Ośrodek Sportowy przy ulicy Mironickiej

Moderatorzy: tadziu, kyS, thomas72

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Ośrodek Sportowy przy ulicy Mironickiej

Postautor: Endrju » 07 maja 2008, 14:43

A to marzenia na przyszłość

Być może piłkarze nożni GKP doczekają się zupełnie nowej jakości, ale to dopiero śpiew przyszłości. W tym roku za 100 tys. zł przygotowana zostanie koncepcja największej sportowej inwestycji w Gorzowie - nowego ośrodka sportowego przy ul. Mironickiej. Tam, w porozumieniu z Zamiejscowym Wydziałem Kultury Fizycznej, ma powstać boisko piłkarskie z bieżnią lekkoatletyczną i trybunami na 15. tys. miejsc oraz pięcioma boiskami treningowymi. Ten ośrodek ma służyć nie tylko piłkarzom i lekkoatletom. W tym samym miejscu mają zostać zbudowane hala sportowa na 5 tys. miejsc, zadaszone i odkryte korty tenisowe oraz odkryty 50-metrowy basen pływacki. Prezydent Tadeusz Jędrzejczak zapowiedział, że w nowoczesnej hali gorzowscy kibice zasiądą już na przełomie 2009 i 2010 r., a piłkarzy z nowych miejsc zaczną dopingować chwilę później. Czy nasi sportowcy, którzy ostatnio z powodzeniem zdobywają najwyższe klasy rozgrywkowe faktycznie doczekają się obiektów z prawdziwego zdarzenia? Czas pokaże. Na pewno żaden z piłkarzy, lekkoatletów, koszykarek, czy piłkarzy ręcznych nie będzie protestował. - Słyszeliśmy o tych planach, ale nikt z nami o tym nie rozmawiał - zakończył Babij. - Dlatego traktujemy to jako bardzo piękną, ale odległą przyszłość i na razie marzymy, aby w o wiele lepszych warunkach pokazywać naszym kibicom pierwszą ligę. A za inwestycję przy Mironickiej mocno trzymamy kciuki. Sport na najwyższym poziomie zasługuje na areny godne obecnych czasów, a z tym od dawna był u nas duży kłopot.

Gazeta Wyborcza


Chciałbym rozpocząć dyskusje na temat hali.

Czy jest mozliwe wybudowanie jej w rok czasu... jak oddanie jej do urzytku ma nastapic na przelomie 2009/2010.
Czyli spokojnie dziewczyny moga zaczac walczyc o Eurolige.:lol: :lol: :lol:

A drugie pytanie czy potrzebna nam jest hala na 5tys... Jezeli to by miala byc hala z czesciowym zakrywaniem trybun to bylbym jak najbardziej za... jednak nie chcialbym zeby widowiska byly rozgrywane w półpełnej hali...
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

friel
Kadet
Posty: 1373
Rejestracja: 01 lutego 2008, 19:10
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Postautor: friel » 07 maja 2008, 16:33

Generalnie hale na 10tyś mozna postawic w 14 iesięcy wieć myslę że połowe mniejszą można zrobić w rok co do trybun to wielka wina jest w zarzadzaniu i zaraz mnie zjedziecie ale z takim rozplakatowaniem jak w tym roku to nie mamy co liczyc nawet na 3 tyś to musi byc tak jak było w zeszłym robu gdzie na każdym słupie widziałem plakat i nie sposob bło zapomnieć że jest mecz z dobrym marketingiem sprzeda sie każdy towar a zapełnienie hali na 5 tys nie bedzie żadnym problemem

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Postautor: Endrju » 07 maja 2008, 17:06

friel pisze: a zapełnienie hali na 5 tys nie bedzie żadnym problemem


Ten warunek moze byc tylko spelniony, gdy zagramy w Eurolidze albo w Finale MP.

Niestety koszykowka jest 3 sportem w Gorzowie... i nawet mecze o 3-miejsce pokazaly ze nie zawsze byla wypelniona sala. (Z koszykowka wygrał ligowy mecz zuzlowy).
Nie mowiac o meczach bez stawki np. z Łomiankami... gdzie hala przy Chopina byla wypeniona w polowie... wiec gdzie 500 osob a gdzie 5tys...

Dlatego nie chcialbym na nowej hali poczuc atmosfery z Poznanskiej Areny gdzie trybuny podczas meczow ligowych swieca pustkami.
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

friel
Kadet
Posty: 1373
Rejestracja: 01 lutego 2008, 19:10
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Postautor: friel » 08 maja 2008, 00:13

generalnie jak Sobie przypomnisz choć to raczej nie twoje czasy jak stilon grał na czereśniowej to próżno szukac pustych trybun :D wszystko rozbija sie o reklame na gkp jeszcze do niedawna chodziła garstka a w tym sezonie plakaty radio odpowiednie nakrecanie przez ludzi i jest co do naszego czarnego sportu to wiadomo ,że gorzowianie maja "smar zamiast krwi" i to zawsze będzie najpopularniejszy sport(sam mam już karnecik :P) ale generalnie z naszą koszykówka w tym sezonie problem rozbija się o absolutny brak medialności gdzie dosłownie śmierdzi od nas amatorszczyzną nie mówiac już o tym że kapowników drukarnia nie mogła porzadnie pryzgotować a babicka grała na rozegraniu ale to inna bajka.
Chodzi o to że tu potrzeba rozgłosu do zwykłego szarego kibica ,który lubi sporty zespołowe generalnie może mieć np 2 dzieci i pamietać dawne czasy ,na codzien zapracowany a tu bęc wraca z pracy badz zakupów mija słup a tam co Kasia mija Pawlakową z duza datą i godziną
Nie możemy liczyć na to że KK zapełni całą sale nie wiem do kogo w tej sprawie można się zwrócić ,ale generalnie potrzebny jest ktoś kto to zorganiuje i uswiadomi wiekrzej liczbie gorzowian że niedzielne popołudnie z koszykówką jest mu poprostu niezbedne marketing marketing i jeszcze raz marketing :D


Wróć do „AZS-PWSZ Gorzów Wlkp.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości