Katerina Zohnova

Moderatorzy: tadziu, kyS, thomas72

friel
Kadet
Posty: 1373
Rejestracja: 01 lutego 2008, 19:10
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Katerina Zohnova

Postautor: friel » 29 września 2008, 01:22

Co by nie było Musimy ją zatrzymać na przyszły sezon :) a to oznacza że ten musimy wygrać :D

cholinex
Amator
Posty: 183
Rejestracja: 22 grudnia 2005, 20:47
Lokalizacja: Gorzów

Re: Katka

Postautor: cholinex » 04 października 2008, 10:54

friel pisze:Co by nie było Musimy ją zatrzymać na przyszły sezon :) a to oznacza że ten musimy wygrać :D

Twój optymizm chyba jeszcze jest za duży, finał i bedzie super nie rozmawiajmy jeszcze o wygraniu ligi, bo chyba nie jest jeszcze na to czas;]
Po drogie ona zagrała kilka meczów zobaczymy co powiemy o niej na koniec sezonu:)
P.S Dziewczyna talent to ma, ale zobaczymy jak to bedzie.
Jedno Serce Jedno Bicie AZS Na Całe Życie:D

friel
Kadet
Posty: 1373
Rejestracja: 01 lutego 2008, 19:10
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Postautor: friel » 04 października 2008, 20:19

bądzmy poważnymi Europejczykami mam dosc marudzenia polaków fakty :
Katka w Czechach miała super średnia i w pucharze FIBA po 2 od 2 meczy pokazujemy że potrafimy rzucać po 30 pkt na kwartę po 3 raziliśmy w pierwszych meczach z obwodu mocne drużyny słabsze gnębimy z pod kosza moim zdaniem robimy to w leprzym stylu niż lotos i wisła w poprzednich sezonach i uważam że jesteśmy zespołem kompletnym w czasie myślę że to się zazębi i jeżeli nie teraz to kiedy ? kiedy będzie ten skład taki który zacznie fanom odpowiadać? to jest AZS w który chcę wierzyć i to jest zespół który moim zdaniem idzie na mistrza ! Jesteśmy kibicami tej drużyny i musimy wierzyć i dopingować tak żeby one też w to mocno uwierzyły :)

paulo2907
Senior
Posty: 4123
Rejestracja: 12 maja 2008, 16:33
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Postautor: paulo2907 » 11 października 2008, 15:48

friel pisze:bądzmy poważnymi Europejczykami mam dosc marudzenia polaków fakty :
Katka w Czechach miała super średnia i w pucharze FIBA po 2 od 2 meczy pokazujemy że potrafimy rzucać po 30 pkt na kwartę po 3 raziliśmy w pierwszych meczach z obwodu mocne drużyny słabsze gnębimy z pod kosza moim zdaniem robimy to w leprzym stylu niż lotos i wisła w poprzednich sezonach i uważam że jesteśmy zespołem kompletnym w czasie myślę że to się zazębi i jeżeli nie teraz to kiedy ? kiedy będzie ten skład taki który zacznie fanom odpowiadać? to jest AZS w który chcę wierzyć i to jest zespół który moim zdaniem idzie na mistrza ! Jesteśmy kibicami tej drużyny i musimy wierzyć i dopingować tak żeby one też w to mocno uwierzyły :)

Wiara w swoją drużynę to bardzo cenna rzecz, ale zdecydowanie przesadzasz... Doceniając wygrane z Wisłą i Lotosem, nie można zapomnieć, że to zaledwie pierwsze trzy tygodnie sezonu - jeszcze mnóstwo grania do play off, wiele może się zdarzyć. Nie życzę wam tego, ale może jeszcze przyjść kryzys, wypadnie jakaś ważna zawodniczka ze składu i ciężko będzie to skleić. Zresztą prawdziwym miernikiem waszych umiejętności będą play offy - tam można stracić dosłownie wszystko, co wcześniej się zyskało. Co do lepszego stylu od Wisły i Lotosu z ubiegłego sezonu, tylko się uśmiechnąłem :lol: AZS gra w rozgrywkach europejskich drugiej kategorii. Najlepsze ekipy grają w Eurolidze - tam rywalizują Wisła i Lotos. Sztuką jest dawać z siebie wszystko w tych rozgrywkach i jeszcze trzymać rękę na pulsie w PLKK, gdzie wobec tych dwóch teamów każdy stosuje starą jak świat zasadę: "bij mistrza". Nie wiem jak poradzą sobie polskie drużyny w Eurolidze, ale wątpię, czy AZS zagrałby tam lepiej od nich. A co do Zohnovej - jest na drugim miejscu w klasyfikacji strzelców, jednak w evalu zajmuje dopiero 16. miejsce, a ta klasyfikacja mówi dużo więcej o wartości zawodniczki. To, że miała świetną średnią w Pucharze FIBA, świadczy, że to na pewno dość dobra zawodniczka, ale kolejny raz kłania się różnica między tym pucharem a Euroligą. Skoro jest tak świetna to dlaczego nie załapała się do kadry Czech na olimpiadę??
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Postautor: Endrju » 19 października 2008, 15:56

Obrazek

Fajne foto na tle bialo-niebieskich strojów :D
Ostatnio zmieniony 08 listopada 2008, 00:47 przez Endrju, łącznie zmieniany 3 razy.
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

friel
Kadet
Posty: 1373
Rejestracja: 01 lutego 2008, 19:10
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Postautor: friel » 19 października 2008, 19:00

num ^^ ona jest zaj... naprawde możecie mnie nienawidzić ale nie tesknię za drzewińską choć dała nam bardzo dużoooo

cholinex
Amator
Posty: 183
Rejestracja: 22 grudnia 2005, 20:47
Lokalizacja: Gorzów

Postautor: cholinex » 20 października 2008, 18:28

katka jest zaj...... ,ale mysle ze one z Ola sa do siebie, Pamietam mecz w ktorym Ola zdobyla 37 bkt z brzegiem wiec nasza katka ma jeszcze co poprawiac :lol: :D
Jedno Serce Jedno Bicie AZS Na Całe Życie:D

friel
Kadet
Posty: 1373
Rejestracja: 01 lutego 2008, 19:10
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Postautor: friel » 21 października 2008, 07:44

nie sądzę Ola ma problem z psychiką bardzo zresztą poważny to co po za boiskiem przynosi na parkiet pamiętam wiele meczy gdzie robiła takie rzeczy (z całym szacunkiem dla niej i jej zasług dla gorzowa bo wygrała nie jeden mecz) że oczy z rozpaczy zakrywałem.
Katka to jest inna liga ona wchodzi robi co do niej należy robi to z zimną krwią i wychodzi zwycięsko

aniuh
Amator
Posty: 160
Rejestracja: 02 marca 2008, 10:59
Kontaktowanie:

Postautor: aniuh » 24 października 2008, 09:32

Obrazek
Ostatnio zmieniony 24 października 2008, 09:36 przez aniuh, łącznie zmieniany 1 raz.
:twisted:

aniuh
Amator
Posty: 160
Rejestracja: 02 marca 2008, 10:59
Kontaktowanie:

Postautor: aniuh » 24 października 2008, 09:34

Obrazek
:twisted:

aniuh
Amator
Posty: 160
Rejestracja: 02 marca 2008, 10:59
Kontaktowanie:

Postautor: aniuh » 24 października 2008, 09:39

:twisted:

friel
Kadet
Posty: 1373
Rejestracja: 01 lutego 2008, 19:10
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Postautor: friel » 24 października 2008, 18:26

aniuh wyrastasz na mojego Idola :D

kmitek85
Nowy na forum
Posty: 79
Rejestracja: 14 kwietnia 2007, 19:43
Lokalizacja: GORZÓW WLKP.

Postautor: kmitek85 » 29 października 2008, 16:24

Super FOTY :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
kyS
Kadet
Posty: 1362
Rejestracja: 21 listopada 2004, 19:40
Lokalizacja: gw

Postautor: kyS » 05 listopada 2008, 23:02

Obrazek

CokolwiekPomiedzyLudzmiKonczySie
ZnaczyNigdySieNieZaczelo
GdybyPrawdziwieSieZaczeloNieSkonczylobySie
SkonczyloSieBoSieNieZaczelo
CokolwiekPrawdziwieSieZaczynaNigdySieNieKonczy

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Postautor: Endrju » 08 listopada 2008, 00:34

Katka dzisiaj (tzn wczoraj bo juz po północy) obchodzi 24 urodziny ;)

Wszystkiego dobrego, zdrowia, szczescia, sukcesów w zyciu sportowym i osobistym :D

Obrazek
No i torcik dla niej :D
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem


Wróć do „AZS-PWSZ Gorzów Wlkp.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości