Joanna Zalesiak

Moderatorzy: tadziu, kyS, thomas72

tomaszek

Postautor: tomaszek » 28 czerwca 2007, 14:10

Endrju pisze:
Nie ma jej czego zarzucac. Kazdy mysli o swojej przyszlosci, a jezeli by zostala w klubie to nie dlatego ze ona chce tylko dlatego ze klub bedzie z niej mial pozytek w innym wypadku kontraktu by nie bylo.

Nie zarzucajmy jej ze chciala moze spelnic swoje marzenia i sprobowac sil w USA przy czym z duza szansa nauczenia sie dobrze jezyka.



Jak pewnie dobrze przeczytales to jest to tylko moje zdanie. Kazdy moze miec inne wiec nie pisz "nie zarzucajmy" bo ktos moze sie obrazic :lol:

Ja mam takie zdanie i go nie zmienie. Ta dziewczyna to pseudogwiazdka i tyle. A jesli zostanie w klubie to nie dlatego ze klub ją az tak bardzo chce tylko dlatego że rzeczywistosc okazala sie brutalna i okazalo sie ze Asi juz niechcą za oceanem. No ale to wiekszosc polskich sportowcow ma. Wielkie gwiazdki jadą za granice i okazuje sie ze są slabi.

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Postautor: Endrju » 28 czerwca 2007, 17:09

Przeciez ona tam jeszcze nie byla .. wiec nie wiem o czym ty mowisz... a po drugie moze sama zmienila zdanie ze chce zostac w Gorzowie :D Lepiej pozno niz wcale :D Wiec wysuwasz powazne zarzuty :P
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

KIBIC
Junior
Posty: 2247
Rejestracja: 16 grudnia 2004, 23:11
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: KIBIC » 28 czerwca 2007, 18:30

Co wy chcecie Asia Z jest super :mrgreen:
Nawet rewelacyjnie kibicowała KagerowiGdynia :D :lol:
http://www.lechiarugby.pl !!

(\_/)
(O.o)
(> <)







This is Bunny.
Copy Bunny into your signature
to help him on his way to world Domination :lol:

Gość-1147
Młodzik
Posty: 622
Rejestracja: 13 czerwca 2007, 17:31
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Postautor: Gość-1147 » 03 listopada 2007, 15:12

.
Nov. 2, 2007


The UTEP women's basketball team will open its 2007-08 season against the Houston Jaguars at the Don Haskins Center at 7:05 p.m. on Saturday. There is free admission to the contest.

The Jaguars are comprised of former collegiate standouts. This year's edition of the squad includes players from Houston, North Carolina State, Memphis, Rice, Stephen F. Austin, Texas A&M and Texas A&M Corpus Christi.

The Miners, who were voted second in the preseason Conference USA poll, return four starters and seven letterwinners from last year's record-setting squad. UTEP established school records for wins (22), fewest losses (eight) and single-game attendance (7,212 versus Memphis) on the way to taking a large step to turning the program into a conference and regional power.

The game will mark the debut of a talented crop of newcomers, including El Paso native and TCU transfer Natasha Lacy. She left the `Frogs as one of the most decorated players in school history, ranking among the school's career leaders in several categories.

Also set to make their first appearance as Miners are 6-2 post and junior college transfer Ilda Chambe, 5-6 guard Alyssa Faubion, 5-9 combo guard Brittnay Jones, 6-2 post Stephanie Rosado, 5-11 guard Sviatlana Trukshanina and 5-9 guard Joanaa Zalesiak.

Plenty of familiar faces will also be in display, with Jareica Hughes highlighting the Orange and Blue's returnees. Last year, Hughes paced UTEP in assists, free throws made and attempted, points and steals. Hughes was named the C-USA Freshman and Newcomer of the Year, in addition to garnering third-team all-conference honors and placement on the league's five-member all-defensive squad.




The other starters who are back are seniors Kasia Krezel (8.4 ppg and 2.0 rpb) and Izabela Piekarska (10.0 ppg, 4.9 rpg and 2.3 bpg) and sophomore Timika Williams (9.2 ppg and 7.0 ppg).

Seniors Tasha Marisett (8.8 ppg, 5.3 rpg) and Claudia Porras (3.4 ppg, 2.1 rpg) and sophomore Christina Ray (1.7 ppg) round out the returnees.

źródło: oficjalna strona University of Texas at El Paso Athletics
http://utepathletics.cstv.com/sports/w- ... 07aaa.html
.

Gość-1147
Młodzik
Posty: 622
Rejestracja: 13 czerwca 2007, 17:31
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Postautor: Gość-1147 » 03 listopada 2007, 15:19

.
.
2007-08 Roster
Coaches | Alphabetical | Numerical

Alphabetical
NO NAME POS HT CL HOMETOWN (LAST SCHOOL)
23 Chambe, Ilda Forward 6-2 JR Maputo, Mozambique (Seward Community College)
1 Faubion, Alyssa Guard 5-6 FR Hamilton, Ohio (Hamilton HS)
3 Hughes, Jareica Guard 5-3 SO Southfield, Mich. (Southfield-Lathrup HS)
33 Jones, Brittnay Guard 5-9 FR Bloomfiled, Mich. (West Bloomfield)
10 Krezel, Kasia Guard 6-1 SR Krakow, Poland (SMS Sport HS)
11 Lacy, Natasha Guard 5-10 SR El Paso, Texas (TCU)
40 Marisett, Tasha Forward 6-1 SR Omaha, Neb. (Panola JC)
14 Piekarska, Izabela Center 6-5 SR Warszawa, Poland (SMS Sport HS)
5 Porras, Claudia Forward 6-2 SR Santa Cruz, Bolivia (Universidad NUR)
12 Ray, Christina Guard 5-7 SO Houston, TX (Westbury Christian School)
4 Rosado, Stephanie Forward 6-2 FR Pontiac, Mich. (Pontiac Central)
20 Trukshanina, Sviatlana Guard 5-11 FR Minsk, Belarus
30 Williams, Timika Forward 6-1 SO Oak Park, Mich. (Southfield-Lathrup HS)
32 Zalesiak, Joanna Guard 5-9 FR Gorzow Wlkp, Poland

Coaches

Keitha Adams - Head Coach
Darren Brunson - Assistant Coach
Ewa Laskowska - Assistant Coach
.
.
źródło: http://utepathletics.cstv.com/sports/w- ... l-mtt.html

Gość-1147
Młodzik
Posty: 622
Rejestracja: 13 czerwca 2007, 17:31
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Postautor: Gość-1147 » 15 lutego 2008, 10:41

.
Dostępne staystyki zespołu UTEP Miners z El Paso w Teksasie obejmują 22 mecze (ostatni został rozegrany 14 lutego 2008). UTEP dwadzieścia razy wygrał, a dwa razy przegrał.

Joanna zagrała w 16 spotkaniach.
Oto statystyki Joanny (w nawiasie wartość średnia):
czas gry w min. _______ 139 (8,7)
punkty ______________ 19 (1,2)
rzuty za 2 ____________ 8/22 (0,5)
rzuty za 3 ____________ 0/3 (0.0)
rzuty osobiste _________ 3/5 (0,2)
zbiórki _______________ 12 (0,75)
asysty _______________ 9 (0,6)
przechwyty ___________ 11 (0,7)
straty _______________ 20 (1,25)

Z sześciu ostatnich spotkań rozegranych przez UTEP, zagrała w 5 meczach.

Ostatnie spotkanie zespół rozegrał 14 lutego 2008 z zespołem Houston Cougars, odnosząc dwudzieste pod rząd zwycięstwo (80:55). W tym spotkaniu Joanna grała 10 minut (rzuty za 2 – 0/3, za 3 – 0/0, osobiste – 0/0; zbiórki – 1; asysty – 0; przechwyty – 1; straty – 0).
.

Gość-1147
Młodzik
Posty: 622
Rejestracja: 13 czerwca 2007, 17:31
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Postautor: Gość-1147 » 23 lutego 2008, 09:05

.
Dzisiejszej nocy UTEP grał na wyjeździe przeciwko zespołowi Southern Miss Lady Golden Eagles. Rozstrzygnięcie nastąpiło w dogrywce. Pierwsza połowa zkończyła się przegraną UTEP 30:35. Drugą wygrał UTEP 35:30 i był remis 65:65. W dogrywce (5 minut) lepszy był UTEP wygrywając ją 8:7, a cały mecz 72:71. Dla UTEP najwięcej punktów zdobyła Kasia Krężel – 21 (6 zbiórek, 44 minuty gry). Izabela Piekarska zdobyła 5 punktów (6 zbiórek, 39 minut gry). Joasi Zalesiak nie było w składzie na ten mecz. Było to dwudzieste drugie zwycięstwo UTEP w tym sezonie (na 24 rozegrane mecze). W rozgrywkach ligowych (NCAA Women's Basketball - Conference USA), UTEP ma bilans: 13 zwycięstw, 0 porażek.


A oto relacja z tego meczu z oficjalnej strony Conference USA.

The Miners down Southern Miss 73-72 in OT to win 18th-straight game.
Feb. 23, 2008

HATTIESBURG, Miss. (AP) - - Kasia Krezel scored 21 points, Jareica Hughes added 19 and No. 19 Texas-El Paso held Southern Miss scoreless for the final 3:36 of regulation in a 73-72, overtime victory Friday night that guaranteed the Miners a share of the Conference USA title.

Hughes hit two of UTEP's three 3-pointers during a 9-0 run to tie the game 65-all at the end of regulation. Krezel added another 3 in overtime as the Miners (22-2, 13-0 C-USA) outscored the Golden Eagles (15-11, 6-7) 8-7 in the extra five minutes to win their 18th straight game - eighth in a row on the road.

Izabela Piekarska had three of her five points in overtime, including the go-head free throw with 1:07 left. Southern Miss' Andrea Barber missed a shot as time expired.

UTEP, which achieved its highest-ever ranking in the Top 25 early in the week, clinched the No. 1 seed in the conference tournament and is guaranteed at least a share of the regular-season title with SMU.

Southern Miss, which had won four of five coming into the game, led 35-30 at halftime and kept that margin through much of the second half. The Golden Eagles rallied and took a 65-56 lead with 3:36 remaining, but the Miners held them scoreless the rest of the way.

Hughes hit two straight 3s in a 55 second span and Natasha Lacey, who had 17 points, tied the score with 50 seconds left in regulation on another 3. Stephanie Helgeson led Southern Miss with 19 points, while Kendra Reed, Amber Eugene and Pauline Love each chipped in 14.

.
2480
.

tomaszek

Postautor: tomaszek » 20 listopada 2008, 08:37

przed wyjazdem Joanny Z. napisałeś:

Endrju pisze:Wedlug mnie bardzo dobra decyzja>
Tylko wroc do nas za kilka lat :D :D :D


nadal podtrzymujesz swoje zdanie? :lol:

A swoją drogą odświeżyłem ten temat bo chciałbym poznać opinie tych co na początku tego tematu tak wychwalali talent Joanny Z.

Co teraz powiecie o jej grze?!

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Postautor: Endrju » 20 listopada 2008, 10:15

tomaszek pisze:przed wyjazdem Joanny Z. napisałeś:

Endrju pisze:Wedlug mnie bardzo dobra decyzja>
Tylko wroc do nas za kilka lat :D :D :D


nadal podtrzymujesz swoje zdanie? :lol:

A swoją drogą odświeżyłem ten temat bo chciałbym poznać opinie tych co na początku tego tematu tak wychwalali talent Joanny Z.

Co teraz powiecie o jej grze?!


No dobrze napisalem :D :D :D Wróc za kilka lat :D :D :D
A nie po roku siedzenia w Stanach na ławce rezerwowych :lol: :lol: :lol:

Co do jej gry... to temat rzeka... na ktory nie mam checi sie wypowiadac.

PS (Od poczatku sezonu załuje ze nie udało sie nam dogadac z Ola Drzewinska(Karpinska).
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

friel
Kadet
Posty: 1373
Rejestracja: 01 lutego 2008, 19:10
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Postautor: friel » 20 listopada 2008, 13:30

No więc moje zdanie znacie ja mówiłem że to nie będzie wzmocnienie ona jest słaba psychicznie i ma za duże ego kropka ->.

Awatar użytkownika
kyS
Kadet
Posty: 1362
Rejestracja: 21 listopada 2004, 19:40
Lokalizacja: gw

Postautor: kyS » 20 listopada 2008, 16:19

Endrju pisze:(...) PS (Od poczatku sezonu załuje ze nie udało sie nam dogadac z Ola Drzewinska(Karpinska).
To nie jest kwestia tego, że się nie udało, tylko tego, że klub nie chciał. Osobiście uważam, że zachowanie klubu w sprawie Karpińskiej było żałosne.
Obrazek

CokolwiekPomiedzyLudzmiKonczySie
ZnaczyNigdySieNieZaczelo
GdybyPrawdziwieSieZaczeloNieSkonczylobySie
SkonczyloSieBoSieNieZaczelo
CokolwiekPrawdziwieSieZaczynaNigdySieNieKonczy

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Postautor: Endrju » 20 listopada 2008, 16:22

kyS pisze:
Endrju pisze:(...) PS (Od poczatku sezonu załuje ze nie udało sie nam dogadac z Ola Drzewinska(Karpinska).
To nie jest kwestia tego, że się nie udało, tylko tego, że klub nie chciał. Osobiście uważam, że zachowanie klubu w sprawie Karpińskiej było żałosne.


Chciał nie chciał... Wydaje mi sie ze klub przedstawił swoje warunki ona swoje... nie doszli do porozumienia i tak oto Ola gra w Lesznie ;)
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

tomaszek

Postautor: tomaszek » 20 listopada 2008, 16:43

ale wróćmy może do tematu Joanny Z. vel Jordan :lol: :lol:

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Postautor: Endrju » 20 listopada 2008, 16:45

tomaszek pisze:ale wróćmy może do tematu Joanny Z. vel Jordan :lol: :lol:


Wiec ja szybko zmieniam temat na :lol: :lol: :lol: Ola Come Back :D
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

Awatar użytkownika
kyS
Kadet
Posty: 1362
Rejestracja: 21 listopada 2004, 19:40
Lokalizacja: gw

Postautor: kyS » 20 listopada 2008, 18:11

Obrazek
zdjęcie pochodzi ze strony gorzow24.pl
Ostatnio zmieniony 20 listopada 2008, 19:47 przez kyS, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek



CokolwiekPomiedzyLudzmiKonczySie

ZnaczyNigdySieNieZaczelo

GdybyPrawdziwieSieZaczeloNieSkonczylobySie

SkonczyloSieBoSieNieZaczelo

CokolwiekPrawdziwieSieZaczynaNigdySieNieKonczy


Wróć do „AZS-PWSZ Gorzów Wlkp.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości