Muzyka...

Moderatorzy: tadziu, kyS, thomas72

A_Z_S
Nowy na forum
Posty: 36
Rejestracja: 23 września 2007, 21:29

Muzyka...

Postautor: A_Z_S » 24 października 2007, 22:06

Dzisiaj na meczu z Poznaniem leciała fajna piosenka, taka mało ambitna techniawa :lol: W tekście wydaje mi się, że było "Bomfunk mc's" ale nie dam sobie głowy uciąć. Przesłuchałem ich piosenki i to nie to... Ma ktoś pomysł? Bardzo mi zależy.

tomaszek

Re: Muzyka...

Postautor: tomaszek » 25 października 2007, 07:54

A_Z_S pisze:Dzisiaj na meczu z Poznaniem leciała fajna piosenka, taka mało ambitna techniawa :lol: W tekście wydaje mi się, że było "Bomfunk mc's" ale nie dam sobie głowy uciąć. Przesłuchałem ich piosenki i to nie to... Ma ktoś pomysł? Bardzo mi zależy.


To pewnie były Boysy i "Jesteś szalona" :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
elen
Kadet
Posty: 1461
Rejestracja: 23 stycznia 2006, 17:31
Lokalizacja: Gorzów - Miasto cudów nad Wartą
Kontaktowanie:

Postautor: elen » 25 października 2007, 10:05

Jak to mozna nazwać muzyką...wnosze o zmiane "dj'a"
Obrazek

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." - Stanisław Lem

Awatar użytkownika
erratu
Nowy na forum
Posty: 96
Rejestracja: 29 kwietnia 2007, 11:34

Postautor: erratu » 06 listopada 2007, 00:45

popieram zmienmy dj cały czas siedzi w kabicnie klepie muła z jakas laska i kumplem a ludziom uszy pekaja bo za glosno i za nudno
Biało-niebieskie Gorzowskie barwy królewskie!

Awatar użytkownika
elen
Kadet
Posty: 1461
Rejestracja: 23 stycznia 2006, 17:31
Lokalizacja: Gorzów - Miasto cudów nad Wartą
Kontaktowanie:

Postautor: elen » 06 listopada 2007, 11:13

to ze za głośno i za nudno to sie jeszcze da jakos przezyć, ale to ze puszcza ta muze w najmniej potrzebnych momentach to juz przegiecie
Obrazek



"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." - Stanisław Lem


Wróć do „AZS-PWSZ Gorzów Wlkp.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości