klub kibica - AZS PWSZ TelecomMedia

Moderatorzy: tadziu, kyS, thomas72

Awatar użytkownika
thomas72
Młodzik
Posty: 587
Rejestracja: 29 listopada 2004, 23:56
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Re: no to moja wersja

Postautor: thomas72 » 02 grudnia 2004, 20:42

kyS pisze:Odnosnie Swarzedza: to ty chyba z tymi pijanymi rozmawiales!! Stary przyjechal caly autokar i wszyscy siedzieli razem :!: caly sektor zajmowalismy nie mielsimy bebnow ani trabek na prezentacji zrobilismy wiekszy halas niz oni "wszyscy". Dopiero pod koniec pierwszej kwarty seszlo sie (badz stoczylo, bo na trzezwych nie wygladali) troche ludzi i wtedy byli "troche" glosniejsi. A co do liczebnosci to zajelismy gdzies 1/4 trybun, i k... nikt sie nie rozlazil, ja p... jak ludzie potrafia zmyslac.


kyS przyjacielu nie denerwuj sie :wink: :!:
Obrazek

Awatar użytkownika
kyS
Kadet
Posty: 1362
Rejestracja: 21 listopada 2004, 19:40
Lokalizacja: gw

milosc

Postautor: kyS » 02 grudnia 2004, 20:45

W gorzowie na 100% nikt nie ma nic przeciwko innym klubom :!: :!: :!: , kibicom oczywiscie tez... cholera, ale czemu Zielona Gora nie spadla (o zuzel chodzi) 8)
Obrazek

CokolwiekPomiedzyLudzmiKonczySie
ZnaczyNigdySieNieZaczelo
GdybyPrawdziwieSieZaczeloNieSkonczylobySie
SkonczyloSieBoSieNieZaczelo
CokolwiekPrawdziwieSieZaczynaNigdySieNieKonczy

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MARAS » 02 grudnia 2004, 23:28

Może głos w tej kwestii zabierze jakiś kibic ze Swarzędza! :lol:

Peace Swarzędz!
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

Gość

Postautor: Gość » 02 grudnia 2004, 23:42

Pamiętam ten mecz jak dziś.

Kibice Gorzowa się nie rozchodizli, siedzieli po lewej stronie kupą wszyscy razem :) Atmosfera była przednia, jak i cały mecz!!

Awatar użytkownika
Nas
Żak
Posty: 235
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:57
Lokalizacja: Swarzędz
Kontaktowanie:

Postautor: Nas » 02 grudnia 2004, 23:44

Ten gość to ja byłem heh, zapomniałem się zalogować.

Nie pamiętam już co mieli, czy trąbki czy bęben. Na pewno się nie rozchodzili, ale zresztą ludzie - co za różnica - najważniejsze, że mecz był klawy!! Pojedynki Gorzowa i Swaja były najlepsze w całej lidze wg mnie :D

Awatar użytkownika
DaRiO
Młodzik
Posty: 711
Rejestracja: 11 czerwca 2004, 23:18
Lokalizacja: Swarzędz
Kontaktowanie:

Postautor: DaRiO » 03 grudnia 2004, 00:15

Zgadza się, meczyk był godny. Faktycznie Gorzowianie się nigdzie nie rozlazili, ich doping był głośny, ale bardzo sporadyczny. Krzykneli tylko pare razy AZS (nie mowie tego zlosliwie, zeby nie bylo) . I nie zgadzam sie z opinią, że byliśmy głośni jak jacyś kibice się "wtoczyli" i pomogli. Proszę mi tu nie robić o moim mieście i kibicach takiej opinii. Rzeczywiście są pijani kibice, mysle, ze tak jest wszedzie, ale oni przychodza na mecz nie dla koszykowki tylko dla mozliwosci powyzywania sędziego itp. Być moze i cos tam spiewali, ale na pewno nie razem z nami czyli reszta normalnych kibicow.

Co do wzajemnych stosunkow Gorzowa i Swarzedza, to dzięki kyS za pozdrowienia, ktorych się nie spodziewałem. Bo troche na tamtym meczu poszczegolne osoby od Was i od Nas na siebie nakrzyczały. I to ja wprowadziłem Marasa w opinię, że między nami jest średnio. Jak widać myliłem się i zwracam honor. Natomiast co do opinii Marasa, ze sie rozsiedliscie po sali, to po prostu trzeba mu wybaczyć pomyłkę. Rozsiedli się po sali kibice Ostrovii, którzy przyjechali na ten mecz samochodami.

Również pozdrawiam Gorzów, w końcu to WLKP tak jak i AZS Poznań - także pozdrawiam.

Awatar użytkownika
kyS
Kadet
Posty: 1362
Rejestracja: 21 listopada 2004, 19:40
Lokalizacja: gw

oki

Postautor: kyS » 03 grudnia 2004, 10:53

No dobra tez troche przegialem, az tacy glosni nei bylismy bo zadnych przyspiewek, ani nic takiego nie bylo (wlasciwie to do dzisiaj nie ma :( ), a "tych" kibicow rowniez bylo niewielu. A juz w ogole zdziwko bylo maksymalne jak zobaczylismy ze ludzie ze Swarzedza maja szaliki i bebny :o
Ostatnio zmieniony 09 grudnia 2004, 21:39 przez kyS, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek



CokolwiekPomiedzyLudzmiKonczySie

ZnaczyNigdySieNieZaczelo

GdybyPrawdziwieSieZaczeloNieSkonczylobySie

SkonczyloSieBoSieNieZaczelo

CokolwiekPrawdziwieSieZaczynaNigdySieNieKonczy

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MARAS » 03 grudnia 2004, 14:47

Sorry za moją pomyłke! :(
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!


Wróć do „AZS-PWSZ Gorzów Wlkp.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość