Urodziny Katariny :)

Moderatorzy: tadziu, kyS, thomas72

Poprostu_Ja

Urodziny Katariny :)

Postautor: Poprostu_Ja » 23 marca 2007, 19:13

13.04.2007 - to data urodzin Keti Ristić. Możnaby przygotować z tej okazji jakąś niespodzianke :) Jeśli przejdziemy Poznań to gramy u siebie mecz 15.04 więc można odśpiewać "sto lat" i kupić jakieś kwiaty. Co o tym myślicie?

Awatar użytkownika
tadziu
Senior
Posty: 3180
Rejestracja: 29 maja 2006, 11:19
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Postautor: tadziu » 23 marca 2007, 19:52

Pomysl fajny ale czemu tylko Katarine ma spotkac taka niespodzianka, rownie dobrze moglismy zrobic taka suprise Justynie ktora miala urodziny dwa tygodnie temu czy Pysi, ktora dzisiaj konczy 25 latek

Hic amor, haec patria est. !POLSKA!

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Postautor: Endrju » 23 marca 2007, 20:48

Mimo iz daze Katarine ogromną sympatią jednak pomysl nie konca mi sie podoba. Nie mozemy koncentrowac sie na jednej zawodniczce gdyz kibicujemy calemu zespolowi AZS wlaczajac rowniez trenerow ktorzy robia naprawde dobra robote w Gorzowie :D
Temat ogolnie nie powinien byc pisany na forum... bo co to za niespodzianka by byla... :? Jednak mozna cos na ten temat myslec od nowego sezonu :D :D :D
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

Awatar użytkownika
cesare
Żak
Posty: 382
Rejestracja: 15 stycznia 2007, 02:37

Postautor: cesare » 24 marca 2007, 00:01

lol i wszystko się wydało ..
Gorzów To jest Potęga !
Gorzów Najlepszy Jest !
Gorzów Trzeba Szanować!
Gorzów Nasz AZS i ZKS! :D:)


Wróć do „AZS-PWSZ Gorzów Wlkp.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości