Dariusz Maciejewski (NASZ TRENEJRO)

Moderatorzy: tadziu, kyS, thomas72

kasiunia89
Nowy na forum
Posty: 21
Rejestracja: 09 marca 2007, 15:54
Lokalizacja: Gorzów.Wlkp
Kontaktowanie:

trenejro

Postautor: kasiunia89 » 23 marca 2007, 19:58

Mysle ze jest jednym z najlepszych trenerow w calej Polsce i mam nadzieje ze jeszcze dlugo bedzie w naszym klubie pracowal.


,,Nie ma lepszego od Darka Maciejwskiego"

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Postautor: Endrju » 07 maja 2007, 19:49

Obrazek

Heh :D :D :D Zdjecie zapozyczone od naszego Paparazzi-iego (gorzow24.pl) :D
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MARAS » 07 maja 2007, 21:25

Fajna flaga w tle ciekawe czyja :?: :lol: :lol: :lol:
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

Awatar użytkownika
ginda
Senior
Posty: 3192
Rejestracja: 30 kwietnia 2005, 14:05
Lokalizacja: 51°30' N 16°04' E
Kontaktowanie:

Postautor: ginda » 07 maja 2007, 21:44

MARAS pisze:Fajna flaga w tle ciekawe czyja :?: :lol: :lol: :lol:


hehe ale się skumało :)
Dziewczyny jeśli chcecie,
zwycięstwa poczuć smak,
musicie walczyć, trenować,
dopingiem was wspieramy,
a wiarę w sercu mamy,
po meczu będziem świętować

kmitek85
Nowy na forum
Posty: 79
Rejestracja: 14 kwietnia 2007, 19:43
Lokalizacja: GORZÓW WLKP.

Postautor: kmitek85 » 08 maja 2007, 00:06

Nie ma lepszego od Darka Maciejewskiego i kropka :D

malpka
Nowy na forum
Posty: 12
Rejestracja: 23 lipca 2007, 14:17

Postautor: malpka » 23 lipca 2007, 14:51

jestem dopiero od nie dawna na forum wiec jestem troche spozniona ale moge smialo powiedziec ze trener Maciejewski naprawde zna sie na koszykowce. jedyne co mi sie w nim nie podoba to to ze ma zbyt wygorowane mniemanie o sobie. ale moze dzieki temu tak daleko zaszedl??!! skoro tak to niech sie nie zmienia. i nawet calkiem niezle sie prezentuje :P

tomaszek

Postautor: tomaszek » 23 lipca 2007, 16:14

malpka pisze:jestem dopiero od nie dawna na forum wiec jestem troche spozniona ale moge smialo powiedziec ze trener Maciejewski naprawde zna sie na koszykowce. jedyne co mi sie w nim nie podoba to to ze ma zbyt wygorowane mniemanie o sobie. ale moze dzieki temu tak daleko zaszedl??!! skoro tak to niech sie nie zmienia. i nawet calkiem niezle sie prezentuje :P


Wygórowane mniemanie o sobie?? Hmm... kto go nie zna osobiście to może tak powie ale naprawde to wporządku gośc. Zawsze znajdzie czas dla kibiców żeby zamienic parę słów. Mogę śmiało zaryzykować stwierdzenie że to chyba najbardziej wporządku osoba w naszym klubie.

Awatar użytkownika
tadziu
Senior
Posty: 3180
Rejestracja: 29 maja 2006, 11:19
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Postautor: tadziu » 23 lipca 2007, 16:30

tomaszek pisze:
malpka pisze:jestem dopiero od nie dawna na forum wiec jestem troche spozniona ale moge smialo powiedziec ze trener Maciejewski naprawde zna sie na koszykowce. jedyne co mi sie w nim nie podoba to to ze ma zbyt wygorowane mniemanie o sobie. ale moze dzieki temu tak daleko zaszedl??!! skoro tak to niech sie nie zmienia. i nawet calkiem niezle sie prezentuje :P


Wygórowane mniemanie o sobie?? Hmm... kto go nie zna osobiście to może tak powie ale naprawde to wporządku gośc. Zawsze znajdzie czas dla kibiców żeby zamienic parę słów. Mogę śmiało zaryzykować stwierdzenie że to chyba najbardziej wporządku osoba w naszym klubie.


Tomaszek trudno się z Tobą nie zgodzić. Nie dość, że jest jedną z najbardziej w porządku osób w klubie, to na dodatek jest moim zn\daniem jedyną osobą z która można cokolwiek zalatwić, ale to jest temat na inną rozmowę. A co do kunsztu trenerskiego już było tyle powiedziane, więc tylko dodam, że dla mnie jest w czołówce polskich trenerów.

Hic amor, haec patria est. !POLSKA!

pako
Nowy na forum
Posty: 47
Rejestracja: 04 marca 2007, 15:24
Lokalizacja: NW
Kontaktowanie:

Postautor: pako » 30 lipca 2007, 20:16

ta bo moj brat zawsze ma racje
no chyba ze ja cos powiem to wtedy musi sie ze mna zgodzic:p
tak i teraz:P
NA GÓRZE KIBICE!!!
NA DOLE TEŻ!!!
A W SERCU AZS!!!

malpka
Nowy na forum
Posty: 12
Rejestracja: 23 lipca 2007, 14:17

Postautor: malpka » 03 sierpnia 2007, 15:49

tomaszek pisze:
malpka pisze:jestem dopiero od nie dawna na forum wiec jestem troche spozniona ale moge smialo powiedziec ze trener Maciejewski naprawde zna sie na koszykowce. jedyne co mi sie w nim nie podoba to to ze ma zbyt wygorowane mniemanie o sobie. ale moze dzieki temu tak daleko zaszedl??!! skoro tak to niech sie nie zmienia. i nawet calkiem niezle sie prezentuje :P


Wygórowane mniemanie o sobie?? Hmm... kto go nie zna osobiście to może tak powie ale naprawde to wporządku gośc. Zawsze znajdzie czas dla kibiców żeby zamienic parę słów. Mogę śmiało zaryzykować stwierdzenie że to chyba najbardziej wporządku osoba w naszym klubie.



Ale ja nie mowilam ze on nie jest w porzadu!! tylko ze to nie ma nic wspolnego z tym ze on ma wygorowane mniemanie o sobie. I tak sie sklada ze wyciagnelam taki wniosek po rozmowie z nim, gdzie caly czas podkrela jakim to on jest swietnym trenerem i w ogole... Zgoda ze szkoleniowcem jest bardzo dobrym ale troche pokory :P

tomaszek

Postautor: tomaszek » 03 sierpnia 2007, 16:14

malpka pisze:Ale ja nie mowilam ze on nie jest w porzadu!! tylko ze to nie ma nic wspolnego z tym ze on ma wygorowane mniemanie o sobie. I tak sie sklada ze wyciagnelam taki wniosek po rozmowie z nim, gdzie caly czas podkrela jakim to on jest swietnym trenerem i w ogole... Zgoda ze szkoleniowcem jest bardzo dobrym ale troche pokory :P


Koleżanko ja z Darkiem dośc czesto ostatnio rozmawiam i naprawde nie zdarzylo mi sie nigdy zeby trener mial o sobie wygorowane mniemanie. Chyba rozmawialas nie z tą osobą.

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Postautor: Endrju » 03 sierpnia 2007, 21:43

Mysle ze kazdy ma swoje zdanie na temat danej osoby i nie ma tomaszek na sile kogo kolwiek az tak bronic. Ja rowniez mam bardzo dobre zdanie o naszym TRENEJRO... jednak o panu np. X moge miec inne zdanie niz inne osoby i nikt nie moze mi czy komu kolwiek czegos wmawiac :D

Takie male sprostowanie :D
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

malpka
Nowy na forum
Posty: 12
Rejestracja: 23 lipca 2007, 14:17

Postautor: malpka » 04 sierpnia 2007, 18:44

dzieki!! ja nie chcialam wywolywac zadnej dyskusji po prostu wyrazilam swoje zdanie i opinie po paru rozmowach z trenerem Maciejewskim. I bynajmniej nie wyciagnelam tego wniosku zbyt pochopnie - przepraszam jezeli kogos urazilam ale takie jest moje zdanie i trudno bedzie je zmienic.

gustaw27
Nowy na forum
Posty: 13
Rejestracja: 21 lipca 2007, 22:15
Kontaktowanie:

Postautor: gustaw27 » 09 sierpnia 2007, 23:01

nasz coach IS THE BEST :!:

socrates
Nowy na forum
Posty: 16
Rejestracja: 17 lipca 2007, 13:18
Lokalizacja: Gorzów wlkp

Postautor: socrates » 12 sierpnia 2007, 09:09

mysle ze nasz trener jest najlepszy i niech zostanie jak najdluzej
zawsze wierni AZS


Wróć do „AZS-PWSZ Gorzów Wlkp.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości