TRANSFERY

Wiadomości z niższych lig

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Czukers
Nowy na forum
Posty: 47
Rejestracja: 13 lutego 2007, 17:11
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: TRANSFERY

Postautor: Czukers » 02 września 2009, 08:33

No to czas na podsumowanie dotychczasowych transferów Widzewa.

PRZYSZŁY: Marta Błaszczyk (PTK Pabianice), Karolina Filipkowska oraz Kamila Trojanowska (obie powrót po rocznej przerwie od koszykówki), Anna Kolasa i Martyna Laskowska (obie ŁKS Łódź). Pozostałe zawodniczki wzmocnią raczej drużyny młodzieżowe.

ODESZŁY: Marta Hylewska (ŁKS Łódź), Paulina Jędrzejewska i Karolina Świderek (obie przerwały kariery).

Na razie na tym się kończą ruchy transferowe. Mało prawdopodobne, aby coś się już zmieniło w składzie - kadra po obozie w Łebie raczej pozostanie.

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: TRANSFERY

Postautor: hermes46 » 02 września 2009, 15:22

tez o Wróblu pomyslałem. W sumie jest dziewczyna miła i sumienna. Mysle ze sporo by wniosła do gry Pabianic
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

Awatar użytkownika
BasketFan
Kadet
Posty: 1166
Rejestracja: 24 kwietnia 2005, 12:57
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Re: TRANSFERY

Postautor: BasketFan » 02 września 2009, 17:44

matrix pisze:
BasketFan pisze:W PTK Pabianice zagra Olga Żytomirska z ŁKS-u.
Powraca do gry Joanna Szymańska.
Na tym nie koniec wzmocnień.
Dzisiaj poznamy nowego trenera.
Nasz zespół ma wzmocnić jeszcze jedna zawodniczka z e-klasy, ale na razie...
...jeszcze nie wiem która.

a może Nasz Wróbel? 8)


Do zespołu pabianickiego niebawem dołączy znana z e-klasowych parkietów,doświadczona Anna Marczewska.
Ostatni sezon nie grała z powodu przerwy macierzyńskiej.
Ponadto z zespołem trenuje Magdalena Kowalska z AZS AWF Katowice.
Trenerem pabianickiego zespołu został znany z pracy w Jeleniej Górze Miodrag Gajic.
Drugim trenerem została nie mniej znana Edyta Koryzna.
Na chwile obecna nie wiadomo pod jaką nazwą w I lidze występował będzie nasz zespół.
Na razie nie jest tak źle-jak na I ligę oczywiście.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyn

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: TRANSFERY

Postautor: hermes46 » 02 września 2009, 18:07

no to awans bedzie Wam bardzo ciezko! Wasi działacze sa dziwnie przywiazani do nieudolnych trenerów!!!
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Re: TRANSFERY

Postautor: Kuba » 02 września 2009, 23:12

hermes46 pisze:no to awans bedzie Wam bardzo ciezko! Wasi działacze sa dziwnie przywiazani do nieudolnych trenerów!!!

z Edzią na ławce (swoją drogą gratulacje i powodzenia Edyta :D), parą Czesia-Olga pod deskami nie powinno być aż tak źle, jak wróżysz. a trener - w Jeleniej się nie spisał, fakt, ale może czegoś się nauczył. no i I liga to już nie ekstraklasa...

Awatar użytkownika
Siero
Senior
Posty: 3841
Rejestracja: 04 października 2006, 13:38
Lokalizacja: Pabianice (51° 39'N 19° 23'E)
Kontaktowanie:

Re: TRANSFERY

Postautor: Siero » 03 września 2009, 17:04

BasketFan pisze:
matrix pisze:
BasketFan pisze:W PTK Pabianice zagra Olga Żytomirska z ŁKS-u.
Powraca do gry Joanna Szymańska.
Na tym nie koniec wzmocnień.
Dzisiaj poznamy nowego trenera.
Nasz zespół ma wzmocnić jeszcze jedna zawodniczka z e-klasy, ale na razie...
...jeszcze nie wiem która.

a może Nasz Wróbel? 8)


Do zespołu pabianickiego niebawem dołączy znana z e-klasowych parkietów,doświadczona Anna Marczewska.
Ostatni sezon nie grała z powodu przerwy macierzyńskiej.
Ponadto z zespołem trenuje Magdalena Kowalska z AZS AWF Katowice.
Trenerem pabianickiego zespołu został znany z pracy w Jeleniej Górze Miodrag Gajic.
Drugim trenerem została nie mniej znana Edyta Koryzna.
Na chwile obecna nie wiadomo pod jaką nazwą w I lidze występował będzie nasz zespół.
Na razie nie jest tak źle-jak na I ligę oczywiście.

kto :?:
MRKS Włókniarz Pabianice http://mrks.wlokniarz.info/

Awatar użytkownika
DanielPce
Żak
Posty: 318
Rejestracja: 21 marca 2008, 19:46
Lokalizacja: Pabianice

Re: TRANSFERY

Postautor: DanielPce » 05 września 2009, 20:50

Obrazek
Od poniedziałkowego popołudnia zajęcia z koszykarkami PTK Pabianice prowadzi serb Miodrag Gajić. Jego asystentem została doskonale znana w Pabianicach Edyta Koryzna.
W piątek wraz z koszykarkami, które reprezentowały klub w ubiegłym sezonie (Marzena Głaszcz, Renata Piestrzyńska, Katarzyna Szymańska, Paulina Michałowska, Marta Hałęza, Joanna Bogacka, Joanna Szałecka) trenowały także Olga Żytomirska (ŁKS) i Joanna Szymańska (siostra Katarzyny, po 3 latach przerwy wznowiła karierę). W poniedziałek w klubie ma zameldować się Anna Marczewska (ostatnio Energa Toruń, powrót po urlopie macierzyńskim), prawdopodobnie do drużyny dołączy też Aleksandra Szałecka, po chorobie wkrótce powinna wrócić Magda Kowalska.
- To bardzo duże wzmocnienia – ocenia kapitan zespołu, Renata Piestrzyńska. - Obie (Żytomirska i Marczewska – dop.red.) mają doświadczenie z ekstraklasy, grały w pierwszych piątkach swoich drużyn. To będzie bardzo widoczne w pierwszej lidze.
Marczewska kilka lat temu sezon w CCC Polkowice zakończyła z rewelacyjną średnią 16,1 pkt/mecz, Żytomirska jest środkową o uznanej randze w polskiej lidze. Edyta Koryzna w barwach Polfy Pabianice czterokrotnie zdobywała tytuł wicemistrza Polski, w 2000 roku jako jedna z trzech koszykarek reprezentowała Pabianice na Olimpiadzie w Sydney. Trener Gajić znany jest przede wszystkim z pracy z męskimi drużynami. W 2002 roku dokonał sportowego „cudu” ratując od spadku najsłabszy klub męskiej ekstraklasy – Spójnię Stargard Szczeciński. Dotychczas tylko raz pracował z kobietami, w styczniu tego roku przejmując upadający Finepharm AZS KK Jelenia Góra. Jego zespół w 13 meczach wygrał tylko raz. Co ciekawe... z PTK Pabianice.

Foto: Edyta Koryzna i Miodrag Gajić rozmawiają po treningu

info: http://www.mm.pabianice.pl
Obrazek

Awatar użytkownika
BlackJuRy
Młodzik
Posty: 506
Rejestracja: 13 kwietnia 2006, 20:53
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl

Re: TRANSFERY

Postautor: BlackJuRy » 01 października 2009, 08:52

zainteresowany pisze:Agnieszka Wilk Wisla


A to chyba jednak nie do końca prawda... z moich informacji wynika że jednak Siemaszka Piekary
"Wszyscy ludzie rodzili się równi, dopóki nie pojawił się Michael Jordan."
Rick Barry
Obrazek

zainteresowany
Nowy na forum
Posty: 12
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 12:41

Re: TRANSFERY

Postautor: zainteresowany » 01 października 2009, 14:50

BlackJuRy pisze:
zainteresowany pisze:Agnieszka Wilk Wisla


A to chyba jednak nie do końca prawda... z moich informacji wynika że jednak Siemaszka Piekary



Agnieszka Wilk ponownie występować będzie z Białą Gwiazdą na piersi. 22-letnia zawodniczka wraca na Reymonta po 3 latach gry w innych klubach i będzie występować w zespole Wisły II McArthur Kraków.

Agnieszka w barwach Wisły występowała w latach 2005-2006 by następnie trafić do Łódzkiego Klubu Sportowegow którym grała do roku 2008. Z ŁKS-u trafiła do Torunia do tamtejszej Energi Toruń (2008-2009). Teraz rozpoczęła treningi w drużynie prowadzonej przez Aldonę Patycką, która rywalizować będzie w I Lidze Centralnej.

http://www.kibicewisly.pl

BARTOLINO
Administrator
Posty: 6661
Rejestracja: 10 stycznia 2005, 19:32
Lokalizacja: Gród Kraka

Re: TRANSFERY

Postautor: BARTOLINO » 01 października 2009, 15:18

Podana przez Ciebie informacja jest sprzed kilku tygodni, a Agnieszka Wilk znajduje się w kadrze Siemaszki Piekary na stronie PZKosz.

http://www.pzkosz.pl/?p=7&s=klu&id=54
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."

https://bartolino78.wordpress.com

Awatar użytkownika
Marco
Junior
Posty: 2575
Rejestracja: 22 października 2004, 17:01
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków
Kontaktowanie:

Re: TRANSFERY

Postautor: Marco » 01 października 2009, 21:10

Dokładnie Aga była na treningach i miała grać w Wiśle ale nie zagra :) info tka jak napisał Bartolino , stare i nieaktualne.
Obrazek
Obrazek
WislaLive.pl

Awatar użytkownika
BlackJuRy
Młodzik
Posty: 506
Rejestracja: 13 kwietnia 2006, 20:53
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl

Re: TRANSFERY

Postautor: BlackJuRy » 01 października 2009, 21:21

Znajduje się też na treningach Siemaszki więc... ;)
"Wszyscy ludzie rodzili się równi, dopóki nie pojawił się Michael Jordan."

Rick Barry

Obrazek

Awatar użytkownika
BlackJuRy
Młodzik
Posty: 506
Rejestracja: 13 kwietnia 2006, 20:53
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl

Re: TRANSFERY

Postautor: BlackJuRy » 09 listopada 2009, 21:48

Jakoś tak zostałem rzecznikiem prasowym Siemaszki na tym forum :P

W związku z powyższym taka ciekawa informacja:
Do sztabu szkoleniowego drużyny Domeny.pl Siemaszka Piekary dołączył Wojciech Downar-Zapolski. Były szkoleniowiec Wisły Kraków poprowadził już dzisiejszy trening swojej nowej drużyny. Zapolski ma na razie wspomagać pracę dotychczasowego trenera Michała Sumary. Zespół z Piekar w dotychczas rozegranych meczach prezentował się słabo i po sześciu przegranych zajmuje ostatnie miejsce w grupie B I ligi.

Nawet to tak profesjonalnie mi to wyszło... nieprofesjonalnie dodam jeszcze, że pewnie niedługo Zapolski zastąpi Sumarę... patrząc na to co ten wyprawia na meczach.

Ja tam życzę dziewczynom powodzenia i w końcu jakiejś wygranej w lidze.
"Wszyscy ludzie rodzili się równi, dopóki nie pojawił się Michael Jordan."

Rick Barry

Obrazek

Awatar użytkownika
akakiusz
Żak
Posty: 226
Rejestracja: 05 października 2005, 13:44
Lokalizacja: Olkusz
Kontaktowanie:

Re: TRANSFERY

Postautor: akakiusz » 24 listopada 2009, 23:24

Zapolski jest już pierwszym trenerem?? bo tak wynikałoby z tego co napisał Dziennik Polski..
Zawsze wierni, choć pijani, zawsze z Wisłą, Pakos-Fani!!!

Awatar użytkownika
BlackJuRy
Młodzik
Posty: 506
Rejestracja: 13 kwietnia 2006, 20:53
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl

Re: TRANSFERY

Postautor: BlackJuRy » 26 listopada 2009, 22:52

Niestety nie wiem bo opuściłem parę meczy, ale się dowiem ;). w każdym bądź razie widać, że jego obecność coś daje bo laski wygrały już dwa mecze w pucharze (w tym z Lesznem) i sponiewierały Wisłę.
"Wszyscy ludzie rodzili się równi, dopóki nie pojawił się Michael Jordan."

Rick Barry

Obrazek


Wróć do „I/II liga”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości