Klub Kibica

Moderatorzy: tadziu, kyS, thomas72

Awatar użytkownika
tadziu
Senior
Posty: 3180
Rejestracja: 29 maja 2006, 11:19
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Klub Kibica

Postautor: tadziu » 29 maja 2006, 11:29

Jezeli o to chodzi to maluje sie ona w jasnych barwach...tylko jest jedno ale...jak na klub z ambicjami powinnismy byc 6 zawodnikiem druzyny i wspomagac zespol we wszystkich momentach ale zeby tak bylo musi sie KK rozrastac tak wiec wnosz zapytanie czy byliby chtni o czynnego uczestnictwa w dopingowaniu naszej druzyny...plany na przyszly sezon sa ambitne wiec zapraszamy wszystkich chetnych do dopingowania...

Hic amor, haec patria est. !POLSKA!

Awatar użytkownika
elen
Kadet
Posty: 1461
Rejestracja: 23 stycznia 2006, 17:31
Lokalizacja: Gorzów - Miasto cudów nad Wartą
Kontaktowanie:

Postautor: elen » 30 maja 2006, 18:23

Ja jestem chetny zawsze i wszedzie:P Ale raczej watpie zeby wypowiedział sie tu ktos po za tymi którzy w tym sezonie dopingowali gorzowski zespół
Obrazek

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." - Stanisław Lem

Awatar użytkownika
elen
Kadet
Posty: 1461
Rejestracja: 23 stycznia 2006, 17:31
Lokalizacja: Gorzów - Miasto cudów nad Wartą
Kontaktowanie:

Postautor: elen » 08 października 2006, 11:30

Wszystkich chętnych pomódz swoim głosem dopingować nasz AZS zapraszamy po meczach na nasz sektor
Obrazek



"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." - Stanisław Lem

Awatar użytkownika
ananas
Żak
Posty: 311
Rejestracja: 17 lutego 2006, 11:16
Lokalizacja: GORZÓW WLKP.

Postautor: ananas » 24 października 2006, 20:14

no chłopaki miało sie dziać dużo, a tu narazie wielkie nic. :/ trzebaby cos zdzialac co??
...:::Literka A, literka Z, literka S jak AZS!!!
Bo najlepszy w świecie jest nasz GORZOWSKI AZS:::...

Awatar użytkownika
elen
Kadet
Posty: 1461
Rejestracja: 23 stycznia 2006, 17:31
Lokalizacja: Gorzów - Miasto cudów nad Wartą
Kontaktowanie:

Postautor: elen » 24 października 2006, 20:16

na teraz to juz nic nie wymyslimy, ale na Lotos trzeba coś wymyślic, po za tym trzeba nam nowej krwi
Obrazek



"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." - Stanisław Lem

Awatar użytkownika
ananas
Żak
Posty: 311
Rejestracja: 17 lutego 2006, 11:16
Lokalizacja: GORZÓW WLKP.

Postautor: ananas » 24 października 2006, 20:46

wiadomo:/ a jak jutro bedziemy stac z frekwencja? wybieracie sie? bo na Łksie było krucho:/
...:::Literka A, literka Z, literka S jak AZS!!!

Bo najlepszy w świecie jest nasz GORZOWSKI AZS:::...

Awatar użytkownika
elen
Kadet
Posty: 1461
Rejestracja: 23 stycznia 2006, 17:31
Lokalizacja: Gorzów - Miasto cudów nad Wartą
Kontaktowanie:

Postautor: elen » 24 października 2006, 21:28

no nie było mnie i Kamila, ale teraz bedziemy
Obrazek



"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." - Stanisław Lem

KuBa_AZS

Postautor: KuBa_AZS » 25 października 2006, 07:00

ja jutro tez sie melduje:D



!!STILON&AZS PWSZ DUMA MIASTA!!

Awatar użytkownika
cesare
Żak
Posty: 382
Rejestracja: 15 stycznia 2007, 02:37

Postautor: cesare » 15 stycznia 2007, 02:47

ehh panowie prawdę mówiąc nie podoba mi się doping na naszym AZS-ie .. klub kibica jest za cichy i zbytnio nie wpływa na reakcje ze strony innych kibiców (min. wspólnych śpiewów)
zresztą większość kibiców idzie na mecze jak na piknik .. a myślę, że gorący i żywiołowy doping ze strony kibiców może sporo pomóc naszym dziewczynom (ot choćby grupka kibiców z Poznania była głośniejsza od naszej publiczności ...)
ehh wprowadźmy w życie kilka nowych piosenek a żeby zachęcić resztę kibiców do śpiewania proponowałbym utowrzyć "śpiewnik kibica"
moglibyśmy sami go utowrzyć (wystarczy do tego drukarka i papier) i myślę, że aż tak dużych nakładów finansowych byśmy nie ponieśli
co o tym myślicie ?

Awatar użytkownika
elen
Kadet
Posty: 1461
Rejestracja: 23 stycznia 2006, 17:31
Lokalizacja: Gorzów - Miasto cudów nad Wartą
Kontaktowanie:

Postautor: elen » 15 stycznia 2007, 15:54

cesare cieszy mnie nowy głos w dyskusji. Ja ze swojej strony juz moge ogłosic ze po najbliższym meczu na sektorze gdzie siedzi klub kibica odbedzie sie spotkanie organizacyjne, wiec zapraszam i ciebie. Liczymy na obecność nowych ludzi. Takie samo ogłoszenie ukaże sie w kapowniku. Jeśli tylko byłaby taka inicjatywa ze spiewnikiem to ja ze swojej strony moge poświecic jedna strone kapownika na to co tydzien. Licze ze twój głos przejdzie do czynu
Obrazek



"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." - Stanisław Lem

UltrasGorzow

Postautor: UltrasGorzow » 16 stycznia 2007, 13:04

Pamiętacie mnie? Jakiś miesiąc temu też rozmawialiśmy o polepszeniu dopingu... Myśle, że nigdy nic z tego nie wyjdzie póki z sektora nie wylecą osoby które przychodzą tam żeby posiedzieć, żeby się polansować. Jeśli chcecie robić poważny młyn to zmieńcie miejsce albo p... stare baby i dzieciary z sektora. NIE MA CO SIĘ PIEŚCIĆ!!! Niedługo gramy z Wisłą i nie można zrobić wiochy

Awatar użytkownika
kyS
Kadet
Posty: 1362
Rejestracja: 21 listopada 2004, 19:40
Lokalizacja: gw

Postautor: kyS » 16 stycznia 2007, 17:13

Osobiscie nie wtracam sie do tego co robicie, ale mam jedna uwage: od 1 ligi bylo tak ze kk siedzial zawsze obok lawki zawodniczek, jednak wydaje mi sie, ze miejsce w ktorym teraz siedzie jest kompletnie bez sensu. Siedze po przeciwnej stronie i na trybunie na ktorej wy siedzice sa same totalne kluchy: dzialacze, sedziowie, trenerzy, byle zawodniczki no normalnie same vipy :wink: Ja wiem, ze pewnie myslicie, ze cale trybuny przychodza na piknik, ale popatrzcie na to co sie dzieje jak mecz jest zaciety, albo jak Karpinska dostala w nos, to chyba jednak nie sa az takie pikniki. Miejsce w ktorym siedzicie, nie pozwala wam na to, zeby wstac poskacac, czy cokolwiek, bo raz ze sedzia tamtedy biega, chociaz moze to rzadziej, a dwa ze zawsze ktos z gory krzyknie, ze im zaslaniacie mecz. Moze nie mam racji i moze miejsce jest nieistotne, ale wydaje mi sie, ze cos w tym jednak moze byc.
Obrazek

CokolwiekPomiedzyLudzmiKonczySie
ZnaczyNigdySieNieZaczelo
GdybyPrawdziwieSieZaczeloNieSkonczylobySie
SkonczyloSieBoSieNieZaczelo
CokolwiekPrawdziwieSieZaczynaNigdySieNieKonczy

Awatar użytkownika
elen
Kadet
Posty: 1461
Rejestracja: 23 stycznia 2006, 17:31
Lokalizacja: Gorzów - Miasto cudów nad Wartą
Kontaktowanie:

Postautor: elen » 16 stycznia 2007, 20:44

Ultras z twoimi pomysłami to nie bede polemizował, zawiodłem sie na tobie :P. Co do sektora to ma sie zmienic, zobaczymy co bedzie w sobote
Obrazek



"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." - Stanisław Lem

UltrasGorzow

Postautor: UltrasGorzow » 16 stycznia 2007, 22:18

Zawiodłeś się bo nie przyszedłem do młynu? Wierz mi, nie mogłem - miałem ekipe 8) Zmieniacie sektor, ja w to wchodze, zabieram kumpli i robimy zajebisty młyn!

Awatar użytkownika
elen
Kadet
Posty: 1461
Rejestracja: 23 stycznia 2006, 17:31
Lokalizacja: Gorzów - Miasto cudów nad Wartą
Kontaktowanie:

Postautor: elen » 16 stycznia 2007, 22:48

słuchaj skontaktuj sie ze mna w jakis sposób, to pogadamy na osobnosci
Obrazek



"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." - Stanisław Lem


Wróć do „AZS-PWSZ Gorzów Wlkp.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości