Play-off grupa C

Wiadomości z niższych lig

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
paździoch-osanka
Kadet
Posty: 1491
Rejestracja: 04 czerwca 2005, 19:45
Lokalizacja: Zgorzelec
Kontaktowanie:

Play-off grupa C

Postautor: paździoch-osanka » 10 lutego 2012, 13:58

1. AZS Uniwersytet Warszawski............6....11....427-408
2. LANGUAGE SCHOOL Pabianice..........6....10....356-323
3. AZS OPTeam RES-DROB Rzeszów.......6....10....374-354
4. SMS PZKosz Łomianki....................6....9....391-468
5. MKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski....6....8....425-432
6. Domeny.pl Siemaszka......................6....8....357-374
7. KKS Apteki Arnika Olsztyn.................6....8....430-465
8. MKS PWSZ KON-BET Konin................6....8....359-395

I kolejka (15.02.2012r.)
AZS Uniwersytet Warszawski – Domeny.pl Siemaszka
MKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski – MKS PWSZ KON-BET Konin
LANGUAGE SCHOOL Pabianice – KKS Apteki Arnika Olsztyn
AZS OPTeam RES-DROB Rzeszów – SMS PZKosz Łomianki

Do Ekstraklasy awansują 2 zespoły.

http://koszkobiet.pl/
________Obrazek

bedziemy in touch Obrazek

Gra miłosna jest z gier ruchowych stosunkowo najłatwiejsza.

Awatar użytkownika
BasketFan
Kadet
Posty: 1166
Rejestracja: 24 kwietnia 2005, 12:57
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Re: Play-off grupa C

Postautor: BasketFan » 11 lutego 2012, 11:58

No to historyczny, trzeci z rzędu awans do e-klasy przed nami.
Nie widzę tego inaczej!
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyn

MARAS
Oldboy
Posty: 5591
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Play-off grupa C

Postautor: MARAS » 11 lutego 2012, 17:58

BasketFan pisze:No to historyczny, trzeci z rzędu awans do e-klasy przed nami.
Nie widzę tego inaczej!


A nowa hala już gotowa???
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

Awatar użytkownika
BasketFan
Kadet
Posty: 1166
Rejestracja: 24 kwietnia 2005, 12:57
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Re: Play-off grupa C

Postautor: BasketFan » 12 lutego 2012, 14:01

Systematycznie pnie się do góry.
Podobno na listopad ma być gotowa, ale...
Narodowy też miał być.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyn

MaksuP-ce
Żak
Posty: 321
Rejestracja: 22 stycznia 2008, 16:44
Lokalizacja: Pabianice...Bugaj...Polska...
Kontaktowanie:

Re: Play-off grupa C

Postautor: MaksuP-ce » 15 lutego 2012, 23:37

Ojj ciekawe jakto będzie 8)
NIE STRASZNY NAM BÓL I CIERPIENIE NIE STRASZNY PORAŻKI SMAK,ZA WŁÓKNIARZ PÓJDZIEMY W OGIEŃ BO PO TO PRZYSZLISMY NA ŚWIAT

Awatar użytkownika
paździoch-osanka
Kadet
Posty: 1491
Rejestracja: 04 czerwca 2005, 19:45
Lokalizacja: Zgorzelec
Kontaktowanie:

Re: Play-off grupa C

Postautor: paździoch-osanka » 16 lutego 2012, 22:16

I kolejka (15.02.2012r.)

AZS Uniwersytet Warszawski 64:68 Domeny.pl Siemaszka (6:26, 20:14, 10:9, 28:19)

MKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 51:63 MKS PWSZ KON-BET Konin (19:17, 10:11, 14:18, 8:17)

LANGUAGE SCHOOL Pabianice 88:56 KKS Apteki Arnika Olsztyn (26:12, 21:16, 19:16, 22:12)

AZS OPTeam RES-DROB Rzeszów 69:60 SMS PZKosz Łomianki (12:19, 21:11, 17:18, 19:12)

Obrazek
________Obrazek



bedziemy in touch Obrazek



Gra miłosna jest z gier ruchowych stosunkowo najłatwiejsza.

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: Play-off grupa C

Postautor: hermes46 » 19 lutego 2012, 15:00

mam takie pytanie z gatunku OT.
Czy jestes autorka (em) tej strony? http://koszkobiet.pl/ ? Interesuje mnie link do mikrofonu (wywiadu). Jezeli masz jeszcze jakies fajne ikonki mozesz podrzucic mi na pw. Wodrpressa nauczyłem sie obsługiwac jakies 1,5 roku temu.
Strone przejrzałem sobie dokładnie i mi sie podoba. Ach bym zapomniał jakies ikonki Ci też podeśle.
Pozdrawiam!!!
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

Awatar użytkownika
paździoch-osanka
Kadet
Posty: 1491
Rejestracja: 04 czerwca 2005, 19:45
Lokalizacja: Zgorzelec
Kontaktowanie:

Re: Play-off grupa C

Postautor: paździoch-osanka » 19 lutego 2012, 18:54

19.02.

KKS Apteki Arnika Olsztyn 65:75 AZS OPTeam RES-DROB Rzeszów (22:15, 20:18, 10:14, 13:28)

SMS PZKosz Łomianki 55:72 Language School Pabianice (10:25, 10:22, 16:8, 19:17)

Domeny.pl Siemaszka 61:67 MKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski (16:24, 9:17, 11:12, 25:14)

MKS PWSZ Kon-Bet Konin 83:72 AZS Uniwersytet Warszawski (28:25, 22:12, 14:19, 19:16)


Obrazek

hermes46 niestety ale to nie moje dzielo :) jak sie Gilus pojawi to sie wtedy dowiem czegos wiecej kto co i jak :)
________Obrazek



bedziemy in touch Obrazek



Gra miłosna jest z gier ruchowych stosunkowo najłatwiejsza.

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: Play-off grupa C

Postautor: hermes46 » 19 lutego 2012, 21:32

A Gilus pamietam Jego strone. Pełen profesjonalizm!!!!!
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

Awatar użytkownika
paździoch-osanka
Kadet
Posty: 1491
Rejestracja: 04 czerwca 2005, 19:45
Lokalizacja: Zgorzelec
Kontaktowanie:

Re: Play-off grupa C

Postautor: paździoch-osanka » 20 lutego 2012, 00:50

Ajjj tak jak myslalam to Gilus jest autorem ;)
________Obrazek



bedziemy in touch Obrazek



Gra miłosna jest z gier ruchowych stosunkowo najłatwiejsza.

Awatar użytkownika
gilus
Młodzik
Posty: 819
Rejestracja: 08 października 2005, 19:13
Lokalizacja: Płużnica

Re: Play-off grupa C

Postautor: gilus » 20 lutego 2012, 11:45

No tak się złożyło, że to moja stronka :) Właściwie kontynuacja pierwsza.net - ale adres zmieniłem bo właściwie jest też tam o aktualnej 2 lidze. Oczywiście od czasu gdy 1 liga stała się ligą centralną i pzkosz zaczął się nią "zajmować" także od strony internetowej to wyniki na pzkoszu można znaleźć wcześniej niż na mojej stronce, chociaż staram się wstawiać je najszybciej jak mogę. Staram się także zbierać wyniki 2 ligi w jednym miejscu aby był wygodny sposób ich przeglądania :)

Co do ikonek to wszystkie (chociaż właściwie używam tylko 3) ściągnąłem z internetu wyszukując je przez google. Może nie do końca jest to zgodne z przepisami bo nie pytałem autorów o zgodę, ale nie wykorzystuję ich do celów komercyjnych.

Dzięki Paździoch za darmową reklamę :D

Awatar użytkownika
paździoch-osanka
Kadet
Posty: 1491
Rejestracja: 04 czerwca 2005, 19:45
Lokalizacja: Zgorzelec
Kontaktowanie:

Re: Play-off grupa C

Postautor: paździoch-osanka » 25 lutego 2012, 22:54

25.02.

Domeny.pl Siemaszka 77:56 KKS Apteki Arnika Olsztyn (23:19, 18:16, 22:6, 14:15)

26.02.

AZS Uniwersytet Warszawski 58:63 Language School Pabianice (20:16, 9:19, 6:17, 23:11)

29.02.

MKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 56:84 AZS OPTeam RES-DROB Rzeszów (21:17, 9:25, 16:19, 10:23)

MKS PWSZ Kon-Bet Konin 69:59 SMS PZKosz Łomianki (18:18, 22:11, 19:9, 10:21)

Obrazek
________Obrazek



bedziemy in touch Obrazek



Gra miłosna jest z gier ruchowych stosunkowo najłatwiejsza.

Awatar użytkownika
paździoch-osanka
Kadet
Posty: 1491
Rejestracja: 04 czerwca 2005, 19:45
Lokalizacja: Zgorzelec
Kontaktowanie:

Re: Play-off grupa C

Postautor: paździoch-osanka » 03 marca 2012, 15:18

03.03.

KKS Apteki Arnika Olsztyn 72:94 MKS PWSZ Kon-Bet Konin (25:19, 14:27, 15:25, 18:23)

SMS PZKosz Łomianki 72:76 Domeny.pl Siemaszka (15:19, 21:18, 15:19, 21:20)

Language School Pabianice 67:60 MKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski (13:13, 17:15, 22:15, 15:17)

AZS OPTeam RES-DROB Rzeszów 63:49 AZS Uniwersytet Warszawski (13:13, 17:13, 22:12, 11:11)

Obrazek
________Obrazek



bedziemy in touch Obrazek



Gra miłosna jest z gier ruchowych stosunkowo najłatwiejsza.

Awatar użytkownika
paździoch-osanka
Kadet
Posty: 1491
Rejestracja: 04 czerwca 2005, 19:45
Lokalizacja: Zgorzelec
Kontaktowanie:

Re: Play-off grupa C

Postautor: paździoch-osanka » 10 marca 2012, 19:03

09.03.

SMS PZKosz Łomianki 39:62 AZS OPTeam RES-DROB Rzeszów (7:12, 8:14, 10:17, 14:19)

10.03.

KKS Apteki Arnika Olsztyn 80:82 Language School Pabianice (23:27, 14:12, 26:22, 17:21)

Domeny.pl Siemaszka 59:64 AZS Uniwersytet Warszawski (11:13, 16:19, 19:12, 13:20)

11.03.

MKS PWSZ Kon-Bet Konin 78:70 MKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski (17:18, 16:17, 21:20, 24:15)

Obrazek
________Obrazek



bedziemy in touch Obrazek



Gra miłosna jest z gier ruchowych stosunkowo najłatwiejsza.

Awatar użytkownika
paździoch-osanka
Kadet
Posty: 1491
Rejestracja: 04 czerwca 2005, 19:45
Lokalizacja: Zgorzelec
Kontaktowanie:

Re: Play-off grupa C

Postautor: paździoch-osanka » 19 marca 2012, 19:04

17.03.

AZS Uniwersytet Warszawski 71:64 MKS PWSZ Kon-Bet Konin (18:19, 18:16, 21:13, 14:16)

Language School Pabianice 80:43 SMS PZKosz Łomianki (26:8, 15:12, 17:10, 22:13)

MKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 61:65 Domeny.pl Siemaszka (22:14, 15:16, 18:10, 6:25)

AZS OPTeam RES-DROB Rzeszów 91:66 KKS Apteki Arnika Olsztyn (16:14, 29:10, 21:15, 25:27)

Obrazek

Pewny awans do Ekstraklasy wywalczyly Language School Pabianice i AZS OPTeam RES-DROB Rzeszów

Gratulacje i oby Pabianice w koncu wystartowaly w Eklasie :)
________Obrazek



bedziemy in touch Obrazek



Gra miłosna jest z gier ruchowych stosunkowo najłatwiejsza.


Wróć do „I/II liga”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość