Joanna Zalesiak

Moderatorzy: tadziu, kyS, thomas72

tomaszek

Postautor: tomaszek » 20 listopada 2008, 19:28

piękne ujęcie KyS :D szkoda że zaraz dostanie czape albo nie trafi do kosza :lol: albo piłkę zgubi

friel
Kadet
Posty: 1373
Rejestracja: 01 lutego 2008, 19:10
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Postautor: friel » 20 listopada 2008, 23:25

żadna Ola come back panowie trochę realizmu ok? chciała za dużo gra teraz średnio żeby nie powiedzieć marnie wyszedł jej jeden mecz notabene z nami dostała ofertę powiedziała nie to PAAAAAAAA

aniuh
Amator
Posty: 160
Rejestracja: 02 marca 2008, 10:59
Kontaktowanie:

Postautor: aniuh » 07 grudnia 2008, 21:40

hehe ja bym krzyczał Ola wróc ale nie ta:P
:twisted:

friel
Kadet
Posty: 1373
Rejestracja: 01 lutego 2008, 19:10
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Postautor: friel » 07 grudnia 2008, 22:44

Czyżby Pani Zalesiak była na wylocie?

friel
Kadet
Posty: 1373
Rejestracja: 01 lutego 2008, 19:10
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Postautor: friel » 13 grudnia 2008, 19:31

znów brak jej na ławce co jest?

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Postautor: Endrju » 14 grudnia 2008, 17:08

friel pisze:znów brak jej na ławce co jest?

Chora :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

friel
Kadet
Posty: 1373
Rejestracja: 01 lutego 2008, 19:10
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Postautor: friel » 14 grudnia 2008, 18:00

chora -> już jej więcej nie będzie czy chora-> jeszcze ją niestety zobaczymy?

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Postautor: Endrju » 14 grudnia 2008, 18:17

friel pisze:chora -> już jej więcej nie będzie czy chora-> jeszcze ją niestety zobaczymy?

A co steskiles sie juz ? :D
Osobiscie uwazam ze np. Ola Pietraszek czy Justyna Maruszczak na tej pozycji nie sa gorszymi zawodniczkami ;) A kibicom tylu nerwów na pewno nie psuja :D
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

friel
Kadet
Posty: 1373
Rejestracja: 01 lutego 2008, 19:10
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Postautor: friel » 14 grudnia 2008, 19:22

osobiście chciałbym ją zamknąć w sali siąść na trybunach i palcem wytykać jej błędy w grze tak długo aż zacznie grac dobrze, skutecznie i z pokorą mam ciągle przed oczyma jej wywiad na początku sezonu "trener obiecał mi dużo minut na parkiecie" dziś można z całym spokojem przyklepać przypuszczenia z przedsezonowych spekulacji że to będą a teraz powiedzieć były zmarnowane minuty jej ten wyjazd naprawdę zaszkodził nie tylko na psychikę ale też i na formę ma jakiś zestaw kombinacji i tricków ale ... no właśnie ,ale jednej gorącej głowy się pozbyliśmy teraz poleci druga chyba



dziś poszła informacja o planowanych transferach temat chyba zamknięty i będziemy Joanne żegnać

Radzinho
Nowy na forum
Posty: 22
Rejestracja: 01 maja 2007, 13:08
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Postautor: Radzinho » 23 grudnia 2008, 11:13

3,58 na mecz może nie być zadowalające dla trenera.

odcio
Nowy na forum
Posty: 10
Rejestracja: 25 września 2008, 18:50
Lokalizacja: że znowu ;P

Postautor: odcio » 26 grudnia 2008, 14:10

osobiście chciałbym ją zamknąć w sali siąść na trybunach i palcem wytykać jej błędy w grze tak długo aż zacznie grac dobrze

A Ty kim niby jestes? Jej ojcem, trenerem, wlascicielem? To nie jest maszyna do zdobywania punktow. Taki cwaniak jestes, to wyjdz na parkiet i zagraj chociaz na takim poziomie, jaki oczekujesz od niej. A potem czytaj an swoj temat takie bzdury. Fakt, ze nie zachwyca wcale nei znaczy, by az tak po niej jezdzic.

dziś poszła informacja o planowanych transferach temat chyba zamknięty i będziemy Joanne żegnać

Chyba jednak w obecnej sytuacji bardziej skomplikowane wydaje sie byc rozwiazanie pozycji srodkowej i ewentualnie dokontraktowanie kogos wlasnie tam.

Pozdrawiam !

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Postautor: Endrju » 26 grudnia 2008, 14:29

odcio pisze:
osobiście chciałbym ją zamknąć w sali siąść na trybunach i palcem wytykać jej błędy w grze tak długo aż zacznie grac dobrze

A Ty kim niby jestes? Jej ojcem, trenerem, wlascicielem? To nie jest maszyna do zdobywania punktow. Taki cwaniak jestes, to wyjdz na parkiet i zagraj chociaz na takim poziomie, jaki oczekujesz od niej. A potem czytaj an swoj temat takie bzdury. Fakt, ze nie zachwyca wcale nei znaczy, by az tak po niej jezdzic.

dziś poszła informacja o planowanych transferach temat chyba zamknięty i będziemy Joanne żegnać

Chyba jednak w obecnej sytuacji bardziej skomplikowane wydaje sie byc rozwiazanie pozycji srodkowej i ewentualnie dokontraktowanie kogos wlasnie tam.

Pozdrawiam !


Jedna zawodniczka to za Shale na 5-tke... a druga za "200 tys." (czy to na 2-ke czy 3-ke to obojetne :P ;) to wydaje sie byc minimum :D
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

cholinex
Amator
Posty: 183
Rejestracja: 22 grudnia 2005, 20:47
Lokalizacja: Gorzów

Postautor: cholinex » 26 grudnia 2008, 21:39

friel pisze:osobiście chciałbym ją zamknąć w sali siąść na trybunach i palcem wytykać jej błędy w grze tak długo aż zacznie grac dobrze, skutecznie i z pokorą mam ciągle przed oczyma jej wywiad na początku sezonu "trener obiecał mi dużo minut na parkiecie" dziś można z całym spokojem przyklepać przypuszczenia z przedsezonowych spekulacji że to będą a teraz powiedzieć były zmarnowane minuty jej ten wyjazd naprawdę zaszkodził nie tylko na psychikę ale też i na formę ma jakiś zestaw kombinacji i tricków ale ... no właśnie ,ale jednej gorącej głowy się pozbyliśmy teraz poleci druga chyba



dziś poszła informacja o planowanych transferach temat chyba zamknięty i będziemy Joanne żegnać

Mysle, ze ona i tak by cie w dOOpie miala jak bys jej cos tam wytykal, a moglby sie to jeszcze dla ciebie zle zakoczyc :P
A co do czegos nowego w klubie to napewno jakas 5-ka się znajdzie a za te 200 tys co tutaj endriu podales napewno cos nizszego tez poszukaja :D, patrzac na to jak grala aska to ze szkoda dla klubu to napewno nie wyjdzie :wink:, oczywsicie nie zamierzalem nic zlego powiedziec jakby to nie wygladalo
Jedno Serce Jedno Bicie AZS Na Całe Życie:D

friel
Kadet
Posty: 1373
Rejestracja: 01 lutego 2008, 19:10
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Postautor: friel » 27 grudnia 2008, 02:45

cholinex nie wpieniaj mnie .
i badz poważny poczytaj co nawijała blondynka przed sezonem a co robiła w trakcie to jest ekstraliga a ona łomot dostała by od juniorek to jest poziom żenujący Ż-E-N-U-J-Ą-C-Y
To miało być wzmocnienie a pozytywniej wpisała się Pietraszek
Ona powinna na sali zostawać po każdym treningu nie rób z niej gwiazdki jej woda sodowa walnęła do łba taka jest prawda poleciała za ocean robić karierę grzejąc lawę a teraz wróciła panowie bolesna ale prawda przez rok cofnęła się co najmniej o 2 i nie ma tu żadnego pola do dyskusji szkoda śliny

Pixon
Nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: 23 grudnia 2008, 17:07
Lokalizacja: Gorzów,Polska
Kontaktowanie:

Postautor: Pixon » 27 grudnia 2008, 21:42

.azs pwsz
Ostatnio zmieniony 28 grudnia 2008, 15:20 przez Pixon, łącznie zmieniany 3 razy.


Wróć do „AZS-PWSZ Gorzów Wlkp.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości