kubusia któremu zwieracze juz do konca popuscily... a takze byc moze jeszcze niektorych innych moderatorów którzy jak to okreslil Cesare wprowadzili komunistyczne PRL-owskie zasady cenzurowania itd itp. uważając siebie ze sa wszystkim nad wszystkimi...

(Oczywiście na tym forum jest wielu moderatorów i nie tylko, których się szanuje, mozna spokojnie wymienic swoje poglady i byc moze wielu z nich ma pewne swoje negatywne zdanie na temat innych uzytkownikow ale przynajmniej tego nie pokazuja publicznie tak jak to robi ten zakompleksiony Kubus, który musi swoje 5 groszy włożyć we wszystko nie związane specjalnie z jego tematem. (JAK NP. prowokacja przy lightowej rozmowie kibiców Lotosu i AZS-u)...

(Albo administratorzy tego nie widza albo przymykaja na to oko... ale jak to desix napisal "NIE IDZCIE TA DROGA")...
skoro co niektorzy ludzie stali się im nie wygodni jak ktos moze miec inne zdanie...

Przypomne wszystkim za co dostałem 1 bana na tym forum :lol: :lol: :lol:

Endrju pisze:
JaroTS pisze:Dokładnie rzymi masz rację...
Nie rozumiem tej nagonki i użalania się na nią!
Jest wybitną koszykarką a nawet jak Helli pisze Geniuszem!
Kontuzja może się zdarzyć każdemu!
Po to została sprowadzona Dupree żeby ja zastąpić, a Holdsclaw jeszcze pokaże klasę w finale z Lotosem...

albo i w (pol)finale :lol: :lol: :lol:

PS załuje bardzo ze Ch.H nie zagra w Gorzowie... :? :? :? Wieksza satysfakcja byłaby z ew. zwyciestwa :wink: a tak zawsze mozna bedzie sie jakos wytlumaczyc... :roll:


Sprawdzic się sprawdziło wszystko 8) ... A ban był ;)

Bo przeciez za duzo razy pojawiało sie słowo GORZÓW... który zasługiwał na docenienie po bardzo dobrym początku sezonu 11 zwyciestw z rzedu... ale przeciez wiekszość osob twierdziła ze to przypadek ze mielismy szczescie itp itd...
Teraz jest podobnie pomimo ze na przekór wszystkim ktorzy nam tak "dobrze zyczyli" weszlismy do tego wielkiego finału... nadal jestesmy przez te osoby uwazani za jakis FART itd itp. i skazywani na gladkie 4:0...


Przechodzac do forum i ostatnich wydarzeń zacytuje moze wypowiedz jednego uzytkownika forum który od dawna sie juz nie udziela na tym forum z nastepujacych przyczyn...

słowo mnie to forum

wchpodze poczytać

bo pisac nie warto

same słowo omnibusy i wrózki

wszystko słowo wiedzą najlepiej

i przewidują przyszłość

a jak się nie sprawdza to od razu bany




Co proponuje:
1. Nie zakładać zadnego ogolnopolskiego forum bo nie ma sensu, jak załozyć to lokalne
2. Nie robic zadnej drugiej strony AZS-u bo wydaje mi sie ze tez nie ma sensu... zrobic za to fajna strone kibiców AZS-u razem z lokalnym forum :)

Pzdr End
Ostatnio zmieniony 12 kwietnia 2009, 12:28 przez AZS_GORZÓW, łącznie zmieniany 1 raz.

vip
Nowy na forum
Posty: 48
Rejestracja: 28 marca 2009, 22:21
Lokalizacja: z daleka...

Postautor: vip » 11 kwietnia 2009, 11:10

propozycja ze stroną kibiców jak najbardziej ciekawa i warta rozważenia... tylko czy znajdą się chętni co to pociągną...

Piter7
Nowy na forum
Posty: 27
Rejestracja: 09 kwietnia 2009, 21:08
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Postautor: Piter7 » 11 kwietnia 2009, 12:39

Pomysł z założeniem nowego forum nie jest głupi. Tylko trzeba znaleźć kogoś kto by się tym zajął, opłacił i wypromował. :)
AZS-PWSZ GORZÓW

Awatar użytkownika
kyS
Kadet
Posty: 1362
Rejestracja: 21 listopada 2004, 19:40
Lokalizacja: gw

Postautor: kyS » 11 kwietnia 2009, 13:27

Witam serdecznie szanownych forumowiczów. Temat cesare 'ważne!!' został usuniety, z powodu idiotycznego dublowania postów. Wystarczy gorzowskich popisów w dziale Kibice.

Przechodząc do sedna
cesare pisze:te forum krótko mówiąc jest p... :) nie chodzi mi o dział AZSu ale ogólnie o cały ten bajzel ..
ludzie pokroju kubus prowokują a jak odpisze im się kulturalnie aby zaparzył sobie meliske albo skoczył do apteki po nerwosol to od razu dają ostrzeżenia i bany !!
Zauważ drogi forumowiczów (i nie tylko ty), że również kibice z Gorzowa prowokują i tak samo łatwo dają się sprowokować. Sytuacja z Aktualnościami jest taka, że nie da tam się nic sensownego przeczytać, bez przebijania się przez moim zdaniem bezsensowną wymianę "poglądów" między Kubą a całą bandą z kibiców z Gorzowa. Z racji tego, że mam dosyć mało czasu i bardzo rzadko jestem na meczach, a z chęcią chciałbym się dowiedzieć czegoś na temat gry AZSu, muszę tracić 10 minut na czytanie informacji o tym ile Kuba ma w pasie, albo kto co myśli o najlepszych kibicach w Polsce. A już totalną porażką, jest reakcja kibiców z Gorzowa na jakikolwiek post, że AZS nie zasłużył na finał. Chyba widzicie, że to my jesteśmy (minimum) drugą drużyną w lidze i żadne 3 strony postów na forum, które regularnie odwiedza może max 100 osób tego nie zmieni. Zachowajcie też pewien dystans i nie spinajcie się w każdym możliwym temacie, że to my jesteśmy lepsi. To jest oczywiste i właśnie dlatego gramy w finale.

cesare pisze:a najgorsze jest k... jak te j...ńce usuwają posty :| to k... po chuj jest te forum ?

dla debili co k... nie wiedzą co to forum wyjaśniam:
"Forum dyskusyjne to przeniesiona do struktury stron WWW forma grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej."

źródło:1. Forum dyskusyjne. Wikimedia Foundation [online]. [dostęp 10 kwietnia 2009]. Dostępny w Internecie: <http>.

czasy PRLowskie już k... dawno minęły ale jak widać jeszcze trochę ludzi za nimi tęskni !! i cenzoruje wszystko co dla nich niewygodne jak k... za czasów komuchów !!

Nie wiem czy zauważyliście "kulturę" tego postu. Właśnie tak jesteśmy odbierani, jak nas widać na forum. Nie potrafisz pisać bez przekleństw? Zauważ jak się zwracasz do kibiców z Gorzowa, masz mnie za jakąś szmatę, żeby pisać do mnie w takim stylu? Jak można prowadzić normalną dyskusję z osobą której co trzeci wyraz jest wykropkowany.

Najbardziej debilny z tego wszystkiego jest pomysł założenia własnego forum. Myślisz, że ktoś będzie chciał tam pisać cokolwiek, wiedząc, że w odpowiedzi dostanie same h uje i k urwy. Zrobi się z tego miejsce, gdzie będzie sobie cesare mógł pogadać z Gorzowskim_Kibicem o tym jaka jest pogoda w Gorzowie. Jaką funkcję waszym zdaniem powinno spełniać takie forum?

Bardzo dziwi mnie jedno, skoro jest wam tutaj tak źle, jesteście cenzurowani, nie ma z kim normalnie pogadać, to po co się męczycie i tutaj piszecie. Nie lepiej się zrelaksować i poczytać sobie artykuły na gazeta.pl o koszykarkach.

Endrju myślisz, że pisząc w każdym swoim poście o zwieraczach Kuby, to go nie prowokujesz? (dobrze, że musisz pracę pisać, to przynajmniej na gg mam spokój - żart - nie daj się sprowokować)

Jeżeli ktoś chciałby o tym pogadać, możemy się we wtorek umówić na browara.

pozdrawiam i życzę pogodnych Świąt
Obrazek

CokolwiekPomiedzyLudzmiKonczySie
ZnaczyNigdySieNieZaczelo
GdybyPrawdziwieSieZaczeloNieSkonczylobySie
SkonczyloSieBoSieNieZaczelo
CokolwiekPrawdziwieSieZaczynaNigdySieNieKonczy

vip
Nowy na forum
Posty: 48
Rejestracja: 28 marca 2009, 22:21
Lokalizacja: z daleka...

Postautor: vip » 11 kwietnia 2009, 14:13

kyS pisze:
Jeżeli ktoś chciałby o tym pogadać, możemy się we wtorek umówić na browara.



rozumiem że w Gdyni?

Awatar użytkownika
kyS
Kadet
Posty: 1362
Rejestracja: 21 listopada 2004, 19:40
Lokalizacja: gw

Postautor: kyS » 11 kwietnia 2009, 14:41

vip pisze:
kyS pisze:
Jeżeli ktoś chciałby o tym pogadać, możemy się we wtorek umówić na browara.



rozumiem że w Gdyni?
Hehe :) . Z chęcią, ale niestety praca. Chyba, że w Warce na transmisji 8)
Obrazek



CokolwiekPomiedzyLudzmiKonczySie

ZnaczyNigdySieNieZaczelo

GdybyPrawdziwieSieZaczeloNieSkonczylobySie

SkonczyloSieBoSieNieZaczelo

CokolwiekPrawdziwieSieZaczynaNigdySieNieKonczy

GorzówWlkp!
Nowy na forum
Posty: 47
Rejestracja: 10 kwietnia 2009, 13:42

Postautor: GorzówWlkp! » 11 kwietnia 2009, 17:26

kyS pisze:
vip pisze:
kyS pisze:
Jeżeli ktoś chciałby o tym pogadać, możemy się we wtorek umówić na browara.



rozumiem że w Gdyni?
Hehe :) . Z chęcią, ale niestety praca. Chyba, że w Warce na transmisji 8)
Ok. w Warce na spokojniej o tej całej sytuacji porozmawiamy tylko jak Cie rozpoznamy ??

Awatar użytkownika
tadziu
Senior
Posty: 3180
Rejestracja: 29 maja 2006, 11:19
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Postautor: tadziu » 11 kwietnia 2009, 18:17

Spoko loko kogo jak kogo ale kyS'a to ja rozpoznam :D

Hic amor, haec patria est. !POLSKA!

GorzówWlkp!
Nowy na forum
Posty: 47
Rejestracja: 10 kwietnia 2009, 13:42

Postautor: GorzówWlkp! » 11 kwietnia 2009, 19:55

Tadziu czy będzie także obecny na meczyku w Warce ?:D

I czy wiewiórę zabierasz :D


Wróć do „AZS-PWSZ Gorzów Wlkp.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość