Transfery i wygląd drużyny na sezon 2008/09

Moderatorzy: tadziu, kyS, thomas72

Pantczak
Amator
Posty: 152
Rejestracja: 25 lutego 2007, 17:04

Postautor: Pantczak » 28 czerwca 2008, 09:07

noooo, widzę że kolega pojechał ładnie po bandzie :D Marzenia fajnie mieć ale czasami warto być realistą 8)

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Postautor: Endrju » 28 czerwca 2008, 14:08

friel pisze:zobaczymy ja osobiście bardzo licze na katarinę z anną mogą rozstrzelać przeciwniczki i to mocno ale potrzeba nam jeszcze naprawde klasowych centrów i kogoś w sytlu Holdsclaw kto poprawiał by ew pudła skuteczną dobitką :)


Mysle ze wystarczy jak przyjdzie do nas zawodniczka ponad 2m :D i sprawa dobitek bedzie zalatwiona :lol: :wink:
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

Awatar użytkownika
LbN
Nowy na forum
Posty: 44
Rejestracja: 04 lutego 2007, 21:09
Kontaktowanie:

Postautor: LbN » 28 czerwca 2008, 15:44

Czy chodzi ci o Lindsay Taylor ? ;P
Obrazek

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Postautor: Endrju » 28 czerwca 2008, 18:29

Tak sie wlasnie zastanawialem i z analizy wyniklo.

Potrzebujemy centra, ktory ma doswiadczenie na parkietach FGE, jest Gwiazda, zdobywa duzo punktow i ma duzo zbiorek. Za nie az tak kosmiczne pieniadze (jak np. Kara Braxton). W dodatku ta osoba byla juz w poprzednim sezonie przymierzana do zespolu z Gorzowa.(Jednak wybrano nizsza polke finansowa-KIKI). Z Toruniem jeszcze sie nie dogadala. Kilka razy nawet byla w tamtym sezonie w Gorzowie u kolezanek (Carrie i Kiki), wiec mogla zobaczyc nasza baze sportowa i dostac dobre recenzjie o klubie.

Temat traktuje narazie jako "plotke" jednak na 70% czuje ze to wlasnie Linsay Taylor mierzaca 203cm wzrostu, majaca srednio 17pkt i 10zbiorek zobaczymy w Gorzowie :wink:
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

friel
Kadet
Posty: 1373
Rejestracja: 01 lutego 2008, 19:10
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Postautor: friel » 28 czerwca 2008, 21:45

no nie było by najgorzej :P

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Postautor: Endrju » 28 czerwca 2008, 22:56

*Lindsay ;) mala literówka ;)
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

cholinex
Amator
Posty: 183
Rejestracja: 22 grudnia 2005, 20:47
Lokalizacja: Gorzów

Postautor: cholinex » 29 czerwca 2008, 00:09

Endrju pisze:Tak sie wlasnie zastanawialem i z analizy wyniklo.

Potrzebujemy centra, ktory ma doswiadczenie na parkietach FGE, jest Gwiazda, zdobywa duzo punktow i ma duzo zbiorek. Za nie az tak kosmiczne pieniadze (jak np. Kara Braxton). W dodatku ta osoba byla juz w poprzednim sezonie przymierzana do zespolu z Gorzowa.(Jednak wybrano nizsza polke finansowa-KIKI). Z Toruniem jeszcze sie nie dogadala. Kilka razy nawet byla w tamtym sezonie w Gorzowie u kolezanek (Carrie i Kiki), wiec mogla zobaczyc nasza baze sportowa i dostac dobre recenzjie o klubie.

Temat traktuje narazie jako "plotke" jednak na 70% czuje ze to wlasnie Linsay Taylor mierzaca 203cm wzrostu, majaca srednio 17pkt i 10zbiorek zobaczymy w Gorzowie :wink:

Ja jestem jak najbardziej za :D :) :lol:
Jedno Serce Jedno Bicie AZS Na Całe Życie:D

rodgers-kibic z torunia
Kadet
Posty: 1149
Rejestracja: 10 lutego 2008, 11:00
Lokalizacja: Toruń

Postautor: rodgers-kibic z torunia » 30 czerwca 2008, 08:44

ja jestem niestety przeciwko :D :D :D
Nie wiem jak to jest, ze nasi dzialacze nie potrafia sie dogadać z LG (ksywka Lindsay).przeciez budowanie drużyny powinno sie rozpoczynać od przedlużenia umow z najlepszymi zawodniczkami. jak LG odejdzie to nie znajdziemy juz takiego dobrego centra.Sama Ćwiklińsjka nie bedzie przeciez grać 40 minut(choc wiem , ze trener Omanic preferuje taki system gry) bo jest jeszcze zbyt małó doświadczona.

Q88
Żak
Posty: 324
Rejestracja: 16 maja 2008, 19:46

Postautor: Q88 » 30 czerwca 2008, 10:09

widze że ro...rs kibic z miasta piernika to stały bywalec na forach innych klubów :)

Awatar użytkownika
xavery2
Żak
Posty: 212
Rejestracja: 21 marca 2007, 18:08
Lokalizacja: Leszno
Kontaktowanie:

Postautor: xavery2 » 01 lipca 2008, 16:16

25-letnia Samantha Richards poprowadzi w nowym sezonie grę KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - Kontrakt został podpisany na rok z możliwością przedłużenia na kolejny sezon - powiedział Grzegorz Piekoszewski, menedżer koszykarki.

Mierząca 167 cm rozgrywająca całą swoją dotychczasową karierę spędziła w bardzo silnej koszykarsko Australii. W minionym sezonie wystąpiła w 24 meczach ligi WNBL i dla zespołu Perth Lynx zdobywała średnio 12.3 punktu, 3.6 zbiórki, 4.1 asysty oraz 2.0 przechwytu na mecz.


- Trener Maciejewski, jak również część zawodniczek, które występować będą w nadchodzącym sezonie w gorzowskim AZS, znakomicie znają Richards z odbytej w 2007 r. Uniwersjady w Bangkoku. Mam nadzieję, że Samantha sprawdzi się w Europie i będzie owocnie rozwijać swoją karierę - dodał Piekoszewski.


Nowa koszykarka brązowych medalistek ubiegłego sezonu jest dwukrotną mistrzynią Australii, a także ma za sobą występy w reprezentacji swojego kraju (U18, U20). Obecnie znajduje się w szerokiej kadrze narodowej drużyny seniorek.
www.plkk.pl

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Postautor: Endrju » 05 lipca 2008, 15:33

Agnieszka Szott zagra w Izraelu
W nadchodzącym sezonie nie zobaczymy Agnieszki Szott na parkietach Ford Germaz Ekstraklasy. Koszykarka KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski podpisała umowę z zespołem Elizur Ramla. - Kontrakt został podpisany na jeden sezon – powiedziała Agnieszka Szott.

- Propozycja działaczy Elizur okazała się najbardziej konkretna spośród tych, które otrzymałam i przede wszystkim jest ona dla mnie bardzo korzystna pod względem zabezpieczenia w razie ewentualnej kontuzji. Pozostałe zaproponowane przez działaczy warunki również były bardzo dobre, dlatego też zdecydowałam się podpisać z tym zespołem umowę. Myślę, że gra w bardzo silnej lidze izraelskiej, w której występuje wiele zawodniczek z WNBA, pozwoli mi dalej podnosić swoje koszykarskie umiejętności - dodała Szott.


Ekipa Elizur Ramla, która do fazy play-off przystępowała z trzeciej pozycji, na finiszu sezonu 2007/2008 uplasowała się na pierwszym miejscu. Podopieczne Eli Rabiego pokonały w finale rozgrywek Bnot Hasharon 3:1, wywalczając tym samym mistrzostwo Izraela. Za sprawą tego sukcesu drużyna Elizur Ramla wystąpi w europejskich pucharach.

Wojciech Strzebińczyk
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

desix
Amator
Posty: 157
Rejestracja: 29 grudnia 2006, 16:20
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontaktowanie:

Postautor: desix » 05 lipca 2008, 16:09

Szczerze , to niespodziewałem się , że wybierze Izrael.Życzę powodzenia.
Elizur Ramla zagra w Pucharze Fiba.Fajnie jak byśmy trafili do jednej grupy, ale z drugiej strony troche daleka podróż
Nawet jeśli wszyscy już w ciebie zwątpili, pokaż że się mylili

friel
Kadet
Posty: 1373
Rejestracja: 01 lutego 2008, 19:10
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Postautor: friel » 05 lipca 2008, 20:00

nie bardzo rozumiem dla mnie żałosne nie ważne moge dostac bana ale po co to zawracanie tyłka ,że dobra umowę jej proponujemy itp że ona musi przemyśleć a jak przyhcodzi co do czego idzie do izraela i co zagra w tych smaych pucharach co my zadna rewelacja osobiście spodziewałem sie że zagra w eurolidze poszła za kasa i tyle nikt mi nic innego nie powie

Awatar użytkownika
adriano9
Żak
Posty: 371
Rejestracja: 30 grudnia 2004, 11:27

Postautor: adriano9 » 06 lipca 2008, 16:58

brak słów... rozumiem ligę rosyjską ale izrael???

cholinex
Amator
Posty: 183
Rejestracja: 22 grudnia 2005, 20:47
Lokalizacja: Gorzów

Postautor: cholinex » 06 lipca 2008, 18:18

adriano9 pisze:brak słów... rozumiem ligę rosyjską ale izrael???

Poszla za kasa i tyle, ale coś mi się wydaje, że ona do nas wroci jak tam sobie za duzo nie pogra :P
Jedno Serce Jedno Bicie AZS Na Całe Życie:D


Wróć do „AZS-PWSZ Gorzów Wlkp.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości