Inicjatywa

Moderatorzy: tadziu, kyS, thomas72

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Postautor: Endrju » 02 kwietnia 2009, 20:57

cesare pisze:
Endrju pisze:Pomalujmy świat na niebiesko2009-04-02 16:33

W sobotę KSSSE AZS-PWSZ czeka najważniejszy mecz w historii klubu. Jedno zwycięstwo dzieli gorzowski zespół od awansu do finału ligi. Dlatego zawodniczki, trenerzy i działacze klubu proszą kibiców o gorący doping oraz zachęcają do ubrania się w rzeczy w barwach klubu: niebieskim lub granatowym. Początek sobotniego meczu z CCC Polkowice w hali PWSZ przy ul. Chopina o godz. 17.00.

-------------------------------------------------------

Narazie z dobra inicjatywa wyszedł klub ;) ... jednak czy to sie uda to zobaczymy...

Dla mnie osobiscie dobrym pomyslem by było jakby przed wejsciem na hale do zakupionego biletu kazdemu rozdawali taka koszulke (koszt zwyklego t-shirta to okolo 3,5-4zł w hurcie)... nawet jezeli mialo to byc spowodowane np. podniesieniem ceny biletów o ta sume.

Takie moje zdanie na ten temat... ale kto wie, moze faktycznie bedzie niebiesko w Sobote :D to bedzie super ;)


pomysł dobry .. tylko trzeba było by to rozgłośnić dla większej rzeszy kibiców .. nie każdy wchodzi na forum ..

dla jednych podniesienie ceny to nie problem ale nie dla każdego to by się widziało .. tak myślę .. jak coś to jak jest sukces to może znalazłby się jakiś sponsor i wyłożył te ja wiem 300 zł na te koszulki ..
chociaż nie wiem czy z czasem się wygra .. bo do meczu zostało go coraz mniej ..

ja tam i tak mogę nawet w drechach niebieskich przyjść na mecz :D


Moze zle napisalem... to jest informacja prasowa podana do ogolnej wiadomosci... jutro bedzie nawet konferencja prasowa na ten temat ;)

Wiec tu nie chodzi o 300zl :lol: :lol: :lol: i ubranie klubu kibica...(my przeciez mamy koszulki)... tylko o cala hale :D

Awatar użytkownika
cesare
Żak
Posty: 382
Rejestracja: 15 stycznia 2007, 02:37

Postautor: cesare » 02 kwietnia 2009, 21:00

Endrju pisze:
cesare pisze:
Endrju pisze:Pomalujmy świat na niebiesko2009-04-02 16:33

W sobotę KSSSE AZS-PWSZ czeka najważniejszy mecz w historii klubu. Jedno zwycięstwo dzieli gorzowski zespół od awansu do finału ligi. Dlatego zawodniczki, trenerzy i działacze klubu proszą kibiców o gorący doping oraz zachęcają do ubrania się w rzeczy w barwach klubu: niebieskim lub granatowym. Początek sobotniego meczu z CCC Polkowice w hali PWSZ przy ul. Chopina o godz. 17.00.

-------------------------------------------------------

Narazie z dobra inicjatywa wyszedł klub ;) ... jednak czy to sie uda to zobaczymy...

Dla mnie osobiscie dobrym pomyslem by było jakby przed wejsciem na hale do zakupionego biletu kazdemu rozdawali taka koszulke (koszt zwyklego t-shirta to okolo 3,5-4zł w hurcie)... nawet jezeli mialo to byc spowodowane np. podniesieniem ceny biletów o ta sume.

Takie moje zdanie na ten temat... ale kto wie, moze faktycznie bedzie niebiesko w Sobote :D to bedzie super ;)


pomysł dobry .. tylko trzeba było by to rozgłośnić dla większej rzeszy kibiców .. nie każdy wchodzi na forum ..

dla jednych podniesienie ceny to nie problem ale nie dla każdego to by się widziało .. tak myślę .. jak coś to jak jest sukces to może znalazłby się jakiś sponsor i wyłożył te ja wiem 300 zł na te koszulki ..
chociaż nie wiem czy z czasem się wygra .. bo do meczu zostało go coraz mniej ..

ja tam i tak mogę nawet w drechach niebieskich przyjść na mecz :D


Moze zle napisalem... to jest informacja prasowa podana do ogolnej wiadomosci... jutro bedzie nawet konferencja prasowa na ten temat ;)

Wiec tu nie chodzi o 300zl :lol: :lol: :lol: i ubranie klubu kibica...(my przeciez mamy koszulki)... tylko o cala hale :D


ja wiem że nie o nas .. ale jak dla mnie za późno klub wyskoczył z tym .. takie moje zdanie :)

feri
Młodzik
Posty: 659
Rejestracja: 17 listopada 2004, 03:13
Lokalizacja: Gorzów

Postautor: feri » 02 kwietnia 2009, 23:10

Ja widzę tutaj pole do popisu dla sponsora strategicznego, zamówić odpowiednią ilość granatowych shirtow bawełnianych (mogą byc chińskie - minimalne koszty) i zrobić nadruk logo strefy, koszt nie powinien być duży, nadruk sitem dwa kolory - czerwony i biały, bo tłem dla gwiazdek moze byc przeciez granatowy kolor koszulki. Efekt byłby super i reklama przy okazji (prawie product placement).
Pomysl do zrealizowania na finałowe mecze. Koszulki rozdawane przy zakupie biletów na pierwszy mecz lub za jakąś symboliczną opłatą.

Ewentualnie drugi pomysł na mobilizacje ludzi - wstęp na ulgowym bilecie dla każdego, kto będzie ubrany na granatowo/niebiesko.

Awatar użytkownika
cesare
Żak
Posty: 382
Rejestracja: 15 stycznia 2007, 02:37

Postautor: cesare » 05 kwietnia 2009, 22:05

jak widać było cała hala była pomalowana na niebiesko :D wszyscy ludzie wiedzieli o inicjatywie .. :)
ale ogólnie pomysł dobry był .. tylko za późno reaktywowany :P


Wróć do „AZS-PWSZ Gorzów Wlkp.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość